Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (4 μέλη και 24 επισκέπτες)

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
κούνημα στο κούνημα φτιάχνεται ο καφές..ΠOIA εντόπισες με 1000 μυνήματα;;
ΜΠΡΑΒΟ, Αριστα +10'
Διότι οι "θείτσες" έχουν γίνει members του forum με >από 1.000 συμμετοχές, και έιναι πλέον "ειδικοί" στο που να πάμε και που να μην πηγαίνουμε.
 

wind11

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
527
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
τι φασαριες? για λεγε..
σκεφτομαι να παω απο Μεσογειων αλλα εαν ειναι να μπλεξω σε τιποτα ιστοριες..
εχεις παει καθολου εσυ?
Ενός του είχε πάρει τον πούτσο στο στόμα βεντούζα και δεν έλεγε να τον αφήσει. Χρειάστηκε η πυροσβεστική να την ξεκολήσουν
 

stevestar

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
451
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
Ξεραΐλα σήμερα το μεσημέρι στα μαγαζιά της Σολωμού. 3 κοπέλες στο 59 και 2 στο 54.
Έτσι όπως το πάνε, θα βγει καινουριο τοπικ "Μασατζιδικα που ΔΕ γαμας, επειδή δε θέλεις".

φοβερη αναταποκριση φιλε συναγωνιστη. Επισης να αναφερω οτι ειχε 3 κοπελες στη Φραντζη, 3 στη Προδρομου και μονο μια στη Γ Σεπτεμβριου. Σας κατατοπισα?
 

azaas

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2006
Μηνύματα
671
Κριτικές
11
Like
8
Πόντοι
5.765
φοβερη αναταποκριση φιλε συναγωνιστη. Επισης να αναφερω οτι ειχε 3 κοπελες στη Φραντζη, 3 στη Προδρομου και μονο μια στη Γ Σεπτεμβριου. Σας κατατοπισα?

Φίλε, συγγνώμη, αλλά ήθελα να τονίσω ότι τα κορίτσια ήταν λίγα. Τώρα να σου πω ότι στο 59 ήταν η Δεσποινα, η Άννα και μια Λόνα (?) θα σε βοηθήσω ? Οι ίδιες κι οι ίδιες είναι και μάλιστα με ελαττωμένη διάθεση για υπηρεσίες.
 

silverdragon

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
655
Like
2
Πόντοι
6
Φίλε, συγγνώμη, αλλά ήθελα να τονίσω ότι τα κορίτσια ήταν λίγα. Τώρα να σου πω ότι στο 59 ήταν η Δεσποινα, η Άννα και μια Λόνα (?) θα σε βοηθήσω ? Οι ίδιες κι οι ίδιες είναι και μάλιστα με ελαττωμένη διάθεση για υπηρεσίες.
φιλαρακι μενω αφωνος,η δεσποινα με μειωμενη διαθεση για υπηρεσιες? :think:
 

sex-commando

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
442
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
Φίλε, συγγνώμη, αλλά ήθελα να τονίσω ότι τα κορίτσια ήταν λίγα. Τώρα να σου πω ότι στο 59 ήταν η Δεσποινα, η Άννα και μια Λόνα (?) θα σε βοηθήσω ? Οι ίδιες κι οι ίδιες είναι και μάλιστα με ελαττωμένη διάθεση για υπηρεσίες.

Όχι ρε φίλε και ήταν η τελευταία ελπίδα μου :headbang:
 

sex-commando

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
442
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
Φίλτατε συναγωνιστή πέρασα σήμερα απο 'κεί και ενημερώνω ότι δουλεύει η παλιά καυλιάρα Σάντρα η οποία έχει λίγο κωλαράκι παραπάνω αλλα δεν το επηρεάζει αυτό είναι πολύ καύλα η γυναίκα στο δωμάτιο, επίσης δουλεύει ένα μιλφ ακόμα ανευ σημασίας και προσοχής και είδα και μία  καυλίτσα μικρούλα μελαχρινή που απ' ότι έμαθα δεν προχωράει πέρα απο μασαζάκι.Το σύνολο του προγράμματος με Σάντρα (μασάζ-μπριζόλα) 110. Του εξπένσιβ γιαυτό δκέξου καλύτερα να πάς σε κάποιο άλλο με καλύτερα μωράκια γιατί δεν αξίζει τόσα φράγκα.

Ευχαριστώ για την ενημέρωση φίλε, τελικά δεν έκατσε να πάω από εκεί. Πάντως πολύ τσιμπημένες ακούω τις τιμές τελευταία, 110 η μία στο Σ12, 100+ η άλλη στον Πειραιά, 130 ευρώπουλα η άλλη στην Κέλσου  :idiot:

Έλεος
 

tasos7004

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
0
Ρε παιδιά απο Κηφισίας υπάρχει κανένα που θα συστήνατε έστω και για (σιγουρο) φραπέ;;
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.356
Πόντοι
41.447

silverdragon

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
655
Like
2
Πόντοι
6
Ευχαριστώ για την ενημέρωση φίλε, τελικά δεν έκατσε να πάω από εκεί. Πάντως πολύ τσιμπημένες ακούω τις τιμές τελευταία, 110 η μία στο Σ12, 100+ η άλλη στον Πειραιά, 130 ευρώπουλα η άλλη στην Κέλσου  :idiot:

Έλεος
Τι εγινε ρε παιδια στην κελσου? για ενημερωστε με σας παρακαλω γιατι εχω χασει επεισοδια μου φαινεται
 

sex-commando

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
442
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
Τι εγινε ρε παιδια στην κελσου? για ενημερωστε με σας παρακαλω γιατι εχω χασει επεισοδια μου φαινεται

Κάτι σελίδες πριν έγραψε ένας συναγωνιστής ότι λειτουργεί με κάποια ηλικίας 50+ που ζητούσε 130 ευράκια. Εγώ νόμιζα ότι αυτό έκλεισε προ πολλού και δεν ασχολήθηκα ποτέ.
 

spials

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας παιδια. Γυρισα και εγω και αρχισα να ψαχνω τι καινουργιο παιζει. Καλη συνεχεια σε οσους φιλους διακοπευουν ακομα. Αν καποιος γνωριζει τι γινεται στην Πατριαρχου στο Κολωνακι ας μου απαντησει γιατι απο το τηλεφωνο δεν εβγαλα ακρη. Ευχαριστω
 

nitrowwe

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2008
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
παιδια καλησπερα μπορειτε να μου πειτε τι παιζει δημοκριτου 9 στο κολωνακι???beauty and style λεγεται το στουντιο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom