Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (1 μέλη και 22 επισκέπτες)

sex-commando

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
442
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
εγώ χθες πήγα στην μεσογείων 208 και πήρα την κλαούντια (νομίζω έτσι την έλεγαν) και ήταν φοβερή.Όταν τελείωσα και "βγήκα" συνειδητοποίησα όπως και αυτή ότι είχε σπάσει εντελώς το προφυλακτικό. Ρώτησα την "κυρία" που με υποδέχτηκε όπως και την κλαούντια αν έχει κάτι κτλ κτλ κτλ αλλά μου έλεγαν κατηγορηματικά όχι.

Τώρα βέβαια είμαι χεσμένος όσο δεν πάει αν έχω κολλήσει aids και θα πρέπει να περιμένω 3+ μήνες για να το μάθω............

Ψυχραιμία αδελφέ, διάβασε τι σου λέει αμέσως μετά ο συνάδελφος. Δεν το κολλάς τόσο εύκολα. Για κανένα άλλο "παράσημο" να ανησυχείς, αλλά τα συνηθισμένα αφροδίσια εμφανίζουν συμπτώματα σε διάστημα 3-10 ημερών.
 

GREEKBLUE

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2005
Μηνύματα
24
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Αρχικά να σας ευχαριστήσω που πήρατε σοβαρά την δήλωση μου και δεν με δουλέψατε. Αν και είμαι πολύ αγχωμένος θα απαντήσω στους φίλους ότι η φουλ τιμή ήταν 100 και χωρίς στοματικό 80. Πολύ καθαρό μέρος και ευγενέστατοι όλοι.

Επειδή είχα να κάνω 2 μήνες σεξ, αποφάσισα να πάω και τώρα τρέμω μήπως έχω HIV το οποίο μπορέι να μεταδοθεί στο νεογέννητο που έχουμε σπίτι (εξού και 2 μήνες χωρίς σεξ....)

Δεν θα σας χαλάσω όμως το thread :)

Να είστε καλά
 

tyler77

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
433
Like
82
Πόντοι
1
οχι φιλε μην αγχωνεσαι τοσο και ειδικα με κατι τοσο σημαντικο...
μην τυραννας ετσι τον εαυτο σου.. το παιδακι σου να σου δεν κινδυνευει - παρεπιπτοντως να σου ζησει!!


 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
873
Κριτικές
40
Like
4.615
Πόντοι
6.555
Χθες (27/8) ωρα 18:00 πηγα στον Πειραια - καραϊσκου 88 4ος. Εκτος απο τα 2 μπαζα (ξανθιες και οι 2 milf) ειχε ενα ρωσακι (ΗΡΑ) με καταπληκτικο κορμακι και ωραια ποδια. Μου εκανε κλικ και μπηκα. Με ρωτησε αν θελω μασαζ, της λεω ξερεις, μου λεει το εχω σπουδασει στην Αγια Πετρουπολη. Καλα μαγκες με εκανε καινουργιο. Τι μασαζ ηταν αυτο !! τα χερια της πηγαιναν σαν μηχανακια πανω-κατω και βασικα ηξερε που ετριβε δυνατα και που οχι. Η κοπελα δεν παιζεται στο μασαζ. Απλα καταπληκτικη. Τωρα στο αλλο θεμα , στοματικο καλο με προφυλαξη εννοειται, και 2 στασεις. Το ολον 85 (65+20) ετσι το ειπε ο σεριφης που ανοιγει μια κοντουλα ξανθουλα αδυνατη (λια).  :think:
 

Επισκέπτης
Αρχικά να σας ευχαριστήσω που πήρατε σοβαρά την δήλωση μου και δεν με δουλέψατε. Αν και είμαι πολύ αγχωμένος θα απαντήσω στους φίλους ότι η φουλ τιμή ήταν 100 και χωρίς στοματικό 80. Πολύ καθαρό μέρος και ευγενέστατοι όλοι.

Επειδή είχα να κάνω 2 μήνες σεξ, αποφάσισα να πάω και τώρα τρέμω μήπως έχω HIV το οποίο μπορέι να μεταδοθεί στο νεογέννητο που έχουμε σπίτι (εξού και 2 μήνες χωρίς σεξ....)

Δεν θα σας χαλάσω όμως το thread :)

Να είστε καλά

ρε φιλε συγνωμη κιολας αλλα τι παπαριες μας λες πρωι πρωι????
εχεις καταλαβει σε τι χωρους βρισκεσαι???για ξανασκεψου το λιγο???
το μασατζιδικο δεν ειναι μπουρδελο ειναι μασατζιδικο που εαν θελει η κοπελα σου δινει να φας κ μπριζολα...
υποχρεωμενη παντως δεν ειναι...
κ εσυ βγαινεις κ ρωτας την υποδοχη εαν η κοπελα εχει aids..και εαν εχει μηπως θα πας να ζητησεις κ τα ρεστα????
για συνελθετε λιγο γιατι δεν πατε καλα οι περισσοτεροι οχι μονο εδω μεσα,αλλα γενικα...
κ για να τελειωνουμε το μασατζιδικο ειναι κατι παρανομο οσο αναφορα το θεμα μπριζολα..
ουτε καν τις λεξεις δεν λες  ολα γινονται στα κρυφα ασχετως εαν εχουν διασυνδεσεις με την αστυνομια..
επομενως επρεπε να μαζεψεις τα βρακακια κ τα ρουχακια σου να πεις ευχαριστω κ να το λυσεις μονος σου το θεμα...
οχι να τους τα λες κ να ερχεσαι κ στο ινερντετ να το γραφεις... :idiot:
 

mgman

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
123
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
γαματα δηλαδη πρεπει να κατεβενω κεντρο
 

kaulotsoutsounos

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2008
Μηνύματα
60
Like
8
Πόντοι
0
Και εγώ για τόσο το νόμιζα. Η Κινέζα τόσα ζήταγε, τα άλλα τα μπάζα που υπήρχαν δεν ξέρω.



Εγω παντως κυριοι πριν μια εβδομαδα πηρα την κινεζα μαζι με μια κοντουλα που ηταν εκει.
Μασαζ πολυ δυνατο οπως μ αρεσει body-body και στο τελος και μια φραπεδουμπα για επιδορπιο ,το ολο κοστος 140+30 και ολοι ευχαριστημενοι.Μην πιανομαστε κοροιδα και πληρωνουμε οτι μας ζητανε.
 

sex-commando

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
442
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
Εγω παντως κυριοι πριν μια εβδομαδα πηρα την κινεζα μαζι με μια κοντουλα που ηταν εκει.
Μασαζ πολυ δυνατο οπως μ αρεσει body-body και στο τελος και μια φραπεδουμπα για επιδορπιο ,το ολο κοστος 140+30 και ολοι ευχαριστημενοι.Μην πιανομαστε κοροιδα και πληρωνουμε οτι μας ζητανε.

Πολλά είναι ρε φίλε 170 ευρώ, αλλού θα έδινες λιγότερα και έτρωγες και μπριζόλα
 

sex-commando

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
442
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
ρε φιλε συγνωμη κιολας αλλα τι παπαριες μας λες πρωι πρωι????
εχεις καταλαβει σε τι χωρους βρισκεσαι???για ξανασκεψου το λιγο???
το μασατζιδικο δεν ειναι μπουρδελο ειναι μασατζιδικο που εαν θελει η κοπελα σου δινει να φας κ μπριζολα...
υποχρεωμενη παντως δεν ειναι...
κ εσυ βγαινεις κ ρωτας την υποδοχη εαν η κοπελα εχει aids..και εαν εχει μηπως θα πας να ζητησεις κ τα ρεστα????
για συνελθετε λιγο γιατι δεν πατε καλα οι περισσοτεροι οχι μονο εδω μεσα,αλλα γενικα...
κ για να τελειωνουμε το μασατζιδικο ειναι κατι παρανομο οσο αναφορα το θεμα μπριζολα..
ουτε καν τις λεξεις δεν λες  ολα γινονται στα κρυφα ασχετως εαν εχουν διασυνδεσεις με την αστυνομια..
επομενως επρεπε να μαζεψεις τα βρακακια κ τα ρουχακια σου να πεις ευχαριστω κ να το λυσεις μονος σου το θεμα...
οχι να τους τα λες κ να ερχεσαι κ στο ινερντετ να το γραφεις... :idiot:

Ψυχραιμία φίλε, έλα λίγο στη θέση του... Δεν σκέπτονται όλοι με τον ίδιο τρόπο.
 

Επισκέπτης
Ψυχραιμία φίλε, έλα λίγο στη θέση του... Δεν σκέπτονται όλοι με τον ίδιο τρόπο.

αμα δεν εισαστε να διατεθημενοι να υποστιται τις συνεπειες των πραξεων σας κ τις ριχνετε στους αλλους
καλυτερα καθιστε σπιτι σας να δειτε μπαλιτσα..
κ εμενα μου εχει τυχει δεν καθομαι να κανω τσιμπουκι την κοπελα...
και ψυχραιμος ειμαι για να γραφω σωστες τις λεξεις μαλλον δεν τρεμει ακομα το χερι μου.. :cheesy:
 

GREEKBLUE

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2005
Μηνύματα
24
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ρε φιλε συγνωμη κιολας αλλα τι παπαριες μας λες πρωι πρωι????
εχεις καταλαβει σε τι χωρους βρισκεσαι???για ξανασκεψου το λιγο???
το μασατζιδικο δεν ειναι μπουρδελο ειναι μασατζιδικο που εαν θελει η κοπελα σου δινει να φας κ μπριζολα...
υποχρεωμενη παντως δεν ειναι...
κ εσυ βγαινεις κ ρωτας την υποδοχη εαν η κοπελα εχει aids..και εαν εχει μηπως θα πας να ζητησεις κ τα ρεστα????
για συνελθετε λιγο γιατι δεν πατε καλα οι περισσοτεροι οχι μονο εδω μεσα,αλλα γενικα...
κ για να τελειωνουμε το μασατζιδικο ειναι κατι παρανομο οσο αναφορα το θεμα μπριζολα..
ουτε καν τις λεξεις δεν λες  ολα γινονται στα κρυφα ασχετως εαν εχουν διασυνδεσεις με την αστυνομια..
επομενως επρεπε να μαζεψεις τα βρακακια κ τα ρουχακια σου να πεις ευχαριστω κ να το λυσεις μονος σου το θεμα...
οχι να τους τα λες κ να ερχεσαι κ στο ινερντετ να το γραφεις... :idiot:

Φίλτατε δεν καταλαβαίνω τον εκνευρισμό σου και την επίθεση που μου κάνεις. Έγινε κάτι και δεν έκανα καμία φασαρία, οπότε γιατί μου τα χώνεις? Απλά μια ευγενέστατη δίχως ίχνος προβληματισμού ερώτηση έκανα στην κοπέλα..... δεν κανει?

Επίσης, αναφέρει κάποιος ότι γάμησε.... κανένα πρόβλημα.... εγώ αναφέρω ότι γάμησα, έσπασε το προφυλακτικό και μου φέρθηκαν ευγενέστατα..... μπορείς να μου πεις που δημιουργώ πρόβλημα ή τι έκανα λάθος? Κόψε λίγο τον καφέ... δεν κάνει

Επίσης, ποιός είπε ότι φταίει η κοπέλα? Ποιός την έκανε τσιμπούκι?.... δεν καταλαβαίνω πραγματικά....
 

sex-commando

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
442
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
αμα δεν εισαστε να διατεθημενοι να υποστιται τις συνεπειες των πραξεων σας κ τις ριχνετε στους αλλους
καλυτερα καθιστε σπιτι σας να δειτε μπαλιτσα..
κ εμενα μου εχει τυχει δεν καθομαι να κανω τσιμπουκι την κοπελα...
και ψυχραιμος ειμαι για να γραφω σωστες τις λεξεις μαλλον δεν τρεμει ακομα το χερι μου.. :cheesy:

Έχεις χάσει λίγο το νόημα φίλε μου!
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.340
Κριτικές
6
Like
1.082
Πόντοι
376
Χαλαρώστε παιδιά.  Φίλε greekblue το μόνο λάθος που έχεις κάνει είναι που ανέφερες ποιο μαγαζί είναι.  Από εκεί και πέρα, τον φόβο τον διαχειρίζεται ο κάθε ένας με διαφορετικό τρόπο, δεν μπορούμε να υπαγορεύσουμε όλους να σκέφτονται με τον τρόπο που σκέφτεται η "μουνίλα"...
 

sex-commando

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
442
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
Φίλτατε δεν καταλαβαίνω τον εκνευρισμό σου και την επίθεση που μου κάνεις. Έγινε κάτι και δεν έκανα καμία φασαρία, οπότε γιατί μου τα χώνεις? Απλά μια ευγενέστατη δίχως ίχνος προβληματισμού ερώτηση έκανα στην κοπέλα..... δεν κανει?

Επίσης, αναφέρει κάποιος ότι γάμησε.... κανένα πρόβλημα.... εγώ αναφέρω ότι γάμησα, έσπασε το προφυλακτικό και μου φέρθηκαν ευγενέστατα..... μπορείς να μου πεις που δημιουργώ πρόβλημα ή τι έκανα λάθος? Κόψε λίγο τον καφέ... δεν κάνει

Επίσης, ποιός είπε ότι φταίει η κοπέλα? Ποιός την έκανε τσιμπούκι?.... δεν καταλαβαίνω πραγματικά....

...αυτό ακριβώς!
 

acabuddha

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2008
Μηνύματα
86
Like
0
Πόντοι
0
η μουνιλα μας το παιζει και χωροφυλακας των μασαζ τωρα.... :jerking:
 

HeIISex

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
976
Like
7
Πόντοι
6
ΑΝ επιθυμείτε ένα πραγματικά καλό μασάζ, σας περιμένουμε σε ένα εκλεπτυσμένο χώρο με επιλεγμένες μασέζ από Ελλάδα, Ευρώπη και Ασία. Ποικιλία ειδών μασάζ, θαλασσοθεραπεία και πολλά άλλα προγράμματα. Δεκτές κάρτες Visa - Hommespa -. Δωρεάν parking
απο αγγελια!! και καρτα και παρκινγκ? ισχυει?
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
ΑΝ επιθυμείτε ένα πραγματικά καλό μασάζ, σας περιμένουμε σε ένα εκλεπτυσμένο χώρο με επιλεγμένες μασέζ από Ελλάδα, Ευρώπη και Ασία. Ποικιλία ειδών μασάζ, θαλασσοθεραπεία και πολλά άλλα προγράμματα. Δεκτές κάρτες Visa - Hommespa -. Δωρεάν parking
απο αγγελια!! και καρτα και παρκινγκ? ισχυει?

Αυτό να δώ. Να πληρώνεις μασατζίδικο με κάρτα. Να βλέπει και το λογαριασμό - κατα λάθος- η συζυγος/γκόμενα/whatever και να έχουμε πανηγύρι :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom