Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

GM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
616
Απογευματινή επίσκεψη Φ4 στην υποδοχή Θεοδώρα μ έφτιαξε με το πουτανίστικο το στυλάκι  αλλά είχε πολύ κίνηση το κατάστημα , πήρα Αλεξάνδρα από Ρουμανία μετεγραφή απο Πατησίων 131 μου είπε πριν δύο βδομάδες , Μικροκαμομένο πρόθυμο, μικρο βυζί , στενή τρύπα , μασάζ  ο θεός να το κάνει μασάζ,πρόσχαρο και φιλικό χωρίς να δυσανασχετεί στις πολλές εναλλαγές, νεξτ ταιμ θα προσπαθήσω για το Σερίφη καθ' όσον είχαμε και μια μικρή συνομιλία, αλλά θα πάω σε ώρα μη αιχμής
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.346
Κριτικές
6
Like
632
Πόντοι
96
ανάλογα πως ερμηνεύει η κάθε γυναίκα το "υπηρεσίες αισθητικής"...

Σωστα. Βεβαια οτι και να λεει η χρεωση δυσκολα θα εξηγησω στη γυναικα μου αν την παρει το ματι της. Πρεπει να βρουμε μασατζιδικο να πληρωνουμε με Paypal
 

janton

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
47
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές.
Καταθέτω μασαζοπεριπέτεια προχθες το απόγευμα.
Π΄ρωτα πήγα ΜΑτζ.Ήταν εκει κριστυ και έλενα.
πηρα έλενα...πλου καλό μασαζ, αλλα απο τα υπόλοιπα τίποτα...
οταν ρώτησα για "αλλο προγραμμα" και της εδωσα να καταλαβει τι εννοω μου ειπε να περασω σε μερικες μερες που θα ειναι κει ολες οι κοπελες.....
ερωτηση: στο συγκεκριμενο καταστημα....ποια να παρω ρε παιδια?...το προχθεσινο ηταν το 2ο 80αρι χωρις να γυρισω καν ανασκελα...αν στην επομενη δεν εχει εστω ενα φραπεδακι....δυσκολο το βλεππω να ξαναεπισκεφθω το συγκεκριμενο οικο.....
φευγω που λετε και παω ζανοσπιτο για σιγουρια...οπου ηταν ευα και Αντζελινα....
με πιανει λοιπον η θεια της υποδοχης και μου λεει μονο μασαζ εχει με ....τωρα αυστηρο να το πω...υφακι....της λεω  ενταξει ξερω...μου λεει δεν ξερω τι ξερεις μονο μασαζ....ενταξει της λεω ημουνα εδω και το περσαμενο Σαββατο και πηρα Λια....(αληθεια είναι έχω καταθεσει και εντυπωσεις παραπανω) και η θεια συνεχιζει να εχει αυστηρο υφος και να μου λεει μονο μασαζ...
..επειδη το φοβηθηκα το θεμα ...κατσε λεω μη μεινουμε παλι νηστικοι....ρωταω ποτε έρχεται η ζανα (6 Σεπτεμβριου) και φευγω....
πηγα μελινοσπιτο και πηρα δεσπινακ για πρωτη φορα..
ηταν εκει μια αννα και μια λολα....
καλο το δεσποινακι και ωραιο...αλλα το μασαζ ειναι τελειως γτπ....η εκφραση "ανοιγει φυλο" το χαρακτηριζει απολυτα....
2η ερωτηση : μπορει καποιος να εξηγησει αυτες τις μαλ.... της θειας στο ζανοσπιτο? πραγματι ευα και αντζελινα κανουν μονο μασαζ?...δεν τις εκοψα για ετσι..... 
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.356
Πόντοι
41.447
, πήρα Αλεξάνδρα από Ρουμανία μετεγραφή απο Πατησίων 131 μου είπε πριν δύο βδομάδες , Μικροκαμομένο πρόθυμο, μικρο βυζί , στενή τρύπα , μασάζ 

Αλβανό είναι,

οχι Ρουμάνο....
 

Επισκέπτης
Καλησπέρα συναγωνιστές.
Καταθέτω μασαζοπεριπέτεια προχθες το απόγευμα.
Π΄ρωτα πήγα ΜΑτζ.Ήταν εκει κριστυ και έλενα.
πηρα έλενα...πλου καλό μασαζ, αλλα απο τα υπόλοιπα τίποτα...
οταν ρώτησα για "αλλο προγραμμα" και της εδωσα να καταλαβει τι εννοω μου ειπε να περασω σε μερικες μερες που θα ειναι κει ολες οι κοπελες.....
ερωτηση: στο συγκεκριμενο καταστημα....ποια να παρω ρε παιδια?...το προχθεσινο ηταν το 2ο 80αρι χωρις να γυρισω καν ανασκελα...αν στην επομενη δεν εχει εστω ενα φραπεδακι....δυσκολο το βλεππω να ξαναεπισκεφθω το συγκεκριμενο οικο.....
φευγω που λετε και παω ζανοσπιτο για σιγουρια...οπου ηταν ευα και Αντζελινα....
με πιανει λοιπον η θεια της υποδοχης και μου λεει μονο μασαζ εχει με ....τωρα αυστηρο να το πω...υφακι....της λεω  ενταξει ξερω...μου λεει δεν ξερω τι ξερεις μονο μασαζ....ενταξει της λεω ημουνα εδω και το περσαμενο Σαββατο και πηρα Λια....(αληθεια είναι έχω καταθεσει και εντυπωσεις παραπανω) και η θεια συνεχιζει να εχει αυστηρο υφος και να μου λεει μονο μασαζ...
..επειδη το φοβηθηκα το θεμα ...κατσε λεω μη μεινουμε παλι νηστικοι....ρωταω ποτε έρχεται η ζανα (6 Σεπτεμβριου) και φευγω....
πηγα μελινοσπιτο και πηρα δεσπινακ για πρωτη φορα..
ηταν εκει μια αννα και μια λολα....
καλο το δεσποινακι και ωραιο...αλλα το μασαζ ειναι τελειως γτπ....η εκφραση "ανοιγει φυλο" το χαρακτηριζει απολυτα....
2η ερωτηση : μπορει καποιος να εξηγησει αυτες τις μαλ.... της θειας στο ζανοσπιτο? πραγματι ευα και αντζελινα κανουν μονο μασαζ?...δεν τις εκοψα για ετσι.....  

Μπα δεν σε ήξερε μάλλον αν ήταν η Ζάνα θα πέρναγες το face control...Η Αντζελίνα κάνει πολλά παραπάνω απο μασάζ  ;)
 

Επισκέπτης
Είναι αδελφάκι του Φερών 7 και ανάλογα την κοπέλα παίζει από σκέτο μασάζ, φραπές, μπριζόλα. Γενικά δεν καλαμακώνουν γιατί είναι κυρίες...  :2funny:

Βέβαια με κάτι παραπάνω σε € όλο και κάτι παραπάνω θα δώσουν, όπου κάτσει η διαπραγμάτευση. Ειδικά μια θεία ονόματι Λουΐζα είναι ο μεγαλύτερος ταληροφονιάς. Αν και το μασάζ της είναι πραγματικά επαγγελματικό κατά τα λοιπά μακριά και αλάργα...

Τουτέστιν  :jerking:

Εγώ πάντως μια φορά που πήγα έφυγα τρέχοντας είχε κάτι θείτσες μόνο...
 

masterT

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές.
Καταθέτω μασαζοπεριπέτεια προχθες το απόγευμα.
Π΄ρωτα πήγα ΜΑτζ.Ήταν εκει κριστυ και έλενα.
πηρα έλενα...πλου καλό μασαζ, αλλα απο τα υπόλοιπα τίποτα...
οταν ρώτησα για "αλλο προγραμμα" και της εδωσα να καταλαβει τι εννοω μου ειπε να περασω σε μερικες μερες που θα ειναι κει ολες οι κοπελες.....
ερωτηση: στο συγκεκριμενο καταστημα....ποια να παρω ρε παιδια?...το προχθεσινο ηταν το 2ο 80αρι χωρις να γυρισω καν ανασκελα...αν στην επομενη δεν εχει εστω ενα φραπεδακι....δυσκολο το βλεππω να ξαναεπισκεφθω το συγκεκριμενο οικο.....
φευγω που λετε και παω ζανοσπιτο για σιγουρια...οπου ηταν ευα και Αντζελινα....
με πιανει λοιπον η θεια της υποδοχης και μου λεει μονο μασαζ εχει με ....τωρα αυστηρο να το πω...υφακι....της λεω  ενταξει ξερω...μου λεει δεν ξερω τι ξερεις μονο μασαζ....ενταξει της λεω ημουνα εδω και το περσαμενο Σαββατο και πηρα Λια....(αληθεια είναι έχω καταθεσει και εντυπωσεις παραπανω) και η θεια συνεχιζει να εχει αυστηρο υφος και να μου λεει μονο μασαζ...
..επειδη το φοβηθηκα το θεμα ...κατσε λεω μη μεινουμε παλι νηστικοι....ρωταω ποτε έρχεται η ζανα (6 Σεπτεμβριου) και φευγω....
πηγα μελινοσπιτο και πηρα δεσπινακ για πρωτη φορα..
ηταν εκει μια αννα και μια λολα....
καλο το δεσποινακι και ωραιο...αλλα το μασαζ ειναι τελειως γτπ....η εκφραση "ανοιγει φυλο" το χαρακτηριζει απολυτα....
2η ερωτηση : μπορει καποιος να εξηγησει αυτες τις μαλ.... της θειας στο ζανοσπιτο? πραγματι ευα και αντζελινα κανουν μονο μασαζ?...δεν τις εκοψα για ετσι.....   

Σχετικά με το ίδρυμα της Μαντζ……
Επιβεβαιώνω μετά από προσωπικές δοκιμές:
Έλενα Καλό Μασάζ, αλλά τίποτα περισσότερο.
Νικολέτα Μέτριο Μασάζ, ενδιαφέρουσα κατάληξη για όλα τα γούστα.
Κρίστυ Μέτριο Μασάζ, ενδιαφέρουσα κατάληξη για όλα τα γούστα, χωρίς κουλούρι.

Μου έχει μείνει απωθημένο ο σερίφης «Τατιάνα» προσπαθώ να την πάρω αλλά δεν τα καταφέρνω. Έχει κανείς σχετική εμπειρία?
 

s.k

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια ειμαι καινουργιος στιν κοινοτητα και θα ηθελα να μαθω που υπαρχει μασατζιδικο που να γαμας κιολας... :huh: :huh: :huh: :think:


 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Σχετικά με το ίδρυμα της Μαντζ……
Επιβεβαιώνω μετά από προσωπικές δοκιμές:
Έλενα Καλό Μασάζ, αλλά τίποτα περισσότερο.
Νικολέτα Μέτριο Μασάζ, ενδιαφέρουσα κατάληξη για όλα τα γούστα.
Κρίστυ Μέτριο Μασάζ, ενδιαφέρουσα κατάληξη για όλα τα γούστα, χωρίς κουλούρι.

Μου έχει μείνει απωθημένο ο σερίφης «Τατιάνα» προσπαθώ να την πάρω αλλά δεν τα καταφέρνω. Έχει κανείς σχετική εμπειρία?

Ωραία το έθεσες.

Πόσο πήγε (τιμή) με την "ενδιαφέρουσα κατάληξη";
 

masterT

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Ωραία το έθεσες.

Πόσο πήγε (τιμή) με την "ενδιαφέρουσα κατάληξη";

Σχετικά με το ίδρυμα της Μαντζ……
Επιβεβαιώνω μετά από προσωπικές δοκιμές:
Έλενα        Καλό Μασάζ, αλλά τίποτα περισσότερο. (80€)
Νικολέτα  Μέτριο Μασάζ, ενδιαφέρουσα κατάληξη για όλα τα γούστα. (80€ + 40€)
Κρίστυ      Μέτριο Μασάζ, ενδιαφέρουσα κατάληξη για όλα τα γούστα, χωρίς κουλούρι. (80€ + 40€)
 

cannavaro

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
101
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
ρε γαμωτο γιατι τοση αδικια.τι μωρα ειναι αυτα και εμεις να περναμε απο χιτλερικες ανακρισεις??ακουει καμια εκει στο Σ54?????
 

janton

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
47
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ευχαριστω πολυ τους συναγωνιστες Pirforos & masterT για τις απαντησεις-πληροφοριες.
Σχετικα με Ματζ. θα περιμενω Νικολετα για να ειμαι σιγουρος και αν μου αναπτερωθει το ηθικό....συνεχιζω τις επισκεψεις εκει.Βεβαια την Κριστυ δεν την εκοψα για ετσι...αλλα αυτο δε σημαινει και τιποτα...θα επαναλαβω πάντως την ερωτηση του συναγωνιστη auraX ...σιγουρα η Κριστυ?μηπως προκειται για καμια αλλη?
Όσον αφορα στη θεια του Ζανοσπιτου...τι δε με ηξερε.... αφου το Σαββατο ημουν εκει και εγινα ολοκληρο θεμα επειδη με περασαν για μπατσο...γαμω την τρελα μου...εχω παει εκει περα 5 φορες και τις 4 με υποδεχτηκε αυτη....
όσον αφορα στην Αντζελινα....ευχαριστω τον συναγωνιστη  Pirforos για την επιβεβαιωση  οτι κανει πολλα παραπανω απο μασαζ....σε αλλη περιπτωση θα αρχιζα να αμφιβαλλω για τα παντα....
η Ευα?
τελος παντων....εκει θα ξαναπαω μονο αφου επιστρεψει η Ζανα...
αληθεια πως τη λενε αυτη τη θεια...?
όσο για τους φιλους που αναφεροντι σε αντιστοιχα ιδρυματα του εξωτερικου..παιδια...μην τα κοιτατε...μονο στεναχωριεστε :(
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
αυτη η λια στο 54 πως ειναι εμφανισιακα?
 

NikosShell

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.004
Like
2
Πόντοι
16
ρε γαμωτο γιατι τοση αδικια.τι μωρα ειναι αυτα και εμεις να περναμε απο χιτλερικες ανακρισεις??ακουει καμια εκει στο Σ54?????
einai oti i theia Sofia den kserei tous neous ,otan epistrepsi i Zana ola tha einai ok.....
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
MILF με δεμένο κορμί και πρόσφατη εγχείρηση κύστης ,κάτι που την εμποδίσει να αποδώσει λόγω φόβου μικροβίων...όλα στο ναύλον...
αυτη η λια στο 54 πως ειναι εμφανισιακα?
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
θα έγραφα μεγάλο ποστ αλλά BAPIEMAI. διαβάστε τις οδηγίες για πρωτάρηδες και λάβετε τα μέτρα σας.μην έχετε ύφος στην πόρτα ,διαλεχτε κοπέλα και κανονιστε με αυτην τα καθέκαστα.ένας να περάσει την πόρτα με πλήρη γνώση θα πάνε όλες ΓΕΑ.γι αυτό δεν το ρισκάρει η κ. Σοφία. επίσης να δείχνετε άνετοι και να είστε χαμογελαστοί ,και να συμπεριφέρεστε σαν να είστε σε φιλικό σπίτι.  αν συνεχιστεί το φαινόμενο θα επανέλθω στο θέμα.
einai oti i theia Sofia den kserei tous neous ,otan epistrepsi i Zana ola tha einai ok.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom