Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (2 μέλη και 21 επισκέπτες)

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
αγαπητε βασο καλημερα θελω μια πληροφορια αν ξερεις τον χειμωνα που περασε με προτροπη δικια σου επηγα στην ν. σμυρνη στην παλ...........γου 7 συγκεκριμενα ειχες αναφερθη για το παιδι το μελαχροινο το ωραιο που ηταν εκει ειχα να παω κανα χρονο και πηγα επερασα πολυ καλα και δεν το περιμενα μου ειχε πει ενα ονομα βικη αν θυμαμαι καλα οταν ξαναπηγα ειχε φυγει μηπως ξερεις τιποτα καιπου ειναι.
 

janton

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
47
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Λία: milf μεν αλλα ΠΙΣΤΕΥΩ δεν εχει περασει τα 40...για 35αρα την κοβω, με αρκετα ωραιο προσωπο, μαλι καστανο προς κοκκινωπο με τσουλουφια που της πεφτουν στα ματια και μεγαλο στηθος.
ασπρη επιδερμιδα...δεν εχει κανει μπανια.
επιπλεον...καλα ελληνικα και μοιαζει να ειναι και καλο κοριτσι...επειδη με περασε για μπατσο  (επρεπε να την πεισω οτι δεν ειμαι) και ειχα την ευκαιρια να συζητησω αρκετα μαζι της...παντως καμια καριολα ξεπετα και  ταληροφονιας δεν ειναι με τιποτα ...το υπογραφω....  
Iblis thnx για τις συμβουλες....αλλα εξακολουθω να νομιζω οτι η θεια Σοφια την ειδε να μου πει μαλ....χωρις λογο και αιτια...της ειπα με χαμογελο οτι ξερω και μου ειπε δεν ξερω τι ξερεις εγω τι θα σου πω και μου ειπε για χαλαρωτικο μασαζ 45 λεπτά και κατι τετοια...τελος παντων....ενταξει δεν τρεχει και τιποτα βεβαια...ο διάλογος ηταν χαλαρος και πολιτισμενος...αλλα θα ξαναπαω οταν ειναι δω η ζανα...δε ρισκαρω....
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
OTAN λέω ύφος ENNOΩ δε χρειάζεται NA πεις ΞEPΩ κλπ .
 

lafontain

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
ρε  παιδιά  μία  βοήθεια!!!  Ξέρει  κανείς  που  βρίσκετε η  Πάολα που  ήταν στη  Μαρν28  μέχρι πριν  από  ένα  μήνα;     
 

michael_ath31

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2008
Μηνύματα
203
Like
0
Πόντοι
1
αγαπητε βασο καλημερα θελω μια πληροφορια αν ξερεις τον χειμωνα που περασε με προτροπη δικια σου επηγα στην ν. σμυρνη στην παλ...........γου 7 συγκεκριμενα ειχες αναφερθη για το παιδι το μελαχροινο το ωραιο που ηταν εκει ειχα να παω κανα χρονο και πηγα επερασα πολυ καλα και δεν το περιμενα μου ειχε πει ενα ονομα βικη αν θυμαμαι καλα οταν ξαναπηγα ειχε φυγει μηπως ξερεις τιποτα καιπου ειναι.

μηπως εννοεις την Εύη??

εφυγε απο εκει ή μηπως ηταν διακοπες?
 

nikolg15

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
154
Like
2
Πόντοι
1
καλησπερα. ψαχνω να βρω δυο κοπελες που δουλευαν στην "ιλιαδα". την πωλινα και την αννα. εχει καποιος καμια πληροφορια για αυτες?
 

nikolg15

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
154
Like
2
Πόντοι
1
μπορει καποιος να με βοηθησει να βρω κοπελς σε μασατζιδικα με μεγαλο στηθος? πανω απο 4.... ξερω οτι θα με κραξετε και θα μου πειτε να ψαξω πιο πισω αλλα μου ειναι λιγο δυσκολο τεχνικα. αν καποιος μπορει, περιμενω.
 

greedyboy

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2007
Μηνύματα
46
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Ρε σεις, όλοι φορτώ μετά τις διακοπές γραμμή στα ιδρύματα;  :2funny:
Στη σολωμού πρέπει να έπεφταν τρελές υπερωρίες σήμερα, δεν άνοιγε καμμιά πόρτα! :-
 

silent scream

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
319
Like
0
Πόντοι
1
μπορει καποιος να με βοηθησει να βρω κοπελς σε μασατζιδικα με μεγαλο στηθος? πανω απο 4.... ξερω οτι θα με κραξετε και θα μου πειτε να ψαξω πιο πισω αλλα μου ειναι λιγο δυσκολο τεχνικα. αν καποιος μπορει, περιμενω.
δες θεμα..βυζομάνες σε μασαζ..........
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
καλησπερα. ψαχνω να βρω δυο κοπελες που δουλευαν στην "ιλιαδα". την πωλινα και την αννα. εχει καποιος καμια πληροφορια για αυτες?

η πωλινα πρεπει να σταματησε.Η αννα δεν ξερω.
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.493
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Καμια μασατζού που να προσφέρει body to body υπάρχει;
 

ttsefan

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2006
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
η πωλινα έχει σταματήσει ενω η άννα συνεχίζει κανονικά στο αδελφάκι της ιλιάδας την γλυφάδα
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
η πωλινα έχει σταματήσει ενω η άννα συνεχίζει κανονικά στο αδελφάκι της ιλιάδας την γλυφάδα

στης γλυφαδας το καταστημα ειναι και η ειρηνη με την χριστινα που ηταν στο κολωνακι?αν ξερεις γραψε ενα ροστερ για να ξερουμε.Εχεις μπριζολιαστει εκει και αν,με ποσα?
 

sarka

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
75
Like
0
Πόντοι
0
Σ54 σήμερα μεσημέρι Αντζελίνα και Λία
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
απο κουμανουδη -απο σινωπης κανενα νεοτερο?κατι καλο για σημερα εκτος σολωμου, στου,πατη95 και καλιροης??? :think:βοηθατε αδερφιαααα,γιατι εχω βαρεθει τα ιδια και ταιδια :headbang: :headbang:εχουν καταντησει ξεπετες μερικα μαγαζια..ΗΜΑΡΤΟΝΝΝ.φευγουν τα 80 αερααα πατερα σε 30 λεπτα.
αν ειναι ετσι βαζω αλλα 20 και περνω στο σπιτι.
τελοςςς -κατι ηρεμο απλο ,ηρεμο και καλοο :rolleyes: :boobies:υπαρχει?
 

MARKISIOSDESADE

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
54
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
:think:βοηθατε αδερφιαααα,γιατι εχω βαρεθει τα ιδια και ταιδια :headbang: :headbang:εχουν καταντησει ξεπετες μερικα μαγαζια..ΗΜΑΡΤΟΝΝΝ.φευγουν τα 80 αερααα πατερα σε 30 λεπτα.
αν ειναι ετσι βαζω αλλα 20 και περνω στο σπιτι.
τελοςςς -κατι ηρεμο απλο ,ηρεμο και καλοο :rolleyes: :boobies:υπαρχει?
τα CG,πολύ καλύτερα  :grin:από τα περισσότερα μαγαζιά!ναί μεν είναι πιο ακριβά,αλλά στο φινάλε το θέμα είναι να το ευχαριστηθείς  ;)και όχι να είσαι στο περίμενε...να μην ανοίγουν την πόρτα :headbang:,είναι άλλος μέσα κτλ. :S
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
ρε παιδια ξερετε σε ποια μασαζερι μπορει να παιξει και τριολε με 2 δεσποινιδες?? Αν μπορειτε να στειλετε κανενα τηλ και ονομα με πμ αλλιως in public
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom