Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (1 μέλη και 18 επισκέπτες)

HeIISex

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
976
Like
7
Πόντοι
6
ειναι δ14 αν διαβαζεισ θα καταλαβεις!! και να το δει θα πεισ οτι στο προτεινε συναδερφοσ οτι κανουν καλο μασαζ!!μαλιστα αυτος σε πηγε εκει!! :grin: :grin:
 

silverdragon

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
655
Like
2
Πόντοι
6
καλημερα φιλαρακια,μηπως κατα τυχη ξερει κανεις που βρισκεται εκεινο το κοντοπουτανο, η τζουλη απο στουρναρη?
τι θυμηθηκα τωρα ε?
ειχαμε κανει εξαιρετικες συνεδρειες γι'αυτο ρωταω,ξερει κανεις τι και πως? :helpplea:
 

silverdragon

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
655
Like
2
Πόντοι
6
Ξερει κανεις τι παιζει στη σαρκουδινου στο ν.κοσμο?
ονοματα απο θεραπευτριες? ποια ειναι η καλυτερη επιστημων εκει?
κανενα κωδικο αν παω πρωτη φορα?
ευχαριστω εκ των προτερων και ευελπιστω στην αμεση και εγκυρη ενημερωση απο οποιον συναγωνιστη γνωριζει γιατι θα παω σε λιγο. :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

silverdragon

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
655
Like
2
Πόντοι
6
τι εγινε ρε παιδια? καμια απαντηση? που πηγατε ολοι μεσημεριατικα?
για :knockinb:
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
744
Κριτικές
2
Like
183
Πόντοι
6
Προχθεσινη επισκεψη σε Ζανοσπιτο ωρα 3.30 ,ολα τα δωματια και οι κοπελες απασχολημενες η Ζανα επιστρεφει αρχες Σεπτεμβριου ,  η θεια Ελενη απο Δευτερα δεν ρωτησα ποιες κοπελες ηταν εκει γιατι ηθελα Ζανα η Ελενη  μετα επισκεψη σε Μελανοσπιτο , Δεσποινα και Αννα απασχολημενες με συναγωνιστες , ελευθερες Λενα η Λελα δεν ακουσα καλα Ρενατα και Αμαντα , πηρα Αμαντα αρχισε με ενα ..μασαζ σαν να ανοιγε φυλλο για μπακλαβα μεχρι που βαρεθηκα και της ειπα να παμε στο επομενο βημα , ανασκελα και πολυ συντομα φραπεδακι με καλαμακι και διαφορες στασεις εως και κουλουρι εκτιναξη στα  :boobies: 70&10 για το κουλουρι συνολο 80 .Παντως δεν μπορω να πω οτι ενθουσιαστηκα απο την ολη συνεδρια την επομενη φορα θα δοκιμασω καπου αλλου ισως προς Ν. Κοσμο , εχει κανεις συναγωνιστης πληροφοριες για Καφανταρη 4 ? Ακουσα οτι εναι συνεχεισ της Σκρα και παιζει υποδοχη η κοκκινομαλα που ηταν και στην Σκρα υποδοχη ΑΛΗΘΕΥΕΙ ??
 

silverdragon

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
655
Like
2
Πόντοι
6
θα δοκιμασω καπου αλλου ισως προς Ν. Κοσμο , εχει κανεις συναγωνιστης πληροφοριες για Καφανταρη 4 ? Ακουσα οτι εναι συνεχεισ της Σκρα και παιζει υποδοχη η κοκκινομαλα που ηταν και στην Σκρα υποδοχη ΑΛΗΘΕΥΕΙ ??
[/quote]
φιλαρακι εχω ρωτησει κι εγω για το μαγαζι της καφανταρη και ενας συναδελφος μου ειπε οτι ειχε παει πριν κανενα μηνα και του ανοιξε ενα τραβε ενω απο κοπελες ειχε κανα δυο αδιαφορα,βεβαια μου προτεινε να το επισκευθω τωρα γιατι θα εχει κατα την γνωμη του νεο αιμα.
παντως δεν εχει αναφερθει ξανα περι αδελφοτητας με σκρα.
αν κανεις αυτοψια περιμενουμε νεα.
 

Zorro

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2006
Μηνύματα
347
Κριτικές
4
Like
131
Πόντοι
1
Σημερινή επίσκεψη στι ίδρυμα της Γ΄ Σεπτεμβριου πενηντα τόσο (δεν θυμάμαι ακριβώς - εκεί που ήταν η ΗΡΑ). Δυστυχώς έχει ξεπέσει πολύ το κατάστημα. Μόλις 2 κοπέλες αδιάφορες με ποιό σημαντική παρουσία του ξανθού μιλφ που ανοίγει την πόρτα. Εχει κανείς άποψη για την κυρία της πόρτας;
 

Επισκέπτης
Σημερινή επίσκεψη στι ίδρυμα της Γ΄ Σεπτεμβριου πενηντα τόσο (δεν θυμάμαι ακριβώς - εκεί που ήταν η ΗΡΑ). Δυστυχώς έχει ξεπέσει πολύ το κατάστημα. Μόλις 2 κοπέλες αδιάφορες με ποιό σημαντική παρουσία του ξανθού μιλφ που ανοίγει την πόρτα. Εχει κανείς άποψη για την κυρία της πόρτας;

το μιλφ λεγεται τατιανα κ απλα ειναι κορυφαιο.. :smitten: :smitten:
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.346
Κριτικές
6
Like
632
Πόντοι
96
Ρε παληκάρια απο ωράριο στην καραίσκου τι παίζει? Ειχα περάσει πριν καιρο και μου είχε πει ο σερίφης για 11 - 19 00
Τότε ειχε μονο μια κοπέλα και φαντάστηκα οτι ηταν λογο καλοκαιριου.
Τωρα διαβαζω εχει πιο πολλες. Εχει διευρήνει και το ωράριο μηπως?


Χθες (27/8) ωρα 18:00 πηγα στον Πειραια - καραϊσκου 88 4ος. Εκτος απο τα 2 μπαζα (ξανθιες και οι 2 milf) ειχε ενα ρωσακι (ΗΡΑ) με καταπληκτικο κορμακι και ωραια ποδια. Μου εκανε κλικ και μπηκα. Με ρωτησε αν θελω μασαζ, της λεω ξερεις, μου λεει το εχω σπουδασει στην Αγια Πετρουπολη. Καλα μαγκες με εκανε καινουργιο. Τι μασαζ ηταν αυτο !! τα χερια της πηγαιναν σαν μηχανακια πανω-κατω και βασικα ηξερε που ετριβε δυνατα και που οχι. Η κοπελα δεν παιζεται στο μασαζ. Απλα καταπληκτικη. Τωρα στο αλλο θεμα , στοματικο καλο με προφυλαξη εννοειται, και 2 στασεις. Το ολον 85 (65+20) ετσι το ειπε ο σεριφης που ανοιγει μια κοντουλα ξανθουλα αδυνατη (λια).  :think:
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.346
Κριτικές
6
Like
632
Πόντοι
96
Αυτό να δώ. Να πληρώνεις μασατζίδικο με κάρτα. Να βλέπει και το λογαριασμό - κατα λάθος- η συζυγος/γκόμενα/whatever και να έχουμε πανηγύρι :headbang:

Δεν πιστευώ να λεει μασαζ + φραππες στι χρεωση. Τιποτα ασχετο θα λεει. Στο Ολλανδια μια φορα η χρεωση ελεγε "recreational services"
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
ανάλογα πως ερμηνεύει η κάθε γυναίκα το "υπηρεσίες αισθητικής"...
 

cannavaro

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
101
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
καλημερα παλικαρια.
ξερω οτι εχει αναφερθει παραπανω απλα αν μπορει καποιος στα γρηγορα να με βοηθησει.
το μαγαζι στη θησεως 128 σερβιρει γευμα η ανηκει στα δεν????
ευχαριστω εκ των προτερων
 

silverdragon

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
655
Like
2
Πόντοι
6
καλημερα σε ολους καταθετω ενημερωση απο χθεσινη επισκεψη στη σαρκουδινου στο ν.κοσμο.
καταρχας θα ηθελα να τονισω οτι ειναι ακομα πολυ ψαρωμενοι ολοι εκαι μεσα και αν δεν περασεις με επιτυχια το σεριφη,γευμα δεν εχει.εγω την πρωτη φορα που ειχα παει πριν τον αυγουστο με ψιλοκυριλε ρουχα (καπακι μετα την δουλεια)
παροτι ειπα το μαθημα μου εφαγα ψιλοπορτα του τυπου "εμεις εδω μονο ετσι και με τιποτα γιουβετσι"κτλ και δεν μπηκα τοτε για να μην το ρισκαρω.χθες λοιπον και με την βοηθεια του συναγωνιστη panx :thumbsup: και εχοντας τωρα πια τις sos απαντησεις περασα στο ψητο. επιλογες 2,μια αδιαφορη ρωσιδα περιπου 33 και μια ψηλη νταρντανοειδης με  :boobies: και πολλα υποσχομενο βλεμα.
εγω ομως ο :jerking: περασα με την αδιαφορη και ολα ηταν αδιαφορα :tickedoff: το μερος ειναι καινουργιο και πολυ καθαρο,ντουζακι στο δωματιο και συσκευασμενη πετσετουλα,αλλα απο κοσμο ετσι κι ετσι,την επομενη φορα θα παρω το ψηλο αρρωστακι και μετα θα κρινω, Α και κατι που ξεχασα και μου εκανε εντυπωση ειναι οτι η κοπελα μου εκανε νοημα μολις "εφτανα στον προορισμο μου" να μην κανω κανενα δυνατο θορυβο,δειγμα κι αυτο ψαρωματος νομιζω.
αντε και καλο μας σαββατοκυριακο
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
...Α και κατι που ξεχασα και μου εκανε εντυπωση ειναι οτι η κοπελα μου εκανε νοημα μολις "εφτανα στον προορισμο μου" να μην κανω κανενα δυνατο θορυβο,δειγμα κι αυτο ψαρωματος νομιζω.

Δηλαδή εγώ που μόλις φτάσω στον "προορισμό" χτυπάω παλαμάκια και φωνάζω ΓΙΟΥΠΙ θα μου κάνουν παρατήρηση ?
:2funny:
:2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny:          :bigdick:
:2funny: :2funny:
:2funny:
 

jimmy1971

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2008
Μηνύματα
94
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα συναγωνιστες,τι διαβαζω,ανακαινιζουν το μασαζιδικο,Στουρναρη 63,θα χασουμε το απιστευτο μωρο εξ Λιθουανιας?Την Τανια εννοω,ιι Σαρας και ιστοριες για αγριους,αυτη ειναι σκετη φωτια.Οποιος την εχει προτιμηση θα καταλαβει τι εννοω.Περιμενω νεοτερα,εχω να παω κανα διμηνο...
 

dino-gdino

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα κ απο μενα  ...νεος στην παρεα κ στις μασαζοκαταστασεις
μαζεψα κ γω τισ πληροφοριεσ μου απο τους συμπαικτας κ ειπα να κανω
κ γω τις επισκεψεις μου..σημειωσα την ναταλι η ναταλια απο το ενα
μαγαζι κ το δεσποινακι απο το αλλο μιασ κ ειχα καλες συστασεις..
μολις μπηκα στην σολωμου εμφανιστικε η ναταλια..
η οποια  ρωσακι αφρατουλι
 οχι οτι με επεισε λιγο γεματουλι τα χε κ τα χρονακια του  αλλα οπωσ ειπα λογο συστασεων ειπα να παρω κατι δοκιμασμενο...περασανε κ αλλα δυο εκ τον οποιων το ενα λιγο μελαμψουλι με ωραιο κορμακι νομιζω μονικα το ονομα...

 προφανως με πηρανε κ ψιλοχαμπαρι οτι ειμαι ψαρας ..μπηκα μεσα με ναταλια μασαζ  αδιαφορο...πιπα..καλη  ακαποτη πηδημα γιοκ  χυσιμο στο στομα
 καλα μολισ εβγαλε το φορεμα  ξενερωσα..τιμη 60+20
 

theokvla

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2007
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα συναδλφοι! ολοι αναφερονται για τον 6ο Σ54. Το ιδρυμα στο 3ο Σ54 ξερεις κανεις τι παιζει? Αν ναι παρακαλω ενημερωστε το team.
 

stevestar

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
451
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
Καλησπερα συναδλφοι! ολοι αναφερονται για τον 6ο Σ54. Το ιδρυμα στο 3ο Σ54 ξερεις κανεις τι παιζει? Αν ναι παρακαλω ενημερωστε το team.

μονο μασαζακι (τουλαχιστον 3 μηνες πριν). μακρια κι αλαργα...
 

sex-commando

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
442
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερα συναδλφοι! ολοι αναφερονται για τον 6ο Σ54. Το ιδρυμα στο 3ο Σ54 ξερεις κανεις τι παιζει? Αν ναι παρακαλω ενημερωστε το team.

Είναι αδελφάκι του Φερών 7 και ανάλογα την κοπέλα παίζει από σκέτο μασάζ, φραπές, μπριζόλα. Γενικά δεν καλαμακώνουν γιατί είναι κυρίες...  :2funny:

Βέβαια με κάτι παραπάνω σε € όλο και κάτι παραπάνω θα δώσουν, όπου κάτσει η διαπραγμάτευση. Ειδικά μια θεία ονόματι Λουΐζα είναι ο μεγαλύτερος ταληροφονιάς. Αν και το μασάζ της είναι πραγματικά επαγγελματικό κατά τα λοιπά μακριά και αλάργα...

Τουτέστιν  :jerking:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom