Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (1 μέλη και 25 επισκέπτες)

nitrowwe

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2008
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
δεν πιστευω να φαω καμια πορτα επειδη ειμαι νεοσ(20χρονον) και σχετικα καινουριος στα μασατζιδικα?
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Τα μασατζίδικα που πριν μπεις δείχνεις ταυτότητα, εκκαθαριστικό της εφορίας και πιστοποιητικό φρονημάτων .. έκλεισαν ... ή έτσι νομίζω ... :grin:
 

silverdragon

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
655
Like
2
Πόντοι
6
συναγωνιστες καλησπερα μετα απο αποχη 5 εβδομαδων λογω περιτομης (με γεια μου το καινουργιο εργαλειο) ειπα να επισκευθω τα σιγουρα μονοπατια του ζανοσπιτου,φυσικα επελεξα ατζελινα και πραγματικα ρε παιδια μου κανει εντυπωση η αφοσιωση αυτης της κοπελας σε αυτο που κανει,για αλλη μια φορα με εκανε να αισθανθω τελεια,οπως η καθε γυναικα πρεπει να κανει τον ανδρα να αισθανεται.
συγχαρητηρια λοιπον στους αρμοδιους φορεις που λογω γραφειοκρατιας την κρατησαν στην ελλαδα γιατι θα εφευγε για δυο μηνες στην πατριδα της. :dancing:
 

dirtyharry

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
107
Like
0
Πόντοι
1
Ξερει κανεις καποιο SITE  με μικρες αγγελιες που να γραφονται τα μασσατζιδικα συγκεντρ. οπως αυτο των νεων (nea.gr) γιατι αυτο αλλαξε και δεν αναφερει φυσιοθεραπεια μασαζ στις αγγελιεσ του οπως παλια
 

stkal2008

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά το μαγαζί στη Στουρνάρη 63 είναι κλειστό για ανακαίνιση (όπως έγραφε στην είσοδο...) ή όχι ??
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Ξερει κανεις καποιο SITE  με μικρες αγγελιες που να γραφονται τα μασσατζιδικα συγκεντρ. οπως αυτο των νεων (nea.gr) γιατι αυτο αλλαξε και δεν αναφερει φυσιοθεραπεια μασαζ στις αγγελιεσ του οπως παλια

Φίλε, είσαι στο Ιντερνέτ (ο τόνος στο τελευταίο ε, άμα λάχει) και πρέπει να μάθεις 2 πράγματα: 1) να ψάχνεις και 2) να αξιολογείς αυτό που βρίσκεις.

Μπορείς να αρχίσεις από την Google. Πρέπει όμως να βάλεις κάτι για να ψάξεις. Τι θα βάλεις; Αν βάλεις μόνο μασάζ θα έχεις πρόβλημα (άσχετα αποτελέσματα). Η μαγική 2η λέξη αναζήτησης είναι MBA (!!) (με αγγλικούς χαρακτήρες, όπως λέμε "Master in Business Administration"  ;) ) Ιδού ] , αυτό που ψάχνεις βγαίνει πάνω - πάνω ( [URL unfurl="true"]http://ma.tanea.gr/ma_list.php?cat=519[/url] ).
 

dirtyharry

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
107
Like
0
Πόντοι
1
Φίλε, είσαι στο Ιντερνέτ (ο τόνος στο τελευταίο ε, άμα λάχει) και πρέπει να μάθεις 2 πράγματα: 1) να ψάχνεις και 2) να αξιολογείς αυτό που βρίσκεις.

Μπορείς να αρχίσεις από την Google. Πρέπει όμως να βάλεις κάτι για να ψάξεις. Τι θα βάλεις; Αν βάλεις μόνο μασάζ θα έχεις πρόβλημα (άσχετα αποτελέσματα). Η μαγική 2η λέξη αναζήτησης είναι MBA (!!) (με αγγλικούς χαρακτήρες, όπως λέμε "Master in Business Administration"  ;) ) Ιδού ] , αυτό που ψάχνεις βγαίνει πάνω - πάνω ( [URL unfurl="true"]http://ma.tanea.gr/ma_list.php?cat=519[/url] ).

Eυχαριστω.Εχει αλλαξει το site των Nεων και δεν το εβρισκα.
 

sex-commando

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
442
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
παιδια καλησπερα μπορειτε να μου πειτε τι παιζει δημοκριτου 9 στο κολωνακι???beauty and style λεγεται το στουντιο...

Άμα δίνεις 120 ευρώπουλα για να σου κωλοτριφτεί μια κινέζα, είσαι στο σωστό μέρος.  :jerking:
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Άμα δίνεις 120 ευρώπουλα για να σου κωλοτριφτεί μια κινέζα, είσαι στο σωστό μέρος.  :jerking:

Είχα την εντύπωση ότι ήταν 70+20. Από πότε πήγε στα 120? Εκτός και αν παίζει και κάτι άλλο εκτός φραπέ.
 

arrogant

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά το μαγαζί στη Στουρνάρη 63 είναι κλειστό για ανακαίνιση (όπως έγραφε στην είσοδο...) ή όχι ??

Καλά θα κάνει η κ. Καίτη να κάνει ανακαίνιση και στο έμψυχο υλικό που έχει χάσει την αίγλη της. Μεταγραφές σαν την Μάρσυ στο σώμα αλλά πιό ορεξάτες και με φαντασία θα βοηθήσουν το μαγαζί να πάρει πάλι τα σκήπτρα.
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
ίσως μια ανταλλαγή μαρσι-ατζελίνα να έδινε νέο ενδιαφέρον ... προς το παρόν το αδελφόν ίδρυμα πατησίων 131 δουλεύει κανονικά. EΠIΣHΣ αναφέρω πως η καίτη εκτελούσε χρέη υποδοχής στο μαρνη 28 κάποτε-ο λόγος στους ειδικούς μασαζοαναλυτές.
Καλά θα κάνει η κ. Καίτη να κάνει ανακαίνιση και στο έμψυχο υλικό που έχει χάσει την αίγλη της. Μεταγραφές σαν την Μάρσυ στο σώμα αλλά πιό ορεξάτες και με φαντασία θα βοηθήσουν το μαγαζί να πάρει πάλι τα σκήπτρα.
 

GREEKBLUE

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2005
Μηνύματα
24
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
εγώ χθες πήγα στην μεσογείων 208 και πήρα την κλαούντια (νομίζω έτσι την έλεγαν) και ήταν φοβερή.Όταν τελείωσα και "βγήκα" συνειδητοποίησα όπως και αυτή ότι είχε σπάσει εντελώς το προφυλακτικό. Ρώτησα την "κυρία" που με υποδέχτηκε όπως και την κλαούντια αν έχει κάτι κτλ κτλ κτλ αλλά μου έλεγαν κατηγορηματικά όχι.

Τώρα βέβαια είμαι χεσμένος όσο δεν πάει αν έχω κολλήσει aids και θα πρέπει να περιμένω 3+ μήνες για να το μάθω............
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
Μην τρελαίνεσαι. 1ον δεν κολλάς τόσο εύκολα και 2ον το ότι κάνει αυτή τη δουλειά δεν σημαίνει ότι έχει και aids.
 

tyler77

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
433
Like
82
Πόντοι
1
"εγώ χθες πήγα στην μεσογείων 208 "....
Υπαρχει καποιος να μας κατατοπισει τι παιζει στο εν λογω μαγαζι απο κοπελες-προγραμματα-τιμες?
Μην κλαιμε τα λεφτα μας...
ποσες κοπελες εχει και πως ειναι αυτες?

ευχαριστω...
 

Siegf

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.177
Like
0
Πόντοι
16
"εγώ χθες πήγα στην μεσογείων 208 "....
Υπαρχει καποιος να μας κατατοπισει τι παιζει στο εν λογω μαγαζι απο κοπελες-προγραμματα-τιμες?
Μην κλαιμε τα λεφτα μας...
ποσες κοπελες εχει και πως ειναι αυτες?

ευχαριστω...

Εννοείς εκτός του οτι χρησιμοποιούν προφυλακτικά που σπάνε εύκολα...
 

tyler77

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
433
Like
82
Πόντοι
1
:2funny:  :2funny:  :2funny:
Σοβαρα τωρα..εχει παει κανεις?
 

sex-commando

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
442
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
Είχα την εντύπωση ότι ήταν 70+20. Από πότε πήγε στα 120? Εκτός και αν παίζει και κάτι άλλο εκτός φραπέ.

Και εγώ για τόσο το νόμιζα. Η Κινέζα τόσα ζήταγε, τα άλλα τα μπάζα που υπήρχαν δεν ξέρω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom