Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (1 μέλη και 21 επισκέπτες)

Επισκέπτης
ρε παιδια ξερετε σε ποια μασαζερι μπορει να παιξει και τριολε με 2 δεσποινιδες?? Αν μπορειτε να στειλετε κανενα τηλ και ονομα με πμ αλλιως in public

Σολωμού 54 6ος έχω ρωτήσει τη Ζάνα μου χε πει ναι αλλά δεν ήταν διαθέσιμες και οι δυο που ήθελα και το άφησα για άλλη φορά και Σολωμού 59 που είχα πάρει τη Μελίνα μια φορά και τη ρώτησα αν γίνεται μου χε πει και αυτή ναι
 

Επισκέπτης

Σημερινή επίσκεψη Σολωμού 54 6ος. Κοπέλες Αντζελίνα Λία.. Η Αντζελίνα απασχολημένη μου λέει η κυρα Σοφία πέρασε με τη Λία θα περάσεις καλά λέω δε γαμ...ται ας κάνω τον scouter.. Λέω θέλω το δωμάτιο με το ντουζ μου λέει κανένα πρόβλημα.. Έρχεται μετά η Λία χαμογελαστή της λέω θες να μπούμε μαζί στο ντουζ μου λέει όχι..και πως να μη μου πει οχι έτσι ψαρωμένη που ήταν...Παιδιά η κοπέλα είναι πολύ φοβισμένη τους βλέπει όλους μπάτσους..παρόλο που δε πάω πρώτη φορά εκεί και δεν είμαι μπατσόφατσα με ρώτησε 3 φορές αν θα της δημιουργήσω πρόβλημα και αν είμαι της ασφάλειας :o Τη καθησύχασα και της είπα ότι αν είμουν μπάτσος δεν θα είχα έρθει τόσες φορές στο μαγαζί. Μετά άρχισε ψιλοανάκριση με ποιες κοπέλες έχω πάει και πως είναι εμφανισιακά..

Τέλος πάντων είναι μιλφ απο Μολδαβία ηλικία 31 μου πε μπορεί και παραπάνω γλυκό πρόσωπο ωραία μάτια σώμα χαλαρό..μασάζ δε ξέρει..Από υπηρεσίες ξέρει να χρησιμοποιεί ωραία τη γλώσσα της και γλύφει ωραία και παντού..επίσης χαιδεύει ωραία και αισθησιακά.. Μου κανε body to body και ποδομαλακεία που της ζήτησα..Επίσης πήγε να μου βάλει κωλ...δακτυλο και δεν την άφησα προς ενημέρωση κάθε μερακλή ενδιαφερόμενου.. Φραπές όχι τπτ σπουδαίο φραπές με καλαμάκι ψιλοκαλός... Μπριζολίτσα δε πήρα δεν είχα όρεξη..  Κουλούρι δε δίνει από ότι ρώτησα και cim cif δε κάνει.. Γενικά σε σύγκριση με τις άλλες υπολείπεται αλλά είναι καινούργια και φοβάται ίσως βελτιωθεί..
Γενικα για τους μιλφάκιες μια δοκιμή αξίζει αλλά αν έχετε μπατσόφατσα μπορεί να μείνετε με τον υπερνομάρχη στο χέρι... :grin:
Δε ξέρω γιατί δε της μιλάει η κυρα Σοφία ή οι άλλες να μη φοβάται τόσο πολύ ειδικά τους παλιούς πελάτες..
 

dodore7

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2008
Μηνύματα
13
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Θα ήθελα να χαιρετίσω και εγώ τους αγαπητούς συνοδοιπόρους σε αυτό το όμορφο πάρτι που γίνετε εδώ. Μέχρι τώρα εδώ και 10 χρόνια έπαιζα  ΠΡΙΒΈ σε Ελλάδα και στο εξωτερικό, αλλά από τότε που έμαθα για το σάιτ (περίπου από 10/08 ) παρακολουθώ της εξελίξεις καθημερινά.
Σαν καινούργιος θα σεβαστώ τους παλαιότερους δεν αναφέρομε σε ονόματα προς αποφυγήν παρεξηγήσεων
Πρώτη ερώτηση: Σ54  Η  Σ59
ΔΕΥΤΕΡΩΝ : πιο το κουδούνι & όροφος Σ59
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
Σημερινή επίσκεψη Σολωμού 54 6ος. Κοπέλες Αντζελίνα Λία.. Η Αντζελίνα απασχολημένη μου λέει η κυρα Σοφία πέρασε με τη Λία θα περάσεις καλά λέω δε γαμ...ται ας κάνω τον scouter.. Λέω θέλω το δωμάτιο με το ντουζ μου λέει κανένα πρόβλημα.. Έρχεται μετά η Λία χαμογελαστή της λέω θες να μπούμε μαζί στο ντουζ μου λέει όχι..και πως να μη μου πει οχι έτσι ψαρωμένη που ήταν...Παιδιά η κοπέλα είναι πολύ φοβισμένη τους βλέπει όλους μπάτσους..παρόλο που δε πάω πρώτη φορά εκεί και δεν είμαι μπατσόφατσα με ρώτησε 3 φορές αν θα της δημιουργήσω πρόβλημα και αν είμαι της ασφάλειας :o Τη καθησύχασα και της είπα ότι αν είμουν μπάτσος δεν θα είχα έρθει τόσες φορές στο μαγαζί. Μετά άρχισε ψιλοανάκριση με ποιες κοπέλες έχω πάει και πως είναι εμφανισιακά..

Τέλος πάντων είναι μιλφ απο Μολδαβία ηλικία 31 μου πε μπορεί και παραπάνω γλυκό πρόσωπο ωραία μάτια σώμα χαλαρό..μασάζ δε ξέρει..Από υπηρεσίες ξέρει να χρησιμοποιεί ωραία τη γλώσσα της και γλύφει ωραία και παντού..επίσης χαιδεύει ωραία και αισθησιακά.. Μου κανε body to body και ποδομαλακεία που της ζήτησα..Επίσης πήγε να μου βάλει κωλ...δακτυλο και δεν την άφησα προς ενημέρωση κάθε μερακλή ενδιαφερόμενου.. Φραπές όχι τπτ σπουδαίο φραπές με καλαμάκι ψιλοκαλός... Μπριζολίτσα δε πήρα δεν είχα όρεξη..  Κουλούρι δε δίνει από ότι ρώτησα και cim cif δε κάνει.. Γενικά σε σύγκριση με τις άλλες υπολείπεται αλλά είναι καινούργια και φοβάται ίσως βελτιωθεί..
Γενικα για τους μιλφάκιες μια δοκιμή αξίζει αλλά αν έχετε μπατσόφατσα μπορεί να μείνετε με τον υπερνομάρχη στο χέρι... :grin:
Δε ξέρω γιατί δε της μιλάει η κυρα Σοφία ή οι άλλες να μη φοβάται τόσο πολύ ειδικά τους παλιούς πελάτες..

Συνάδελφε έχασες που δεν πήρες μπριζολίτσα, από τις πιο ζουμερές και σφιχτές που έχω φάει.
Πιστεύω πως η Λία είναι από τις καλύτερες παρουσίες στο χώρο,είναι ομορφούλα, είναι ευγενέστατη, πολύ βασικό, ΔΕΝ είναι ξεπέτα ακόμα κι όταν έχει πολύ δουλειά (κι ας της βάζει χέρι η κυρά Σοφία), προσπαθεί για το καλύτερο και στο μασάζ και στο φαγοπότι η συμπεριφορά της και η συμμετοχή της είναι παραπάνω κι από gfe.
Όποιος καταφέρει και την κάνει να νιώσει άνετα θα περάσει καταπληκτικά.
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
Θα ήθελα να χαιρετίσω και εγώ τους αγαπητούς συνοδοιπόρους σε αυτό το όμορφο πάρτι που γίνετε εδώ. Μέχρι τώρα εδώ και 10 χρόνια έπαιζα  ΠΡΙΒΈ σε Ελλάδα και στο εξωτερικό, αλλά από τότε που έμαθα για το σάιτ (περίπου από 10/08 ) παρακολουθώ της εξελίξεις καθημερινά.
Σαν καινούργιος θα σεβαστώ τους παλαιότερους δεν αναφέρομε σε ονόματα προς αποφυγήν παρεξηγήσεων
Πρώτη ερώτηση: Σ54  Η   Σ59
ΔΕΥΤΕΡΩΝ : πιο το κουδούνι & όροφος Σ59

Και στα δύο θα "φας" καλά.
Όροφος 1ος κουδούνι studio.
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.493
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Μπορούμε να έχουμε περισσότερες πληροφορίες για το παραπάνω;
 

Επισκέπτης
Συνάδελφε έχασες που δεν πήρες μπριζολίτσα, από τις πιο ζουμερές και σφιχτές που έχω φάει.
Πιστεύω πως η Λία είναι από τις καλύτερες παρουσίες στο χώρο,είναι ομορφούλα, είναι ευγενέστατη, πολύ βασικό, ΔΕΝ είναι ξεπέτα ακόμα κι όταν έχει πολύ δουλειά (κι ας της βάζει χέρι η κυρά Σοφία), προσπαθεί για το καλύτερο και στο μασάζ και στο φαγοπότι η συμπεριφορά της και η συμμετοχή της είναι παραπάνω κι από gfe.
Όποιος καταφέρει και την κάνει να νιώσει άνετα θα περάσει καταπληκτικά.

Μάλιστα την επόμενη φορά τότε βουρ για μπριζολίδι.. Συμφωνώ συναγωνιστή φαίνεται φιλότιμο κορίτσι όχι ξεπέτα σίγουρα πιο πολύ gfe παρά pse αν ξεπεράσει τη φοβία της μπορεί να εξελιχθεί σε δυνατή παρουσία.. της dream team του Ζανόσπιτου  ;)
 

homan

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2005
Μηνύματα
727
Κριτικές
6
Like
267
Πόντοι
6
ρε παιδια ξερετε σε ποια μασαζερι μπορει να παιξει και τριολε με 2 δεσποινιδες?? Αν μπορειτε να στειλετε κανενα τηλ και ονομα με πμ αλλιως in public
Σε ολα παιζει αν εχεις παει μερικες φορες και σε ξερουν δεν εχεις προβλημα το μονο σου προβλημα οτι τα πληρωνεις διπλά
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.868
Κριτικές
19
Like
3.086
Πόντοι
7.195
φιλε pirfore που ειναι το μαγαζι αυτο να το επισκεφθουμε ????
δωσε και αλλες info αν εχεις !!
ευχαριστω
sakspl
 

cannavaro

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
101
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
ρε παλικαρια θησεως 128 ξερετε αν παιζει γευμα?
 

HeIISex

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
976
Like
7
Πόντοι
6
καλημερα και καλο μηνα.... τι γινεται στο κεντρο? που εχει τωρα καλα κομματια?η ζανα λειπει...η ατζελινα ειναι εδω?αλλες? :think: :huh:
 

stevestar

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
451
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
Σημερινή επίσκεψη Σολωμού 54 6ος. Κοπέλες Αντζελίνα Λία.. Η Αντζελίνα απασχολημένη μου λέει η κυρα Σοφία πέρασε με τη Λία θα περάσεις καλά λέω δε γαμ...ται ας κάνω τον scouter.. Λέω θέλω το δωμάτιο με το ντουζ μου λέει κανένα πρόβλημα.. Έρχεται μετά η Λία χαμογελαστή της λέω θες να μπούμε μαζί στο ντουζ μου λέει όχι..και πως να μη μου πει οχι έτσι ψαρωμένη που ήταν...Παιδιά η κοπέλα είναι πολύ φοβισμένη τους βλέπει όλους μπάτσους..παρόλο που δε πάω πρώτη φορά εκεί και δεν είμαι μπατσόφατσα με ρώτησε 3 φορές αν θα της δημιουργήσω πρόβλημα και αν είμαι της ασφάλειας :o Τη καθησύχασα και της είπα ότι αν είμουν μπάτσος δεν θα είχα έρθει τόσες φορές στο μαγαζί. Μετά άρχισε ψιλοανάκριση με ποιες κοπέλες έχω πάει και πως είναι εμφανισιακά..

Τέλος πάντων είναι μιλφ απο Μολδαβία ηλικία 31 μου πε μπορεί και παραπάνω γλυκό πρόσωπο ωραία μάτια σώμα χαλαρό..μασάζ δε ξέρει..Από υπηρεσίες ξέρει να χρησιμοποιεί ωραία τη γλώσσα της και γλύφει ωραία και παντού..επίσης χαιδεύει ωραία και αισθησιακά.. Μου κανε body to body και ποδομαλακεία που της ζήτησα..Επίσης πήγε να μου βάλει κωλ...δακτυλο και δεν την άφησα προς ενημέρωση κάθε μερακλή ενδιαφερόμενου.. Φραπές όχι τπτ σπουδαίο φραπές με καλαμάκι ψιλοκαλός... Μπριζολίτσα δε πήρα δεν είχα όρεξη..  Κουλούρι δε δίνει από ότι ρώτησα και cim cif δε κάνει.. Γενικά σε σύγκριση με τις άλλες υπολείπεται αλλά είναι καινούργια και φοβάται ίσως βελτιωθεί..
Γενικα για τους μιλφάκιες μια δοκιμή αξίζει αλλά αν έχετε μπατσόφατσα μπορεί να μείνετε με τον υπερνομάρχη στο χέρι... :grin:
Δε ξέρω γιατί δε της μιλάει η κυρα Σοφία ή οι άλλες να μη φοβάται τόσο πολύ ειδικά τους παλιούς πελάτες..

για να μπουν καποια πραγματα στη θεση τους. Η Λια ειναι πολυ παλια στο κουρμπετι (σταματησε απο Φραντζη πριν 2 χρονια) και ειναι πολυ εμπειρη. Δεν ξερω αν της εχει τυχει στραβη και φοβαται για μπατσους αλλα πιστεψτε με τα περισσοτερα τα λεει γιατι βαριεται να τα κανει ολα με ολους και θελει να τη βγαζει πιο αναλαφρα. Βυζι καλο αλλα πεσμενο γι αυτο πολλες φορες δεν βγαζει σουτιεν, καλαμακι πολυ καλο οταν θελει. Παντως αξιζει δοκιμη αλλα υπαρχουν και καλυτερες.
 

cannavaro

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
101
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
ρε παλικαρια τα φωτα σας ειμαι στη καλλιθεα κοντα στο 128 να ανεβω η δεν παιζει φαγακι???
 

brdlust

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
458
Κριτικές
36
Like
12
Πόντοι
5.760
Επίσκεψη στο Σολωμού 59 την Παρασκευή 29 Αυγούστου... Πρόγραμμα με Δέσποινα την οποία είχα ξαναπάρει στο παρελθόν.. Συστήνεται καθώς είναι από αρκετά gfe...

Μου έκανε εντύπωση ότι δεν έδινε με τίποτα κουλούρι. Είμαι σχεδόν βέβαιος ότι έχω διαβάσει απο συναγωνιστές ότι γενικά το δίνει... Τελικά τι παίζει..?  :huh:
 

koridan

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
67
Κριτικές
2
Like
109
Πόντοι
0
καλησπέρα σε όλους.
ρε παίδες δεν ήξερα ότι τα περισσότερα είναι κλειστά την Κυριακή!!!!!!!! (είπαμε πρωτάρης, αλλά προσπαθώ να μάθω γρήγορα)
μια έρωτηση έχω, είδα ότι έχουν ανοίξει 2 στον Πειραιά στην Ηρώων Πολυτεχνείου, ξέρει κάποιος για αυτά καμιά λεπτομέρεια??
Ευχαριστώ
 

GM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
616
Σημερινή επίσκεψη Φρατζή 4 , Πήρα Σοφία είπε ότι είναι απο Κέρκυρα !!! αμφιβάλω , ξεπέτα ξεπέτα ξεπέτα,Δεν αξίζει μία ,πεσμένα όλα βυζιά κοιλιά.

Να ρωτήσω κάτι εάν  κανείς συνοδοιπόρος μήπως έχει πάρει τη Λίζα με τα ξανθά μαλιά στο ίδιο ίδρυμα , αν ναι περιμένω εντυπώσεις
 

dino-gdino

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα αδερφια..περασα την παρασκευη απο αχιλλεως στο π.φαληρο ειχε
μια κοπελα την ειρηνη αν θυμαμαι καλα
αν εχει κανεις αποψη για την εν λογο ας ενημερωσει
ομορφο μελαχροινο κ μου εκανε για ελληνακι..
  περιμενω παιδες..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom