Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (4 μέλη και 10 επισκέπτες)

soulg

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2008
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Ανταπόκριση από Σολωμού 54. Έπαιζε η κλασική γι' αυτές τις μέρες στην πόρτα, κυρα Σοφία η οποία αφού με πέρασε από ανάκριση επί 10λεπτο (τις έδωσα να καταλάβει ότι είμαι πελάτης του ιδρύματος) μου είπε ότι έπαιζε Ατζελίνα και δύο άλλες τις οποίες δεν συγκράτησα ονόματα (αν και είναι χιλιοειπωμένα). Ζήτησα την Λία, αφού οι συστάσεις προηγούμενου συναθλητή ήταν καλές. Αφού έπρεπε να περιμένω άλλο ένα 10λεπτο μιας και ήταν "αγκαζέ" έφτασε η ώρα να μπούμε στο δωμάτιο όπου υπήρξε ήττα!!! :headbang:
Παρ' ότι αποκτήθηκε οικειότητα μαζί της, με πολύ ομιλία επί διαφόρων θεμάτων και αφού της έδωσα να καταλάβει πάααρα πολύ καλά ότι είμαι πελάτης με τουλάχιστον 3 επισκέψεις το τελευταίο 40 ήμερο στο συγκεκριμένο και όχι μόνο ίδρυμα!!!!
Δυστυχώς μείναμε σε ένα καθ' όλα άψογο μασάζ ΚΑΙ ΜΟΝΟ, χωρίς να γυρίσω ανάσκελα! Ταρίφα 60 ευρώ για 45 λεπτά, ακριβώς, μόνο μασάζ!!! :headbang:
Ήττα μεγάλη μιας και ως στρεσαρισμένος από το τέλος των διακοπών ήθελα μια χαλάρωση όλου του σώματος...!  ;)
Μάλλον θα είναι και η τελευταία μου φορά στο συγκεκριμένο ίδρυμα αφού μου έδωσε την σαφή εντύπωση ότι έμεινε ανοιχτό με δευτερότριτο προσωπικό μόνο και μόνο για καθαρά λόγους χρήματος, λογικό μεν, οι υπηρεσίες μηδέν δε ή έστω στο 25%.
Ίσως να είμαι αυστηρώς με τους άλλους αλλά και οι άλλοι είναι το ίδιο αυστηροί με 'μένα. ;) :)
 

magoyras

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
26
Πόντοι
1
στης γλυφαδας το καταστημα ειναι και η ειρηνη με την χριστινα που ηταν στο κολωνακι?αν ξερεις γραψε ενα ροστερ για να ξερουμε.Εχεις μπριζολιαστει εκει και αν,με ποσα?

Vasos η Χριστινα πριν κανα μηνα ηταν εκει..γιαυτην ειχα παει..Η Ειρηνη δεν ηταν και σε κουβεντα με την Χριστινα μου ειπε οτι η Ειρηνη εχει σταματησει πλεον....αλλα αυτο με επιφυλλαξη γιατι ποτε δεν ξερεις τι ειναι αληθεια και τι οχι οταν ρωτας μια κοπελλα για καποια αλλη..

Δυστηχως λογω αποστασης δεν εχω την δυνατοτητα να επισκεπτομαι το εν λογω καταστημα συχνα ωστε να ξερω το roster και να σας το παραθεσω.

Ισως καποιος αλλος συναγωνιστης να μπορει να το κανει..
 

Επισκέπτης
Ανταπόκριση από Σολωμού 54. Έπαιζε η κλασική γι' αυτές τις μέρες στην πόρτα, κυρα Σοφία η οποία αφού με πέρασε από ανάκριση επί 10λεπτο (τις έδωσα να καταλάβει ότι είμαι πελάτης του ιδρύματος) μου είπε ότι έπαιζε Ατζελίνα και δύο άλλες τις οποίες δεν συγκράτησα ονόματα (αν και είναι χιλιοειπωμένα). Ζήτησα την Λία, αφού οι συστάσεις προηγούμενου συναθλητή ήταν καλές. Αφού έπρεπε να περιμένω άλλο ένα 10λεπτο μιας και ήταν "αγκαζέ" έφτασε η ώρα να μπούμε στο δωμάτιο όπου υπήρξε ήττα!!! :headbang:
Παρ' ότι αποκτήθηκε οικειότητα μαζί της, με πολύ ομιλία επί διαφόρων θεμάτων και αφού της έδωσα να καταλάβει πάααρα πολύ καλά ότι είμαι πελάτης με τουλάχιστον 3 επισκέψεις το τελευταίο 40 ήμερο στο συγκεκριμένο και όχι μόνο ίδρυμα!!!!
Δυστυχώς μείναμε σε ένα καθ' όλα άψογο μασάζ ΚΑΙ ΜΟΝΟ, χωρίς να γυρίσω ανάσκελα! Ταρίφα 60 ευρώ για 45 λεπτά, ακριβώς, μόνο μασάζ!!! :headbang:
Ήττα μεγάλη μιας και ως στρεσαρισμένος από το τέλος των διακοπών ήθελα μια χαλάρωση όλου του σώματος...!  ;)
Μάλλον θα είναι και η τελευταία μου φορά στο συγκεκριμένο ίδρυμα αφού μου έδωσε την σαφή εντύπωση ότι έμεινε ανοιχτό με δευτερότριτο προσωπικό μόνο και μόνο για καθαρά λόγους χρήματος, λογικό μεν, οι υπηρεσίες μηδέν δε ή έστω στο 25%.
Ίσως να είμαι αυστηρώς με τους άλλους αλλά και οι άλλοι είναι το ίδιο αυστηροί με 'μένα. ;) :)

Με τη Λία έχουν μείνει και άλλοι νηστικοί ή φοβάται ή το κάνει επιλεκτικά με κάποιους...το θέμα είναι γιατί δεν υπάρχει παρέμβαση της... διεύθυνσης :grin:
Πάντως αν έπερνες οποιαδήποτε άλλη θα έτρωγες..
 

soulg

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2008
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Με τη Λία έχουν μείνει και άλλοι νηστικοί ή φοβάται ή το κάνει επιλεκτικά με κάποιους...το θέμα είναι γιατί δεν υπάρχει παρέμβαση της... διεύθυνσης :grin:
Πάντως αν έπερνες οποιαδήποτε άλλη θα έτρωγες..

Το γνωρίζω ότι με άλλη θα έτρωγα αλλά μου έκατσε η Λία και κάποιος πρόσφατα είχε φάει!!!
Δεν ξέρω τι να πω... έπρεπε να υπάρχει άμεση παρέμβαση της διεύθυνσης, συμφωνώ!!!:grin:

Δεν ξέρω αν φταίμε κι εμείς με τις εμμονές μας στα ίδια και τα ίδια ιδρύματα, εγώ θα κάνω καιρό πάντως να ξαναπεράσω από Σ54/6 διότι αν το παίζεις επαγγελματίας (δεν κάνεις εκπτώσεις, δεν χαρίζεις, δεν... δεν... δεν...) τότε να είσαι και ως προς τις υποχρεώσεις σου οκ.
Any way end of story!
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Το γνωρίζω ότι με άλλη θα έτρωγα αλλά μου έκατσε η Λία και κάποιος πρόσφατα είχε φάει!!!
Δεν ξέρω τι να πω... έπρεπε να υπάρχει άμεση παρέμβαση της διεύθυνσης, συμφωνώ!!!:grin:

Δεν ξέρω αν φταίμε κι εμείς με τις εμμονές μας στα ίδια και τα ίδια ιδρύματα, εγώ θα κάνω καιρό πάντως να ξαναπεράσω από Σ54/6 διότι αν το παίζεις επαγγελματίας (δεν κάνεις εκπτώσεις, δεν χαρίζεις, δεν... δεν... δεν...) τότε να είσαι και ως προς τις υποχρεώσεις σου οκ.
Any way end of story!

Έχει καταντήσει αηδία αυτή η ιστορία με μερικές θεραπεύτριες/ ιδρύματα.
 

dodore7

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2008
Μηνύματα
13
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Αγαπητεί συνοδοιπόροι καλησπέρα.
Σήμερα μεσημέρι πρώτη φορά Σ54 και στην πόρτα μια ευγενέστατη κυρία.
Απλές ερωτήσεις σε πολύ φιλικό κλήμα. Ρωτάω γνωστά ονόματα αλλά απάντηση «Εντάξει ΕΥΑ»  φραπεδάκι χωρίς καλαμάκι, καλό μαζ…. Και στο τέλος ιεραποστολικό δείπνο.

Δεν καταλαβαίνω τους άλλους, εγώ πήγα δυο φορές και τίποτα κ.τ.λ.
Ε
πίσκεψη ξανά Τετάρτη για εμπέδωση.


 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
όχι τόσο εύκολα αν και είναι ανεκτική σε δάκτυλα. σε δίωρακι ίσως το δώσει πιο εύκολα .λέω εγώ τώρα...!
Επίσκεψη στο Σολωμού 59 την Παρασκευή 29 Αυγούστου... Πρόγραμμα με Δέσποινα την οποία είχα ξαναπάρει στο παρελθόν.. Συστήνεται καθώς είναι από αρκετά gfe...

Μου έκανε εντύπωση ότι δεν έδινε με τίποτα κουλούρι. Είμαι σχεδόν βέβαιος ότι έχω διαβάσει απο συναγωνιστές ότι γενικά το δίνει... Τελικά τι παίζει..?  :huh:
 

doctore

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
554
Κριτικές
40
Like
0
Πόντοι
606
Σημερινή επίσκεψη Φρατζή 4 , Πήρα Σοφία είπε ότι είναι απο Κέρκυρα !!! αμφιβάλω , ξεπέτα ξεπέτα ξεπέτα,Δεν αξίζει μία ,πεσμένα όλα βυζιά κοιλιά.

Να ρωτήσω κάτι εάν  κανείς συνοδοιπόρος μήπως έχει πάρει τη Λίζα με τα ξανθά μαλιά στο ίδιο ίδρυμα , αν ναι περιμένω εντυπώσεις
Εγώ πήγα το Σάββατο γύρω στις 17:30
Στην υποδοχή δεν ήταν η συνηθισμένη κορμάρα αλλά μία κακάσχημη. Μου έστειλε τις κοπέλλες και προτίμησα την Λίνα (ξανθιά, μπούκλες, τατουάζ κάτω απο το βυζί γύρω στα 30). Μασάζ μέτριο, τσ....κι καλό χωρίς, μπριζόλα δεν πήρα...
 

troll

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
81
Like
58
Πόντοι
0
κανενα κάλο milf εχει η φρατζη εκτος του σεριφη;
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
αγαπητε βαςο για σου εκανα αυτοψια επι τοπου για το προσωπο στην ιλιαδα φραπε με το ζορι και αυτο μισο. ετσι πηρα μετα ολγα και απογειωθηκαμε.
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
αν η χριστινα ειναι γλυφαδα οπως λεει ο συναγωνιστης τη καθομαστε το απολυτο μιλφ.
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
πηγα καραισκου 88 να δω τη γινεται η βιβη δεν ειναι εκει παλι εφυγε και να ηταν δεν θα την επαιρνα τρεις αλλες που ηταν το θεωρησα βλακεια να δοσω 80 ευρω σε αυτες και εφυγα δεν ξερω πως την εχουν δει καποιες απο 25 ευρω που επαιρναν στα μπουρδελα που δουλευαν εδω ζητανε και το μαγαζι 80 συναδελφοι προσοχη μη μας πιανουν κωτσους τα ξεκολα,
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
σε καποιο θρεντ συναγωνιστης εκανε αναφορα για μερκουρη 18 στον τριτο οροφο και για το απολυτο θηλυκο τη μεμα ποιος συναγωνιστης ειχε κανει κατι μαζι της εστω και φραπε και αν εχει εμφανιστη πουθενα. ηξερα οτι ηταν ιταλια παλια
 

perineo

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
762
Κριτικές
13
Like
156
Πόντοι
6.045
Σημερινή επίσκεψη Φρατζή 4 , Πήρα Σοφία είπε ότι είναι απο Κέρκυρα !!! αμφιβάλω , ξεπέτα ξεπέτα ξεπέτα,Δεν αξίζει μία ,πεσμένα όλα βυζιά κοιλιά.

Να ρωτήσω κάτι εάν  κανείς συνοδοιπόρος μήπως έχει πάρει τη Λίζα με τα ξανθά μαλιά στο ίδιο ίδρυμα , αν ναι περιμένω εντυπώσεις

Την ώρα που εσύ έγραφές εγώ τέσταρα την λίζα, η οποία σηνμειωτέον είναι ελληνίς.
Δυστυχώς μία από τα ίδια.ωραίο κορμάκι.Μασάζ υποτυπώδες 2 λεπτών και μετά γρήγορα να τελειώνουμε.δεν την συνιστώ. :jerking:
έχει κανείς άλλος εμπειρεία από φραντζή 4 γιατί έχω την αίσθηση ότι εκεί είναι όλες ξεπέτες.
 

sirtakis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2008
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Kalispera paidia k kalws sas vriskw!!!!Euxaristw osa paidia me voithisan sta pm k eidika ton pirforos p m eipe kati parapanw!Episkeftika simera to Σ54 κ  dialeksa angelina!!!!Para polu kali summetoxi,masaz metrio,alla pernas kala!Apla tha thela na paratirisw meta apo suzitisi oti ta service einai analoga k me tin diathesi k protimisi pros ton pelati!!Enoow ekswteriki emfanisi!!!Gi auto tha grafw kritikes alla xwris na proteinw!!!Pantws to magazi exei3-4 kopeles polu stul streptease me megalo stito stithos k kalligrama podia!K POLU KATHAROS XWROS!!Auta apo mena elpizw na ta poume suntoma!!!! :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Και από λεπτό σε λεπτό θα βγει ο Αδμιν να σου πει να γράφεις με Ελληνικούς χαρακτήρες όπως αναφέρεται σους κανόνες του site και πως αν δε το αλλάξεις σύντομα το ποστ σου θα διαγραφεί ...



ουφφ... πρόλαβα ?
 

Cockonutpete3D

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
40
Like
1
Πόντοι
0
Πρέπει να είναι μεγάλη μιζέρια.
Πας εκεί περιμένεις ένα super massage με ένα super γαμησάκι στο τέλος...φοβάσαι μην σε πάρει και ο ύπνος απο την χαλάρωση...ανναρωτιέσαι...μήπως ξέρει κανά τελείως επαγγελματικό μασαζοκόλπο που θα με στείλει τελείως?

Και πας εκεί...κάνουν ένα μασάζ του πούτσου τελείως και παίζει να μην γαμήσεις κιόλας άμα σε δούνε ψάρακλα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom