Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Θα συμφωνήσω κι εγώ με τους προηγούμενους συναγωνιστές. Είναι κλοπή αυτό που γίνεται. Πρέπει να μποϋκοτάρουμε. Σκεφτείτε πόσα ευρώ παντελονιάζουν κάθε μέρα, μαύρα. Ιδρύματα με μπαζόλες έχουν γίνει κοφτήρια, μάς πιάνουν κορόιδα.
Είμαστε μαλάκες, ας μην είμαστε ΤΟΣΟ πολύ μαλάκες.
 

konstantinos765

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Θα συμφωνήσω κι εγώ με τους προηγούμενους συναγωνιστές. Είναι κλοπή αυτό που γίνεται. Πρέπει να μποϋκοτάρουμε. Σκεφτείτε πόσα ευρώ παντελονιάζουν κάθε μέρα, μαύρα. Ιδρύματα με μπαζόλες έχουν γίνει κοφτήρια, μάς πιάνουν κορόιδα.
Είμαστε μαλάκες, ας μην είμαστε ΤΟΣΟ πολύ μαλάκες.
φιλε μου κανενας δεν θα το κανει...
 

al capone

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2005
Μηνύματα
404
Like
0
Πόντοι
1
πειτε την αποψη σας ολοι για το μποικοταζ
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Για τους πιο έμπειρους οι επιλογές ειναι πλεον δύσκολες,διοτι τα καλά κομμάτια ειναι λίγα,εχουν εντοπισθει προ πολλού και δοκιμασθεί πολλάκις....Η αλήθεια είναι οτι πέφτει και το σχετικό δούλεμα,με αποτέλεσμα να διαβάζω για "μόνο μασαζ" στη Σολωμού....αυτά ειναι αστειότητες.....

Νομιζω οτι και αυτή η "αγορά" έκανε τον κύκλο της,θα πέσει ο τζίρος,θα κλείσουν μαγαζιά και σιγα σιγα θα εμφανισθουν νεα ονόματα....Υπομονή συναγωνιστές.....

Ετσι ακριβώς είναι. Σφαλιάρες παίζουν οι παλαιοί με τις -δοκιμασμένες- καλές. Εγώ πλέον πάω 80% για το μασάζ και 20% ανάλογα με την διάθεση. Συνήθως τις βάζω να κάνουν ένα καλό b2b και πεοθηλασμό. Που να γαμάς τώρα στο ιατρικό κρεβάτι μέσα στα λάδια και στα χαρτιά λές και είσαι σε σανατόριο. Γαμήσια με CT άνετα και ωραία.

Χρειάζεται επειγόντος νέο concept το μασατζίδικο. και νέες τιμές. ας βρούνε τρόπο να επανακτήσουνε την πελατεία.
 

al capone

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2005
Μηνύματα
404
Like
0
Πόντοι
1

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
πειτε την αποψη σας ολοι για το μποικοταζ
Σταματήστε να πηγαίνετε για 3 μήνες.  :think: :think:
Αντέχετε μερικοί????? Τι λές πάτερ θα ευλογήσεις ενα τετοιο μέτρο??? :helpplea:
Στην αρχή ίσως να ανεβάσουν τις τιμές σε μερικούς μαλ για να βγάλουν τη διαφορά.  ;)Σίγουρα κάποια θα κλείσουν και οι γκέϊσες θα ψάχνουν για μπουρδέλλο του 20άρικου.
Ελατε σε τρείς μήνες να δείς τις τιμές.... 20 Ευρώ για 1 τέταρτο και πολύ λέω!! :)
Προσφορά και ζήτηση!!!! :rockon: :rockon:
όχι για να μας αλέιψουν... τα αρχίδια να θέλουν και 100! :S
 

Επισκέπτης
Και εγώ συμφωνώ να πάμε σε μπουκοτάζ όχι μόνο μιας εβδομάδας αλλά και ένα μήνα.. όντως όπως είπε προηγούμενος συναγωνιστής ο νόμος της προσφοράς και ζήτησης ρυθμίζει τις τιμές, αν αρχίσουν να ψάχνουν πελάτη με τα κυάλια θα πέσουν οι τιμές και θα ανέβουν οι υπηρεσίες...θα κλείσουν κάποια μαγαζιά και θα επιβιώσουν τα καλύτερα..Το θέμα είναι αν μπορούμε να συντονιστούμε να κάνουμε μπουκοτάζ. Όντως το σαιτ έχει πολλά μέλη και αποτελεί μια μεγάλη μερίδα του κόσμου που πάει στα μασατζίδικα αλλά οι περισσότεροι είναι για την πάρτη τους και δε μοιράζονται εμπειρίες και πληροφορίες και δε ξέρω αν ακολουθήσουν σε μια κίνηση διαμαρτυρίας... Πάντως δε χάνουμε τίποτα να δοκιμάσουμε...
να βγάλουμε και συντονιστική επιτροπή αγώνα με πρόεδρο το Βάσο  :)
 

papacool

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2006
Μηνύματα
174
Like
46
Πόντοι
1
Άποψή μου. Όχι μόνο να το κάνουμε αλλά να το δηλώνουμε κιόλλας. Δηλαδή: Πας σε μασατζήδικο και σου λέει η κυρία της υποδοχής "80"; Μπαααα της απαντάς είναι πάρα πολλά. Και φεύγεις. Μια δυο τρεις, θα το κατεβάσει μόνη της. Και μόλις γίνει αυτό, report εδώ μέσα. Πάει άλλος του ζητάει (φυσικά) πάλι 80αρι; "Μα τί λέτε, έχει έρθει φίλος μου και έχει πληρώσει 50". Να δείτε πως θα βάλουν μυαλό.

Εγώ πάντως θα το κάνω.
 

konstantinos765

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Αναφορά από Κ. 48 Ν. Κόσμο
Πρώτη φορά στο ίδρυμα μιας και είχε πέσει μαύρο από συναγωνιστές λόγο του ότι είχανε πέσει παλτά!!!!!!
Κοπέλα: Βαλεντίνα
Εμφάνιση: 1,65 γύρω στα 55 - 58 κιλά, βυζί 3 φυσικό σφυχό στη θέση του και με καλό σχήμα, πολύ καλό σώμα με υπόνοια καμπυλών, περιποιημένο ...νάκι, αλλά ελαφρός αξύριστα ποδια.
Μασάζ: Παρότι μου δήλωσε από την αρχή ότι ήταν κουρασμένη και θα προτιμούσε να μην κάνουμε μασαζ και να πάμε κατευθείαν σε κυρίως μενού εγώ της είπα πώς αν θέλω απλά να πηδήξω πάω και σε ....ρδέλο κι έτσι το πήρε απόφαση και μου έκανε μασάζ 20 λεπτά, επιπέδου καλύτερο μεν από την Δέσποινας στην Σ54 αλλά παρόλα αυτά μετριότατο.
Μενού φραπέ με καλαμάκι χωρίς, πριζολίτσα ζουμερή αλλά με απλά τυπική συμετοχή.
Εντύπωση μου έκανε (μάλλον επιδή συζητήσαμε το παλτό που είχα φάει στο "απέναντι") πως αφού τελείωσα με ρώτησε αν ήθελα να πάμε και για δεύτερο γύρο (με πίτα).
Δεν με ενθουσίασε αλλά θα ξαναδοκιμάσω μιας και φαινόταν πως η κοπέλα ήταν άυπνη και κουρασμένη και δεν έλεγε ψέματα και μάλλον μπορεί να αποδώσει και πολύ καλύτερα.
Αρνητικά: Είναι Αλβανίδα, μιλάει πολύ και για άσχετα θέματα (αυτό όμως διορθώνεται αν της βάλεις κάτι στο στόμα  :grin:)
Καλημέρα και καλή συνέχεια
Δημήτρης
οταν διαβαζα την απαντηση σου ψηθηκα.... αλλα οταν ειδα οτι ειναι αλβανιδα.... γαματα!!!
 

konstantinos765

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Άποψή μου. Όχι μόνο να το κάνουμε αλλά να το δηλώνουμε κιόλλας. Δηλαδή: Πας σε μασατζήδικο και σου λέει η κυρία της υποδοχής "80"; Μπαααα της απαντάς είναι πάρα πολλά. Και φεύγεις. Μια δυο τρεις, θα το κατεβάσει μόνη της. Και μόλις γίνει αυτό, report εδώ μέσα. Πάει άλλος του ζητάει (φυσικά) πάλι 80αρι; "Μα τί λέτε, έχει έρθει φίλος μου και έχει πληρώσει 50". Να δείτε πως θα βάλουν μυαλό.

Εγώ πάντως θα το κάνω.
το σιγουρο ειναι οτι θα μηνεις με το πουλι στο χερι...χαχαχα
 

papacool

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2006
Μηνύματα
174
Like
46
Πόντοι
1
το σιγουρο ειναι οτι θα μηνεις με το πουλι στο χερι...χαχαχα

Με το πουλί στο χέρι θα μείνουμε όλοι, αφού μιλάμε για αποχή. Αυτό που λέω ότι έτσι θα ήταν πιο αποτελεσματικό. Για όποιον έχει τη διάθεση βέβαια....
 

jngmak16

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2007
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Την πάτησα και εγώ τις πριν απο καμιά 10 μέρες. Αναφέρομαι στην Λία από Σολωμού.Ενώ της είπα ξεκάθαρα οτι πηγαίνω σε τέτοια μαγαζιά, έγινε κιόλας κουβέντα και για την Καίτη από την Στουρνάρη, μου είπε οτι την ήξερε τελικά έμεινε μόνο στο μασαζ.
ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ για το συγκεκριμένο μαγαζί. Αλλά όπως αναφέρεται και από άλλους την δύναμη την έχουμε εμείς. Μπορούμε να οδηγήσουμε τα πράγματα και τις υπηρεσίες εκεί που θέλουμε.
Μετά λοιπόν από αυτήν την απογοήτευση έκανα μια επίσκεψη στην Στουρνάρη 63 και πήγα με την Μάρσι. Απίστευτο κορμί. άλλωστε δεν είναι η πρώτη φορά .
νομίζω οτι η Μάρσι και η Δέσποινα είναι οι καλύτερες για τα δικά μου γούστα.
 

GIANNHS2

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Για σε ολους.Εχω καιρο να μπω στην σελιδα και βλεπω και λετε για μια δεσποινα.ειναι ελληνιδα κοντουλα και μιλαει λιγο παραξενα?τηνψαχνω τωρα 2 χρονια δουλευε παλια πλατεια βικτοριας
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Την πάτησα και εγώ τις πριν απο καμιά 10 μέρες. Αναφέρομαι στην Λία από Σολωμού.Ενώ της είπα ξεκάθαρα οτι πηγαίνω σε τέτοια μαγαζιά, έγινε κιόλας κουβέντα και για την Καίτη από την Στουρνάρη, μου είπε οτι την ήξερε τελικά έμεινε μόνο στο μασαζ.
ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ για το συγκεκριμένο μαγαζί. Αλλά όπως αναφέρεται και από άλλους την δύναμη την έχουμε εμείς. Μπορούμε να οδηγήσουμε τα πράγματα και τις υπηρεσίες εκεί που θέλουμε.
Μετά λοιπόν από αυτήν την απογοήτευση έκανα μια επίσκεψη στην Στουρνάρη 63 και πήγα με την Μάρσι. Απίστευτο κορμί. άλλωστε δεν είναι η πρώτη φορά .
νομίζω οτι η Μάρσι και η Δέσποινα είναι οι καλύτερες για τα δικά μου γούστα.

Για το Σ54 λες; Πολύ τρέλα πουλάνε εκεί τελευταία.
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Λες να έγινε κανένα ντου και να φοβήθηκαν;
 

7706

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
164
Like
0
Πόντοι
1
Επίσκεψη μεσογ.208 service απο Κλαούντια η αποκορύφωση της ξεπέτας ,τέτοιο μασάζ δεν κάνεις ούτε στον εχθρό σου(κόστος 60+20+20)δυστηχώς παίδες μακρία . ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΠΟΥΚΟΤΑΖ. Δεν πάει άλλο 
 

stevestar

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
451
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
Για σε ολους.Εχω καιρο να μπω στην σελιδα και βλεπω και λετε για μια δεσποινα.ειναι ελληνιδα κοντουλα και μιλαει λιγο παραξενα?τηνψαχνω τωρα 2 χρονια δουλευε παλια πλατεια βικτοριας

καμμια σχεση, δεν ειναι ελληνιδα καμια απο τις 2 δεσποινες που υπαρχουν στη σολομου.
 

soulg

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2008
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Πείτε το όπως θέλετε αλλά εγώ ψωμί στην προσφορά (έκανε θραύση το
προσφορά και ζήτηση που είπα  :cheesy: )της αρπαχτής δεν δίνω. Τα 60 που
έδωσα προχτές ή τα 80 προηγούμενες φορές, στο κάτω κάτω εμένα δεν μου
τα χαρίζουν και μου αλλάζουν τον αδόξαστο για να μου τα δώσουν, ποιος
ο λόγος εγώ να τα χαρίσω σε μια υπηρεσία που είναι υποδεέστερη της
φήμης της και δεν αγγίζει καν τα υποσχόμενα.
Άλλαξαν οι καιροί και μαζί τους αλλάζουμε όλοι γιατί εμείς να αλλάξουμε
τελευταίοι ενώ τα ιδρύματα να είναι πάντα πρωτοπόρα και μάλιστα κάποιες
φορές πρώτα απ' όλους τους;
Κάνουμε κι εμείς λάθη, δεν λέω (εμμονές, ελπίζουμε ενώ ξέρουμε ότι δεν,
απειρία κλπ), αλλά τα πληρώνουμε και μάλιστα χωρίς κανένα έλεος.

Δεν είναι καιρός να πούμε κάποια πράγματα με τ' όνομά τους;
Δεν είναι καιρός να πληρώνουν και οι άλλοι τα λάθη τους;

Εγώ πάντως ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ για τον μήνα Σεπτέμβριο στη Σολωμού 54 και Φρατζή 53 δεν πάω.

Εάν μου προκύψει κι άλλο ανάλογο "ίδρυμα" θα ενημερώσω.

Συγνώμη για ένα ακόμα μεγάλο ποστ μου.
 

Rainbow

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
400
Πόντοι
36
Πείτε το όπως θέλετε αλλά εγώ ψωμί στην προσφορά (έκανε θραύση το
προσφορά και ζήτηση που είπα  :cheesy: )της αρπαχτής δεν δίνω. Τα 60 που
έδωσα προχτές ή τα 80 προηγούμενες φορές, στο κάτω κάτω εμένα δεν μου
τα χαρίζουν και μου αλλάζουν τον αδόξαστο για να μου τα δώσουν, ποιος
ο λόγος εγώ να τα χαρίσω σε μια υπηρεσία που είναι υποδεέστερη της
φήμης της και δεν αγγίζει καν τα υποσχόμενα.
Άλλαξαν οι καιροί και μαζί τους αλλάζουμε όλοι γιατί εμείς να αλλάξουμε
τελευταίοι ενώ τα ιδρύματα να είναι πάντα πρωτοπόρα και μάλιστα κάποιες
φορές πρώτα απ' όλους τους;
Κάνουμε κι εμείς λάθη, δεν λέω (εμμονές, ελπίζουμε ενώ ξέρουμε ότι δεν,
απειρία κλπ), αλλά τα πληρώνουμε και μάλιστα χωρίς κανένα έλεος.

Δεν είναι καιρός να πούμε κάποια πράγματα με τ' όνομά τους;
Δεν είναι καιρός να πληρώνουν και οι άλλοι τα λάθη τους;

Εγώ πάντως ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ για τον μήνα Σεπτέμβριο στη Σολωμού 54 και Φρατζή 53 δεν πάω.

Εάν μου προκύψει κι άλλο ανάλογο "ίδρυμα" θα ενημερώσω.

Συγνώμη για ένα ακόμα μεγάλο ποστ μου.

Και για μένα κομμένο το σπορ για τον μήνα Σεπτέμβρη και βλέπουμε. Παράγινε το κακό τους...Η ξεπέτα παντού, με τα μπάζα που στην καλύτερη θα καθάριζαν σκάλες και την έχουν δει θεογκόμενες (φταίμε πολύ και εμείς που τις ανεβάσαμε στα ύψη).
Νέα πρόσωπα δεν υπάρχουν, οι παλιές έβγαλαν φράγκα, παραγνωρίστηκαν μαζί μας και το παίζουν high, έλεος πια με την τσέπη μας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom