Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (3 μέλη και 12 επισκέπτες)

ICEMANR

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2008
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
Εδω και αρκετές μέρες ψάχνω να μάθω τι γίνετε με το μαγαζί στην Ανδρονίκου στο Μαρούσι. Αν γνωρίζει κάποιος φίλος ας μου στείλει PM .Έιναι open? Τι προσφέρει έχει τίποτα καλό και  τι τιμές έχει? Ευχαριστώ.
 

stevestar

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
451
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
Δεν είναι καιρός να πούμε κάποια πράγματα με τ' όνομά τους;
Δεν είναι καιρός να πληρώνουν και οι άλλοι τα λάθη τους;

Εγώ πάντως ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ για τον μήνα Σεπτέμβριο στη Σολωμού 54 και Φρατζή 53 δεν πάω.

σωστος ο παιχτης. Σολωμου 59 θα πας ομως.
 

arrogant

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
σωστος ο παιχτης. Σολωμου 59 θα πας ομως.

Μια που αναφέρατε τη Σολωμού 59 κατέθεσα πριν από λίγες μέρες. Η Μελίνα απούσα στο χωριό της. Η Δέσποινα εκεί την τίμησα αλλά ήταν κουρασμένη και δεν απέδωσε τα δέοντα χωρίς να είναι κακή πάντως. Λές να χαλάει και αυτή? Είδα και κάτι καινούργια τεμάχια που δεν μου γέμισαν το μάτι. Έχει κανένας σας δοκιμάσει μεζέ από τις άλλες? Θα ήταν καλό να ενημερώσει τους συναδέλφους.



 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
εγω παντως σταματω τις περιηγησεις μου στα μασαζ λογω και κοροιδιας και ελλειψης ταμειακης ρευστοτητας.Αμα το κατεβασουν το ολο συνολο στα 50 ευρω ίσως να ξαναπατησω.Τερμα η κοροιδια.
 

soulg

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2008
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Αμα το κατεβασουν το ολο συνολο στα 50 ευρω ίσως να ξαναπατησω.Τερμα η κοροιδια.

Να το κατεβάσουν τόσο δεν νομίζω... πολύ δύσκολο αλλά 60-70 με πλήρη σέρβις ίσως.

Αλλά και πάλι αν δεν βελτιώσουν τις υπηρεσίες τους και φυσικά το προσωπικό που τις παρέχει
τότε στα 80-90 παίρνω ένα cg και ξέρω και που βαδίζω! Τουλάχιστον από μένα θα τρώνε μαύρο με σχετική αναφορά εδώ για να μην πληρώνουν κι άλλοι την ίδια μ@λ@κί@ που πληρώνει ένας!  :rockon:
 

mgman

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
123
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
μαγκες να ξερετε κατι οτι οσο κατεβενουν οι τιμες θα αυξανετε η πελατια και θα γινουν ολλα τελιως ξεπετα λογο μαζικης ισροης και δευτερον θα πει και η κουτση μαρια αλβανοι , βρωμιαριδες και ουτο καθε εξης
 

soulg

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2008
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Δεν είπα να κατέβουν οι τιμές στα χαμηλότερα επίπεδα (τουλάχιστον εγώ) και συμφωνώ με την λογική ότι θα μπαίνει κάθε καρυδιάς καρύδι (Αλβανοί... Σομαλοί... κλπ), απλώς το επίπεδο των υπηρεσιών να είναι υψηλό και ανάλογο των υποστηρικτών τους, χωρίς φαινόμενα ξεπέτας, υποσχέσεων επόμενης επίσκεψης ή μη τήρησης των υποσχόμενων-γνωστών.

Εάν τα 80 ή τα 100 ή ακόμα και τα 120 για κάποιον είναι λογικά ποσά για υπηρεσίες και παροχείς που είδαμε σε ποστ των τελευταίων ημερών για μένα δεν είναι.
Μήπως θα έπρεπε να αναθεωρήσουμε κι εμείς λίγο τα στάνταρ μας; :think:
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.346
Κριτικές
6
Like
632
Πόντοι
96
ΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΑ ΜΑΣΑΤΖΙΔΙΚΟ ?

Τα πιο κλασσικα ειναι φιλωνος 19 και καραισκου 88. Το πρωτο εχει στανταρ μπριζολα στο μενου αλλα οι θεραπευτριες ειναι μπαζα. Στο δευτερο πρεπει να ξαναπας για να αρχισει να γινεται παιχνιδι. Για τα αλλα 2 στην Ηρ. Πολυτεχνείου δεν γνωριζω
 

sintec

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2007
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
εγω στη σεμπτεβριου πηγα μια φορα φτινα μπορω να πω 60 ευρο +20 στο στομα καθαρα  στο ανετο κανεις παιχνιδι καλο . θα ηθελα να μαθω και για αλλα κοντα στην πλατια καραισκακη λογο ξενοδοχειου που μενω .απο εφιμεριδα που πιρα μια φορα  μονο μασαζ το ξεκοβει . αν πεζει τιποτα στην λαρισα θελω να μαθω .
 

panagos35

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2006
Μηνύματα
142
Κριτικές
3
Like
38
Πόντοι
1
ρε παιδια ο πατερ που εχει χαθεί?
Πατερ, ποια η γνώμη σου για μπουκοταζ? Εγω είμαι μέσα πάντως
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.518
Κριτικές
14
Like
3.635
Πόντοι
6.495
Τα πιο κλασσικα ειναι φιλωνος 19 και καραισκου 88. Το πρωτο εχει στανταρ μπριζολα στο μενου αλλα οι θεραπευτριες ειναι μπαζα. Στο δευτερο πρεπει να ξαναπας για να αρχισει να γινεται παιχνιδι. Για τα αλλα 2 στην Ηρ. Πολυτεχνείου δεν γνωριζω
Στι Καραίσκου η Βικτώρια εξακολουθεί να παίζει? (ξανθιά, αδύνατη με μεγάλα, πεσμένα βυζιά...)
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
ρε η θεια Ελενη του Ζανοσπιτου εχει επιστρεψει?

Έχει επιστρέψει και είναι φωτιά και λαύρα, γύρισε πιο ορεξάτη από ποτέ.
Την πήρα χθές το μεσημέρι...........μετά το φαγοπότι έτρεμαν τα πόδια μου........!!!!!!!!
Όπως και να το κάνουμε η εμπειρία και η καλή διάθεση μετράει και η grand-mama Ελένη τα έχει και τα δύο. Σε όσους αρέσουν τα milf-grand συστήνεται ανεπιφύλαχτα.
Full πρόγραμμα σχεδόν μία ώρα 80€.

ΥΓ. Το μόνο αρνητικό ήταν πως κουλουράκι δεν μου έδινε με τίποτα,
ίσως την άλλη φορά είμαι πιο τυχερός.

ΥΓ2. Για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις, είμαι απ'αυτούς που ενδιαφέρονται πιο πολύ για την συμπεριφορά και τις υπηρεσίες και λιγότερο για την εμφάνιση.
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
μπράβο βάσο!το εφαρμόζω πάραυτα!πόλεμο στην αισχροκέρδια!
εγω παντως σταματω τις περιηγησεις μου στα μασαζ λογω και κοροιδιας και ελλειψης ταμειακης ρευστοτητας.Αμα το κατεβασουν το ολο συνολο στα 50 ευρω ίσως να ξαναπατησω.Τερμα η κοροιδια.
 

ekkrhktikos

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2007
Μηνύματα
286
Κριτικές
7
Like
369
Πόντοι
21
ειμαι και γω  νεοσστο αθλημα και μαυτα που διαβαζω ειχα σκοπο να παω σε καποια απο τα ιδρυματα που προαναφερθηκαν αλλα απο τωρα και για δυο μηνεσ μπουκοταζ στισ ξεπετες ευχαριστω για τον χρονο σασ
 

astapogianos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2008
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα σε ολους.

Την Δευτερα πηγα για πρωτη φορα στην Ωριμου τι παιζει εκει? ουτε μπριζολα ουτε καλαμακι ουτε γυρο ουτε τιποτα????
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.267
Πόντοι
5.975
Καλημερα σε ολους.

Την Δευτερα πηγα για πρωτη φορα στην Ωριμου τι παιζει εκει? ουτε μπριζολα ουτε καλαμακι ουτε γυρο ουτε τιποτα????
Ολα παίζουν αλλά όχι με όλες και σίγουρα όχι από την πρώτη φορά εκτός αν ξεφορτώσεις καμμιά σακούλα μετρητά. Θέλει πολλή δουλειά που θεωρώ ότι δικαιολογείται μόνο αν έχεις κολλήσει με κάποια. Εγώ έχω να πάω 2-3 μήνες γιατί η μία που μου άρεσε πολύ και πρόσφερε μπριζολίτσα μπατάλεψε λίγο και άρχισε να συζητά πολύ για προσωπικά. Επειδή για διαλογισμό και αυτοανάλυση έχουμε τις πολεμικές τέχνες και στην Ορήμου πάμε γι΄ άλλα το άφησα μέχρι να παίξει κάτι άλλο στο ρόστερ.
 

astapogianos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2008
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Ολα παίζουν αλλά όχι με όλες και σίγουρα όχι από την πρώτη φορά εκτός αν ξεφορτώσεις καμμιά σακούλα μετρητά. Θέλει πολλή δουλειά που θεωρώ ότι δικαιολογείται μόνο αν έχεις κολλήσει με κάποια. Εγώ έχω να πάω 2-3 μήνες γιατί η μία που μου άρεσε πολύ και πρόσφερε μπριζολίτσα μπατάλεψε λίγο και άρχισε να συζητά πολύ για προσωπικά. Επειδή για διαλογισμό και αυτοανάλυση έχουμε τις πολεμικές τέχνες και στην Ορήμου πάμε γι΄ άλλα το άφησα μέχρι να παίξει κάτι άλλο στο ρόστερ.

Δες πμ ευχαριστω!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom