Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (4 μέλη και 10 επισκέπτες)

loucas75

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
ς 59 πρωτη φορα δεσποινα πολυ καλη οπως λεγατε.
70 ευρο { πιο λιγα μου πηρε? ακουσα 80 περνη}
μασαζ βεβαια {ανοιγω φυλο}
αλλα μετα τελεια και σφιχτη ακομα .
εκανα βεβαια μεγαλη μαλακια.
την φιλησα στο στομα μες την καυλα μου
και πηρα μια μυρουδια απο το σπερμα του προηγουμενου.
αλλα φταιω εγω .την επομενη θα παρη γευση και απο τα δικα μου.
βαθμος 9/10
 

GM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
616
ς 59 πρωτη φορα δεσποινα πολυ καλη οπως λεγατε.
70 ευρο { πιο λιγα μου πηρε? ακουσα 80 περνη}
μασαζ βεβαια {ανοιγω φυλο}
αλλα μετα τελεια και σφιχτη ακομα .
εκανα βεβαια μεγαλη μαλακια.
την φιλησα στο στομα μες την καυλα μου
και πηρα μια μυρουδια απο το σπερμα του προηγουμενου.
αλλα φταιω εγω .την επομενη θα παρη γευση και απο τα δικα μου.
βαθμος 9/10


Μπουκοτάζ μέχρι να βάλουν μυαλό
 

Επισκέπτης
Φιλτατε είναι πολλα τα λεφτα.Με τα χρήματα σου ταίζεις ολόκληρο το σύστημα,που σε κοροιδεύει.

Πές τα ρε σύντροφε και να τα παιρναν οι κοπέλες πάει και έρχεται αυτές παίρνουν ελάχιστα τα περισσότερα πάνε στο μαγαζί στις τσατσάδες στους μπάτσους για προστασία...για αυτό και δε τα κλείνουν αν ήθελαν μια φορά να μπουν εδώ και βρίσκουν κατευθείαν όλα τα μαγαζιά που έχουν ψησταρία..
 

gstg

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
282
Like
0
Πόντοι
1
να πω κάτι συμπληρωματικά σε συτά που λέτε για την κακή ποιότητα υπηρεσιών. Υποπτεύομαι οτι οι διευθυνσεις φταίνε πιο πολύ παρά οι κοπέλλες. Εχω ακούσει, χωρίς να ειναι εξακριβωμένο 100%, οτι στα μαγαζιά που έχουν τιμή 100, η κοπέλα παιρνει τα 20, οπότε περιμένει πως και πως για να βγάλεις κανα εικοσαράκι
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Λοιπόν σήμερα είπα να δω τι παίζει πάλι στο Φ4.
Κορασίδα η Άννα εκ Ρουμανίας. Μασάζ για πλάκα. Φιλική μεν αλλά γενικώς ξεπέτα.
Πίπα μηδεν με τόνο. Της είπα να με τελειώσει με πίπα και είπε πως δεν το κάνει.
Στα συν το μεγάλο στήθος. Το μοναδικό συν αλλωστε.
Μου τα έσπασε κανονικά με το προφυλακτικό που τράβα τράβα στο τέλος με πόνεσε στη βάση του πέους και φυσικά μου χάλασε τη διάθεση, τόσο ώστε να μην τελειώσω μετά
΄Κορασίδες είχε γενικά μπόλικες για όλα τα γούστα.
Χαλάστηκε πολύ που δεν της έδωσα έξτρα (πώς να της δώσω...εδώ δεν τελείωσα καν!). Το όλο νταραβέρι 80 γιούργια. (΄της το τόνισα πως την προηγούμενη φορά είχε 70 αλλά στα τσόκαρά της)


Μετά από εμένα εισήλθαν δύο μαχητές (μέχι τις 3:20 που πήγα μου είπε πως ήμουνα ο πρώτος), κατά τις 4:10. Αν είναι από εδώ..ας το πούνε να χαιρετηθούμε...
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Δεν χρειάζεται να πω πως συμφωνώ με το μποϋκοτάζ. Αλλά σε αυτό πρέπει να συμφωνήσουνε όλοι και όχι να μην πηγαίνουμε, αλλά να πηγαίνουμε, να ρωτάμε τιμή και να φεύγουμε μόλις τη λένε!
 

soulg

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2008
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Δεν χρειάζεται να πω πως συμφωνώ με το μποϋκοτάζ. Αλλά σε αυτό πρέπει να συμφωνήσουνε όλοι και όχι να μην πηγαίνουμε, αλλά να πηγαίνουμε, να ρωτάμε τιμή και να φεύγουμε μόλις τη λένε!

Συναγωνιστή δεν είναι τόσο το θέμα τιμής όσο των κακών υπηρεσιών και θεραπευτριών.
Ας αφήσουν τις τιμές ίδιες αλλά να είναι και αυτοί στα επίπεδα των τιμών αυτών και
όχι δεν μπορώ... δεν κάνω... δεν θέλω... είμαι κουρασμένη... τα χέρια μου πονάνε
και στο τέλος 80 γιούργια παρακαλώ και άει στο καλό λακαμά!

Εγώ γι' αυτό ρίχνω μαύρο και απέχω απ' όποιο μαγαζί το κάνει για έναν μήνα αρχικά και βλέπουμε!  :birdman:
Στο κλαμπ των μαύρων μου μπήκε και το Φ4!!!
Ευχαριστώ φίλε για την πολύ χρηστική σου πληροφορία :thumbsup:
ΜΑΥΡΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ
μηνός
ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

Σολωμού 54
Καλλιρρόης 53
Φραντζή 4
 

koridan

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
67
Κριτικές
2
Like
109
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους.
Παίδες οφείλω να ζητήσω συγγνώμη αφού δεν κατάλαβα ότι το μπουκοτάζ είχε ξεκινήσει (είμαι ένθερμος υποστηρικτής του - αν και δεν νομίζω να αποφέρει τίποτα αφού υπάρχουν πάντα αυτοί που θα πηγαίνουν σαν στραβοί ότι και να λέμε), και πήγα στην Καραίσκου 88.  Λοιπόν, τελικά είναι από τα μέρη όπου πρέπει να πας κάποιες φορές για να κάτσει το full service. Φραπεδούμπα χωρίς καλαμάκι και να πίνει και τον αφρό, εξαιρετική μπριζολίτσα και το μασαζάκι ήταν μια χαρά. σας την έχω ξανααναφέρει (milf με μεγάλα βυζιά) Ρίνα. αλλά να πω την αλήθεια ψιλόσπάστηκα που έπρεπε να πάω μερικές φορές για να γίνει το σκηνικό. και μάλιστα με την ίδια τιμή.  δηλαδή τις προηγούμενες φορές με υπερχρέωνε ή απλά τώρα μου έκανε χάρη (ειδικά το τελευταίο είναι γελοίο και σαν έννοια σε αυτόν τον χώρο) - οπότε απλα μευπερχρέωνε!!!!
αλλά θα ακολουθήσω και εγώ στο μπουκοτάζ και να τονίσω ότι μια εβδομάδα δεν είναι αρκετή - κάντε το de facto μήνα.

Ευχαριστώ
 

NikosShell

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.004
Like
2
Πόντοι
16
εσύ ρε Βάσως , δεν βαρέθηκες να βγάλεις χολή για Σολωμού 54 ? όσο για το Σολωμού 59 έχει να πεις για καμια άλλη εκτος από την Δέσποινα και τι Μελίνα ,τώρα όσο για την Αντελίνα εγώ το βρίσκω λογικό να κάνει κοιλια , δουλεύει ασταμάτητα μήνες τώρα , και παραμένει  ότι καλύτερο στο χορό άντο , πάντα καταμέ,και κατά την γνώμη πολλών φίλων μας συναγωνιστών ,για να μην το κουράζουμε άλλο , μια επίσκεψη στο κατάστημα τις Σολωμού 54 έκτος  πάντα , πείθει όλους, είτε από τι ποικίλη κοριτσιών , που είναι αρκετές , παρ όλο ότι λείπει και η Ζάνα (λόγο διακοπών)είτε από τις πολύ καλές υπηρεσίσες του καταστήματος,πληροφοριακά στο κατάστημα έχει προσληφθεί μια ακόμα πολύ ωραία κοπέλα ...
 

sex-commando

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
442
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
Συναγωνιστές διάβασα όλα τα προηγούμενα ποστ για την ποιότητα των κοριτσιών και των υπηρεσιών. Εγώ επειδή φρικάρισα με τις τιμές που άκουγα τις προηγούμενες εβδομάδες και διάβασα για την ξεπέτα που έχει διαμορφωθεί, έριξα ήδη μαύρο στα ιδρύματα αυτά.

Τώρα επισκέπτομαι ένα ίδρυμα μόνο για μασάζ (γιατί έτσι μου αρέσει) το οποίο σχολιάζω συχνά στο θρεντ "ΔΕΝ", και επίσης ένα στούντιο στην Κωνσταντινουπόλεως που έχει μασάζ καλό (καλύτερο από μασατζίδικο) και εγγυημένα καλό μαμήσι. Και να πάνε οι κυρίες των ιδρυμάτων να γ... στο Μεταξουργείο με 15€ (ούτε καν Φυλής)
 

perineo

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
762
Κριτικές
13
Like
156
Πόντοι
6.045
Λοιπόν σήμερα είπα να δω τι παίζει πάλι στο Φ4.
Κορασίδα η Άννα εκ Ρουμανίας. Μασάζ για πλάκα. Φιλική μεν αλλά γενικώς ξεπέτα.
Πίπα μηδεν με τόνο. Της είπα να με τελειώσει με πίπα και είπε πως δεν το κάνει.
Στα συν το μεγάλο στήθος. Το μοναδικό συν αλλωστε.
Μου τα έσπασε κανονικά με το προφυλακτικό που τράβα τράβα στο τέλος με πόνεσε στη βάση του πέους και φυσικά μου χάλασε τη διάθεση, τόσο ώστε να μην τελειώσω μετά
΄Κορασίδες είχε γενικά μπόλικες για όλα τα γούστα.
Χαλάστηκε πολύ που δεν της έδωσα έξτρα (πώς να της δώσω...εδώ δεν τελείωσα καν!). Το όλο νταραβέρι 80 γιούργια. (΄της το τόνισα πως την προηγούμενη φορά είχε 70 αλλά στα τσόκαρά της)


Μετά από εμένα εισήλθαν δύο μαχητές (μέχι τις 3:20 που πήγα μου είπε πως ήμουνα ο πρώτος), κατά τις 4:10. Αν είναι από εδώ..ας το πούνε να χαιρετηθούμε...


Αυτοί και να θέλουν μποικοτάζ!!! ρε μη πηγαίνετε στο μαγαζί της ξεπέτας, έχουν θράσος εκεί.... :uglystupid: στα 10 λεπτά έχουν καθαρίσει.σαν φυλής...
 

dirtyharry

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
107
Like
0
Πόντοι
1
μπουκοταζ και απο μενα για το Σεπτεμβρη
 

JRT34

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
221
Like
0
Πόντοι
1
Ρε φίλε η Βικούλα τίμησε τα ευρουδάκια της!!! Εσύ τι ζόρι τραβάς? :headbang:
Φίλε Ντανιέλ η Βικούλα πράγματι τα τιμά τα ευρουδάκια και με το παραπάνω αν μιλάμε για την ίδια. Εγώ όμως δεν αναφέρθηκα συγκεκριμένα σε εκείνη αναφέρομαι σε ιδρύματα που πραγματικά δέν τιμούν τα χρήματα που πέρνουν και αν πρόσεξες είπα ότι οι περισσότερες και όχι όλες. Επίσης αναφέρομαι στο θέμα και των τιμών και διευκρινίζω για να μην το παρεξηγήσεις πάλι όχι όλων των ιδρυμάτων αλλά αυτών που ζητάνε πάνω από 80€ πράγμα που θεωρώ απαράδεκτο να δίνουμε πάνω απ' αυτό το ποσό. Γιαυτό κατ' εμέ μποικοτάζ σ'αυτά τα ιδρύματα, και αν κάποιοι έχουν βρει τις θεραπεύτριες που τους εξυπηρετούν με τις προϋποθέσεις αυτές,συνδυασμός τιμής υπηρεσίας, τότε ας συνεχίσουν να πηγαίνουν  σ' αυτές  και ας ρίξουν μαύρο δαγκωτό στις άλλες μέχρι να αλλάξουν μυαλά :sunglasses:.
 

stevestar

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
451
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
ρε μαγκες ξερει κανενας αν επεστρεψε στο Ζανοσπιτο η θεια Ελενη? θελω να την μποικοταρω λιγο...
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
συναγωνιστες καλημερα κατι αρχεισε να κινοιτε να εχει και συνεχεια. πραγματι αυτοι που εχουν τα ιδρυματα φερουν και τη μεγαλη υπευθεινοτητα στο θεμα μαυρα λεφτα παιρνουν και προσπαθουν να τα αυγατοιζουν τα ποσοστα που παιρνουν η κορασιδες ειναι 20 η 15 ευρω και με τη συμφωνη γνωμη του αφεντικου ζητανε τη μανα τους και τον πατερα τους μεσα και εκει γινεται το ελα να δεις.  τα ξεκολα πονταρουν στην καυλα του καθε συναγωνιστη και τα παιρνουν χοντρα μου ελεγε κυρια στη θησεως τα μπουρμπουαρ που δινουν η πελατες ειναι περισοτερα απο τα κερδη μου ειχε τεσσερης η τρεις ηταν απο μπουρδελα. καταλαβενεται πως την εχουν βρει ολοι φταινε και αφεντικα και κοριτσια και εμεις που τα δινουμε.  ενα παραδειγμα πως μας δουλευουν στα ιδρυματα  στη ιλιαδα καποιες ζητανε απο 40 και πανω μαζι με τα 80 για προγραμαξεπερναμε τα ορια σε μαγαζι με ωραια μωρα καθε μερα το  μενου ειναι 50 μπριτζολα και 20 το οθωμανικο μια ωρα γεματη
. τη μας συμφερη συναγωνιστες  και για να ειμαι ενταξη δεν ειναι μονο η ιλιαδα και αλλου τα ζητανε χοντρα.
 

dimis_kavlas

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2008
Μηνύματα
260
Κριτικές
3
Like
32
Πόντοι
1
Συναγωνιστές να καταθέσω κι εγώ την αλληλεγγύη μου στον τίμιο αγώνα που διεξάγουμε!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: και να προσθέσω πώς τα εν λόγο καταστήματα πρέπει να γίνουν όπως ήταν κάποτε!!!! οι κορασίδες να προσφέρουν αισθησιακό μασάζ υψηλών στανταρ και αυτό να είναι το κυρίος μενου μαζί με την απαραίτητη εκτόνωση. Η πριζολίτσα κατα την γνώμη μου πρέπει να είναι το εξτρα που θα εξαρτάτε από την κορασίδα αν θέλει να σου την προσφέρει η όχι, ενωείτε πώς η "δια της χειρός εκτόνωση" με θέα σε βύζους η χαϊδέματα στα μπουτάκια δεν πρέπει να εκλαμβάνετε ως εξτρα. Να πας ρε φίλε σε ένα μαγαζί να σε βάλουν κάτω να σου κάνουν ένα αξιοπρεπές μασαζ, κι οταν λέω αξιοπρεπές να ξέρει η κοπέλα πού τρίβει και γιατί το τρίβει, να σε γυρίσει ανάσκελα στο 35λεπτό και όχι στο 10λεπτο να σε περιποιηθεί και στον μοναδικό μυη που μας διαχωρίζει από τα θυλικά να σου προσφέρει και τους βύζους της προς τέρψη των οφθαλμών ή των παλάμεων σου κι αυτό ήταν, να πληρώσεις το 50άρικο ή 60άρικο να πείς ευχαριστώ και να φύγεις πλήρως αναζωογωνημένος. Αν πηγαίνουμε σε αυτά τα ιδρύματα με σκοπό να γαμίσουμε (βάζω και τον εαυτό μου μέσα) είναι λογικό πως αργά ή γρήγορα θα γίνονταν Ξεπετομάγαζα μιάς αι οι υπηρεσίες κρινόντουσαν με λάθος βάση. Συνοψίζοντας λοιπών, και είναι προσωπική καθαρά άποψη, τα Μασατζίδικα πρέπει να προσφέρουν στο στάνταρ μενού: Μασάζ επιπέδου Ζάνας, Ρόζις κλπ ή και καλύτερο, να έχεις επιλογή από την αρχή τί μασαζ θα κάνεις πχ. να πέις εγώ θέλω την Αντελίνα να μου κάνει Thai μασάζ, να σε περάσει σε δωμάτιο με στρώμα κι όχι κρεβάτι ιατρικό, να σου έρθει η Αντελίνα με μαγίο κι όχι με φουστανάκι κυλότα και σουτιέν και να σου κάνει Thai (body to body δηλαδή) και πρός το τέλος της συνεδρείας να σου ξεκουράσει και την "Μπάρα" κι όλα αυτά να είναι στο βασικό μενού, κι αν θέλει η κοπέλα και ανταποκριθείς και εσύ τότε να επεκταθεί το πρόγραμμα στα 60 λεπτά με το αντιστοιχο κοψίδι και με εξτρα χρέωση.
Ταπεινή παράθεση άποψης
Φιλικά
Δημήτρης
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Μπορούν βεβαια να κάνουν αυτό που κάνει το μαγαζί στη Νέα Σμύρνη αλλά με ποιό progressive concept:

Οι ομορφούλες (αλλά πλήν αθώες κορασίδες/αισθητικοί) κανουν το μασάζ. μετά το περάς, θα υπάρχουν options: χειρογληκανάκι (όπως ισχύει στο ανωτερω κατάστημα), πεοληχεία ή και ολοκληρωμένο penetration από ΑΛΛΕΣ κορασίδες που έχουν εξειδίκευση στα προηγούμενα.

clear job Descriptions :boobies:

Λέμε, τώρα :2funny: :2funny: :2funny:

 

InAthens

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
268
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Με βρίσκει κι εμένα σύμφωνο το μποϋκοτάζ ... και πιστεύω ότι τα περισσότερα έχουν ήδη ειπωθεί από συναγωνιστές ... πρέπει επιτέλους η σχέση τιμής/απόδοσης να έλθει στα ίσια της .. ούτε μας τρέχει από τα μπατζάκια το χρήμα ούτε είναι δυνατόν να πληρώνουμε γι ανα απολαμβάνουμε υπηρεσίες μπουρδέλου με πασσαλείματα για να μας είναι πιο εύπεμπτο το ποσό που μας ζητάνε.
Ο Σεπτέμβρης είναι μήνας OFF.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom