Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (4 μέλη και 18 επισκέπτες)

thanos29

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Σ54 είναι ανοιχτό σήμερα?? Πήγε κανείς? Ποιές είναι εκεί τώρα
?  Προλαβαίνω αν πάω τώρα??
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
test απο κουμανουδη δοκιμασα την παμελα τη βυζου σημερα το πρωι αλλα απογοητευτηκα
μιλαμε ο ορισμος της ξεπετας!
μασαζ σχεδον καθολου !!!
αρχιζει αμεσως τα υπονουμενα και το μπλα μπλα :jerking:
για μαμιση ζηταει 100 ευρω....για  σχετικα χοντρουλα και κοντη η ταριφα ειναι απαραδεκτη...
οξω μορη ελενειδα. >:(
 

NikosShell

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.004
Like
2
Πόντοι
16
για αυριο μου ειπε η Ζανα οτι θα ειναι ατο καταστημα , η Ευα , Αντζελινα , Λια , και φυσικα η Ζανα...
 

NikosShell

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.004
Like
2
Πόντοι
16
test απο κουμανουδη δοκιμασα την παμελα τη βυζου σημερα το πρωι αλλα απογοητευτηκα
μιλαμε ο ορισμος της ξεπετας!
μασαζ σχεδον καθολου !!!
αρχιζει αμεσως τα υπονουμενα και το μπλα μπλα :jerking:
για μαμιση ζηταει 100 ευρω....για  σχετικα χοντρουλα και κοντη η ταριφα ειναι απαραδεκτη...
οξω μορη ελενειδα. >:(
φιλε μου , 100 κιολας ?μπραβο σου ...
 

Επισκέπτης
Καινούριος στην παρέα(χθες ανακάλυψα το thread. Μετά από ανάγνωση 700(!!!) και πλέον σελίδων, πείστηκα και θα κάνω μια εξόρμηση(πιθανότατα Σ54), αλλά όσο και αν διάβασα δε βρήκα απάντηση σε δύο απορίες:
1)Τον "προφυλακτήρα " τον φέρνεις εσύ ή στον παρέχει το ίδρυμα (κάπου στις πρώτες σελίδες κάποιος ανέφερε ότι εσύ το προμυθεύεσαι, πράγμα ψιλοκουλό!!!)
2)Αυτό με το ντους πριν το μασάζ, είναι αναγκαίο(και το κάνεις πριν έρθει η μασαζερού)?Σιγά μη φέρουμε πετσετούλα και το camay μαζί...
Και κάτι άλλες μικροαπορίες, αλλά αυτές θα λυθούν στην πράξη (και λίγη άγνοια καλή είναι, εξιτάρει, λες και ανακάλυψα την Αμερική)!

Υ.Γ.Στραβώθηκα διάολε... :S
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Καινούριος στην παρέα(χθες ανακάλυψα το thread. Μετά από ανάγνωση 700(!!!) και πλέον σελίδων, πείστηκα και θα κάνω μια εξόρμηση(πιθανότατα Σ54), αλλά όσο και αν διάβασα δε βρήκα απάντηση σε δύο απορίες:
1)Τον "προφυλακτήρα " τον φέρνεις εσύ ή στον παρέχει το ίδρυμα (κάπου στις πρώτες σελίδες κάποιος ανέφερε ότι εσύ το προμυθεύεσαι, πράγμα ψιλοκουλό!!!)
2)Αυτό με το ντους πριν το μασάζ, είναι αναγκαίο(και το κάνεις πριν έρθει η μασαζερού)?Σιγά μη φέρουμε πετσετούλα και το camay μαζί...
Και κάτι άλλες μικροαπορίες, αλλά αυτές θα λυθούν στην πράξη (και λίγη άγνοια καλή είναι, εξιτάρει, λες και ανακάλυψα την Αμερική)!

Υ.Γ.Στραβώθηκα διάολε... :S

δεν ξερω τί μας λες και τι ρωτας αλλα το νικνειμ σου ειναι ολα τα λεφτα... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

thanassis33

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
949
Κριτικές
4
Like
16
Πόντοι
6
Καινούριος στην παρέα(χθες ανακάλυψα το thread. Μετά από ανάγνωση 700(!!!) και πλέον σελίδων, πείστηκα και θα κάνω μια εξόρμηση(πιθανότατα Σ54), αλλά όσο και αν διάβασα δε βρήκα απάντηση σε δύο απορίες:
1)Τον "προφυλακτήρα " τον φέρνεις εσύ ή στον παρέχει το ίδρυμα (κάπου στις πρώτες σελίδες κάποιος ανέφερε ότι εσύ το προμυθεύεσαι, πράγμα ψιλοκουλό!!!)
2)Αυτό με το ντους πριν το μασάζ, είναι αναγκαίο(και το κάνεις πριν έρθει η μασαζερού)?Σιγά μη φέρουμε πετσετούλα και το camay μαζί...
Και κάτι άλλες μικροαπορίες, αλλά αυτές θα λυθούν στην πράξη (και λίγη άγνοια καλή είναι, εξιτάρει, λες και ανακάλυψα την Αμερική)!

Υ.Γ.Στραβώθηκα διάολε... :S
1. Υπάρχουν ιδρύματα που σου παρέχουν "προφυλακτήρες", άλλα που πρέπει να το έχεις εσύ μαζί σου, το δεύτερο ισχύει για νέους που δεν σε ξέρουν δηλαδή
2. Το μπάνιο πριν το μασαζ είναι καλό να φεύγει ο ιδρώτας, όσο και μπάνιο να έχεις κάνε πριν μέχρι να πας εκεί ιδρώνεις. Σου παρέχουν πετσέτα και αφρόλουτρο και σε οδηγεί η κοπέλα στο μπάνιο.
Ελπίζω να σου έλυσα μερικές απορίες
 

Arrwstos

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2008
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
geia sas paides.
neos sto site.
mporei kapoios se pm na me enhmerwsei gia masatzidika pou trws sta voreia proasteia.ki epishs sthn andronikou se poio noumero einai?
eyxaristw
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.259
Κριτικές
256
Like
11.667
Πόντοι
19.505
Στο ευαγές ίδρυμα Σολωμού 54 τρεις κορασίδες: Λία, Ζάνα και Αντζολίνα. Ετίμησα την τρίτη και ήτο το απόλυτο gfe. Το μασαζάκι μέτριο πάντως. Το μωρό φωτιά.
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
το "μωρο-φωτια" ξανα κοντα μας απο Οκτωβρη.
οι λογοι προσωπικοι...
ΚΛΑΨΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!
Στο ευαγές ίδρυμα Σολωμού 54 τρεις κορασίδες: Λία, Ζάνα και Αντζολίνα. Ετίμησα την τρίτη και ήτο το απόλυτο gfe. Το μασαζάκι μέτριο πάντως. Το μωρό φωτιά.
 

fytilis

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2008
Μηνύματα
108
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
Σε αυτά λοιπόν τα μασατζίδικα που γαμάς...έχει και κανενα όπου κάποια ταλαντούχα να μου κάνει και πολύ καλό ΜΑΣΑΖ??

Έχω την μέση μου και γουστάρω ένα καλό μασάζ να με στανιάρει...

...για να ξηγηθώ...δοκίμασα πριν ανακαλύψω το σαιτ, 2-3 μασάζ αλλά ούτε φραπέ δεν κατάφερα, δεν ανοίγανε κουβέντα οι κοπέλλες, είμαι και λίγο νευρικός και ο τρόπος που το ζήτησα μάλλον δεν ήταν σωστός...

φυσικά διαβάζοντας εδω πέρα ανακάλυψα ότι ήταν μασαζιδικα που δεν γαμάς...

μασαζάκι με μια π π α μου φτάνει αρκεί η πί π  να είναι χωρίς και αν γινεται να τα καταπίνει...

με βάση τα πιο πάνω μου ταιριάζει το στούντιο στην Σ.64 αλλά απ'ότι  βλέπω...όλοι εκεί θα πάνε τις επόμενες μέρες...

αυτά της Καλλιρόης τι λένε?...δεν τα τόλμησα ακόμη...

...όπως είπα είμαι ντροπαλός...

...όσοι καλοπροαίρετοι ας με βοηθήσουν...ευχαριστώ...

 

sarka

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
75
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους
Στουρναρη 63 τι παίζει αυτη την εποχή
 

ICEMANR

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2008
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους.Εχω ακούσει κάποια πράγματα εδώ για το μασάζ στην Ανδρονίκου ξέρει κανένας να μου πεί σε PM τι τρέχει εκεί τιμές ? αξίζουν οι κοπέλες Ανδρονίκου πόσο?
 

Επισκέπτης
Μάγκες, η άμεση ανταπόκριση στις απορίες μου ήταν εξόχως συγκινητική :grouphug:.
Δείτε όμως τι συνέβη:
Μετά το ποστάρισμα δεν άντεχα να κάτσω φρόνιμα και πήρα τηλ.στο στούντιο στην Δροσοπούλου 95 όπου η μανδάμ με ενημέρωσε ότι σήμερα(χθες δηλ.) στις 17.00 θα ήταν εκεί η Αλίνα.Αρκούσε για να μεταφερθώ ακαριαία μέσα απ' την τηλεφωνική γραμμή στο εν λόγω κατάστημα.
Ξεσκιστήκαμε.Τέλος.
Συνεπεία τούτου, το αίσθημα του κορεσμού είναι μεγάλο και η σκέψη της μπριζόλας με αποθαρρύνει πια(80 ευρώ ούτε στο HILTON δε θα την πλήρωνες!).Μήδισα διάολε.
Αν κάποια στιγμή πάω όμως, θα ενημερώσω.

Υ.Γ. Όταν έκανα register μου ζητήθηκε να επιλέξω ένα nickname, οπότε λέω:βάλε όποια λέξη σου 'ρθει πρώτη στο μυαλό.Τετράδιο.Κι όμως, αυτό μου ήρθε πρώτα στο μυαλό...
Άκου πράματα... :idiot:
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
1.δασκαλεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
2.μηδισα??? τι σημαινει αυτο???
Μάγκες, η άμεση ανταπόκριση στις απορίες μου ήταν εξόχως συγκινητική :grouphug:.
Δείτε όμως τι συνέβη:
Μετά το ποστάρισμα δεν άντεχα να κάτσω φρόνιμα και πήρα τηλ.στο στούντιο στην Δροσοπούλου 95 όπου η μανδάμ με ενημέρωσε ότι σήμερα(χθες δηλ.) στις 17.00 θα ήταν εκεί η Αλίνα.Αρκούσε για να μεταφερθώ ακαριαία μέσα απ' την τηλεφωνική γραμμή στο εν λόγω κατάστημα.
Ξεσκιστήκαμε.Τέλος.
Συνεπεία τούτου, το αίσθημα του κορεσμού είναι μεγάλο και η σκέψη της μπριζόλας με αποθαρρύνει πια(80 ευρώ ούτε στο HILTON δε θα την πλήρωνες!).Μήδισα διάολε.
Αν κάποια στιγμή πάω όμως, θα ενημερώσω.

Υ.Γ. Όταν έκανα register μου ζητήθηκε να επιλέξω ένα nickname, οπότε λέω:βάλε όποια λέξη σου 'ρθει πρώτη στο μυαλό.Τετράδιο.Κι όμως, αυτό μου ήρθε πρώτα στο μυαλό...
Άκου πράματα... :idiot:
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
ολο εμπνευση οι νεοι μας....
διπλωμα δεν εχει καμια αδελφε...
να πας σε επαγγελματια....
Σε αυτά λοιπόν τα μασατζίδικα που γαμάς...έχει και κανενα όπου κάποια ταλαντούχα να μου κάνει και πολύ καλό ΜΑΣΑΖ??

Έχω την μέση μου και γουστάρω ένα καλό μασάζ να με στανιάρει...

...για να ξηγηθώ...δοκίμασα πριν ανακαλύψω το σαιτ, 2-3 μασάζ αλλά ούτε φραπέ δεν κατάφερα, δεν ανοίγανε κουβέντα οι κοπέλλες, είμαι και λίγο νευρικός και ο τρόπος που το ζήτησα μάλλον δεν ήταν σωστός...

φυσικά διαβάζοντας εδω πέρα ανακάλυψα ότι ήταν μασαζιδικα που δεν γαμάς...

μασαζάκι με μια π π α μου φτάνει αρκεί η πί π  να είναι χωρίς και αν γινεται να τα καταπίνει...

με βάση τα πιο πάνω μου ταιριάζει το στούντιο στην Σ.64 αλλά απ'ότι  βλέπω...όλοι εκεί θα πάνε τις επόμενες μέρες...

αυτά της Καλλιρόης τι λένε?...δεν τα τόλμησα ακόμη...

...όπως είπα είμαι ντροπαλός...

...όσοι καλοπροαίρετοι ας με βοηθήσουν...ευχαριστώ...
 

Επισκέπτης
μηδίζω (ρήμα) [ ΕΤΥΜΟΛΟΓΙΑ :ΑΜΝ μηδ (Μήδος) -ίζω]

α)πάω με το μέρος των Μήδων
β)ακολουθώ τα ήθη και τα έθιμα των Μήδων
γ)(μτφ.) προδίδω: απόσπασμα από το έργο του Ελύτη "Μαρία Νεφέλη": "όταν η ζωή μάχεται, οι νεκροί στον Άδη μηδίζουν" συνώνυμα: αυτομολώ.

Εν προκειμένω το χρησιμοποίησα με την γ έννοια, καθ'ότι πρόδωσα τα μασαζοπιστεύω σας και αυτομόλησα σε στούντιο."Στουντίασα" υπό μίαν έννοια.Αλλά από εκεί δε φεύγεις ποτέ πεινασμένος.Μα μεζές θα'ναι,μα χοιρινή σπάλα,πάντως κάτι θα βάλεις στο στόμα σου.Βέβαια στα μασάζ το καλό είναι ότι σου 'χουν μπουφέ.Το κακό ότι απ'όσο φαίνεται ενδέχεται να πάρεις μόνο μυρωδιά.Αμαρτία αν πεινάς...
Μπα,μπορεί κάποια στιγμή να περάσω από την Μάρσυ για ένα "μαρσάζ".Γιατί όπως έλεγε και ο Πολυχρονίου :"την βρίσκω με το ΡΙΣΚΟ...".(που το θημύθηκα αυτό ρε... :jerking:)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom