Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (4 μέλη και 16 επισκέπτες)

wind11

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
527
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
Σου απάντησε ο συνάδελφος heellover. Και το χέρι μου στη φωτιά δεν το βάζω! Αλλά έτσι μου είπε, έτσι λέω και πάνε μερικοί και της εκβιάζουν κλείνοντας ραντεβου και όταν πλησιάζει η ώρα του ραντεβού στέλνουν sms και λένε αν δεν σε γαμίσω δεν έρχομε κοριτσάκι. Και έχουν αναφέρει το όνομα μου πριν λέγοντας αυτός μας το έδωσε από εκείνο το site. Ευτυχώς δεν μιλάει ελληνικά και δεν μπορεί να διαβάσει εδώ.. Ημαρτον όμως ρε παιδία! Ήμαρτον... Η είμαστε αντρες οι πουστάκια...
Σιγά το κελεπούρι και το επτασφράγιστο μυστικό ρε Thanouli. Η μίσή Αθήνα έχει πάρει το email της και το msn της. Και κακό είναι που αναφέρουν το όνομα σου ? Εσύ δεν έδωσες τα στοιχεία της ? Ανέλαβε και τις ευθύνες σου
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
φιλοι συναγωνιστες θα ηθελα τη γνωμη σας (απο αυτους που καλα γνωριζουν)για το εξης¨..

απο την προ Μακη εποχη εχω να παω σε "μασαζερι"

ομως εκανα ενα δοκιμαστικο και μπηκα Σ54 οπου πετυχα αντζελινα και εφυγα ενθουσιασμενος παρ οτι ηταν η πρωτη μου επισκεψη.
ερωτηση.....

ειναι ιδεα μου γιατι τοσα χρονια εχω φαει πολυ ξεπετα????
ειναι η κοπελλα που κανει τη διαφορα???
θα αισθανομουν το ιδιο καλα και με αλλη και ποια???

ευχαριστω πολυ.

ενθουσιαστικα με την αντζελινα............. :2funny: :2funny: :2funny:
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
ναι ρε Βασο ηταν οι εποχες παραξενες και το "σκανδαλο" δεν το αντεχα και ετσι το γυρισα στο "ελευθερας βοσκης" αλλα τωρα σταματησα απο τη δουλεια και στα @@@ μου και τη καταβρηκα με την εν λογω.....
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
μην ασχολειστε...
και ποτε μη δινετε τοσο μεγαλη αξια στις γκομενες  που προμοταρουν καποιοι...
ΜΑΚΡΙΑ ΚΙ ΑΛΑΡΓΑ... ;)
Σιγά το κελεπούρι και το επτασφράγιστο μυστικό ρε Thanouli. Η μίσή Αθήνα έχει πάρει το email της και το msn της. Και κακό είναι που αναφέρουν το όνομα σου ? Εσύ δεν έδωσες τα στοιχεία της ? Ανέλαβε και τις ευθύνες σου
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
ναι ρε Βασο ηταν οι εποχες παραξενες και το "σκανδαλο" δεν το αντεχα και ετσι το γυρισα στο "ελευθερας βοσκης" αλλα τωρα σταματησα απο τη δουλεια και στα @@@ μου και τη καταβρηκα με την εν λογω.....

δωστου να καταλαβει....
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
10 χρονια περιπου φιλε...
αν καταλαβα ορθως :)
ναι ρε Βασο ηταν οι εποχες παραξενες και το "σκανδαλο" δεν το αντεχα και ετσι το γυρισα στο "ελευθερας βοσκης" αλλα τωρα σταματησα απο τη δουλεια και στα @@@ μου και τη καταβρηκα με την εν λογω.....
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
744
Κριτικές
2
Like
183
Πόντοι
6
..Για τους νοσταλγούς της Κέλσου άρχισε να διαφαίνεται "φως"..οι "καλές" θεραπεύτριες απουσιάζουν..  Τα προγράμματα ίδια όπως και την παληά χρυσή εποχή αλλά θεραπεύτρια ένα milf 50+ από ουκρανία.Καλό σώμα αλλά μεγάλη. υπηρεσίες 100-130€.Προσοχή σε όποιον πάει γιατί η πόρτα του σαλονιού είναι ανοιχτή και με το που κτυπάς το κουδούνι πετάγεται ένας θεόρατος σκύλος (γαυγίσματα κλπ) που αν έχεις καρδια θα μείνεις ξερός..ούτως ή άλλος θα τον δεις κάποια στιγμή μέσα..αλλά τουλάχιστον εκεί θα έχεις κάποιον να τον ηρεμήσει..
Σε ποιο θεραπευτηριο αναφερεσαι συναγωνιστη ?
 

nruto1

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2007
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Λογικά εννοεί αυτό στην Κέλσου, κάθετο δρόμο στις αρχες της Λ. Βουλιαγμένης. Είναι λίγο μετά (1-2 φανάρια το πολύ) από το Γυμνάσιο-Λύκειο της περιοχής και αρκετά πριν από την Ηλία Ηλιού. Έχει ζήσει ένδοξες στιγμές στην προ Μακη εποχή, αλλά εάν είναι όπως τα λέει τώρα ο συναγωνιστής......μάλλον θα αργήσουν να ξανάρθουν

Τέλος πάντων, καλή συνέχεια
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Μάγκες, η άμεση ανταπόκριση στις απορίες μου ήταν εξόχως συγκινητική :grouphug:.
Δείτε όμως τι συνέβη:
Μετά το ποστάρισμα δεν άντεχα να κάτσω φρόνιμα και πήρα τηλ.στο στούντιο στην Δροσοπούλου 95 όπου η μανδάμ με ενημέρωσε ότι σήμερα(χθες δηλ.) στις 17.00 θα ήταν εκεί η Αλίνα.Αρκούσε για να μεταφερθώ ακαριαία μέσα απ' την τηλεφωνική γραμμή στο εν λόγω κατάστημα.
Ξεσκιστήκαμε.Τέλος.
Συνεπεία τούτου, το αίσθημα του κορεσμού είναι μεγάλο και η σκέψη της μπριζόλας με αποθαρρύνει πια(80 ευρώ ούτε στο HILTON δε θα την πλήρωνες!).Μήδισα διάολε.
Αν κάποια στιγμή πάω όμως, θα ενημερώσω.

Υ.Γ. Όταν έκανα register μου ζητήθηκε να επιλέξω ένα nickname, οπότε λέω:βάλε όποια λέξη σου 'ρθει πρώτη στο μυαλό.Τετράδιο.Κι όμως, αυτό μου ήρθε πρώτα στο μυαλό...
Άκου πράματα... :idiot:
ΔΡΟ0ΣΟΠΟΥΛΟΥ 95.....νεο ιδρυμα????μηπως στρουντιακι???? εαν οχι ας ενημερωσει καποιος για οροφο...
επισης ειχε εμφανιστει πριν καιρο μια αγγελια στα Νεα για ενα ιδρυμα Στρατηγου Καλλαρη Κατω Πατησια......εχει δοκιμασει κανεις???????
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
σιγα μη φαμε και στρουντελ μουνιλας.. :idiot:
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
στο Σεριφατο της Αμβροσιου Φρατζη 4 - καντε το σταυρο σας ρε κωλοπαιδα -
και στον 4ο οροφο βεβαιως , η εμφανως ηλιοκαμμενες θεραπευτριες
ξεπερνουν το μεσο ορο εμφανισης - τουλαστιχον 2 απο αυτες ειναι
επιπεδου στριπερ.
Η μικρες Ελληνιδες Λιζα {Ελισαβετ} και Ντινα {Κων/ντινα} πλαισιωμενες
απο μια ακομη μικρουλα με καρε μαλλι αλλα οχι τοσο αψογο σωμα,
και κανα-δυο μιλφ , αποτελουν ενα ισχυρο κινητρο για να επισκεφτει
καποιος το στουντιο μασαζ αυτο .
Σκληρη πορτα για τους λιγοτερο μυημενους ,
οποιος ομως την περασει θα φαει καλα.
Αναφορες δε δινω , υποληψεις δε θιγω...
Τιμη 60+20
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Ρε σεις κανενας δεν ανταποκριθηκε στην αιτηση που εχω κανει απο το πρωι....

θα μεινω αναπαντητος ??????

ρε που γυρνατε και μενα δε μου απαντατε???

:think: :think: :think: :think: :think:
 

Επισκέπτης
Ρε σεις κανενας δεν ανταποκριθηκε στην αιτηση που εχω κανει απο το πρωι....

θα μεινω αναπαντητος ??????

ρε που γυρνατε και μενα δε μου απαντατε???

:think: :think: :think: :think: :think:

μην ανησυχεις,μετα την πρωτη δευτερη,τριτη μπριζολα τα ερωτηματα που εθεσες ουτε που θα σε απασχολουν..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom