Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (2 μέλη και 16 επισκέπτες)

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Αν αναφέρεσαι σε μία μελαχροινή που δούλευε Ιλιάδα στο πρόσφατο παρελθόν πρόκειται για μούναρο απίστευτο και ταυτόχρονα ψυχρή ξεπέτα-φραγκοφονιάς.
Κι έτσι για την ιστορία πριν μπεί στο δωμάτιο για μασάζ έπαιρνε το γκόμενό της στο κινητό και του έλεγε :
"έλα μωράκι άσε τώρα πρέπει να μπω να κάνω φυσιοθεραπεία σε μία γρια χοντρή...."

ναι,αυτην λεω.Οσο για το τελευταιο... :2funny:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
..έλα φίλε Βάσο, μάλλον είναι ουγγαρέζα γιατί στις ερωτήσεις που της έκανα σχετικά με την ουγγαρία γνώριζε τις απαντήσεις με ευκολία..εκτός αν έκανε μετεκπαίδευση στην Βουδαπέστη..πρόγραμμα μπριζόλας με την συγκεκριμένη παίζει..

δεν εχω δοκιμασει και ουτε ενδιαφερομαι..για πες ποιες αλλες παιζουν αυτο τον καιρο?
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
..Για τους νοσταλγούς της Κέλσου άρχισε να διαφαίνεται "φως"..οι "καλές" θεραπεύτριες απουσιάζουν..  Τα προγράμματα ίδια όπως και την παληά χρυσή εποχή αλλά θεραπεύτρια ένα milf 50+ από ουκρανία.Καλό σώμα αλλά μεγάλη. υπηρεσίες 100-130€.Προσοχή σε όποιον πάει γιατί η πόρτα του σαλονιού είναι ανοιχτή και με το που κτυπάς το κουδούνι πετάγεται ένας θεόρατος σκύλος (γαυγίσματα κλπ) που αν έχεις καρδια θα μείνεις ξερός..ούτως ή άλλος θα τον δεις κάποια στιγμή μέσα..αλλά τουλάχιστον εκεί θα έχεις κάποιον να τον ηρεμήσει..

50+ και θελει 130?οταν λες "φως" εννοεις οτι αυτες που λειπουν προσφερουν "τραπεζι μεσημεριανο" ή απλα "coffee time"? :grin:
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
50+ και θελει 130?οταν λες "φως" εννοεις οτι αυτες που λειπουν προσφερουν "τραπεζι μεσημεριανο" ή απλα "coffee time"? :grin:
όχι όταν λέω φως εννοώ σερβίρισμα έστω και από πουρά. Αλλη εκεί δεν είδα για την ώρα. ίσως λόγω των ημερών να απουσιάζουν..
 

kyr40

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2008
Μηνύματα
35
Like
2
Πόντοι
0
Επιστροφή απο ζανοσπιτο, ζανα παιδια ολα τα λεφτα, δευτερη επισκεψη στο χωρο και διαμορφωσα την εντυπωση πως τα κοριτσια ειναι ολα διαλεχτα, συνηστω ανεπιφυλακτα, οπως προειπε συναδελφος θα λειπει για διακοπες 3 εβδομαδες, παντως ηταν σχεδον ολες παρουσες με μια ματια που εριξα στα πεταχτα, καταθετες λοιπον εμπρος, ειναι οτι καλυτερο στο χωρο, μμμ αυτο μου φαινεται επηρεασμενο απο την επισκεψη, δεν πειραζει  :dancing: :dancing: :dancing:.
 

drakoumel

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Μην μου ξαναστείλει κανένας PM για πληροφορίες αν έχει το γνώθι σε αυτόν ότι είναι εντελώς ΜΑΚΑΚΑΣ. Μα καλά σας δίνω το msn της φοιτιτριούλας και σας λέω ότι κάνει πίπα και μασάζ και της λέτε πόσα θέλει για σεξ, κλείνετε ραντεβού μετά το ακυρώνετε εκβιάζοντάς την ότι αν θέλει να πάτε μόνο με σέξ? Με πήρε τηλ και μου λέει τι πας και δίνεις το msn σε κόσμο που δεν ξέρει τι θέλει.. Θα αρχίσω να δίνω δημόσια τα msn των ηλιθίων που με παίρνει τηλ και μου λέει απο δώ και πέρα.. Αντέ απο δώ αχρηστα υποκείμενα. ΑΦΟΥ ΛΕΩ!!!  ΜΑΣΑΖ-ΠΙΠΑ!!!!! ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΜΙΛΑΩ!!!!! ΗΜΑΡΤΟΝ!!! 
παιδια γεια σε όλουσ!!!!!!!!!φιλε ειμαι καινουργιοσ εδω και ψαχνωμαι για κατι καλο και απο αυτα που λεσ το δικο σου ειναι καλο !!!!!!!!!!!!!!!!!!!στειλε σε πμ το κινητο !!ευχαριστω
 

drakoumel

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Πρώτα από τους χαρακτηρισμούς κράτα τους για τον εαυτό σου (right on the money στην περίπτωσή σου προφανώς)...Απλά μην μας το παίζει η κάθε μία μυξοπαρθένα αλλά όταν δει τα ευρόπουλα το αλλάζει το τροπάριο και λέει και ευχαριστώ...
φιλε καλησπερα.να σε ρωτησω πωσ γραγεισ ενα μηνυμα γενικο χωρισ ομωσ να απαντασ σε καποιον :think:
 

Επισκέπτης
Ανταπόκριση απο Σολωμού 54 6ος. Σήμερα γινόταν χαμός η Ζάνα έδιωξε τουλάχιστον δυο συναγωνιστές μάλλον τους είπε να περάσουν αργότερα επειδή ήταν φουλ το μαγαζί.. Κοπέλες ελευθερες Αντζελίνα, Λία δούλευαν Ναταλί Δεσποινα, Ευα.  Ήθελα να πάρω Αντζελίνα αρχικά αλλά τη πρόλαβε άλλος που προηγούνταν. Ήταν και η Λία αλλά δεν έχω ακούσει για αυτήν κάτι και δεν ήθελα πειραματισμούς... και έτσι περίμενα Δέσποινα που την ξέρω. Εμφανίστηκε με ενα ωραίο μινάκι που αναδύκνυε το πετιτ σωματακι της.. με πήγε στο δωματιο με το ντουζ και αφού μπήκαμε μαζί στο ντουζ και αρχίσαμε τα παιχνίδια με τα σαπούνια μου οδήγησε το χέρι στο νουνάκι της για να παίξω μαζί του.. Αφου επαιξα αρκετά μαζί του κατευθύνθηκα και στο γροβεράκι της που είναι στενό και δε το δίνει και έβαζα δακτυλάκι. Κάπου με σταμάτησε γιατι πόναγε και μου πε να την πάρω μέσα στο ντουζ  :) Της λεω ότι προτιμώ το μασαζοκρέβατο και πάμε εκεί..

Μου αρχίζει ενα αισθησιακό μασαζ που μετατρέπεται σε body to body μου ριχνε και μου ριχνε λάδι με είχε κάνει σαν λαδωμένο ποντικό  :grin: μετά γυρνάω καιμου αρχιζει τρίψιμο από μπροστά με το σώμα της συνεχίζοντας με ισπανική με τα λάδια... και ωραίο φραπεδάκι.. Μετά μου βάζει προφυλακτικό και αρχίζει φραπέ με καλαμάκι ωραία και αισθησιακά και παίξιμο με  τη γλωσίτσα της και γλύψιμο  και ωραίο ρούφηγμα @@ δεν άντεξα και τελείωσα .. Γενικά ωραία γκομενίτσα αισθησιακή και προσπαθεί να ικανοποιήσει. Συστίνεται ανεπυφύλακτα..
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
εννοει αμαν ολοι γραφουν για το 54. :rolleyes:

ευγε του τοτε!πολυ σωστος!μας τα χουν ζαλισει με τις μπαζολες του 54...except αντζελινα και ισως λια που δεν την εχω δει,αλλα απο οτι λενε ειναι καλη εμφανισιακα.Αυτο που κανω λεγεται "ενδιαμεση"διαφημιση μηπως? :think:
 

kyr40

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2008
Μηνύματα
35
Like
2
Πόντοι
0
Τωρα ειναι αργα αλλα ισως ζανοσπιτο κατα τον φιλο που το πρωτοεγγραψε ειναι ορθοτερο να αναφερομεθα, οπως για αλλο μαγαζι να βρουμε κατι αλλο, οπως ξερεται ολα τα site περνουν screening, καλο θα ειναι να το εχουμε υποψιν. (μια γνωμη διατυπωνω). :-
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
εγω εκανα περατζαδα απο Σ54  ,Σ59 και Στουρναρη 63 και δεν μου ανοιξαν πουθενα ....
η κλειστα ηταν η πνιγοντουσαν απο τον κοσμο....
 

kyr40

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2008
Μηνύματα
35
Like
2
Πόντοι
0
15 αυγουστου day off  απο τα παναρχαια χρονια, κατι οικοι με ξενες δουλευουν, για τους ασυγρατητους. :2funny:
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
εννοει αμαν ολοι γραφουν για το 54. :rolleyes:

Το θέμα είναι όλοι οι υπόλοιποι που πάνε σε άλλα ιδρύματα γιατί δεν γράφουν ή γράφουν ελάχιστες ενημερώσεις........ :think: :think: :think:

.........κι επί τη ευκαιρία από πρόσφατη επίσκεψη στη Σολωμού 54  :grin: :grin: :grin:,
12/8,  πήρα για δεύτερη φορά το Δεσποινάκι.......τι άλλο να πω γι'αυτό το μωράκι....... "μικρό" αλλά θαυματουργό............!!!!!!!!!!!
Full πρόγραμμα, σχεδόν 1ώρα, 80€.
 

kyr40

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2008
Μηνύματα
35
Like
2
Πόντοι
0
Ποια αλλα ρε φιλε εχουν μεινει τρια (δυο κλειστα διακοπες), και ετσι οπως φορα παρτιδα τα περιγραφουμε δεν τα βλεπω καλα. :headbang:
 

taraxias

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2006
Μηνύματα
219
Κριτικές
8
Like
19
Πόντοι
1
Το θέμα είναι όλοι οι υπόλοιποι που πάνε σε άλλα ιδρύματα γιατί δεν γράφουν ή γράφουν ελάχιστες ενημερώσεις........ :think: :think: :think:

.........κι επί τη ευκαιρία από πρόσφατη επίσκεψη στη Σολωμού 54  :grin: :grin: :grin:,
12/8,  πήρα για δεύτερη φορά το Δεσποινάκι.......τι άλλο να πω γι'αυτό το μωράκι....... "μικρό" αλλά θαυματουργό............!!!!!!!!!!!
Full πρόγραμμα, σχεδόν 1ώρα, 80€.
Το Δεσποινακι ειπαμε ειναι γυρω στα 25 σωστα?Μια περιγραφη του πανω κατω?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom