Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (2 μέλη και 15 επισκέπτες)

tallAthens

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Νοε 2006
Μηνύματα
738
Κριτικές
14
Like
33
Πόντοι
1.997
Μην μου ξαναστείλει κανένας PM για πληροφορίες αν έχει το γνώθι σε αυτόν ότι είναι εντελώς ΜΑΚΑΚΑΣ. Μα καλά σας δίνω το msn της φοιτιτριούλας και σας λέω ότι κάνει πίπα και μασάζ και της λέτε πόσα θέλει για σεξ, κλείνετε ραντεβού μετά το ακυρώνετε εκβιάζοντάς την ότι αν θέλει να πάτε μόνο με σέξ? Με πήρε τηλ και μου λέει τι πας και δίνεις το msn σε κόσμο που δεν ξέρει τι θέλει.. Θα αρχίσω να δίνω δημόσια τα msn των ηλιθίων που με παίρνει τηλ και μου λέει απο δώ και πέρα.. Αντέ απο δώ αχρηστα υποκείμενα. ΑΦΟΥ ΛΕΩ!!!  ΜΑΣΑΖ-ΠΙΠΑ!!!!! ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΜΙΛΑΩ!!!!! ΗΜΑΡΤΟΝ!!! 

Βάζεις το χέρι σου στη φωτιά ότι με το κατάλληλο αντίτιμο δεν τα κάνει ΟΛΑ;  :huh:
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.259
Κριτικές
256
Like
11.657
Πόντοι
19.505
Βάζεις το χέρι σου στη φωτιά ότι με το κατάλληλο αντίτιμο δεν τα κάνει ΟΛΑ;  :huh:
καλά ανεγκέφαλος είσαι; πρέπει ντε και καλά να εκθέσεις τον συναγωνιστή για να το διαπιστώσεις; πάενε σε άλλη που τα κάνει όλα με τα ίδια λεφτά. γιατί πρέπει να πας σε αυτή και να παρακαλάς; εσύ κάνεις τα πάντα με το κατάλληλο αντίτιμο;
 

tallAthens

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Νοε 2006
Μηνύματα
738
Κριτικές
14
Like
33
Πόντοι
1.997
καλά ανεγκέφαλος είσαι; πρέπει ντε και καλά να εκθέσεις τον συναγωνιστή για να το διαπιστώσεις; πάενε σε άλλη που τα κάνει όλα με τα ίδια λεφτά. γιατί πρέπει να πας σε αυτή και να παρακαλάς; εσύ κάνεις τα πάντα με το κατάλληλο αντίτιμο;

Πρώτα από τους χαρακτηρισμούς κράτα τους για τον εαυτό σου (right on the money στην περίπτωσή σου προφανώς)...Απλά μην μας το παίζει η κάθε μία μυξοπαρθένα αλλά όταν δει τα ευρόπουλα το αλλάζει το τροπάριο και λέει και ευχαριστώ...
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.259
Κριτικές
256
Like
11.657
Πόντοι
19.505
Πρώτα από τους χαρακτηρισμούς κράτα τους για τον εαυτό σου (right on the money στην περίπτωσή σου προφανώς)...Απλά μην μας το παίζει η κάθε μία μυξοπαρθένα αλλά όταν δει τα ευρόπουλα το αλλάζει το τροπάριο και λέει και ευχαριστώ...
αν δεν βελτιώσεις λίγο το συντακτικό σου δεν νομίζω ότι θα καταφέρω να καταλάβω τι θες να πεις.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.259
Κριτικές
256
Like
11.657
Πόντοι
19.505
αν δεν βελτιώσεις λίγο το συντακτικό σου δεν νομίζω ότι θα καταφέρω να καταλάβω τι θες να πεις.

α κατάλαβα οκ
σόρυ για τον χαρακτηρισμό. δεν νομίζω ότι όλοι οι άνθρωποι εξαγοράζονται σε κάθε φάση της ζωής τους. η κοπέλα αυτή τώρα την είδε έτσι. ότι κονομάει περισσότερα και ταλαιπωρείται λιγότερο με μια πιπουλα. έτσι κάνουν όλοι οι άνθρωποι, ψάχνουν να καβατζωθουν, να βρουν μια καλυτερη θέση  στη δουλειά στο πλοίο στο τρένο. είναι μεμπτό; προφανώς αυτή η κοπέλα πήρε αυτή την απόφαση. έρχεσαι εσύ τώρα σε στυλ αμερικανοτσολιά που κουνάει τα δολλαριάκια να μας πεις ότι εγώ μπορώ να την εξαγοράσω; και το χειρότερο πας να εκθέσεις και τον άλλον που δείνει τις πληροφορίες στο σάιτ και απότι βλέπω είναι συγκεκριμένες. Προσωπικώς δεν θα έδινα ούτε 20 ευρώ για μασαζ με πίπα τέτοιας ποιότητας σαν αυτή που περιγράφει ο προηγούμενος. Υπάρχουν άλλες μασαζτούδες που τα κάνουν όλα. οπότε γιατί να κάτσω να ασχοληθώ με τη συγκεκριμένη; Όμως υπάρχουν άνθρωποι που απ' οτι φαίνεται αρκούνται σε μασαζ και πίπα και περνάνε μια χαρά (και αυτοί και η κοπέλα) οπότε ας τους αφήσουμε ήσυχους να απολαύσουν. Αυτά       
 

timmp

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2008
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Συμβουλή,

Σκέφτομαι να επισκεφτώ Σ54 με τα τόσα που άκουσα.
Θέλω να ρωτήσω κάτι διαδικαστικό καθώς δηλώνω άπειρος στις... διαπραγματεύσεις.
Το πόσο θα πληρώσεις και τι περιλαμβάνει το κανονίζεις με την κοπέλα που τελικά θα κάνει ό,τι κάνει, ή στην αρχή με αυτήν που σε υποδέχεται;

ευχ. και σόρρυ αν ακούγεται ανόητο αυτό που ρωτάω...
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Συμβουλή,

Σκέφτομαι να επισκεφτώ Σ54 με τα τόσα που άκουσα.
Θέλω να ρωτήσω κάτι διαδικαστικό καθώς δηλώνω άπειρος στις... διαπραγματεύσεις.
Το πόσο θα πληρώσεις και τι περιλαμβάνει το κανονίζεις με την κοπέλα που τελικά θα κάνει ό,τι κάνει, ή στην αρχή με αυτήν που σε υποδέχεται;

ευχ. και σόρρυ αν ακούγεται ανόητο αυτό που ρωτάω...
αναλόγως το γήπεδο αδερφέ. Σε άλλα σου λένε και καλά πως θα μιλήσεις με την κοπέλα και σε άλλα σου το λένε από την αρχή. Όπως και να έχει αν ξεκαθαρίσεις εσύ από την αρχή τι θέλεις τότε δεν θα αντιμετωπίσεις πρόβλημα.
 

tallAthens

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Νοε 2006
Μηνύματα
738
Κριτικές
14
Like
33
Πόντοι
1.997
α κατάλαβα οκ
σόρυ για τον χαρακτηρισμό. δεν νομίζω ότι όλοι οι άνθρωποι εξαγοράζονται σε κάθε φάση της ζωής τους. η κοπέλα αυτή τώρα την είδε έτσι. ότι κονομάει περισσότερα και ταλαιπωρείται λιγότερο με μια πιπουλα. έτσι κάνουν όλοι οι άνθρωποι, ψάχνουν να καβατζωθουν, να βρουν μια καλυτερη θέση  στη δουλειά στο πλοίο στο τρένο. είναι μεμπτό; προφανώς αυτή η κοπέλα πήρε αυτή την απόφαση. έρχεσαι εσύ τώρα σε στυλ αμερικανοτσολιά που κουνάει τα δολλαριάκια να μας πεις ότι εγώ μπορώ να την εξαγοράσω; και το χειρότερο πας να εκθέσεις και τον άλλον που δείνει τις πληροφορίες στο σάιτ και απότι βλέπω είναι συγκεκριμένες. Προσωπικώς δεν θα έδινα ούτε 20 ευρώ για μασαζ με πίπα τέτοιας ποιότητας σαν αυτή που περιγράφει ο προηγούμενος. Υπάρχουν άλλες μασαζτούδες που τα κάνουν όλα. οπότε γιατί να κάτσω να ασχοληθώ με τη συγκεκριμένη; Όμως υπάρχουν άνθρωποι που απ' οτι φαίνεται αρκούνται σε μασαζ και πίπα και περνάνε μια χαρά (και αυτοί και η κοπέλα) οπότε ας τους αφήσουμε ήσυχους να απολαύσουν. Αυτά       

Έχεις απόλυτο δίκιο στο συμπέρασμά σου φίλε.Συγνώμη και από μένα αν νευρίασα πριν...
 

thanos29

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Πρώτα από τους χαρακτηρισμούς κράτα τους για τον εαυτό σου (right on the money στην περίπτωσή σου προφανώς)...Απλά μην μας το παίζει η κάθε μία μυξοπαρθένα αλλά όταν δει τα ευρόπουλα το αλλάζει το τροπάριο και λέει και ευχαριστώ...

Σου απάντησε ο συνάδελφος heellover. Και το χέρι μου στη φωτιά δεν το βάζω! Αλλά έτσι μου είπε, έτσι λέω και πάνε μερικοί και της εκβιάζουν κλείνοντας ραντεβου και όταν πλησιάζει η ώρα του ραντεβού στέλνουν sms και λένε αν δεν σε γαμίσω δεν έρχομε κοριτσάκι. Και έχουν αναφέρει το όνομα μου πριν λέγοντας αυτός μας το έδωσε από εκείνο το site. Ευτυχώς δεν μιλάει ελληνικά και δεν μπορεί να διαβάσει εδώ.. Ημαρτον όμως ρε παιδία! Ήμαρτον... Η είμαστε αντρες οι πουστάκια...
 

tallAthens

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Νοε 2006
Μηνύματα
738
Κριτικές
14
Like
33
Πόντοι
1.997
Σου απάντησε ο συνάδελφος heellover. Και το χέρι μου στη φωτιά δεν το βάζω! Αλλά έτσι μου είπε, έτσι λέω και πάνε μερικοί και της εκβιάζουν κλείνοντας ραντεβου και όταν πλησιάζει η ώρα του ραντεβού στέλνουν sms και λένε αν δεν σε γαμίσω δεν έρχομε κοριτσάκι. Και έχουν αναφέρει το όνομα μου πριν λέγοντας αυτός μας το έδωσε από εκείνο το site. Ευτυχώς δεν μιλάει ελληνικά και δεν μπορεί να διαβάσει εδώ.. Ημαρτον όμως ρε παιδία! Ήμαρτον... Η είμαστε αντρες οι πουστάκια...

Συμφωνώ απολύτως φίλε μου!..Αυτό είναι μαλακία που κάνουν κάποιοι και ακόμα χειρότερα να χρησιμοποιούν το όνομά σου!
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Μην μου ξαναστείλει κανένας PM για πληροφορίες αν έχει το γνώθι σε αυτόν ότι είναι εντελώς ΜΑΚΑΚΑΣ. Μα καλά σας δίνω το msn της φοιτιτριούλας και σας λέω ότι κάνει πίπα και μασάζ και της λέτε πόσα θέλει για σεξ, κλείνετε ραντεβού μετά το ακυρώνετε εκβιάζοντάς την ότι αν θέλει να πάτε μόνο με σέξ? Με πήρε τηλ και μου λέει τι πας και δίνεις το msn σε κόσμο που δεν ξέρει τι θέλει.. Θα αρχίσω να δίνω δημόσια τα msn των ηλιθίων που με παίρνει τηλ και μου λέει απο δώ και πέρα.. Αντέ απο δώ αχρηστα υποκείμενα. ΑΦΟΥ ΛΕΩ!!!  ΜΑΣΑΖ-ΠΙΠΑ!!!!! ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΜΙΛΑΩ!!!!! ΗΜΑΡΤΟΝ!!! 
Τελικά καλά κάνουν μερικοί και δεν απαντάνε στα pm η γενικά σε κάποια ερώτηση που αφορά τηλέφωνα κτλπ.Είναι καμμένοι απο άλλους.
 

Επισκέπτης
Πάντως έχει ενδιαφέρον παρόλο που εγραψα ότι η συγκεκριμένη δεν αξίζει τα 120 για αυτά που προσφέρει (μασάζ-πίπα) μου έχουν στείλει πολλοί πμ και ζητάνε τα στοιχεία της.. Ρωτήστε τον thanos29 αν θέλει να σας τα δώσει εκείνος.. Τελικά ακόμα και η αρνητική διαφήμιση πιάνει...Εξάλλου ρε παιδιά αφού είπα και στην ίδια ότι δεν είναι καλή και πρέπει να βελτιωθεί
να τις στέλνω και άλλους; Θα σκεφτεί πόσο μακάκες είναι οι Έλληνες; Δε κάνω καλά τη δουλειά μου και με επιβραβεύουν κιόλας μου στέλνουν νέα πελατεία..Ενώ αν φάει λίγο εμπάργκο μπορεί να σκεφτεί να δώσει και περισσότερα την επόμενη φορά  ;)
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
:headbang:λοιπον ανταποκριση απο κουμανουδη 4
πηγα το απογευμα για να βρω την βιζαρου
ηταν εκειπραγματι  κοντουλα ψιλοχοντη με μεγαλο στηθος το ονομα παμελα
εκτος απο αυτη ηταν και μια αδυνατη αδιαφορη  :tickedoff:
και μολις ηρθε η αδυνατη για να με ρωτησει πια θα παρω
της λεω την παμελα και μου λεει η πουτανα οτι θα φυγει τωρα
η παμελα  :jerking:
γιατι δεν παιρνεις εμενα..... συφιλιαστηκα και εφυγα.... :tickedoff:
λετε να μου παιξε πουστια η καριολα και να μου πε μουσια
για να αναγκαστω να παρω αυτη.... παντως οπως και να χει
μαυρο σε αυτα τα μαγαζια για να μαθουν να μην παιζουν με το χρονο μας
και τα ευρα μας.
θα θελα να ακουσω σχολια για αυτη την απαραδεκτη συμπεριφορα
στην κουμανουδη  :birdman:ετσι κανουν εκει οι καριολες>>/./.????
 

dom

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
148
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
Καλισπέρα, σπίτια για ταύλανδέζικο μασάζ υπαρχούν?
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Πάντως έχει ενδιαφέρον παρόλο που εγραψα ότι η συγκεκριμένη δεν αξίζει τα 120 για αυτά που προσφέρει (μασάζ-πίπα) μου έχουν στείλει πολλοί πμ και ζητάνε τα στοιχεία της.. Ρωτήστε τον thanos29 αν θέλει να σας τα δώσει εκείνος.. Τελικά ακόμα και η αρνητική διαφήμιση πιάνει...Εξάλλου ρε παιδιά αφού είπα και στην ίδια ότι δεν είναι καλή και πρέπει να βελτιωθεί
να τις στέλνω και άλλους; Θα σκεφτεί πόσο μακάκες είναι οι Έλληνες; Δε κάνω καλά τη δουλειά μου και με επιβραβεύουν κιόλας μου στέλνουν νέα πελατεία..Ενώ αν φάει λίγο εμπάργκο μπορεί να σκεφτεί να δώσει και περισσότερα την επόμενη φορά  ;)

ειναι να απορει κανεις με την μαλακια που βαραει τον ελλεεινα στις μερες μας,όχι τιποτα αλλο για να μην θιγουμε μονο τις ελλεεινιδες,υπαρχουν και οι ελλεεινες και ειναι παρα πολλοι δυστυχως...
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
ηθελα να αναφερω κανα δυο νεα.....πρωτον στην καλλιροης 48 δουλευει η ελληνιδα πιτσιρικα βιβη που μετεγγραφη απο κολωνακι ;)τρομερο μουνι,ασυλληπτο προσωπο αλλα κλασσικη ελλεεινιδα....μηδεν μασαζ και τα σχετικα.... :jerking:,δευτερον οτι η ινα που καποιος ειπε για την θησεως 27 οτι την παρουσιαζουν ως ουγγαρεζα ενω ειναι αλβανιδα πρεπει να εχει δικιο καθοτι δεν παιζει να ειναι ουγγαρεζα(αυτη με τις λευκες και τις παναδες σε ολο το σωμα εννοει προφανως),τριτον η αντζελινα απο την ματζαγριωτακη θα επιστρεψει απο σεπτεμβριο οπως και το μαρακι μαλλον,τετρατον στην καλλιροης 85 χτυπαγα τις προαλλες,αλλα δεν μου ανοιγε κανεις... :think: και πεμπτον μηπως ξερει κανεις αν υπαρχει καλο μασατζιδικο στην αντιπαρο? :2funny:
 

inkubus

Ανώτατος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2006
Μηνύματα
425
Κριτικές
85
Like
2.470
Πόντοι
12.930
ηθελα να αναφερω κανα δυο νεα.....πρωτον στην καλλιροης 48 δουλευει η ελληνιδα πιτσιρικα βιβη που μετεγγραφη απο κολωνακι ;)τρομερο μουνι,ασυλληπτο προσωπο αλλα κλασσικη ελλεεινιδα....μηδεν μασαζ και τα σχετικα.... :jerking:,

Αν αναφέρεσαι σε μία μελαχροινή που δούλευε Ιλιάδα στο πρόσφατο παρελθόν πρόκειται για μούναρο απίστευτο και ταυτόχρονα ψυχρή ξεπέτα-φραγκοφονιάς.
Κι έτσι για την ιστορία πριν μπεί στο δωμάτιο για μασάζ έπαιρνε το γκόμενό της στο κινητό και του έλεγε :
"έλα μωράκι άσε τώρα πρέπει να μπω να κάνω φυσιοθεραπεία σε μία γρια χοντρή...."
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
ηθελα να αναφερω κανα δυο νεα.....πρωτον στην καλλιροης 48 δουλευει η ελληνιδα πιτσιρικα βιβη που μετεγγραφη απο κολωνακι ;)τρομερο μουνι,ασυλληπτο προσωπο αλλα κλασσικη ελλεεινιδα....μηδεν μασαζ και τα σχετικα.... :jerking:,δευτερον οτι η ινα που καποιος ειπε για την θησεως 27 οτι την παρουσιαζουν ως ουγγαρεζα ενω ειναι αλβανιδα πρεπει να εχει δικιο καθοτι δεν παιζει να ειναι ουγγαρεζα(αυτη με τις λευκες και τις παναδες σε ολο το σωμα εννοει προφανως),τριτον η αντζελινα απο την ματζαγριωτακη θα επιστρεψει απο σεπτεμβριο οπως και το μαρακι μαλλον,τετρατον στην καλλιροης 85 χτυπαγα τις προαλλες,αλλα δεν μου ανοιγε κανεις... :think: και πεμπτον μηπως ξερει κανεις αν υπαρχει καλο μασατζιδικο στην αντιπαρο? :2funny:
..έλα φίλε Βάσο, μάλλον είναι ουγγαρέζα γιατί στις ερωτήσεις που της έκανα σχετικά με την ουγγαρία γνώριζε τις απαντήσεις με ευκολία..εκτός αν έκανε μετεκπαίδευση στην Βουδαπέστη..πρόγραμμα μπριζόλας με την συγκεκριμένη παίζει..
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
..Για τους νοσταλγούς της Κέλσου άρχισε να διαφαίνεται "φως"..οι "καλές" θεραπεύτριες απουσιάζουν..  Τα προγράμματα ίδια όπως και την παληά χρυσή εποχή αλλά θεραπεύτρια ένα milf 50+ από ουκρανία.Καλό σώμα αλλά μεγάλη. υπηρεσίες 100-130€.Προσοχή σε όποιον πάει γιατί η πόρτα του σαλονιού είναι ανοιχτή και με το που κτυπάς το κουδούνι πετάγεται ένας θεόρατος σκύλος (γαυγίσματα κλπ) που αν έχεις καρδια θα μείνεις ξερός..ούτως ή άλλος θα τον δεις κάποια στιγμή μέσα..αλλά τουλάχιστον εκεί θα έχεις κάποιον να τον ηρεμήσει..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom