Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

longdick

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Στείλε πμ με τα στοιχεία της...
 

ΒΙΒΑΡΙ

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
στειλτε μου στουχεία για το θέμα γιατί είμαι νέος
 

okotzak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
279
Κριτικές
1
Like
1.643
Πόντοι
201
Ρε παιδιά στο ακάποτο τα παίρνουν κανονικά τα φλόκια στο στόμα ?
 

Επισκέπτης

  Πήγα χτες στη φοιτιτριούλα που λέει ο thanos29. Μάλλον είναι η Βίκα που έχει αναφερθεί σε προηγούμενα ποστ και έχει ενσωματώσει τη πί..α στο πρόγραμμά της... Δέχεται στον ίδιο χώρο στην Δάφνη που ήταν και εκείνη. Δεν είμαι 100% σίγουρος επειδή δεν την έχω συναντήσει τη Βίκα ποτέ, μόνο έχουμε μιλήσει στο msn αλλά μοιάζει στις φώτο της.. και αν κρίνω και από την περιγραφή υπηρεσιών και συμπεριφοράς που έχουν δώσει συναγωνιστές αυτή πρέπει να είναι.. 

  Τώρα για τη συνάντηση: Καλό μασαζάκι μ άρεσε χαλαρωτικό, καλό σώμα άγαλμα τόσο σφιχτό κορμί δεν έχω ξαναπιάσει αλλά δεν αφήνει πολλά χουφτώματα και μόνο πάνω από τα ρούχα, μόλις πήγα να βάλω χέρι απο μέσα αντέδρασε..Όμορφη κοπέλα αλλά κρύα και αγέλαστη και αρνητική σε κάθε πρόταση δικιά μου.. πχ της είπα να μου κάνει περισσότερο μασαζ σε ένα σημείο και μου πε ότι ακολουθεί το πρόγραμμά της...Φραπέ ψιλομέτρια πράγματα. Στο τέλος άρχισε και μια πί..α της συμφοράς νευρική με το χέρι περισσότερο και όταν της είπα να αφήσει το χέρι και να άλλάξει στάση να την βλέπω μου είπε ότι δεν γίνεται και ότι αυτή βάζει τους κανόνες  :jerking:

Μου πε ότι είναι και Ρωσίδα σιγά μην είναι..και με ξεπέταξε και στο μισάωρο επειδή είχα αργήσει είχα ξεχάσει το κωλοχάρτη και δεν το βρισκα το ρημάδι.. Φεύγοντας της είπα ότι αν θέλει να κρατήσει πελάτες πρέπει να είναι πιο ζεστή και μου είπε ότι έχει σταθερούς πελάτες, ναι καλά... Οπότε μόνο για απλό μασάζ αξίζει άντε και για κάνα φραπέ..στη τιμή των 80 όχι παραπάνω... κρίμα γιατί με αυτό το κορμί αν το γύριζε στις βίζιτες και ήταν και πιο ζεστή θα έλεγε η φαση..αλλά αφού βρίσκει μαλάκες και της τα ακουμπάμε γιατί να το γυρίσει..
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.259
Κριτικές
256
Like
11.653
Πόντοι
19.505
Ρε παιδιά στο ακάποτο τα παίρνουν κανονικά τα φλόκια στο στόμα ?

η Νάταλι όπως και η Ζάνα ίσως και μερικές ακόμα από Σολωμού 54 τα ρουφάνε μέχρι τελευταίας σταγόνας. Το ίδιο και η Δέσποινα από Σολωμού 59. Για άλλες δεν γνωρίζω.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.259
Κριτικές
256
Like
11.653
Πόντοι
19.505
Πάντως ακάποτο δεν σημαίνει απαραίτητα και Cum In Mouth (CIM)
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.259
Κριτικές
256
Like
11.653
Πόντοι
19.505
Οπότε ρώτα πριν χύσεις και σε κυνηγάνε... :2funny:
 

gousgounis_athens_gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
111
Κριτικές
5
Like
170
Πόντοι
281
Ξεκίνησα για Δέσποινα Σολομού 59 αλλά για δεύτερη φορά μέσα σε μιαεβδομάδα ακόμα πιο άτυχος

ΚΛΕΙΣΤΟ για διακοπών

Επανέναρξη των εργασιών ΑΠΟ 18/8

 

gp1313

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2007
Μηνύματα
40
Like
0
Πόντοι
0
κατά κανόνα δεν γίνεται κάτι....
Τώρα αν το full του θεραπευτηρίου (frape)από κάποιους εκλαμβάνεται σερβίρισμα μπριζόλας οκ τι να πω.
Επιβεβαιώνω απόλυτα τα αναγραφόμενα του iblis
FULL = ΜΠΡΙΖΟΛΑ
 

NikosShell

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.004
Like
2
Πόντοι
16
Ναταλη στο κατάστημα Σολωμού 54 έκτος  σταθερή αξια ,όπως και κάθε άλλη φορα , και σήμερα έμεινα απόλυτος ικανοποιμένος ,καλο μασαζ , και πολυ καλο προγραμα ,μια και ειχε τα κεφια της , σταθέϊκα τυχερός και με άφησε και μπέικα από τι πίσω πόρτα ;)και για να μην μου τι κλείσει στην επομενη φορα έδωσα κάτι παραπάνω ,από εμπειρία του φίλου μου με την Λία ,αναφέρθηκε με τα καλύτερα λόγια ,πολύ καλή και η Λια ,αυτή που την έχει δει λίγο είναι η Δέσποινα ,για έξτρα στο πρόγραμμα , ζητάει παραπάνω , και άντο ξενερώνει...ελπίζω να βάλει μυαλά...
 

cybermass

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
866
Like
14
Πόντοι
6
Μετά από κάμποσο καιρό, ένεκα διακοπών που μεσολάβησαν, αλλά και λόγω της καλοκαιρινής ραθυμίας στέλνω έστω και καθυστερημένα μια ανταπόκριση στο Forum της άμεσης σεξουαλικής επαναστατικής δημοκρατίας. Καθ' όλο τον Ιούλιο, επειδή με βολεύει συγκοινωνιακά μετά τη δουλειά, επισκέφθηκα σε τακτά χρονικά διαστήματα το θεραπευτήριο της Σ63. Για Άννα και Σίσσυ έχω ξαναγράψει. Με την Αννούλα πήγα και άλλες φορές, κόλλημα ξέρετε, γιατί είχα και καλή περιποίηση (μπριζόλα και φραπόγαλο, χωρίς), αλλά και πολύ καλό μασάζ. Λοιπόν,σε κάποια από τις τελευταίες επισκέψεις, επειδή έλειπε η εν λόγω ιέρεια, ζήτησα να ξαναδώ όλες τις κοπέλλες. Μου άρεσαν οι περισσότερες, ειδικά θυμάμαι το κλείσιμο του ματιού από τη Μάρσα, που καθώς μου συστηνόταν, με προϊδέαζε για ξεχωριστές καταστάσεις. Επίσης παρατήρησα και την κοπέλλα από το Βλαδιβοστόκ, για την οποία αν δεν έγραφε σχετικά ένας σύντροφος, θα πίστευα ότι ήταν από Άπω Ανατολή (Κίνα, Ιαπωνία, Βιετνάμ κ.λπ). Τελικά προτίμησα την Τάνια ή Τατιάνα (ακούει και στα δυο). Τα γούστα, βέβαια, είναι προσωπικά, αλλά σε αυτήν κόλλησα. Κορμάρα, από μασάζ τίποτε ιδιαίτερα, αλλά στα υπόλοιπα πολύ καλή και φραπόγαλο με καλαμάκι.Ηθικό δίδαγμα: ΄Εστω κι αν είστε ευχαριστημένοι με κάποια ιέρεια, μην διστάζετε να βλέπετε και καινούργιες, γιατί, όπως πολύ καλά ξέρετε, τα θεραπευτήρια ανανεώνονται συνεχώς από προσωπικό.Επειδή μεσολαβεί και η υπόλοιπη άδεια, εύχομαι σε όλους καλό υπόλοιπο καλοκαίρι και δυνατοί από Σεπτέμβριο.Με ενδιαφέρον περιμένω ανταποκρίσεις και για άλλα θεραπευτήρια, για εμάς τους ανένταχτους του χώρου, γιατί το πουλί "πρέπει να αλλάζει την τροφή", έτσι για νάχει ενδιαφέρον και η ζωή μας.

Η Τάνια είναι ...άλογο!!! αλλά θέλει να έχει αυτή τον έλεγχο και έχει μια τάση πρός το να τελειώνουμε στα γρήγορα !
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Το Ίδρυμα στη Στουρνάρη έχει κλείσει για διακοπές - ανακαίνιση ή λειτουργεί κανονικά; Ξέρει κανείς;
 

Rainbow

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
400
Πόντοι
36
Επίσκεψη και από εμένα χθες Γκύζη στη Κουμανούδι,έτσι για να δω το εξάρι όργανο αναπαραγωγής λακτόζης και τον κάτοχό της!Όντως ο συναγωνιστής είχε απόλυτο δίκιο,το βυζί είναι τούρμπο με την καλή ένοια αλλά ο κάτοχός της είναι τούρμπο με την αστεία ένοια!Η κοπέλα όχι μόνο είναι πρωτάρα Ελληνίδα,αλλά είναι ερασιτέχνης του κερατά,πολυλογού και άστοχη.Σε ζαλίζει με το άσχετο μπλα μπλά της,από μασάζ δεν έχει ιδέα και όλο ντρέπομαι και δεν ξέρω να πάρω πρωτοβουλία και οι Ρωσίδες εδώ μέσα με μισούν γιατί τους παίρνω τους πελάτες και ανάγκη μ'έριξε στα ξένα χέρια και τα ξένα χέρια είναι μαχαίρια και κάποτε ήμουνα πουλί και με ..μάγανε πολλοί και όλο τέτοιες άπειρες ..λακίες.Στο τέλος την βούτηξα και της έριξα ένα δυνατό και μου λέει το απίθανο,"σιγά σιγά γιατί είμαι στενή!",μάλον στο κρανίο θα ενοούσε,γιατί μετά από ένα δύλεπτο εγώ έμπαινα σε βάρκα και αυτή έσκουζε σαν βαρκάρης και μου το αιτιολόγησε ρε παιδιά η κοπέλα κι εγώ την παρεξήγησα,ότι δηλαδή επειδή ήμουν από τους ΛΙΓΟΥΣ που την έκαναν να τελειώσει,είχε αρκετά υγρά γιατί έχυσε.Ουφ!!! τι τραβάω ο έρημος για την ενημέρωσή σας!Στο τέλος αφού μου έκανε γλύκες και τα τοιαύτα τισ δίνω 100 ευρώ και μου λέει ευχαριστώ γλύκα μου!Της απαντάω λοιπόν αμέσως,διότι ήμουν προετοιμασμένος από την λεπτομερή ενημέρωση του προκατόχου μου για τα 100 ευρώ της δεσποινίδος και τα πήρα στο κρανίο και καθ'όσον η νεαρά έκανε το λάθος να μην αναφέρει εκ των προτέρων τιμή,ΤΑ ΡΕΣΤΑ ΜΟΥ.Πιά ρέστα μου λέει,εγώ παίρνω 100 και της απαντώ πως αυτό είναι αντιδεοντολογικό εφόσον όλες στον χώρο παίρνουν 80 εκτός και αν το ξέρουν οι υπόλοιπες και μου το έλεγε από την αρχή για να αποφασίσω αν θα έμενα.Έτσι λοιπόν συναγωνιστές πήρα πίσω τα 20 ευρώ και με χαμόγελα και χαρές μου είπε πως με ξαναπεριμένει κι εγώ βάζω τα αθλητικά μου για να τρέξω να ξαναπάω πιό γρήγορα μην χάνω δεύτερα."Ορε που πάμε ορέ!!!"όχι τίποτα άλλο αλλά δεν μου αρέσει να με περνάνε για πεοκρούστη!Φίλοι μου τα συμπεράσματα δικά σας,εγώ τα δικά μου τα έβγαλα.Λέω να πάω για τελευταία φορά αύριο σε ένα από τα εναπομείνανατα δοκιμασμένα ιδρύματα,μάλον Σολωμού 54 για Αντζελίνα για να αποχεραιτήσω την πρωτεύουσα για λίγο,γιατί φέτος άργησα να πάρω άδεια και δεν την παλεύω άλλο.Εύχομαι σε όλους σας τα καλύτερα και θα επανέλθω πιό ξεκούραστος και ανανεωμένος τον Σεπτέμβριο.Καλό υπόλοιπο καλοκαίρι!!!

Καλημέρα συναγωνιστές. Το ιδρυμα της Κουμανούδη σε ποιό νούμερο είναι; Τι γράφει το κουδούνι ; Σας ευχαριστώ.
 

MichaelD

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
10
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Το θεραπευτήριο της Σ63, απ' ότι μου είχαν πει οι κοπέλλες, θα είναι κλειστό από 10-20 Αυγούστου.
 

Galatsi007

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
17
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια καλημερα..
Ποια "εργοστασια" ειναι ανοιχτα για αυτη την εβδομαδα στην Αθήνα?
Αν ξερετε, παρακαλω ενημερωστε.
Ειμαι νεος και ψαχνομαι..
Θενκς
 

ntinosam

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Ιαν 2007
Μηνύματα
652
Κριτικές
30
Like
5.948
Πόντοι
11.005
Να 'σαι καλα φιλε, σκεφτομουνα να παω, μετα την αναφορα σου καταλαβα πως δεν αξιζει. Με εσωσες.
  Πήγα χτες στη φοιτιτριούλα που λέει ο thanos29. Μάλλον είναι η Βίκα που έχει αναφερθεί σε προηγούμενα ποστ και έχει ενσωματώσει τη πί..α στο πρόγραμμά της... Δέχεται στον ίδιο χώρο στην Δάφνη που ήταν και εκείνη. Δεν είμαι 100% σίγουρος επειδή δεν την έχω συναντήσει τη Βίκα ποτέ, μόνο έχουμε μιλήσει στο msn αλλά μοιάζει στις φώτο της.. και αν κρίνω και από την περιγραφή υπηρεσιών και συμπεριφοράς που έχουν δώσει συναγωνιστές αυτή πρέπει να είναι.. 

   Τώρα για τη συνάντηση: Καλό μασαζάκι μ άρεσε χαλαρωτικό, καλό σώμα άγαλμα τόσο σφιχτό κορμί δεν έχω ξαναπιάσει αλλά δεν αφήνει πολλά χουφτώματα και μόνο πάνω από τα ρούχα, μόλις πήγα να βάλω χέρι απο μέσα αντέδρασε..Όμορφη κοπέλα αλλά κρύα και αγέλαστη και αρνητική σε κάθε πρόταση δικιά μου.. πχ της είπα να μου κάνει περισσότερο μασαζ σε ένα σημείο και μου πε ότι ακολουθεί το πρόγραμμά της...Φραπέ ψιλομέτρια πράγματα. Στο τέλος άρχισε και μια πί..α της συμφοράς νευρική με το χέρι περισσότερο και όταν της είπα να αφήσει το χέρι και να άλλάξει στάση να την βλέπω μου είπε ότι δεν γίνεται και ότι αυτή βάζει τους κανόνες  :jerking:

Μου πε ότι είναι και Ρωσίδα σιγά μην είναι..και με ξεπέταξε και στο μισάωρο επειδή είχα αργήσει είχα ξεχάσει το κωλοχάρτη και δεν το βρισκα το ρημάδι.. Φεύγοντας της είπα ότι αν θέλει να κρατήσει πελάτες πρέπει να είναι πιο ζεστή και μου είπε ότι έχει σταθερούς πελάτες, ναι καλά... Οπότε μόνο για απλό μασάζ αξίζει άντε και για κάνα φραπέ..στη τιμή των 80 όχι παραπάνω... κρίμα γιατί με αυτό το κορμί αν το γύριζε στις βίζιτες και ήταν και πιο ζεστή θα έλεγε η φαση..αλλά αφού βρίσκει μαλάκες και της τα ακουμπάμε γιατί να το γυρίσει..
 

thanos29

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Μην μου ξαναστείλει κανένας PM για πληροφορίες αν έχει το γνώθι σε αυτόν ότι είναι εντελώς ΜΑΚΑΚΑΣ. Μα καλά σας δίνω το msn της φοιτιτριούλας και σας λέω ότι κάνει πίπα και μασάζ και της λέτε πόσα θέλει για σεξ, κλείνετε ραντεβού μετά το ακυρώνετε εκβιάζοντάς την ότι αν θέλει να πάτε μόνο με σέξ? Με πήρε τηλ και μου λέει τι πας και δίνεις το msn σε κόσμο που δεν ξέρει τι θέλει.. Θα αρχίσω να δίνω δημόσια τα msn των ηλιθίων που με παίρνει τηλ και μου λέει απο δώ και πέρα.. Αντέ απο δώ αχρηστα υποκείμενα. ΑΦΟΥ ΛΕΩ!!!  ΜΑΣΑΖ-ΠΙΠΑ!!!!! ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΜΙΛΑΩ!!!!! ΗΜΑΡΤΟΝ!!! 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom