Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 44 άτομα (7 μέλη και 37 επισκέπτες)

gp1313

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2007
Μηνύματα
40
Like
0
Πόντοι
0
βρε φιλαρακι ωραιο κειμενο...αλλα δεν εχει αρχη- μεση - τελος....
Εγω καταλαβα οτι συναντησεις μια μασατζου στο δρομο, πηρε τηλεφωνο μια φιλη της που δουλευει στη Θησεως......και σου ειπε τηλεφωνικως οτι στο μαγαζι, κανουν τα παντα.....
ΟΚ
ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΠΑΕΙ?????????????
Οταν πας και γαμησεις.....πες μου το και εμενα.....Α''' μην ξεχασεις να μου πεις ποια γαμησες και ποσα λέφτα σου στοιχισε.....
Γιατι εαν ειναι να σου στοιχισει 200 ευρο τοτε αστο καλυτερα παρε ct να εχεις το κεφαλι σου ησυχο.....
Λοιπον εγω ΞΑΝΑΛΕΩ το μαγαζι προσφερει φραπε και καλαμακι....μπορει να παιζει και κατι παραπανω απο καποιες αλλα το κοστος ειναι πολυ ψηλο......και τα αποτελεσμα αβεβαιο...................

Μαγκες καλημερα, το συγκεκριμενο μαγαζι εδω και 1 -1,5 μηνα περιπου εχει και full προγραμμα,σιγουρα κανει καποια ΙΝΑ,την πλασαρουν για ουγγαρεζα αλλα ειναι αλβανιδα,παντως ειναι αρκετα εμφανισιμη και κανει ωραιο προγγραμμα,150 Ε.
 

kyr40

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2008
Μηνύματα
35
Like
2
Πόντοι
0
Εγω επιμενω οτι το σερβις ειναι σχεδον ιδιο παντου και με 80 εισαι οκ για ολα, καμια φορα απο την καυλα και τη δικη μας μαλακια πληρωνουμε παραπανω τις κοπελες πρεπει να το σταματησουμε , τωρα Σολωμου παιζει και θα παιζει ολο το καλοκαιρι, το αλλο στη 3Σεπ53  οροφος δεν το ξερεται μου φαινεται πολλοι και εκει ανοιχτα, κωλαρακι ειναι δυσκολο αλλα το σερβις ειναι εφαμιλλο με την Σολωμου.
Γενικα αυτα τυα δυο ειναι  με φουλ σερβισ, το καλυτερο μασαζ παιζει μαρουσι Ανδρονικου, αλλα με 80 και μονο μαλακια, το γραφω γιατι καποις μπορει να θελει μονο θεραπεια. :headbang: :dancing:
 

gp1313

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2007
Μηνύματα
40
Like
0
Πόντοι
0
Εγω επιμενω οτι το σερβις ειναι σχεδον ιδιο παντου και με 80 εισαι οκ για ολα, καμια φορα απο την καυλα και τη δικη μας μαλακια πληρωνουμε παραπανω τις κοπελες πρεπει να το σταματησουμε , τωρα Σολωμου παιζει και θα παιζει ολο το καλοκαιρι, το αλλο στη 3Σεπ53  οροφος δεν το ξερεται μου φαινεται πολλοι και εκει ανοιχτα, κωλαρακι ειναι δυσκολο αλλα το σερβις ειναι εφαμιλλο με την Σολωμου.
Γενικα αυτα τυα δυο ειναι  με φουλ σερβισ, το καλυτερο μασαζ παιζει μαρουσι Ανδρονικου, αλλα με 80 και μονο μαλακια, το γραφω γιατι καποις μπορει να θελει μονο θεραπεια. :headbang: :dancing:
Δεν εκλεισε αυτο στην ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΥ?
 

kyr40

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2008
Μηνύματα
35
Like
2
Πόντοι
0
Το αλλο εκλεισαν στο κεντρο του μαρουσιου, με εφοδο και πολυ πλακα γιατι η επιδρομη εγινε μερα μεσημερι. Φιλε ισως ειναι για διακοπες δεν υπαρχει εδω και δεκα μερες και η αγγελια τους ισως εχεις εσυ δικιο, η επισκεψη μου ειναι του ιουλιου. :think:
 

Επισκέπτης
Το αλλο εκλεισαν στο κεντρο του μαρουσιου, με εφοδο και πολυ πλακα γιατι η επιδρομη εγινε μερα μεσημερι. Φιλε ισως ειναι για διακοπες δεν υπαρχει εδω και δεκα μερες και η αγγελια τους ισως εχεις εσυ δικιο, η επισκεψη μου ειναι του ιουλιου. :think:

το θησεως 27 λες???δεν νομιζω αυτο απο οτι εχει παρει η ακρη του αυτιου μου λειτουργει κανονικως...κ εγω ετσι νομιζα..
 

christie

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2006
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα σε ολους.Μόλις επέστρεψα από Πάρο και έχω μόνο 24 ώρες κενό....πριν επιστρέψει και η κοπέλα μου. Αν μπορείς στείλε τα στοιχεία της νεαράς φοιτήτριας με pm
 
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
τι ; παιζουν φοιτητριακια ; οποιο καλο παιδακι θελει να στειλει και σε μενα
 

kyr40

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2008
Μηνύματα
35
Like
2
Πόντοι
0
Το Θησεως δουλευει κανονικα, λεω το αλλο στον πεζοδρομο 6ο οροφο σορυ δεν θυμαμαι το δρομο. Μια καιτα λεμε στη Μεσογειων και τα δυο του χολαργου ειναι μονο για χειροπρακτικη παντα με 80 και μια ωρα. Α  και νεο φοβερο στο Ν. ψυχικο μονο χερι αλλα καλο. Στο δρομο που ειναι η αντιπροσωπια της yamaha HG.
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
παιδια παρακαλω για ευκολια της ενημερωσης ,
αν προκειται για ΑΜΠΡΙΖΟΛΑ ιδρυματα να μπαινουν
στα ΔΕΝ , ΕΣΤΩ ΚΙ ΑΝ ΠΑΙΖΕΙ ΦΡΑΠΕ,
μη χανουμε τσαμπα το χρονο μας...
 

kyr40

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2008
Μηνύματα
35
Like
2
Πόντοι
0
Εχεις  δικιο παρασυρθηκα σα νεος και γω, δεν θα ξαναγινει, η αναφορα εγινε για να μην κουραζομαστε και χωρις λογο. :S
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
ελπιζω να ακολουθησουν κι αλλοι το παραδειγμα σου ,
ωστε οι καταλαγοι να εχουν τις σωστες πληροφοριες..
περρισοτερο κουραζει να ασχολεισε με κατι που τελικα ΔΕΝ ειναι
αυτι που ψαχνεις... ;) ;) ;)
Εχεις  δικιο παρασυρθηκα σα νεος και γω, δεν θα ξαναγινει, η αναφορα εγινε για να μην κουραζομαστε και χωρις λογο. :S
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
Χιστες !! για πρωτη μου φορα εσπασα την παρθενια μου στα μασατζιδικα....

Σημερα το πρωι λοιπον ξυπνησα με φοβερες ορεξεις...

Ειπα να παω Σ.248 .... φτανω λοιπον, χτυπαω το κουδουνι , ανοιγει η ευγενεστατη οικοδεσποτρια , με βαζει να κατσω και να περιμενω κοπελες ενω με ρωταει αν θελω ενα καφεδακι...

Μετα απο λιγο ερχεται η πρωτη, (Ελληνιδα) ωραιο προσωπο αλλα γεματουλα. με καστανο κατσαρο μαλλι. λεει ενα γεια και φευγει....φυσικα ουτε που σκεφτηκα να την τιμησω. μετα απο λιγο ερχεται η νο2 ... η Καρεν , 20χρονο μωρο , με καυλωνε πολυ.

ερχεται η οικοδεσποτρια μου λεει 50 το απλο, 60 με 69 και 70 ακαποτο αλλα τελειομα οχι σε στομα και τετοια. (Δεν ειχε λωκο το προγραμμα).

Εγω νομιζα πως τα μασατζιδικα εχουν και μασαζ και τετοια , με τα πολλα δινω το 50αρι και μπαινω στο δωματιο, σε 3 λεπτα σκαει και το μωρο, αρχιζουμε χαδακια και τετοια...αλλα ο χιστις δεν μπορεσε να συγκρατησει τις ορμες του με αποτελεσμα σε 5-10 λεπτα να εχει δωσει το καυστικο του υγρο...

στη συνεχεια εφυγα πηγα starbucks πηρα ενα φραπουτσινο καραμελ και σας γραφω την ιστορια μου απολαμβανοντας το καφε...
 

bou_asd

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Απρ 2006
Μηνύματα
290
Κριτικές
11
Like
49
Πόντοι
1.992
Ρε φίλε, με το laptop πήγες στο μασάζ;
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
Χιστες !! για πρωτη μου φορα εσπασα την παρθενια μου στα μασατζιδικα....

Σημερα το πρωι λοιπον ξυπνησα με φοβερες ορεξεις...

Ειπα να παω Σ.248 .... φτανω λοιπον, χτυπαω το κουδουνι , ανοιγει η ευγενεστατη οικοδεσποτρια , με βαζει να κατσω και να περιμενω κοπελες ενω με ρωταει αν θελω ενα καφεδακι...

Μετα απο λιγο ερχεται η πρωτη, (Ελληνιδα) ωραιο προσωπο αλλα γεματουλα. με καστανο κατσαρο μαλλι. λεει ενα γεια και φευγει....φυσικα ουτε που σκεφτηκα να την τιμησω. μετα απο λιγο ερχεται η νο2 ... η Καρεν , 20χρονο μωρο , με καυλωνε πολυ.

ερχεται η οικοδεσποτρια μου λεει 50 το απλο, 60 με 69 και 70 ακαποτο αλλα τελειομα οχι σε στομα και τετοια. (Δεν ειχε λωκο το προγραμμα).

Εγω νομιζα πως τα μασατζιδικα εχουν και μασαζ και τετοια , με τα πολλα δινω το 50αρι και μπαινω στο δωματιο, σε 3 λεπτα σκαει και το μωρο, αρχιζουμε χαδακια και τετοια...αλλα ο χιστις δεν μπορεσε να συγκρατησει τις ορμες του με αποτελεσμα σε 5-10 λεπτα να εχει δωσει το καυστικο του υγρο...

στη συνεχεια εφυγα πηγα starbucks πηρα ενα φραπουτσινο καραμελ και σας γραφω την ιστορια μου απολαμβανοντας το καφε...
Φιλε στουντιο ειναι αυτο που πηγες....οχι μασσαζ!!!!!
 

kyr40

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2008
Μηνύματα
35
Like
2
Πόντοι
0
Αντε παλι απο την αρχη μην τα μπερδευεται αλλο studio αλλο μασαζ που γαμ...  :tickedoff:
 

Giorgos1970

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2007
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Aπό την πολλή τη φόρα που χουν πάρει ορισμένοι θα μπουν σε καμιά εφορία και θα ρωτανε αν υπάρχει καμια κοπέλα που να δίνει λόκο ή προσφέρει καλαμάκι.
 

Dr Lecter

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.433
Κριτικές
31
Like
2.541
Πόντοι
6.495
Ειπαμε νεος αλλα οχι κ ετσι ρε χιστι  :2funny: :2funny:

Διαβασα κ γω για 69 κ 50-70 ευρω κ προς στιγμην ειπα που ειναι αυτο το μασατζιδικο να τρεξω.. :grin:
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Χιστες !! για πρωτη μου φορα εσπασα την παρθενια μου στα μασατζιδικα....

Σημερα το πρωι λοιπον ξυπνησα με φοβερες ορεξεις...

Ειπα να παω Σ.248 .... φτανω λοιπον, χτυπαω το κουδουνι , ανοιγει η ευγενεστατη οικοδεσποτρια , με βαζει να κατσω και να περιμενω κοπελες ενω με ρωταει αν θελω ενα καφεδακι...

Μετα απο λιγο ερχεται η πρωτη, (Ελληνιδα) ωραιο προσωπο αλλα γεματουλα. με καστανο κατσαρο μαλλι. λεει ενα γεια και φευγει....φυσικα ουτε που σκεφτηκα να την τιμησω. μετα απο λιγο ερχεται η νο2 ... η Καρεν , 20χρονο μωρο , με καυλωνε πολυ.

ερχεται η οικοδεσποτρια μου λεει 50 το απλο, 60 με 69 και 70 ακαποτο αλλα τελειομα οχι σε στομα και τετοια. (Δεν ειχε λωκο το προγραμμα).

Εγω νομιζα πως τα μασατζιδικα εχουν και μασαζ και τετοια , με τα πολλα δινω το 50αρι και μπαινω στο δωματιο, σε 3 λεπτα σκαει και το μωρο, αρχιζουμε χαδακια και τετοια...αλλα ο χιστις δεν μπορεσε να συγκρατησει τις ορμες του με αποτελεσμα σε 5-10 λεπτα να εχει δωσει το καυστικο του υγρο...

στη συνεχεια εφυγα πηγα starbucks πηρα ενα φραπουτσινο καραμελ και σας γραφω την ιστορια μου απολαμβανοντας το καφε...


Καλά μεγάλε μας έστειλες όλους τώρα!!!!
Προσέχουμε που και τι γράφουμε όπως προσέχουμε και που μπαίνουμε!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom