Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

sex-commando

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
442
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
Ωστε επιτέλους γνωριστήκαμε ...

Κοίτα να δεις κάτι πράγματα εκεί που δεν το περιμένεις ...

Για αυτό χτύπησα τηλεφωνάκι πρώτα ... από την επόμενη φορά θα δίνω και επώνυμο/ΑΦΜ και ΑΔΤ ...  :uglystupid:

Και να την έτρωγες εσύ DimiKavla συναγωνιστή χαλάλι σου, μια παρέα είμαστε όλοι  :grouphug:

Παίδες, το κοριτσάκι σε λίγο θα βάλει μηχάνημα να εκτυπώνει αριθμούς προτεραιότητας. Ντούρασελ όμως ασταμάτητη...
 

NikosShell

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.004
Like
2
Πόντοι
16
μολις γυρισα απο ζανοσπιτο οπου πηγα να ευχηθω καλο καλοκαιρι σε ζανα και αλλες κορασιδες!Ως γνωστον ατζελινα και ζανα θα λειπουν απο 20/8 και για 2 βδομαδες η ζανα η ατζελινα ποιο πολυ..... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :jerking: :jerking: :S :S :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
παρολλο που δεν ηθελα να κατσω η ζανα με καυλωσε γερα! πολυ γερα θα ελεγα με αγκαλιτσες και φιλακια!! κρατηθηκα καθως αυριο παω φιλιππινες!!
ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕΣ ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΜΟΥΝΙΑ ΣΤΟ ΚΑΥΛΙ ΣΑΣ....... ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΠΡΟΦΥΛΑΞΗ!!!!!! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :thefinge:
νάσαι καλά φιλε , καλά να περάσεις , όσο για την Αντζελίνα και τι Ζάνα θα είναι όντως απώλεια και όσο καιρό θα λείπουνε , καλοκαίρι τι να κάνουμε , όμως μην ξεχνάμε ότι θα είναι στο καταστημα , Ναταλι , Δέσποινα , Εύα ,η καινούργια η Λία ,και αλλα ώραια μωρα , όσο για την Ναταλι , όσοι θέλουν να πάρουν 100% από μια κοπέλα να την προτιμήσουνε , είναι όντως άψογη , σε όλα .....
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.518
Κριτικές
14
Like
3.635
Πόντοι
6.495
Επίσης και Σολωμού 59 1ος, όπου νάναι κλείνει. Πατρίτσια και Αμάντα (γνωστή και ως νεράιδα) ήδη λείπουν και έχουν μείνει οι υπόλοιπες (Δέσποινα - γλυκύτατη, Μελίνα κλπ.)
Πότε ξανασυγκρντρώενται η ομάδα, ξέρει κανείς? (σίγουρα μετά 15/8).
Γενικά η περιοχή μένει με προσωπικό ασφαλείας.
Από Στουρνάρη τι νέα?
 

Επισκέπτης
καλησπερα. επισκεψη πατησιων 131. παιδια μακρια τοχουν κανει χειροτερο απο στουντιο.το μικρο που εχει εκει μπορει να ναι ωραιο αλλα απο υπηρεσιες ...φραουλες!! οσο αφορα τη ...φοιτητρια αντε μερικοι να το σταματησουν το παραμυθακι εκτος αν τη πιστευουν κ οι ιδιοι!! ενα πολωνο πουτανακι ειναι που αν του τα σκασειςτο ξεσκιζεις κ αν θες σου φερνει κι αλλα πουτανακια με το αζημιωτο βεβαια!!!
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Αναφορά ξεπέτας από Σολωμού 54 (Ζανόσπιτο).

Λέω στη Ζάνα "θέλω τη Δέσποινα". Μου λέει "δουλεύει αλλά έχω άλλες". Λέω "δεν πειράζει, θα περάσω άλλη μέρα". "Όχι" απαντάει, "περίμενε, θα τελειώσει". Μετά από κανά τέταρτο βγαίνει η μικρή όλο γλύκα. Όλα ωραία. Αρχίζουμε στις 8:10, μασάζ απαλό, ωραίο. Στις 8:25 μου λέει "στις 8:30 κλείνουμε". "Στις 9 δεν κλείνετε;", απαντάω εγώ απορημένος. Όχι, μου λέει, στις 8:30. Για να μην μακρηγορώ, με ξεπέταξε με ένα "κατ' ευφημισμόν" φραπέ με καλαμάκι. Η παράσταση της ξεπέτας δεν πρέπει να διήρκεσε παραπάνω από 20 λεπτά.
Αφού μωρή γαλότσα κλείνετε στις 8:30 γιατί μου λές να περάσω στις 8:10;   :tickedoff:  :tickedoff:
Τέτοια συμπεριφορά δεν την περίμενα, ειδικά από τη Ζάνα.
Μαύρο από μένα στο κατάστημα, παρότι είχα περάσει πολύ καλά με τη Μόνικα.
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
Αναφορά ξεπέτας από Σολωμού 54 (Ζανόσπιτο).

Λέω στη Ζάνα "θέλω τη Δέσποινα". Μου λέει "δουλεύει αλλά έχω άλλες". Λέω "δεν πειράζει, θα περάσω άλλη μέρα". "Όχι" απαντάει, "περίμενε, θα τελειώσει". Μετά από κανά τέταρτο βγαίνει η μικρή όλο γλύκα. Όλα ωραία. Αρχίζουμε στις 8:10, μασάζ απαλό, ωραίο. Στις 8:25 μου λέει "στις 8:30 κλείνουμε". "Στις 9 δεν κλείνετε;", απαντάω εγώ απορημένος. Όχι, μου λέει, στις 8:30. Για να μην μακρηγορώ, με ξεπέταξε με ένα "κατ' ευφημισμόν" φραπέ με καλαμάκι. Η παράσταση της ξεπέτας δεν πρέπει να διήρκεσε παραπάνω από 20 λεπτά.
Αφού μωρή γαλότσα κλείνετε στις 8:30 γιατί μου λές να περάσω στις 8:10;   :tickedoff:  :tickedoff:
Τέτοια συμπεριφορά δεν την περίμενα, ειδικά από τη Ζάνα.
Μαύρο από μένα στο κατάστημα, παρότι είχα περάσει πολύ καλά με τη Μόνικα.
τεραστιο λαθος αν εγινε ετσι οπως τα λες....
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
καλησπερα. επισκεψη πατησιων 131. παιδια μακρια τοχουν κανει χειροτερο απο στουντιο.το μικρο που εχει εκει μπορει να ναι ωραιο αλλα απο υπηρεσιες ...φραουλες!! οσο αφορα τη ...φοιτητρια αντε μερικοι να το σταματησουν το παραμυθακι εκτος αν τη πιστευουν κ οι ιδιοι!! ενα πολωνο πουτανακι ειναι που αν του τα σκασειςτο ξεσκιζεις κ αν θες σου φερνει κι αλλα πουτανακια με το αζημιωτο βεβαια!!!
....μηπως το πολωνο πουτ...κι το λενε παολα?..η ιζαμπελλα?..κατι μου θυμιζει!! :think: :think: :think:
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
τεραστιο λαθος αν εγινε ετσι οπως τα λες....

Τη μικρή την καταλαβαίνω. Σου λέει, αφελώς σκεπτόμενη, 1 ακόμα πελάτης = 80 ευρώ. Η "Μαμά" έπρεπε να φερθεί πιο ώριμα διότι με έχει ξαναδεί εκεί και της είπα ότι θα ξαναπερνούσα. Η Σοφία τα χειρίζεται καλύτερα αυτά τα θέματα.
Αυτά είναι συμπτώματα απληστίας, φίλε hristidis.
 

panourgos

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2007
Μηνύματα
759
Like
6
Πόντοι
6
Αναφορά ξεπέτας από Σολωμού 54 (Ζανόσπιτο).

Λέω στη Ζάνα "θέλω τη Δέσποινα". Μου λέει "δουλεύει αλλά έχω άλλες". Λέω "δεν πειράζει, θα περάσω άλλη μέρα". "Όχι" απαντάει, "περίμενε, θα τελειώσει". Μετά από κανά τέταρτο βγαίνει η μικρή όλο γλύκα. Όλα ωραία. Αρχίζουμε στις 8:10, μασάζ απαλό, ωραίο. Στις 8:25 μου λέει "στις 8:30 κλείνουμε". "Στις 9 δεν κλείνετε;", απαντάω εγώ απορημένος. Όχι, μου λέει, στις 8:30. Για να μην μακρηγορώ, με ξεπέταξε με ένα "κατ' ευφημισμόν" φραπέ με καλαμάκι. Η παράσταση της ξεπέτας δεν πρέπει να διήρκεσε παραπάνω από 20 λεπτά.
Αφού μωρή γαλότσα κλείνετε στις 8:30 γιατί μου λές να περάσω στις 8:10;   :tickedoff:  :tickedoff:
Τέτοια συμπεριφορά δεν την περίμενα, ειδικά από τη Ζάνα.
Μαύρο από μένα στο κατάστημα, παρότι είχα περάσει πολύ καλά με τη Μόνικα.
μαυρο ... τι σε περασε κουι να ξεπετας στο πενταλεπτο ?
 

Pao.com

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Αναφορά ξεπέτας από Σολωμού 54 (Ζανόσπιτο).

Λέω στη Ζάνα "θέλω τη Δέσποινα". Μου λέει "δουλεύει αλλά έχω άλλες". Λέω "δεν πειράζει, θα περάσω άλλη μέρα". "Όχι" απαντάει, "περίμενε, θα τελειώσει". Μετά από κανά τέταρτο βγαίνει η μικρή όλο γλύκα. Όλα ωραία. Αρχίζουμε στις 8:10, μασάζ απαλό, ωραίο. Στις 8:25 μου λέει "στις 8:30 κλείνουμε". "Στις 9 δεν κλείνετε;", απαντάω εγώ απορημένος. Όχι, μου λέει, στις 8:30. Για να μην μακρηγορώ, με ξεπέταξε με ένα "κατ' ευφημισμόν" φραπέ με καλαμάκι. Η παράσταση της ξεπέτας δεν πρέπει να διήρκεσε παραπάνω από 20 λεπτά.
Αφού μωρή γαλότσα κλείνετε στις 8:30 γιατί μου λές να περάσω στις 8:10;   :tickedoff:  :tickedoff:
Τέτοια συμπεριφορά δεν την περίμενα, ειδικά από τη Ζάνα.
Μαύρο από μένα στο κατάστημα, παρότι είχα περάσει πολύ καλά με τη Μόνικα.
ελα φιλε ,γιτι φταιει η Ζανα ? η Ζανα σε εκανε ? καιεπιτα η κοπελα σου ειπε παρε αλληη , φαινεται τηα ηξερε οτι 8 το βραδι η Δεσποινα κοιμοταν ορθια , καλα ειναι να τα θελουμε ολα δικα μας φιλοι συναγωνιστς , μην ξσεχναμε οτι και τα κοριτσια ανθρωποι ειναι , ωρες ατελιοτες δουλευουνε και οταν παει 8¨και 30 δεν βλεπυν την ωρα να φυγουν , και το Δεσποινακι και καλο παιδι ειναι και καθολου ξεπετα , και απο δικια μπυ εμπειρια και κριτικες φιλων το λεω , αντε αδερφε και την επομενη να περασεις καλυτερα ....
 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
όσο για την Ναταλι , όσοι θέλουν να πάρουν 100% από μια κοπέλα να την προτιμήσουνε , είναι όντως άψογη , σε όλα .....
Δεν ξέρω κατά πόσο είναι ενήμερη η κοινότητα μας αλλά η Ναταλί έχει αδερφή που βρίσκεται και αυτή στην Ελλάδα και είναι συνάδελφος της αλλά σε άλλο ίδρυμα ανταγωνιστικό.
Είναι σχεδόν αδύνατο αν δεν στο πουν να το μαντέψεις ότι αυτές οι δύο είναι αδερφές αλλά εγώ προσωπικά το πιστεύω. Α! και να σημειώσω ότι και το αδερφάκι της είναι εξίσου καλό σε υπηρεσίες και κατά την προσωπική μου γνώμη πιο όμορφο.
 

manos 1810

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
518
Κριτικές
20
Like
1.599
Πόντοι
4.645
καλησπερα. επισκεψη πατησιων 131. παιδια μακρια τοχουν κανει χειροτερο απο στουντιο.το μικρο που εχει εκει μπορει να ναι ωραιο αλλα απο υπηρεσιες ...φραουλες!! οσο αφορα τη ...φοιτητρια αντε μερικοι να το σταματησουν το παραμυθακι εκτος αν τη πιστευουν κ οι ιδιοι!! ενα πολωνο πουτανακι ειναι που αν του τα σκασειςτο ξεσκιζεις κ αν θες σου φερνει κι αλλα πουτανακια με το αζημιωτο βεβαια!!!
Φίλε συναγωνιστή,αν ξέρεις πληροφορίες και λεπτομέρειες για το πουτανάκι και την παρέα του στείλε ένα pm αν σου είναι εύκολο.Ευχαριστώ,καλό καλοκαίρι!
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
Δεν ξέρω κατά πόσο είναι ενήμερη η κοινότητα μας αλλά η Ναταλί έχει αδερφή που βρίσκεται και αυτή στην Ελλάδα και είναι συνάδελφος της αλλά σε άλλο ίδρυμα ανταγωνιστικό.
Είναι σχεδόν αδύνατο αν δεν στο πουν να το μαντέψεις ότι αυτές οι δύο είναι αδερφές αλλά εγώ προσωπικά το πιστεύω. Α! και να σημειώσω ότι και το αδερφάκι της είναι εξίσου καλό σε υπηρεσίες και κατά την προσωπική μου γνώμη πιο όμορφο.

Καλημέρα.
Ωραίο το κουίζ που μας έβαλες αλλά βοήθησέ μας λίγο, πες μας σε πιο ίδρυμα είναι η αδελφή της Ναταλί και άσε να βρούμε ποια μπορεί να είναι.....!!!!!!!
 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
Είναι η δεύτερη συνεχόμενη φορά που θα δώσω ανταπόκριση από μασαζερί μετά από αποτυχημένη προσπάθεια σιτυτουρ.
Μετά τη μαλακία που έκανα λοιπόν ταλαιπωρώντας τον εαυτό μου στο κέντρο της πόλης, λέω να πάω σε καμμιά γνωστή μου να μου βγάλει τα ζουμιά να ξεθυμάνω. Βάζω πορεία για Καλλιρόης 85 λοιπόν να βρω την Έλενα.
Η Έλενα είναι Καζακστανή με Ρώσικα χαρακτηριστικά (ξανθιά, αδύνατη,μικρό σήθος με πεταχτό κωλί, 24 χρονών). Ούτε μασάζ έκατσα να μου κάνει ούτε τίποτα. Μόλις βγήκα από το ντους τη βούτηξα και για 45 λεπτά τα είδε όλα.
Να ενημερώσω ότι μετά τις διακοπές της θα παίζει μπάλα σε άλλο γήπεδο το οποίο προς τιμή της δεν μαρτύρησε.  
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Δεν ξέρω κατά πόσο είναι ενήμερη η κοινότητα μας αλλά η Ναταλί έχει αδερφή που βρίσκεται και αυτή στην Ελλάδα και είναι συνάδελφος της αλλά σε άλλο ίδρυμα ανταγωνιστικό.

Ωραία θα'ταν να τις δοκιμάζαμε μαζί... ;)
 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
Καλημέρα.
Ωραίο το κουίζ που μας έβαλες αλλά βοήθησέ μας λίγο, πες μας σε πιο ίδρυμα είναι η αδελφή της Ναταλί και άσε να βρούμε ποια μπορεί να είναι.....!!!!!!!
Ναι ρε σιγά το δύσκολο από εκεί και μετά! :)
Πάντως στην ίδια γειτονιά είναι.
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
744
Κριτικές
2
Like
183
Πόντοι
6
'Εχω γαμηθεί να ρωτάω και απάντηση δεν λαμβάνω.  :headbang: :headbang: Επαναλαμβάνω:
Χαριλάου Τρικούπη και Ηρώων Πολυτεχνείου, ένα παλιό διώροφο, δίπλα στο μάυρο - άσπρο. Ξέρεις κανείς κάτι; Τις προάλλες πήρε το μάτι μου κάτι μανουλομάνουλα να μπαίνουν και να κοιτάζουν κλεφτά γύρω τους. Στην πόρτα έχει και νούμερο κινητού έκτακτης ανάγκης!   :huh: :huh: :huh:
Kai γιατι δεν πας να δεις?
Λοιπον περασα χθες το απογευμα , 2 ο θεος να τα κανει κοριτσια αλλοδαπα η μια με σχιστο φορεμα θαλασης γυρω στα 40 με θεορατη κοιλια ισως απο τις μπυρες , η ετερη με λευκη ιατρικη μπλουζα με ανοιχτα τα περισσοτερα κουμπια γυρω στα 35 καπως καλλιτερη απο την πρωτη. 60 απλο μασαζ , 80 φουλ προγραμμα , φυσικα και δεν καθησα.
 

thanos5490

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα συναγωνιστές επιστροφή στο σαιτ μετά από πολύ καιρό οχτώ μήνες περίπου λόγο απουσίας μου στο εξωτερικό ,πρώτη επίσκεψη  στο Κολωνάκι θεραπεύτρια  ( MAI TAI ) φοβερό μασάζ και ιδιαίτερα το μποντι του μποντι
Από ότι κατάλαβα με την μικρή εμπειρία που διαθέτω στο άθλημα όταν σε μάθουν καλά μπορεί και να φας μπριζόλα ?
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
Καλημέρα συναγωνιστές επιστροφή στο σαιτ μετά από πολύ καιρό οχτώ μήνες περίπου λόγο απουσίας μου στο εξωτερικό ,πρώτη επίσκεψη  στο Κολωνάκι θεραπεύτρια  ( MAI TAI ) φοβερό μασάζ και ιδιαίτερα το μποντι του μποντι
Από ότι κατάλαβα με την μικρή εμπειρία που διαθέτω στο άθλημα όταν σε μάθουν καλά μπορεί και να φας μπριζόλα ?
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Πού στο Κολωνάκι; Αν δε λες διευθύνσεις δε βοηθάς. Μόνο μασάζ παίζει;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom