Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (1 μέλη και 24 επισκέπτες)

thanos29

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Ποιες καμερες μωρε καημένε! φοιτητρια σου λέω σε χώρο δικό της που φοβάτε και τη σκιά της... Πο πο πο πο πο!!! Inkabus αφτή καλή ήταν αλλά αφτή που αναφέρω τώρα είναι καλύτερη!
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Τελικά σε ποιά περιοχή είναι δεν μας είπες ...
 

manos 1810

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
518
Κριτικές
20
Like
1.599
Πόντοι
4.645
Επίσκεψη χθες σε ζανόσπιτο.Αντζελίνα απασχολημένη,επέλεξα Μόνικα.Τρελλό γαμήσι συν κουλούρι!Προτείνεται αν δεν χαλάσει στην πορεία!
 

tyler77

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
433
Like
140
Πόντοι
1
Απο Θησεως κανενα νεο?
Πηγε κανεις προσφατα? ποιες ειναι εκει?
η Χαρα γυρισε? τι παιζει?
 

GM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
616
Συν πόσο παραπάνω το κ.....ρι
Επίσκεψη χθες σε ζανόσπιτο.Αντζελίνα απασχολημένη,επέλεξα Μόνικα.Τρελλό γαμήσι συν κουλούρι!Προτείνεται αν δεν χαλάσει στην πορεία!
 

manos 1810

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
518
Κριτικές
20
Like
1.599
Πόντοι
4.645
Επιτέλους ανακάλυψα πως λειτουργεί το pm,ανάσταση!Όποιος ενδιαφέρεται,γνωρίζω σταθερό τηλέφωνο ΚΡΥΦΟΥ studio,studio,τελως πάντων,σπιτιού θα έλεγα καλύτερα,που παίρνεις και κλείνεις ραντεβού.Περιοχή,κέντρο Αθήνας με όνιομα στο κουδούνι.Έχει φρέσκα τεμάχια εκ Ρωσίας με ακάποτο και νορμάλ,όχι πρωκτικό στα 60 γιούρια και με δύο κοπέλες στα 100.Αλλά λειτουργούν το πολύ μέχρι τις 6 με 7 το απόγευμα.Μόνο με pm και εχέμυθα.Ας στείλει κάποιος ρε παιδιά το τηλέφωνο της 20άχρονης που είπε ο thanos όποιος το ξέρει για να κάνω κονέ!Ευχαριστώ!
 

dimis_kavlas

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2008
Μηνύματα
260
Κριτικές
3
Like
32
Πόντοι
1
Ωστε επιτέλους γνωριστήκαμε ...

Κοίτα να δεις κάτι πράγματα εκεί που δεν το περιμένεις ...

Για αυτό χτύπησα τηλεφωνάκι πρώτα ... από την επόμενη φορά θα δίνω και επώνυμο/ΑΦΜ και ΑΔΤ ...  :uglystupid:

Και να την έτρωγες εσύ DimiKavla συναγωνιστή χαλάλι σου, μια παρέα είμαστε όλοι  :grouphug:
Όπως λέγανε και οι παλιοι .... καλυτερα κατσικακι και με παρέα παρά προβατίνα και μονος σου!!!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

bigbaby

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
165
Like
2
Πόντοι
1
Ξερει κανεις αν ειναι καλο το μασατζιδικο στην κρητης στην κηφισια
Πανάκριβο, δε σου κάνουν τίποτα (εκτός άν έχεις πάει αρκετές φορές και τους τα έχεις σκάσει κανονικά) και αν έχεις το 'θράσος' να τους ζητήσεις κάτι, σου τη λένε κιόλας. Με άλλα λόγια ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ βορείων προαστείων, χαρακτηριστική περίπτωση μαγαζιού που πρέπει να αποφεύγουμε. Μαύρο!
 

GM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
616

gamias1970

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2007
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
Μόλις επέστρεψα από την έρευνα.. Λοιπόν.. Η κοπέλα είναι πάρα πολυ καλή ευγενική και ΞΕΚΑΘΑΡΗ. Πέρασα τέλεια και μου είπε να μήν μιλήσω σε κάνεναν και πουθενά γιατί φοβάται πολύ και της έδωσα το λόγο της αντρικής μου τιμής οτι δεν θα πώ τίποτα και πουθενα... Οπότε φίλοι μου θα σας απογοητεύσω αλλά δέν μπορώ να μπώ σε λεπτομέριες για το τι συνέβει! Με λίγα λόγια ήταν πάρα πολύ καλή και η βαθμολογία μου με άριστα το 10 είναι 7,5. Από υπηρεσίες ότι ακριβώς λέει ο thanos29. Απλά αξίζει και δεν κλαις τα λεφτά σου.. 
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
μου είπε να μήν μιλήσω σε κάνεναν και πουθενά γιατί φοβάται πολύ και της έδωσα το λόγο της αντρικής μου τιμής οτι δεν θα πώ τίποτα και πουθενα...

αυτό μου έρχεται κάπως ...

δηλαδή γαμιέται αλλά δεν πρέπει να μάθει κανείς ότι γαμιέται ...

:idiot: :headbang:
 

xusas28

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2006
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
Μάγκες έκλεισα ραντεβου για σήμερα το βραδάκι με το μωρό!.. Θα πάω και γω και θα έρθω να σας πώ! Άντε να δούμε! Παντως σήμερα  θέλω να γαμίσω! Αν δεν μου κάτσει θα πάω επιτόπου Φρατζη έχει βάρδια η Ντιάνα!
 

bubaloo

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Αφού γλυτώσαμε από το υποτιθέμενο ct Μαρία (βλέπε κριτική) κάνω μια επιτόπια έρευνα στα μαγαζιά της περιοχής κέντρου.
Λοιπόν Γ'Σεπτεμβρίου 54 τρεις μεγαλοκοπέλες πιο καλή σε εμφάνιση μια Ελίζα ή κάπως έτσι δεν πήρα τίποτα.
Σολωμού 59 η Δέσποινα είχε τον ένα πελάτη πίσω από τον άλλο, η Μελίνα έλειπε τα άλλα τεμάχια αδιάφορα έως μπάζα.
Κατέληξα στη Στουρνάρη 63 όπου η Μάρσι λείπει και πήρα την Άντζελα από το Βλαδιβοστόκ γνωστή μου από τη Μάρνη. Πολύ καλό μασάζ, από τις λίγες στο χώρο που ξέρουν. GFE κατάσταση με πολύ όρεξη και συμμετοχή και στα υπόλοιπα καλαμομπρίζολα. Για όσους δεν τη γνωρίζουν είναι μινιόν κατασκευής με ασιατικά χαρακτηριστικά.
Προτείνεται.


Η Μελίνα λείπει διακοπές, θα γυρίσει μετά τις 20 Αυγούστου, δεν ξέρω για Πατρίτσια...
 

trelogiatros1960

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2008
Μηνύματα
10
Like
2
Πόντοι
0
Σούσουρο για το μώράκι αφτό διακρίνω! Γία πείτε ρε παιδία τρόπο επικοινώνίας! pls
 

Επισκέπτης
Συναγωνιστές μια ερώτηση. Ενδιαφέρομαι να πάω στο Σολωμού 54 με τη γκόμενα μου για μασαζ και τριολέ με Ναταλύ η Δέσποινα. Ξέρετε αν συμφωνήσουν το χει κάνει κανείς και με ποιόν πρέπει να μιλήσω με τη Ζάνα; Παρεπιπτόντως με ξέρουν εκεί..
 

panx

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
Μάγκες γνώρισα 20 χρονη φοιτητριούλα στο AdultFrinedFinder προσφέρει μασαζάκι σε χώρο δικό της και πιπούλα. Επισκέφτηκα προχθές. Μαμίσι δεν παίζει όμως σας το λέω προκαταβολικά! Στοιχεία επικοινωνίας μόνο σε pm και φυσικά μόνο σε εχέμυθα άτομα! Όποιος ενδιαφέρεται πραγματικά ας στείλει να βοηθίσουμε το κοριτσάκι να τελείωσει τις σπουδές του! Πιστοί και εχέμυθοι προσέλθετε!  :dancing:

την βλεπω με τενοντιτιδα και τριαρι διαμερισμα,για αρχη! ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom