Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
αγαπητε συναγωνιστη αυτη που μου αναφερεις ειναι αλλη ξερω ποια ειναι την εχω παρει πολλες φορες θα σου στειλω πμ με το ονομα να ξερεις ποια ειναι και μιλαω για ορημου υπαρχει λογος που δεν αναφερω το ονομα δημοσια.
 

dimis_kavlas

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2008
Μηνύματα
260
Κριτικές
3
Like
32
Πόντοι
1
Μόλις γύρισα από Δεριγνύ και τα έμπειρα χέρια τις Ροζαλίας για άλλη μία φορά ...

Ρέστα το μασάζ (πονάω ...) ρέστα και ο φραπές ...!!!

Η πλάκα είναι ότι παραλίγο να μου την πάρει ένας άλλος ... αλλά ευτυχώς είχα κλείσει ραντεβού (πήρα στις 3 και τη ζήτησα για τις 4 ...)

Με ενημέρωσε επίσης ότι θα λείπει 20 Αυγ με 10 Σεπτ και μου πρότεινε τη Νιόβη, δεν την ξέρω αλλά δεν μου είπε ότι δεν ασχολείται με τα ευαίσθητα σημεία ...

Θα δούμε σύντομα ...

Παρολιγο και θα στην έτρωγα συναγωνιστή, λίγο που ανέβηκα ποιό γρήγορα με τα πόδια, λίγο η συνονημία!!!! :P :P
 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
Θεοδωρα,το ανοιγει το φυλο ή μονο του καλωσορισματος φιλε?
Εγώ που την έψηνα στο πολύ ωραίο μιας και γνωριζόμαστε από παλιά, όχι φύλο δεν άνοιξε αλλά ούτε το αλεύρι δεν έβγαλε. Πάντως έχω την εντύπωση ότι αν δεν πας σε ώρα αιχμής όλο και κάτι μπορεί να παίξει.
 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
τώρα από τι ειδα ήταν υποδοχή , και στη Μάρνης που ήταν υποδοχή , έμπαινε κανονικότατα  στο δωμάτιο ,και τώρα φραντζή όλο και κάνα μασαζάκι θα κάνει , εμενα προσωπικά δεν με συγκινεί καθόλου , και μάρνης που είχα πάει παλιά ποτε δεν την είχα πάρει ....
Βγάζει μια ξινίλα η Θεοδώρα, αυτό είναι αλήθεια. Αλλά μέσα ήταν καλόόό...
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Παρολιγο και θα στην έτρωγα συναγωνιστή, λίγο που ανέβηκα ποιό γρήγορα με τα πόδια, λίγο η συνονημία!!!! :P :P

Ωστε επιτέλους γνωριστήκαμε ...

Κοίτα να δεις κάτι πράγματα εκεί που δεν το περιμένεις ...

Για αυτό χτύπησα τηλεφωνάκι πρώτα ... από την επόμενη φορά θα δίνω και επώνυμο/ΑΦΜ και ΑΔΤ ...  :uglystupid:

Και να την έτρωγες εσύ DimiKavla συναγωνιστή χαλάλι σου, μια παρέα είμαστε όλοι  :grouphug:
 

NikosShell

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.004
Like
2
Πόντοι
16
νέα άφιξη Σολωμού 54 , Λία , Μολδαβία ,περίπου 35 ετών σώμα σαν τις Ζάννας , γλυκητατη   και ευγενέστατη ...
 

kyr40

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2008
Μηνύματα
35
Like
2
Πόντοι
0
Σωστος, γρηγορη ενημερωση, τελικα τι site εχει ενδιαφεροντες και σωστους τυπους, (δε σε κρινω φιλε σε σεβομαι που μοιραστηκες την πληροφορια).
 

kyr40

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2008
Μηνύματα
35
Like
2
Πόντοι
0
Προσθετω οτι 3ησ Σ παιζει καλο μαγαζι
 

REBELL

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2005
Μηνύματα
79
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστες καλησπερα.
Μηπως ξερει κανεις τιποτα να παιζει από μασαζ μεχρι call-girl στην περιοχη Πρεβεζα – Αρτα. Θα ειμαι εκει μεσα Σεπτεμβριου οποτε μηπως καναμε καμια κατασταση.
Ευχαριστω εκ των προτερων
 

kp_pfg

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
20
Like
1
Πόντοι
0
Σ54, σήμερα με την Εύα. Αυτό που λέγεται κάπου πιο πριν ότι είναι της ξεπέτας έχει βάση. Εξεδήλωσε μια τέτοια διάθεση αλλά εγώ δεν πτοήθηκα ιδιαίτερα. Βασικά μου άρεσε πολύ σαν γκόμενα. Δεν έχει το τέλειο σώμα αλλά αυτό που έχει εμένα μου άρεσε με χίλια. Και το δέρμα της καταπληκτικό και τα βυζιά της όνειρο και ο κώλος της να τονε σφυροκοπάς αλύπητα και ... ωραίες ματάρες! Το μασαζ της μάλλον για γέλια αλλά εγώ της έλεγα κάνε και λίγο πιο κει και κάτι τέτοια σα να μου έκανε όντως μασαζ... (μου ρχότανε να γελάσω) Το γέυμα πάντως το απόλαυσα με το απεριτίφ και με τα τρια πιάτα του και έφυγα χαρούμενος (αν και λίγο με έτρωγε που δεν παράγγειλα ένα γύρο ακόμη - αλήθεια κολαράκι δίνει η συγκεκριμένη;).
Πρέπει να πω ότι η μασαζοεμπειρία μου είναι πολύ μικρή και ότι με βοήθησε πολύ η μελέτη του thread αυτού. Πάντως εκείνο που είχα περιέργεια ήταν να δω σε τι επίπεδο περίπου παίζουν οι κοπέλες μια και είχα σχηματίσει την εντύπωση ότι κυκλοφορούν στο χώρο διάφορα μπάζα. Αυτές που είδα πάντως δεν ήταν κοριτσάκια τύπου Φυλής αλλά ήταν σαφώς καλύτερες από τις προσδοκίες μου. Ειδικά για την Εύα, περί ορέξεως κολοκυθόπιτα, αλλά εγώ τη φάση τη φχαριστήθηκα (αυτό μετράει) παρόλη την ξεπετοδιάθεσή της (στα στουντιο έχω δει πολύ χειρότερα). Βέβαια αν την ξαναδώ και δεν έχει βελτίωση σίγουρα θα με ξενερώσει. Αυτά.
 

gousgounis_athens_gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
111
Κριτικές
5
Like
170
Πόντοι
281
Μετά από απουσία τριών μηνών  από Αθήνα επέστρεψα και ξεκίνησα για Δέσποινα Σολωμου 59 στα σίγουρα δεν ήταν να φάω κανένα παλτό μετά από τόσο καιρό αποχής
Άτυχος γιατί είχε πελάτη
Συνεχίζω Σουρνάρη 63 και παθαίνω σοκ τα μασαζοκρέβατα στο διάδρομο και ένας χαμός με τα κορίτσια σε ρόλο μεταφορέα
Το κατάστημα κλείνει για ανακαίνιση  ( άντε μπας και δούμε  τίποτα καλό)
Τρίτη επίσκεψη Σολωμου 54 στη παλιά καλή γνώριμη Ζανα παρούσα και η Αντζελίνα που μου φάνηκε πολύ ταλαιπωρημένη και ανήθικα
Στη πόρτα και αφού μείναμε μόνοι μου λέει η Ζανα έλα σε είκοσι λεπτά θα είναι ελεύθερο μια μικρούλα που σήμερα έπιασε δουλειά και είναι σκέτη καυλ…
Έφυγα με την υπόσχεση να ξαναγυρίσω
Συνέχεια Γ Σεπτεμβρίου αλλά τίποτα το αξιόλογο
Αποφασίζω να περπατήσω μέχρι Πατησίων 131 να γνωρίσω ένα μικρό που είχα διαβάσει από το FORUM αλλά δεν μου γέμισε το μάτι και πήρα το δρόμο του γυρισμού για το Ζανόσπιτο
Συναντωντας τη Μάρνης λέω δεν κανω μια επίσκεψη στο 28 και εμφανίζεται η ψιλή μελαχριμη Μάγια αν θυμαμαι καλα  από Στουρναρη
Χαιρετηθήκαμε αφού ήμουν παλιός και περάσαμε στα ενδότερα
Το πρόγραμμα πλήρες εξακολουθεί να είναι άψογο με τι δική της υπογραφή (οποίος έχει πάει μαζί της καταλαβαίνει)
Το κόστος ελαφρώς ανατιμημένο από την στα 80 €
Στη πόρτα μου λέει ότι από αύριο παίρνουν άδεια όλα τα κορίτσια και έρχονται νέα για το διάστημα αυτό
Πιστεύω ότι θα μεταφερθούν τα κορίτσια από απέναντι Στουρνάρη μιας και έχουν σχέση τα δυο μαγαζιά
Αν κάνω λάθος και έχουμε νέες αφήξεις ας ενημερώσει κάποιος συνάδελφος

 

thanos29

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Μάγκες γνώρισα 20 χρονη φοιτητριούλα στο AdultFrinedFinder προσφέρει μασαζάκι σε χώρο δικό της και πιπούλα. Επισκέφτηκα προχθές. Μαμίσι δεν παίζει όμως σας το λέω προκαταβολικά! Στοιχεία επικοινωνίας μόνο σε pm και φυσικά μόνο σε εχέμυθα άτομα! Όποιος ενδιαφέρεται πραγματικά ας στείλει να βοηθίσουμε το κοριτσάκι να τελείωσει τις σπουδές του! Πιστοί και εχέμυθοι προσέλθετε!  :dancing:
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Πες περιοχή που βρίσκεται η κορασίδα ...
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Μάγκες γνώρισα 20 χρονη φοιτητριούλα στο AdultFrinedFinder προσφέρει μασαζάκι σε χώρο δικό της και πιπούλα. Επισκέφτηκα προχθές. Μαμίσι δεν παίζει όμως σας το λέω προκαταβολικά! Στοιχεία επικοινωνίας μόνο σε pm και φυσικά μόνο σε εχέμυθα άτομα! Όποιος ενδιαφέρεται πραγματικά ας στείλει να βοηθίσουμε το κοριτσάκι να τελείωσει τις σπουδές του! Πιστοί και εχέμυθοι προσέλθετε!  :dancing:

Ωραία... αλλά κάνε και μια περιγραφή της κορασίδας... ΠΩΣ είναι εμφανησιακά και ΠΟΣΟ χρεώνει τις υπηρεσίες της!
 

thanos29

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Ξανθία με γαλανά μάτια, βυζί 3αρι, τρελό στητό και σφιχτό κωλαράκι γύρω στο 1,78  58κιλά. Εντελώς αθώο μωράκι αλλά το ρουφάει μία χαρά το καυλάκι! 120 μία ολόκληρη ώρα δυνατού μασαζ πόδια χέρια αυχένα και μασάζ στα μπαλάκια πριν ξεκινήσει το κλαρίνο! Πολύ καλό και θα ξαναπάω! 
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Ξανθία με γαλανά μάτια, βυζί 3αρι, τρελό στητό και σφιχτό κωλαράκι γύρω στο 1,78  58κιλά. Εντελώς αθώο μωράκι αλλά το ρουφάει μία χαρά το καυλάκι! 120 μία ολόκληρη ώρα δυνατού μασαζ πόδια χέρια αυχένα και μασάζ στα μπαλάκια πριν ξεκινήσει το κλαρίνο! Πολύ καλό και θα ξαναπάω! 

20χρονη φοιτήτρια με τέτοια περιγραφή... ???

"too good to be true" ΑΛΛΑ μια δοκιμή θα μας πείσει ;)

Σε παρακαλώ στείλε pm με τα στοιχεία της...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom