Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
Μέχρι τις 8,30 λογικά θα είναι εκεί.
 

thomasps

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
Νωρίς δεν κλείνουν ρε παιδιά? Κάποιο που κλεέινει αργότερα και να αξίζει?
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
11-20:30 είναι ήδη 9,5 ώρες ... μη κάνουνε και πολλές υπερωρίες τα κορίτσια και κουραστούνε ...
 

tripitiris

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2007
Μηνύματα
134
Like
0
Πόντοι
1
Παιδες μηπως και λεω μηπως ξερει κανεις κανενα ιδρυμα που να πληρωνετε με πιστωτικη καρτα??
Ναί  11η οδός πέμπτη πάροδος δεξιά καί αμέσως μετά τό έβδομο στενό κυκλικά αριστερά κα΄στό τέρμα πάλι δεξιά, Αμστερνταμ.
 

geocfu

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
95
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ξερει καποιος συναθλητης ιδρυμα που να προσφερει ξερωψημενη μπριζολα?(Μαυρουκι μωρο)?
 

1965neo

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2008
Μηνύματα
414
Like
185
Πόντοι
1
Ξερει κανεις αν ειναι καλο το μασατζιδικο στην κρητης στην κηφισια
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Μόλις γύρισα από Δεριγνύ και τα έμπειρα χέρια τις Ροζαλίας για άλλη μία φορά ...

Ρέστα το μασάζ (πονάω ...) ρέστα και ο φραπές ...!!!

Η πλάκα είναι ότι παραλίγο να μου την πάρει ένας άλλος ... αλλά ευτυχώς είχα κλείσει ραντεβού (πήρα στις 3 και τη ζήτησα για τις 4 ...)

Με ενημέρωσε επίσης ότι θα λείπει 20 Αυγ με 10 Σεπτ και μου πρότεινε τη Νιόβη, δεν την ξέρω αλλά δεν μου είπε ότι δεν ασχολείται με τα ευαίσθητα σημεία ...

Θα δούμε σύντομα ...
 

junior26

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
καλησπέρα σε όλους, ρε παιδια που μπορώ να πάω για να περάσω καλά μιας και πέρνω άδεια και δεν πάω πουθενά. Θα κάτσω να φιλάω την Αθήνα. Μπορεί να μου πει κάποιος έστω και με pm.
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Η Ελληνιδα λεγεται Μαρθα, προστηθωνεις ελικοπτερο στο μπαλκονι της και το θελει πολυ αλλα και πολλα (150) για να παιξεις τοπι στο γηπεδο της, χωρις να επιτρεπει τα γκολ. Εχει ομως ευαισθητη εστια την οποια μπορεις να πλησιασεις με λιγη ενοχληση απο τους αμυντικους(ο νοων νοειτω...) η πισω περιοχη φυλαγεται λιγοτερο και μπορεις να πιασεις την μπαλλα με τα χερια, που της αρεσει (παλι ο νοων νοειτω...)
Α φτιαχνει και πολυ καλο σουβλακι με δικη της σαλτσουλα.
Αλλα 150;; λιγο πολλα δεν ειναι;
τελος παντων περνας καλα και αυτο μετραει.
Φιλε.....προσεχε με την Μαρθα γιατι ειναι μεγαλο αρπακτικο.....γενικα το μαγαζι ειναι οπου σε πιασει......παντως να ξερεις οτι το καλαμακι παρεχεται και με λιγοτερα......
Φιλε Vaso δεν ξερω αν η Νανσυ θα ειναι εκει και τον Αυγουστο....παντως το μαγαζι μαλλον θα κλεισει 11-18 Αυγουστου
 

stevestar

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
451
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
καλησπέρα σε όλους, ρε παιδια που μπορώ να πάω για να περάσω καλά μιας και πέρνω άδεια και δεν πάω πουθενά. Θα κάτσω να φιλάω την Αθήνα. Μπορεί να μου πει κάποιος έστω και με pm.

τωρα το καλοκαιρακι σου προτεινω βολτα στη παραλια για καφε και ποτο και κανα καμακι. Αν βεβαια εννοουσες κατι αλλο καλο θα ηταν να γινεις πιο συγκεκριμενος για το τι ζητας.
 

junior26

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
εννοω, κανένα μασατζιδικο, να με χαλαρώσουν και να με φτιάξουν..
 

frapes

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
Μόλις γύρισα από Δεριγνύ και τα έμπειρα χέρια τις Ροζαλίας για άλλη μία φορά ...

Ρέστα το μασάζ (πονάω ...) ρέστα και ο φραπές ...!!!

Η πλάκα είναι ότι παραλίγο να μου την πάρει ένας άλλος ... αλλά ευτυχώς είχα κλείσει ραντεβού (πήρα στις 3 και τη ζήτησα για τις 4 ...)

Με ενημέρωσε επίσης ότι θα λείπει 20 Αυγ με 10 Σεπτ και μου πρότεινε τη Νιόβη, δεν την ξέρω αλλά δεν μου είπε ότι δεν ασχολείται με τα ευαίσθητα σημεία ...

Θα δούμε σύντομα ...
Εχεις κανείς καμια εμπειρια απο Νιόβη ΔΕΡΙΓΝΥ ?
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.358
Κριτικές
6
Like
654
Πόντοι
96
Επίσκεψη νωρίτερα σε Καραίσκου 88. Επι της υποδοχής μια συμπαθέστατη νεαρά που δεν μπορουσε να πει το "ρ". Πρόγραμα των 60 και 80 ευρω με 40 και 60 λεπτά αντιστοιχα. Μονο μασαζ μου είπε αλλα δεν μπόρεσα να το διαπιστώσω καθώς εκλινε στις 7 και πιγα παρα 20 οποτε δε με πήρε. Στα μειων οτι δε διαλέγεις κοπέλα
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.358
Κριτικές
6
Like
654
Πόντοι
96
Φεύγοντας απο Καραίσκου πέρασα απο Φίλωνος 19 που δουλευη μεχρι τις 9. 3 κοπελεσ αλλα πολυ ωριμες και γεματες και δεν εκατσα. Η Στέλα είναι διακοπές τον Αυγουστο και απο βδομαδα απο οτι μου ειπε η συμπαθέστατη θεία της υποδοχης με τα μεγάλα βυζιά θα είναι μονο μια κοπέλα οποτε μην περιμένετε πολλα
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.358
Κριτικές
6
Like
654
Πόντοι
96
Το Σάββατο ημουν Λεωφ Αλεξάνδρας για δουλειές και περασα να δω τι παιζει στο "ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ" που ειναι Λουκάρεως και Λεαφ Αλεξάνδρας. Καλός χώρος και συμπαθέστατες οι μετανάστριες που κανουν φιλοτιμη προσπάθεια εκμάθησης της Ελληνικής αλλα δεν κάνουν για το αθλημα λογο ηλικίας και εμφάνισης.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
καλησπέρα σε όλους, ρε παιδια που μπορώ να πάω για να περάσω καλά μιας και πέρνω άδεια και δεν πάω πουθενά. Θα κάτσω να φιλάω την Αθήνα. Μπορεί να μου πει κάποιος έστω και με pm.
βεβαίως και μπορούμε.
Για την ακρίβεια...αφού θα έχεις άδεια, έχεις όλο τον καιρο στη διάθεσή σου να διαβάσεις τις 900 σελίδες που έχουμε γράψει καταθέτοντας τη γνώμη μας και να μην περιμένεις μασημένη τροφή.
Και φυσικά μετά ... να γράψεις και εσύ κριτική.
 

Επισκέπτης
Φραντζη 4  παιδια τι παιζει?
Εχουμε καμοια νεα αφιξη?
Καταρχην ειναι ανοικτα?

Thanks.
 

tothelo

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2008
Μηνύματα
171
Κριτικές
6
Like
2
Πόντοι
1
Επίσκεψη νωρίτερα σε Καραίσκου 88. Επι της υποδοχής μια συμπαθέστατη νεαρά που δεν μπορουσε να πει το "ρ". Πρόγραμα των 60 και 80 ευρω με 40 και 60 λεπτά αντιστοιχα. Μονο μασαζ μου είπε αλλα δεν μπόρεσα να το διαπιστώσω καθώς εκλινε στις 7 και πιγα παρα 20 οποτε δε με πήρε. Στα μειων οτι δε διαλέγεις κοπέλα

ειχα περασει πριν δεκα μερες το καταστημα ειναι με νεα διευθυνση οντως εχει μια κοπελα 80 full προγραμμα αλλα δεν λεει και παρα πολλα μαλλον μετα το σεπτεμβρη θα εχει περισσοτερα κομματια
 

tothelo

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2008
Μηνύματα
171
Κριτικές
6
Like
2
Πόντοι
1
αντε να φερουν και καλλα κομματια στον Πειραια !!!! πολυ μας υποβαθμισανε :)
 

tothelo

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2008
Μηνύματα
171
Κριτικές
6
Like
2
Πόντοι
1
χασαμε και την θρουμπα !!!! την καμηλα :):):):):):)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom