Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Καλο μασαζομηνα και απο εμενα.....αν και καθυστερημενα.
Την εβδομαδα που μας περασε ειχα κατι πονους στην μεση και ειπα να κανω ενα μασαζ....
ΠΡΟΣΟΧΗ:Δεν πηγαινα για μπριζολα!!!!!
Ανεβηκα λοιπον Μαρουσι Θησεως 27Α.....η ιδια συνταγη με Νανσυ, μια βυζαρου Ελληνιδα και μια ξανθια(Αλεξανδρα αν δεν κανω λαθος)
Το προγραμμα παραμενει στην υψηλη τιμη των 100 εuro με μασαζ, φραπε, αντε και κανενα καλαμακι....αν της πετυχεις στα κεφια τους..
Παντως απο μασαζ η Νανσυ αν και δεν της φαινεται.....κατι ξερει!

 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Καλο μασαζομηνα και απο εμενα.....αν και καθυστερημενα.
Την εβδομαδα που μας περασε ειχα κατι πονους στην μεση και ειπα να κανω ενα μασαζ....
ΠΡΟΣΟΧΗ:Δεν πηγαινα για μπριζολα!!!!!
Ανεβηκα λοιπον Μαρουσι Θησεως 27Α.....η ιδια συνταγη με Νανσυ, μια βυζαρου Ελληνιδα και μια ξανθια(Αλεξανδρα αν δεν κανω λαθος)
Το προγραμμα παραμενει στην υψηλη τιμη των 100 εuro με μασαζ, φραπε, αντε και κανενα καλαμακι....αν της πετυχεις στα κεφια τους..
Παντως απο μασαζ η Νανσυ αν και δεν της φαινεται.....κατι ξερει!

ξερεις αν η νανσυ ειναι και τον αυγουστο εδω..?
 

tweety

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2008
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
Η Ελληνιδα λεγεται Μαρθα, προστηθωνεις ελικοπτερο στο μπαλκονι της και το θελει πολυ αλλα και πολλα (150) για να παιξεις τοπι στο γηπεδο της, χωρις να επιτρεπει τα γκολ. Εχει ομως ευαισθητη εστια την οποια μπορεις να πλησιασεις με λιγη ενοχληση απο τους αμυντικους(ο νοων νοειτω...) η πισω περιοχη φυλαγεται λιγοτερο και μπορεις να πιασεις την μπαλλα με τα χερια, που της αρεσει (παλι ο νοων νοειτω...)
Α φτιαχνει και πολυ καλο σουβλακι με δικη της σαλτσουλα.
Αλλα 150;; λιγο πολλα δεν ειναι;
τελος παντων περνας καλα και αυτο μετραει.
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
σήμερα κυριακή ξέρετε αν τα μασατζιδικα στη Σολωμού είναι ανοιχτά;
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
τελικά ηταν ανοιχτο αν και πέρασα μια φορά από Σ59 χτυπάω δε μου ανοιγουν παω απο Σ54 δε μου ανοιγουν ουτε εκει και ξαναγυρνώντας λέω δε χτυπάω άλλη μια και μου άνοιξαν Στην πορτα η Ζάνα που μου πε πως δεν μπορει να μου κάνει μασάζ γιατι πρέπει να ανοιγει την πορτα... τελικά πήρα Ναταλί πολύ καλή με καλαμάκι
 

nonos74

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2007
Μηνύματα
111
Like
211
Πόντοι
21
Φίλε Dim Σ54 6ος δεν είναι η Ζάνα και τα υπόλοιπα παιδιά;
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Ναι, εκεί μαζεύεται η Ζανοπαρέα  :2funny:
 

nitrowwe

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2008
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
για σασ παιδια σασ δινω ενα σαιτ απο μια μασερ κινεζουλα στην ολλανδια δειτε το για να δειτε τι παιζει εκει και ποσο πισω ειμαστε εμεισ εδω τελικα...
 

GM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
616
Απογευματινη  κατάθεση στης 1/8 στην Σ54 στον 6ο όροφο.

Κοπέλες ελεύθερες η Ατζελίνα και άλλες  πήρα την Ατζελίνα,  πάντα τρυφερή και γλυκιά με πολύ συζήτηση ,τέλειο GFE , όμορφη, πέρασα ενα  απίστευτο 45 λεπτο . Full  80€. Κρατάει ψηλά τα στάνταρ αυτή η κοπέλα.

 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
Εγώ είχα κέφια το Σάββατο και είπα να πάω να περάσω πολύ καλά με την Αντζελίνα. Δικαιώθηκα για μια ακόμα φορά καθώς κατά τη γνώμη μου αυτή τη στιγμή είναι το ν.1 από αυτά που έχω πάει.
 

stevestar

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
451
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
μεσημερακι Σαββατου ειπα να δοκιμασω κανα καινουριο μοντελο καθως διαβασα απο συναγωνιστες για τη Μονικα στο Ζανοσπιτο. Ρωτωντας και κανα δυο συναδελφους ετρεφα κρυφες ελπιδες οτι μπορει να ειναι μια Μονικα που ηξερα εδω και χρονια και την ειχα χασει κανα χρονο τωρα. Λοιπον καθως ολες ηταν απασχολημενες μου ανοιγει τη πορτα η Μονικα και οντως ηταν η παλια μου γνωριμη. Για τους κατεχοντες εχει περασει ενα μικρο διαστημα πριν κανα χρονο απο τη Γαλατσιου αλλα εγω την ηξερα πολυ παλιοτερα απο το μαγαζι της Λελας στη Γλυφαδα. Μη με ρωτησετε που ειναι αυτο γιατι σας προλαβαινω και λεω οτι δεν υφισταται πια.
Λοιπον μαγκες διαβασα πολλους εδω να λενε οτι ειναι πολυ αδυνατη και οχι του γουστου τους ομως το μωρο εχει κολαρα και αν το χειριστει καποιος καλα την τρωει ανετα. Μασαζακι χαλαρωτικο (οχι Ζανα style), και καλαμακι πολυ ανυψωτικο με επαλειψη απο λαδακι και ολιγον σαλιο.
Θα ειναι εκει μεχρι την ερχομενη Πεμπτη γιατι ξαναφευγει για τη μαμα πατριδα. Α ρε Μονικα θα με αφησεις παλι και θα μεινω μονο με τις υπολοιπες 50 μασατζουδες που υπαρχουνε. Σκληρη ζωη....
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
κανεις απο λεκκα εχει περασει τελευταια?πρεπει να εχει παιξει ανακαινιση χωρου,αλλα ανακαινιση κορασιδιων?μηπως πρεπει καποιος να κανει την αρχη?ολο σολωμου 54,59 στουρναρη τα ιδια και τα ιδια.....πατε και σε κανα αλλο ρε παιδες! :rockon:
 

wind11

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
527
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
κανεις απο λεκκα εχει περασει τελευταια?πρεπει να εχει παιξει ανακαινιση χωρου,αλλα ανακαινιση κορασιδιων?μηπως πρεπει καποιος να κανει την αρχη?ολο σολωμου 54,59 στουρναρη τα ιδια και τα ιδια.....πατε και σε κανα αλλο ρε παιδες! :rockon:
Vasos μέτρια τα πράγματα. Υπάρχει μία καλή Milf, ρωσίς, μελαχροινή, ξέχασα το όνομα της, εξαιρετικής εσοδείας, θα την γνωρίσεις από τα πανέμορφα μάτια και καλίγραμμα πόδια, ωστόσο διατηρεί "αντιστάσεις" και μπορεί και να έχει φύγει. Εχω να πάω καιρό. Το βαρύ πυροβολικό, άκα Μονικα, λογικά θα είναι διακοπές τώρα.
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
Την Παρασκεύη που πέρασε ήμουνα χαρούμενος γιατί είχε ξεκινήσει η άδειά μου. Λέω να περάσω μια βόλτα από Σ54 για το "γιορτάσω" και αφού δυσκολεύτηκα στο παρκάρισμα φτάνω... Τελικά όμως ούτε καν ανέβηκα στον 6ο, αφού το ασανσέρ είχε κολλήσει στον 6ο. Μια να χτυπάω το τζάμι, μια το κουμπί, τίποτα κολλημένο στον 6ο.  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
Δεν υπήρχε περίπτωση να το πάω με τα πόδια... Φεύγοντας ήταν ένας συναγωνιστής που έπαθε το ίδιο και εγώ απλά κοιτούσα μήπως ξεκολλούσε το ρημάδι από τον 6ο.
Τζίφος η υπόθεση, κατέληξα να τρώω παγωτό στο σπίτι!!!!!  :rockon: :rockon: :rockon:
 

GM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
616
Εχει και δεύτερο ασανσέρ δίπλα ενα μικρό εγώ κατέβηκα με αυτό μου το πρότεινε η Ζάνα 
Την Παρασκεύη που πέρασε ήμουνα χαρούμενος γιατί είχε ξεκινήσει η άδειά μου. Λέω να περάσω μια βόλτα από Σ54 για το "γιορτάσω" και αφού δυσκολεύτηκα στο παρκάρισμα φτάνω... Τελικά όμως ούτε καν ανέβηκα στον 6ο, αφού το ασανσέρ είχε κολλήσει στον 6ο. Μια να χτυπάω το τζάμι, μια το κουμπί, τίποτα κολλημένο στον 6ο.  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
Δεν υπήρχε περίπτωση να το πάω με τα πόδια... Φεύγοντας ήταν ένας συναγωνιστής που έπαθε το ίδιο και εγώ απλά κοιτούσα μήπως ξεκολλούσε το ρημάδι από τον 6ο.
Τζίφος η υπόθεση, κατέληξα να τρώω παγωτό στο σπίτι!!!!!  :rockon: :rockon: :rockon:
 

geocfu

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
95
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα συνανωνηστες εχει καποιος πληροφοριες για το ιδρυμα επι της Ποσειδωνος 67?
Ευχαριστω..
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Την Παρασκεύη που πέρασε ήμουνα χαρούμενος γιατί είχε ξεκινήσει η άδειά μου. Λέω να περάσω μια βόλτα από Σ54 για το "γιορτάσω" και αφού δυσκολεύτηκα στο παρκάρισμα φτάνω... Τελικά όμως ούτε καν ανέβηκα στον 6ο, αφού το ασανσέρ είχε κολλήσει στον 6ο. Μια να χτυπάω το τζάμι, μια το κουμπί, τίποτα κολλημένο στον 6ο.  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
Δεν υπήρχε περίπτωση να το πάω με τα πόδια... Φεύγοντας ήταν ένας συναγωνιστής που έπαθε το ίδιο και εγώ απλά κοιτούσα μήπως ξεκολλούσε το ρημάδι από τον 6ο.
Τζίφος η υπόθεση, κατέληξα να τρώω παγωτό στο σπίτι!!!!!  :rockon: :rockon: :rockon:
ρε αδερφέ, έφτασες μέχρι εκεί και δεν ανέβηκες;;;;;;;
Σε αυτές τις περιπτώσεις ανεβαίνουνε, κάνουνε μπανάκι και αφήνονται σε χαλαρωτικές ξεκουραστικές μαλλάξεις....
Σε παρακαλώ...φάουλ και κόκκινη κύριος!
 

thomasps

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
Μέχρι τι ώρα λειτουργούν στην Σ54 και τα υπόλοιπα τριγύρω?
Μην πάω το βραδάκι και φάω πόρτα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom