Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Ποια είναι η πατρίδα της; Μπορεί να την πετύχω εκεί
 

nonos74

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2007
Μηνύματα
111
Like
211
Πόντοι
21
Παίδες καλησπέρα. Ερώτηση του πρωτάρη: τι ωράριο έχουν τα ιδρύματα;
 

geocfu

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
95
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παληκαρια θα μου πει καποιος τι παιζει τελικα στο ιδρυμα επι της ποσειδωνος 67? Που ειναι καταχωρημενο το μαγαζι στα"ΔΕΝ" ή στα "ΚΑΛΑ"?
μην γινω ρομπα..
 

stauros5

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2006
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
χθεσινη επισκεψη σε γνωστο μασατσηδικο(δεν αναφερω για να μη το δησφημησω) η γκομενα μου λεει 80 μασαζ και συν 20 φραπε και συν 20 να βγαλω τα ρουχα δηλαδη συνολο 120 ελεος.της λεω εχω 80 θες που 80 ειναι για μενα αρκετα για φραπε και μου λεει οχι και ετσι την εφυγα.υπαρχουν καποιοι στο χωρο που δινουν 100 και 120 για φραπε ειναι απαραδεκτοι πρεπει να κανουμε εμπαργκο σε αυτα  τα μαγαζια
 

geocfu

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
95
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
χθεσινη επισκεψη σε γνωστο μασατσηδικο(δεν αναφερω για να μη το δησφημησω) η γκομενα μου λεει 80 μασαζ και συν 20 φραπε και συν 20 να βγαλω τα ρουχα δηλαδη συνολο 120 ελεος.της λεω εχω 80 θες που 80 ειναι για μενα αρκετα για φραπε και μου λεει οχι και ετσι την εφυγα.υπαρχουν καποιοι στο χωρο που δινουν 100 και 120 για φραπε ειναι απαραδεκτοι πρεπει να κανουμε εμπαργκο σε αυτα  τα μαγαζια
Το μεγαλο λαθος το κανεις εσυ που δεν μας λες το μαγαζι για να φαει μαυρο..Αυτοι την δουλεια τους κανουν..
 

kazogr

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
66
Like
0
Πόντοι
0
ποσειδωνος 67  εχει μαγαζι ??  και  το  κουδουνι τι  γραφει ?  με  ενδιαφερει. !!!!

σας  ευχαριστω..
 

panx

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
χθεσινη επισκεψη σε γνωστο μασατσηδικο(δεν αναφερω για να μη το δησφημησω) η γκομενα μου λεει 80 μασαζ και συν 20 φραπε και συν 20 να βγαλω τα ρουχα δηλαδη συνολο 120 ελεος.της λεω εχω 80 θες που 80 ειναι για μενα αρκετα για φραπε και μου λεει οχι και ετσι την εφυγα.υπαρχουν καποιοι στο χωρο που δινουν 100 και 120 για φραπε ειναι απαραδεκτοι πρεπει να κανουμε εμπαργκο σε αυτα  τα μαγαζια

μηπως ειναι στο κολωνακι καθετι στη σολωνος και αρχιζει απο δ...... ?
 

lostromos

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Απρ 2007
Μηνύματα
360
Κριτικές
42
Like
0
Πόντοι
5.760
καλησπερα λογω μεγαλης απουσιας απο το συγκεκριμενο αθλημα τι μωρα παιζουν στουρναρη ρε παιδια;
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
ναι και στην ευρύτερη περιοχή πατησίων από κάποιον που έχει πάει πρόσφατα
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
επισκεψη σημερα στην Σολωμου 54.Παρουσες οι:
1.Ζανα η οποια ηταν και επι της υποδοχης!!!!
2.Ευα
3.Δεσποινα
4.Αντζελινα
5.Μονικα
6.Ναταλι.
Εγινε ευεξια με το διδυμο Ζανα και Αντζελινα....Η απολυτη επιλογη.Πολυ καλομασαζ(αν και δεν πολυτρελλαινομαιγια αυτο!!!!)Η Ζανα δυνατο ,η Αντζελινα πιο απαλο.θεωρω αρκετα περιττο να περιγραψω λεοτομερως την συνεχεια γιατι θεωρω οτι ειναι γνωστη και μπορουν ολοι να την φανταστουν.....Το απολυτο διδυμο για τους λατρεις του ειδους...Προσπαθησα να επικοινωνησω με Βασο για να ερθει μαζι και να αναλαβει την περιγραφη των φασεων αλλα επειδη αυτο δεν κατεστει δυνατο θα αρκεστειτε στην δικια μου καταθεση!!!!!
 

stevestar

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
451
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
ηhristidi κανε μια περιγραφη της καινουριας της Μονικας αν μπορεις και ξερεις τι ωρα κλεινει το συγκεκριμενο ευαγες ιδρυμα?
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
ηhristidi κανε μια περιγραφη της καινουριας της Μονικας αν μπορεις και ξερεις τι ωρα κλεινει το συγκεκριμενο ευαγες ιδρυμα?
Ξανθια αδυνατη χωρις μεγαλο στηθος,για μενα σε σχεση με τις αλλες εκει ειναι κατωτερου επιπεδου.Εμφανισιακα μιλαω παντα γιατι δεν εχω περασει και δεν μπορω να πω για το σερβις....Η ζανα βεβαια την διαφημισε για καλη αλλα μπορει να ειναι και στα πλαισια της συναδελφικης αλληλεγγυης.Εν πασει περιπτωσει εμενα δεν ειναι του γουστου μου οποτε .....
Το μαγαζι κλεινει 8.30 .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom