Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

gstg

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
282
Like
0
Πόντοι
1
Επισκεψη Ξενοπουλου. Τα γνωστα μεχρι φραπε. Στην καφετιερα η Μαρινα, χοντρουλα με βυζαρες, πολυ καλο μασαζ και πολυ φιλοτιμο κοριτσι. Το φραπεδακι της ειναι σαν του παληου καλου Λεντζου ......... Συνολο 80.
Καποιος που να πετυχε την Χαρα απο Μαρουσι - Ξενοπουλου - Μαρουσι? Ευχαριστω ...

Η Μαρίνα που λες ειναι η πρών choco?
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.267
Πόντοι
5.975
Ελληνάκι?Προσφατη εμπειρια απο εκει?
Ρουμανία, απόφοιτος της Μεγάλης της Καίτης Σχολής. Εξαιρετικά άπειρη με ότι αυτό συνεπάγεται αλλά ο καθένας κρίνει προσωπικά αν το τρυφερό κορμάκι και μουτράκι ξεπερνά την απειρία (με ότι αυτή συνεπάγεται!)
 

nonos74

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2007
Μηνύματα
111
Like
211
Πόντοι
21
Kalispera paides! Katarxhn euge sas gia thn kalh prospatheia enhmerwshs tou endiaferomenou koinou. Apofasisa ki egw meta apo mia mikrh periplanhsh sta studios na dokimasw kai se masazaki. Hthela thn voitheia sas, an einai dunaton, gia kati aksioprepes stis perioxes Peiraia, Mosxato, Kallithea, Amfithea h' kapoio apo to opoio nomizete eseis oi veteranoi oti prepei na ksekinisei enas prwtarhs. Kathe voitheia sas tha ektimithei deontws. Euxomai kathe masazaki kai kalutero gia esas. Euxaristw. :thumbsup:
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
καμιά ποντια -OXI ρώσο- έχουμε βρεί;
λέω τώρα εγώ...
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
Εσύ γκραφει ελληνικός πρέπει...
Kalispera paides! Katarxhn euge sas gia thn kalh prospatheia enhmerwshs tou endiaferomenou koinou. Apofasisa ki egw meta apo mia mikrh periplanhsh sta studios na dokimasw kai se masazaki. Hthela thn voitheia sas, an einai dunaton, gia kati aksioprepes stis perioxes Peiraia, Mosxato, Kallithea, Amfithea h' kapoio apo to opoio nomizete eseis oi veteranoi oti prepei na ksekinisei enas prwtarhs. Kathe voitheia sas tha ektimithei deontws. Euxomai kathe masazaki kai kalutero gia esas. Euxaristw. :thumbsup:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
καμιά ποντια -OXI ρώσο- έχουμε βρεί;
λέω τώρα εγώ...

τατιανα..αλλα ρωσοποντια...μονο ποντια i don't know!ισως σε μασατζιδικο της ευθειας σαμψουντα-τραπεζουντα-σαλονικα :rockon:
 

nonos74

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2007
Μηνύματα
111
Like
211
Πόντοι
21
Συγνώμη παληκάρια! Αλλά ο ψαράς αν δεν πάθει δεν θα μάθει... ;)
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
χορεύει παραδοσιακούς χορούς ποντιακούς;
τατιανα..αλλα ρωσοποντια...μονο ποντια i don't know!ισως σε μασατζιδικο της ευθειας σαμψουντα-τραπεζουντα-σαλονικα :rockon:
 

princefloyd

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2005
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδία τι απάτη ειναι αυτή η Vilka (ή οπως αλλιως λεγεται)... Ελεος πια!!! Και ακομα περισσότερο η αλλη η Νιόβη που στελνει email και την διαφημιζει.... Τις διεγραψα και τις δυο. Να βρουν αλλου κοροϊδα.....
 

dimis_kavlas

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2008
Μηνύματα
260
Κριτικές
3
Like
32
Πόντοι
1
Ρε παιδία τι απάτη ειναι αυτή η Vilka (ή οπως αλλιως λεγεται)... Ελεος πια!!! Και ακομα περισσότερο η αλλη η Νιόβη που στελνει email και την διαφημιζει.... Τις διεγραψα και τις δυο. Να βρουν αλλου κοροϊδα.....
Όταν τα λέω εγώ γίνομαι κακός!!!!! και κάποιοι λένε πως έχω εμπάθεια με την συγκεκριμένη κοπέλα.....
Για να ξεκαθαρίσω..... υπάρχει το ιατρικό μασάζ που εκεί το μόνο που απολαμβάνεις είναι ότι σου περνάνε οι πόνοι... και το αισθησιακό στο οποίο όλοι περιμένουμε να γευτούμε και τα κάλη της θεραπεύτριας και όχι μια μαλακία κι έξω από την πόρτα.... ειδικά στην περίπτωση της Vika που στο μύνημά της λέει πως αν θές κάτι παραπάνω έλα από εδω να τα βρούμε..... Μαύρο στον "Μαυρογιαλούρο" λοιπών!!!!!
 

NikosShell

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.004
Like
2
Πόντοι
16
Από την επίσκεψη στο κατάστημα τις Σολωμού 54 έκτος  .ελεύθερη Μόνικα και Ανά , η Ανά καθόλου του γούστου μου και η Μόνικα παρόλο ότι έχουν ακουστεί καλές κριτικές ,και παρόλο ότι έχει  ένα πολύ γλυκό χαμόγελο που σε τραβάει ,ούτε σήμερα μου έκανε το click να περάσω μαζί τις ,χρειάστηκαν 20 περίπου λεπτά με δυο ουισκάκια ,να αξιωθώ και να απολαυσω την πλέον αξιόπιστη Αντζελίνα ,που και πάλι σήμερα ανταποκρίθηκε άριστα στις τολμηρές επιθυμίες μου ,μπριζόλα τρυφερή σε συνδυασμό με πίσω πόρτα ,και για γλυκό ,ένα φραπέ με καλαμάκι χωρίς σκούφο ,και τέλος ,την κέρασα με τους χυμούς μου , που χωρίς υπερβολή , δεν άφησε να πάει σταγόνα χαμένη ,και όλα άυτα πάντα σε συνδυασμό με ένα μέτριο μασαζ , χρόνος 45+ λεπτά , 80 συν 10 euro έτσι για την καλή περιποιηση...www.picoodle.com/view.php?img=/4/7/30/f_01m_6c6bd50.jpg&srv=img33] [/URL]
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.126
Κριτικές
491
Like
37.414
Πόντοι
41.447
Από την επίσκεψη στο κατάστημα τις Σολωμού 54 έκτος  .ελεύθερη Μόνικα και Ανά , η Ανά καθόλου του γούστου μου και η Μόνικα παρόλο ότι έχουν ακουστεί καλές κριτικές ,και παρόλο ότι έχει  ένα πολύ γλυκό χαμόγελο που σε τραβάει ,ούτε σήμερα μου έκανε το click να περάσω μαζί τις ,χρειάστηκαν 20 περίπου λεπτά με δυο ουισκάκια ,να αξιωθώ και να απολαυσω την πλέον αξιόπιστη Αντζελίνα ,που και πάλι σήμερα ανταποκρίθηκε άριστα στις τολμηρές επιθυμίες μου ,μπριζόλα τρυφερή σε συνδυασμό με πίσω πόρτα ,και για γλυκό ,ένα φραπέ με καλαμάκι χωρίς σκούφο ,και τέλος ,την κέρασα με τους χυμούς μου , που χωρίς υπερβολή , δεν άφησε να πάει σταγόνα χαμένη ,και όλα άυτα πάντα σε συνδυασμό με ένα μέτριο μασαζ , χρόνος 45+ λεπτά , 80 συν 10 euro έτσι για την καλή περιποιηση...www.picoodle.com/view.php?img=/4/7/30/f_01m_6c6bd50.jpg&srv=img33] [/URL]

αντε μπαγάσα!
πρωτοτύπησες και σήμερα! :dancing:
:2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom