Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

trelogiatros1960

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2008
Μηνύματα
10
Like
2
Πόντοι
0
Γεία σας παιδιά! Νέος στο site παλιός στο άθλημα όμως! Αρκετά ενδιαφέρον όλα αυτά που λέτε και είπα και εγώ να συνδράμο! Το msn μου είναι εμφανές όποιος θέλει με κάνει add και συζητάμε και σε προσωπικό επίπεδο και να ανταλάξουμε απόψεις για καμία κοπέλα του χώρου και να ανταλάξουμε και κανα τηλεφωνάκι εχέμυθα και διακριτικά....  :)
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
άσε γιατρέ , δε σε εμπιστεύομαι ούτε να μου πάρεις την πίεση...
πλάκα κάνω ,
καλώς ήλθες στην παρέα ...
τα λέμε μετά τις διακοπές ...
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Γεία σας παιδιά! Νέος στο site παλιός στο άθλημα όμως! Αρκετά ενδιαφέρον όλα αυτά που λέτε και είπα και εγώ να συνδράμο! Το msn μου είναι εμφανές όποιος θέλει με κάνει add και συζητάμε και σε προσωπικό επίπεδο και να ανταλάξουμε απόψεις για καμία κοπέλα του χώρου και να ανταλάξουμε και κανα τηλεφωνάκι εχέμυθα και διακριτικά....  :)

Γιατρέ (τι ειδικότητα έχεις) καλώς ήρθες στο site :)

Σαν νέο μέλος, πέρνα κι από δώ...
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.126
Κριτικές
491
Like
37.414
Πόντοι
41.447
Ευχαριστώ Τιμημένε φίλε ΖeroTolerance. Καλή επιτυχία στις "μελέτες" σου. ;)

ευχαριστώ συναγωνιστή.
Μεσα στην Εβδομάδα πέρασα απο:
1)Στέφανου Κομανούδη 4. οι περισσότερες κοπέλες ειναι σε άδεια και παιζουν κάτι μετριες.
2)Κυριλου Λουκάρεως 41: κλειστά
3)Κηφησιας 12: Ομοιως πολλές κοπέλες σε άδεια (και η Μαρίνα) και εχουνε μείνει 3 χοντρες να κλαινε την μοιρα τους.
4)Σινώπης : 3 αδιάφορες Ρωσίδες και η υπευθυνη σε αδεια
5)Φωκίωνος Νεγρη 11: επέστρεψε απο άδεια η μιλφ Κορίνα.
6) Πατησιων 135,5ος, δεν μου ανοιξανε...
7) Ευήνου 22 έχουν φύγει όλες οι κοπέλες για μπάνια και εχει μείνει μια μεσηλικη ελληνιδα μόνη της! Στο ίδιο κατάστημα η μιλφ Ηλιανα σταματησε οριστικά: μια ψυχασθενης λιγότερη...

Αυτά
 

trelogiatros1960

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2008
Μηνύματα
10
Like
2
Πόντοι
0
Ειδικότητα μου το πισωλούρι το πισωκέντρι και η στριφτοκεφαλαρία!Να γαμάω κουλούρι αλλίως! Όφειλω να ομολογήσω ότι έδω μέσα λίγοι λένε αλήθειες αλλά ευτυχώς είμαι καινούριος μόνο σαν συνδρομητής του site και όχι της πραγματικότητας γιαυτο κάποιοι επιτήδιοι που μου την έπεσαν με το καλησπέρα να δοκιμάσω κοπέλες ας μην το ξανακάνουν γιατί θα τους αναφέρω δημόσια... 48 χρονών είμαι δεν είμαι κανένα παιδάκι και λυπάμε για αφτό που κάνετε μερικοί...
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
προτείνω να τους αναφέρεις-κακώς δεν το κανείς ...
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Ειδικότητα μου το πισωλούρι το πισωκέντρι και η στριφτοκεφαλαρία!Να γαμάω κουλούρι αλλίως! Όφειλω να ομολογήσω ότι έδω μέσα λίγοι λένε αλήθειες αλλά ευτυχώς είμαι καινούριος μόνο σαν συνδρομητής του site και όχι της πραγματικότητας γιαυτο κάποιοι επιτήδιοι που μου την έπεσαν με το καλησπέρα να δοκιμάσω κοπέλες ας μην το ξανακάνουν γιατί θα τους αναφέρω δημόσια... 48 χρονών είμαι δεν είμαι κανένα παιδάκι και λυπάμε για αφτό που κάνετε μερικοί...

Η αλήθεια είναι ότι εδώ στο θρεντ, μας χρειάζεται ένας γιατρός.

Γιατρέ, μην χάνεις τον χρόνο σου σε ιδιωτικές συζητήσεις. Χαμένος θα βγεις...  ;)

Κάνε παιχνίδι εδώ.  :thumbsup:

Όλα στο φως  :booty:  :dancing:

Καλό μήνα στους απανταχού μασαζάδες.
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Ποια απο τις παρακάτω κυριες εχει το πιο καλο service?

επισκεψη σημερα στην Σολωμου 54.Παρουσες οι:
1.Ζανα η οποια ηταν και επι της υποδοχης!!!!
2.Ευα
3.Δεσποινα
4.Αντζελινα
5.Μονικα
6.Ναταλι.
Εγινε ευεξια με το διδυμο Ζανα και Αντζελινα....Η απολυτη επιλογη.Πολυ καλομασαζ(αν και δεν πολυτρελλαινομαιγια αυτο!!!!)Η Ζανα δυνατο ,η Αντζελινα πιο απαλο.θεωρω αρκετα περιττο να περιγραψω λεοτομερως την συνεχεια γιατι θεωρω οτι ειναι γνωστη και μπορουν ολοι να την φανταστουν.....Το απολυτο διδυμο για τους λατρεις του ειδους...Προσπαθησα να επικοινωνησω με Βασο για να ερθει μαζι και να αναλαβει την περιγραφη των φασεων αλλα επειδη αυτο δεν κατεστει δυνατο θα αρκεστειτε στην δικια μου καταθεση!!!!!
 

lolo

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
250
Like
0
Πόντοι
1
Προσπαθησα να επικοινωνησω με Βασο για να ερθει μαζι και να αναλαβει την περιγραφη των φασεων αλλα επειδη αυτο δεν κατεστει δυνατο θα αρκεστειτε στην δικια μου καταθεση!!!!!

Δεν του έλεγες να πάτε για φραπέ καλύτερα? Σίγουρα θα ερχόταν :rockon: :rockon: :rockon:
 

HeIISex

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
976
Like
7
Πόντοι
6
τελικα βιλκα υπαρχει η ειναι ιντερνικος μυθος? αν υπαρχει που ειναι?
 

geocfu

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
95
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
τελικα βιλκα υπαρχει η ειναι ιντερνικος μυθος? αν υπαρχει που ειναι?
Η Βικα υπαρχει φιλε αλλα δεν νομιζω να θες να διαθεσεις το χρονο και τα χρηματα σου.Ειναι μεγα μπαζω οπως η φιλη της που την προωθει μεσω msn γνωστη ως Νιοβη,Τζουλια κλπ..Για μασαζ,φραπε κλπ...ασε καλυτερα.. :headbang: :headbang: :headbang: :S :S
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
H Νιόβη πάντως ειναι πολύ καλή
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
δες το πμ σου για να σου φυγει η περιεργεια.
γενικα δε συστηνεται.
αν εχεις χρημα για ξοδεμα κανε μια δοκιμη και ενημερωσε.
κοιτα και τις κριτικες των συναγωνιστων.
αν καταφερεις και τη στρωσεις θα σου πω μπραβο!! :dancing: :dancing:
τελικα βιλκα υπαρχει η ειναι ιντερνικος μυθος? αν υπαρχει που ειναι?
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
επανερχομαι στο θεμα σου γιατρε - αν και περρισοτερο για τρελλος μου φαινεσαι - πλακιτσα παλι.
κατω απο καθε αβαταρ υπαρχει ενα εικονιδιο σαν φακελακι.
μ αυτο στελνεις πμ τηλεγωνο ή αλλα που απαγορευεται να βγουν στο φορουμ.
συμβουλη μου μη μασας , γραψε ωστε να γνωριστουμε καλυτερα και θα διαπιστωσεις ποσο καλυτερη ειναι η ενημερωση ετσι.
χαιρετισμους :cheesy:
Γεία σας παιδιά! Νέος στο site παλιός στο άθλημα όμως! Αρκετά ενδιαφέρον όλα αυτά που λέτε και είπα και εγώ να συνδράμο! Το msn μου είναι εμφανές όποιος θέλει με κάνει add και συζητάμε και σε προσωπικό επίπεδο και να ανταλάξουμε απόψεις για καμία κοπέλα του χώρου και να ανταλάξουμε και κανα τηλεφωνάκι εχέμυθα και διακριτικά....  :)
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
Ενημέρωση από χθεσινή κατάθεση στην πολύ γνωστή πλέον Μουνοbank (όπως λέμε Alfabank, Eurobank κλπ.) της οδού Σολωμού 54 στον 6ο όροφο.

Κοπέλες ελεύθερες η Ατζελίνα και η Ναταλί, πήρα την Ατζελίνα, όπως πάντα όμορφη, γλυκιά, τρυφερή, ΚΟΡΜΑΡΑ, με έντονη διάθεση gfe, μου πρόσφερε για άλλη μία φορά ένα απολαυστικό 45λεπτο.
Full πρόγραμμα 80€.

Φεύγοντας είδα την Μόνικα με νέο look, βαμμένα κόκκινα μαλλιά, αρκετά πιο sexy και προκλητική, με το ίδιο ωραίο χαμόγελο, που πιστεύω πως αν και οι υπηρεσίες της είναι στο ίδιο επίπεδο με των άλλων κοριτσιών........θα κάνει καριέρα.........!!!!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom