Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

MichaelD

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
10
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Μετά από κάμποσο καιρό, ένεκα διακοπών που μεσολάβησαν, αλλά και λόγω της καλοκαιρινής ραθυμίας στέλνω έστω και καθυστερημένα μια ανταπόκριση στο Forum της άμεσης σεξουαλικής επαναστατικής δημοκρατίας. Καθ' όλο τον Ιούλιο, επειδή με βολεύει συγκοινωνιακά μετά τη δουλειά, επισκέφθηκα σε τακτά χρονικά διαστήματα το θεραπευτήριο της Σ63. Για Άννα και Σίσσυ έχω ξαναγράψει. Με την Αννούλα πήγα και άλλες φορές, κόλλημα ξέρετε, γιατί είχα και καλή περιποίηση (μπριζόλα και φραπόγαλο, χωρίς), αλλά και πολύ καλό μασάζ. Λοιπόν,σε κάποια από τις τελευταίες επισκέψεις, επειδή έλειπε η εν λόγω ιέρεια, ζήτησα να ξαναδώ όλες τις κοπέλλες. Μου άρεσαν οι περισσότερες, ειδικά θυμάμαι το κλείσιμο του ματιού από τη Μάρσα, που καθώς μου συστηνόταν, με προϊδέαζε για ξεχωριστές καταστάσεις. Επίσης παρατήρησα και την κοπέλλα από το Βλαδιβοστόκ, για την οποία αν δεν έγραφε σχετικά ένας σύντροφος, θα πίστευα ότι ήταν από Άπω Ανατολή (Κίνα, Ιαπωνία, Βιετνάμ κ.λπ). Τελικά προτίμησα την Τάνια ή Τατιάνα (ακούει και στα δυο). Τα γούστα, βέβαια, είναι προσωπικά, αλλά σε αυτήν κόλλησα. Κορμάρα, από μασάζ τίποτε ιδιαίτερα, αλλά στα υπόλοιπα πολύ καλή και φραπόγαλο με καλαμάκι.Ηθικό δίδαγμα: ΄Εστω κι αν είστε ευχαριστημένοι με κάποια ιέρεια, μην διστάζετε να βλέπετε και καινούργιες, γιατί, όπως πολύ καλά ξέρετε, τα θεραπευτήρια ανανεώνονται συνεχώς από προσωπικό.Επειδή μεσολαβεί και η υπόλοιπη άδεια, εύχομαι σε όλους καλό υπόλοιπο καλοκαίρι και δυνατοί από Σεπτέμβριο.Με ενδιαφέρον περιμένω ανταποκρίσεις και για άλλα θεραπευτήρια, για εμάς τους ανένταχτους του χώρου, γιατί το πουλί "πρέπει να αλλάζει την τροφή", έτσι για νάχει ενδιαφέρον και η ζωή μας.
 

tothelo

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2008
Μηνύματα
171
Κριτικές
6
Like
2
Πόντοι
1
'Εχω γαμηθεί να ρωτάω και απάντηση δεν λαμβάνω.  :headbang: :headbang: Επαναλαμβάνω:
Χαριλάου Τρικούπη και Ηρώων Πολυτεχνείου, ένα παλιό διώροφο, δίπλα στο μάυρο - άσπρο. Ξέρεις κανείς κάτι; Τις προάλλες πήρε το μάτι μου κάτι μανουλομάνουλα να μπαίνουν και να κοιτάζουν κλεφτά γύρω τους. Στην πόρτα έχει και νούμερο κινητού έκτακτης ανάγκης!   :huh: :huh: :huh:
εχω πει και παλιοτερα οτι παιζει τελευταια επισκεψη πριν 1.5 μηνα υπηρχε ενα μιλφ τιμη 80 εκτοσ κουλουρι
 

tothelo

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2008
Μηνύματα
171
Κριτικές
6
Like
2
Πόντοι
1
Πριν πάω είπα οτι θα γυρίσω και θα καταθέσω... Έγινε αφτό που έγινε και δεν μπορώ να πώ παραπάνω.. Απλά οτι πέρασα καλά. Αν έχεις τρόπο να βρεις το msn της αξίζει να πας. Εγώ προσωπικά ορκίστηκα να μήν το δώσω.. Δηλαδή εσένα δέν σου έχει τύχει αφτό ποτέ φίλε μου? Δεν έχεις κανένα μυστικό απο κάποια καλή εμπειρία? Όλα τα καταθέτεις. Αρκεί αυτό που είπα.. Πέρασα καλά και αξίζει. Δεν έκλαψα τα λεφτά μου... Δέν αρκεί??? Πρέπει να περιγράψω λεπτομερώς τι συνέβει? Λυπάμε αλλά ο χρόνος μου είναι λίγο περιορισμένος τωρα τελευταία για να γράφω κατεβατά... That all!

οποιος εχει στοιχεια επικοινωνιας και εμπειρια με την φοιτητρια περιμενω πμ
 

Νικολάκης007

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά καλημέρα..
Είμαι καινούριος στο site και στο forum σας και σας δινω συγχαρητηρια για τις προσπαθειες που κάνετε για την ενημέρωσή μας.
Είμαι κι εγώ λάτρης του μασάζ και πολλά από τα μέρη που διαβάζω εδώ τα έχω ήδη επισκεφτεί..
Οι γνώμες σας με βρίσκουν σύμφωνο..
Τα ξαναλέμε σύντομα..
Καλωσήλθα και καλως σας βρήκα..
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Παιδιά καλημέρα..
Είμαι καινούριος στο site και στο forum σας και σας δινω συγχαρητηρια για τις προσπαθειες που κάνετε για την ενημέρωσή μας.
Είμαι κι εγώ λάτρης του μασάζ και πολλά από τα μέρη που διαβάζω εδώ τα έχω ήδη επισκεφτεί..
Οι γνώμες σας με βρίσκουν σύμφωνο..
Τα ξαναλέμε σύντομα..
Καλωσήλθα και καλως σας βρήκα..

Καλώς ήρθες + καυλά posts :grin:

Σαν νέο μέλος, πέρνα κι από δώ...

 
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Λοιπον μετα απο επιτοπιο scouting στο μαγαζι της Κουμανουδη στο Γκυζη...διαπιστωσα τα εξης:
2 κλασσικες milf ρωσιδες γυρω στα 40
1 πιτσιρικα γυρω στα 25 η οποια ομως μου εμφανιστηκε με το τζιν.....και κατι τετοια εμενα δεν μου αρεσουν........οποτε και δεν δοκιμασα
1 25χρονη ελληνιδα με ΜΕΓΕΘΟΣ ΣΟΥΤΙΕΝ  6 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
καινουρια μου λεει η υπευθυνη....ας δοκιμασω λεω......
τελοσπαντων απο μασαζ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!!!! ΑΠΟΛΥΤΩΣ ουτε καν να βαζει λαδι!!!!!
Οποτε λεω ασε μην παθουμε καμια ζημια στην μεση...... γυριζω λοιπον στο πενατλεπτο...και ξεκιναμε το φραπε με το καλαμακι.
Ενταξει αρκετα καλα τα πηγε εκει.....γευματισαμε την μπριζολιτσα μας και στο τελος...πασαλειψαμε και κρεμα το στηθος....ετσι επειδη ειχε αρπαξει ενα μικρο εγκαυματακι....

Τελοσπαντων η κοπελα ειναι νεα στο επαγγελμα....και η ολη φαση ειναι ερασιτεχνικη
Παντως εγω την αναφερω γιατι 6αρια δεν κυκλοφορουν πολλα στην μασαζοπιατσα....οποτε οι λατρεις ας σπευσουν......

Α´´ το σημαντικοτερο.......εχει δικο της τιμοκαταλογο.....ενω στις υπολοιπες το 80αρι συμπεριλμαβανει τα παντα.....αυτη ζηταει 100.....!!!!!

Εγω παντως παιδια σας το ειπα.....τωρα απο κει και περα ο καθενας αποφασιζει μονος του.....

Καλο καλοκαιρι......επιστροφη 18/8!!!!!!!!!!!!!
.....και το ονομα αυτης......παμελα.
 
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
...και το προγραμμα αυτης...κοροιδια....παιδες μην ψαρωσει κανεις....μαπα το καρπουζι...κανονικη  αρπαχτη.....ΟΞΩ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!
 

paiktns

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
παιδιά ειμαι νεος εδώ αλλα με αρκετες εμπειριες του χωρου.Προσοχη στα μαγαζια που εχουν προγραμματα με 70-80€ αλλά μεσα οι θεραπενιδες ζητανε εχτρα.Μην τα δίνεται σε γυναικες που πριν πανε σε μασατζιδικα εκαναν τα παντα με 30€.   
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
παιδιά ειμαι νεος εδώ αλλα με αρκετες εμπειριες του χωρου.Προσοχη στα μαγαζια που εχουν προγραμματα με 70-80€ αλλά μεσα οι θεραπενιδες ζητανε εχτρα.Μην τα δίνεται σε γυναικες που πριν πανε σε μασατζιδικα εκαναν τα παντα με 30€.    
σωστοόοοοοοοος
 

perineo

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
762
Κριτικές
13
Like
156
Πόντοι
6.045
Ανταπόκριση από Φωκίωνος Νέγρη 11.Μεταξύ τριών παρελάσεων επέλεξα την βικτώρια,κοκκινομάλλα μιλφ.Μασάζ καλούτσικο, καλαμάκι βιστικό και βυζομαλακία.Μία ξεπέτα δηλαδή και όξω.Δεν την συνιστώ. :S
 

Επισκέπτης


Συναγωνιστές αυτή τη φοιτήτρια λιθουανή που κάνει φραπέ-φραπέ με καλαμάκι που έλεγε ο thanos τη δοκίμασε κανείς τελικά;
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
Μαγκες καλημερα, το συγκεκριμενο μαγαζι εδω και 1 -1,5 μηνα περιπου εχει και full προγραμμα,σιγουρα κανει καποια ΙΝΑ,την πλασαρουν για ουγγαρεζα αλλα ειναι αλβανιδα,παντως ειναι αρκετα εμφανισιμη και κανει ωραιο προγγραμμα,150 Ε.
κατά κανόνα δεν γίνεται κάτι....
Τώρα αν το full του θεραπευτηρίου (frape)από κάποιους εκλαμβάνεται σερβίρισμα μπριζόλας οκ τι να πω.
Επιβεβαιώνω απόλυτα τα αναγραφόμενα του iblis
 

manos 1810

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
519
Κριτικές
20
Like
1.599
Πόντοι
4.645
Λοιπον μετα απο επιτοπιο scouting στο μαγαζι της Κουμανουδη στο Γκυζη...διαπιστωσα τα εξης:
2 κλασσικες milf ρωσιδες γυρω στα 40
1 πιτσιρικα γυρω στα 25 η οποια ομως μου εμφανιστηκε με το τζιν.....και κατι τετοια εμενα δεν μου αρεσουν........οποτε και δεν δοκιμασα
1 25χρονη ελληνιδα με ΜΕΓΕΘΟΣ ΣΟΥΤΙΕΝ  6 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
καινουρια μου λεει η υπευθυνη....ας δοκιμασω λεω......
τελοσπαντων απο μασαζ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!!!! ΑΠΟΛΥΤΩΣ ουτε καν να βαζει λαδι!!!!!
Οποτε λεω ασε μην παθουμε καμια ζημια στην μεση...... γυριζω λοιπον στο πενατλεπτο...και ξεκιναμε το φραπε με το καλαμακι.
Ενταξει αρκετα καλα τα πηγε εκει.....γευματισαμε την μπριζολιτσα μας και στο τελος...πασαλειψαμε και κρεμα το στηθος....ετσι επειδη ειχε αρπαξει ενα μικρο εγκαυματακι....

Τελοσπαντων η κοπελα ειναι νεα στο επαγγελμα....και η ολη φαση ειναι ερασιτεχνικη
Παντως εγω την αναφερω γιατι 6αρια δεν κυκλοφορουν πολλα στην μασαζοπιατσα....οποτε οι λατρεις ας σπευσουν......

Α´´ το σημαντικοτερο.......εχει δικο της τιμοκαταλογο.....ενω στις υπολοιπες το 80αρι συμπεριλμαβανει τα παντα.....αυτη ζηταει 100.....!!!!!

Εγω παντως παιδια σας το ειπα.....τωρα απο κει και περα ο καθενας αποφασιζει μονος του.....

Καλο καλοκαιρι......επιστροφη 18/8!!!!!!!!!!!!!
Επίσκεψη και από εμένα χθες Γκύζη στη Κουμανούδι,έτσι για να δω το εξάρι όργανο αναπαραγωγής λακτόζης και τον κάτοχό της!Όντως ο συναγωνιστής είχε απόλυτο δίκιο,το βυζί είναι τούρμπο με την καλή ένοια αλλά ο κάτοχός της είναι τούρμπο με την αστεία ένοια!Η κοπέλα όχι μόνο είναι πρωτάρα Ελληνίδα,αλλά είναι ερασιτέχνης του κερατά,πολυλογού και άστοχη.Σε ζαλίζει με το άσχετο μπλα μπλά της,από μασάζ δεν έχει ιδέα και όλο ντρέπομαι και δεν ξέρω να πάρω πρωτοβουλία και οι Ρωσίδες εδώ μέσα με μισούν γιατί τους παίρνω τους πελάτες και ανάγκη μ'έριξε στα ξένα χέρια και τα ξένα χέρια είναι μαχαίρια και κάποτε ήμουνα πουλί και με ..μάγανε πολλοί και όλο τέτοιες άπειρες ..λακίες.Στο τέλος την βούτηξα και της έριξα ένα δυνατό και μου λέει το απίθανο,"σιγά σιγά γιατί είμαι στενή!",μάλον στο κρανίο θα ενοούσε,γιατί μετά από ένα δύλεπτο εγώ έμπαινα σε βάρκα και αυτή έσκουζε σαν βαρκάρης και μου το αιτιολόγησε ρε παιδιά η κοπέλα κι εγώ την παρεξήγησα,ότι δηλαδή επειδή ήμουν από τους ΛΙΓΟΥΣ που την έκαναν να τελειώσει,είχε αρκετά υγρά γιατί έχυσε.Ουφ!!! τι τραβάω ο έρημος για την ενημέρωσή σας!Στο τέλος αφού μου έκανε γλύκες και τα τοιαύτα τισ δίνω 100 ευρώ και μου λέει ευχαριστώ γλύκα μου!Της απαντάω λοιπόν αμέσως,διότι ήμουν προετοιμασμένος από την λεπτομερή ενημέρωση του προκατόχου μου για τα 100 ευρώ της δεσποινίδος και τα πήρα στο κρανίο και καθ'όσον η νεαρά έκανε το λάθος να μην αναφέρει εκ των προτέρων τιμή,ΤΑ ΡΕΣΤΑ ΜΟΥ.Πιά ρέστα μου λέει,εγώ παίρνω 100 και της απαντώ πως αυτό είναι αντιδεοντολογικό εφόσον όλες στον χώρο παίρνουν 80 εκτός και αν το ξέρουν οι υπόλοιπες και μου το έλεγε από την αρχή για να αποφασίσω αν θα έμενα.Έτσι λοιπόν συναγωνιστές πήρα πίσω τα 20 ευρώ και με χαμόγελα και χαρές μου είπε πως με ξαναπεριμένει κι εγώ βάζω τα αθλητικά μου για να τρέξω να ξαναπάω πιό γρήγορα μην χάνω δεύτερα."Ορε που πάμε ορέ!!!"όχι τίποτα άλλο αλλά δεν μου αρέσει να με περνάνε για πεοκρούστη!Φίλοι μου τα συμπεράσματα δικά σας,εγώ τα δικά μου τα έβγαλα.Λέω να πάω για τελευταία φορά αύριο σε ένα από τα εναπομείνανατα δοκιμασμένα ιδρύματα,μάλον Σολωμού 54 για Αντζελίνα για να αποχεραιτήσω την πρωτεύουσα για λίγο,γιατί φέτος άργησα να πάρω άδεια και δεν την παλεύω άλλο.Εύχομαι σε όλους σας τα καλύτερα και θα επανέλθω πιό ξεκούραστος και ανανεωμένος τον Σεπτέμβριο.Καλό υπόλοιπο καλοκαίρι!!!
 

mariosper

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2005
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Δεν μιλάω για αφτήν0!!! Αφτή μόνο μαλακία έπεζε! Αφου λέω φοιτητριουλα 20 χρονη! Που τη θυμηθήκατε τώρα αφτην??? Καμία σχέση μάγκες! ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΙΟ κελεπούρι και όπως προανέφερα ΜΑΣΑΖ + ΠΙΠΑ...  


Σε παρακαλώ στείλε pm με τα στοιχεία της...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom