Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

nitrowwe

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2008
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα παιδια για το στουντιο νιρβανα στη παπαδιαμαντοπουλου ξερεισ κανεισ τιποτα?
 

silent scream

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
319
Like
0
Πόντοι
1
καλησπερα παιδες.

σημερα γυρισα απο διακοπες.

ειδα ενα μασαζερι Καλλιθεα θησεως 128, νεο.

ξερεις κανεις τιποτα?

ευχαριστώ
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
744
Κριτικές
2
Like
183
Πόντοι
6
καλησπερα παιδες.

σημερα γυρισα απο διακοπες.

ειδα ενα μασαζερι Καλλιθεα θησεως 128, νεο.

ξερεις κανεις τιποτα?

ευχαριστώ
Eιναι το "sotai" πολυ παλιο με αλλοτε καλες και αλλοτε μπαζα , πηγαινε και γραψε μας αν εχει αλλαξει προς το καλλιτερο.
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
καλησπερα παιδες.

σημερα γυρισα απο διακοπες.

ειδα ενα μασαζερι Καλλιθεα θησεως 128, νεο.

ξερεις κανεις τιποτα?

ευχαριστώ

ΔΕΝ είναι το "Sotai" που λέει ο φίλος astari51. Το "Sotai" είναι στο "170 κάτι" (μετά τη διασταύρωση). Το 128 είναι πριν τη διασταύρωση και λέγεται "Health and Rest". Έχω να πάω πάνω από χρόνο. Απ' όσα γνωρίζω είναι ένα παρακμιακό στούντιο - μασαζερί. Μπριζόλα σερβίρεται χωρίς παρασύνθημα. Σου λένε κατευθείαν τις τιμές... Πρέπει να έχει σχέση με το αντίστοιχο ίδρυμα που είναι στο 67 (πάνω από ένα φροντιστήριο).
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Φίλε, εσύ που ρωτάς για το 128...

Υπάρχει άλλο ένα στο 142 (ακριβώς επάνω στη διασταύρωση). Νομίζω λέγεται "Relax Center".

Προσοχή, ΜΑΚΡΙΑ!!!
 

Burdeliaris72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2008
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους.Σε αυτά τα μασατζίδικα έχει και προγράμματα που μπορείς να επιλέξεις ή οχι?
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Eιναι το "sotai" πολυ παλιο με αλλοτε καλες και αλλοτε μπαζα , πηγαινε και γραψε μας αν εχει αλλαξει προς το καλλιτερο.

προ διετιας στο 128 ή στο 142 ειχα πετυχει μια μιλφ υπηρεσια με αραια μαλλια και εμεινα μαλακας....πηρε τον κολλητο μου μεσα και επαιξε μπριζολα,αλλα με παραξενεψε οτι ειχε αραια μαλλια.......και δεν μπηκα μεσα...ουτε ξαναπατησα το ποδι μου.....νομιζω το health n rest ητανε...
 

LawDim

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2008
Μηνύματα
89
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
προ διετιας στο 128 ή στο 142 ειχα πετυχει μια μιλφ υπηρεσια με αραια μαλλια και εμεινα μαλακας....πηρε τον κολλητο μου μεσα και επαιξε μπριζολα,αλλα με παραξενεψε οτι ειχε αραια μαλλια.......και δεν μπηκα μεσα...ουτε ξαναπατησα το ποδι μου.....νομιζω το health n rest ητανε...

Vaso και λοιποί  μύστες, μπορείτε να μου πείτε  σε  π.μ  ένα καλό μασάζ  με MILF  "δυνατής"  εμφάνισης  ? ( περίπου  σαν την Vicka , αλλά  όχι  νέα, ΜΙΛΦ  είπαμε ,  .. άαα  Βάσο και  με μαλλιά  , όχι  σαν την άλλη )
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
το 128 θησεως το ειχε μια ρωσιδα η ολγα και που και που εφερνε και καμια αλλη αλλα ηταν ολα μπαζα σου λεγανε αμεσως 100 ευρω τα παντα. file astari 51 gia soy σου εχω καποια νεα τη βρηκα την βαλια στο ποιο απιθανο μερος.καικαλο χειμωνα.
 

LawDim

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2008
Μηνύματα
89
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστές,  επανέρχομαι  και ζητώ συγκεκριμένη  συνταγή  MILF  για να φτιάξω ένα γλυκό  milf-έϊγ.... :rockon:
Πέστε  σε π.μ που  κ.λ.π.....!!!! :think:
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
συναγωνιστες εγω εχθες που εγυρισα πηγα μαρουσι και πηρα γνωστη  ωμορφια ξανθη περασα πολυ καλα και οταν λεω καλα το υπογραφω.
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
αφου το υπογρφεις να παμε και εμεις να ξεπιαστουμε λιγο μετα απο τα μπανια του καλοκαιριου να κανουμε και ενα μασαζακι ... :dancing: :dancing: :dancing:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
συναγωνιστες εγω εχθες που εγυρισα πηγα μαρουσι και πηρα γνωστη  ωμορφια ξανθη περασα πολυ καλα και οταν λεω καλα το υπογραφω.

συμφωνων και επαυξανω,αλλα ειναι πολυ ακριβο!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Vaso και λοιποί  μύστες, μπορείτε να μου πείτε   σε   π.μ   ένα καλό μασάζ  με MILF  "δυνατής"  εμφάνισης  ? ( περίπου  σαν την Vicka , αλλά  όχι  νέα, ΜΙΛΦ  είπαμε ,  .. άαα  Βάσο και  με μαλλιά  , όχι  σαν την άλλη )

τα πιο καλα μιλφ ειναι τα εξης:

1)αντζελινα(ματζαγριωτακη)
2)μελινα(σολωμου 59)
3)ρουλα(ωρημου 44)
4)ξενια(ωρημου 44,αδυνατη ψηλη αβυζη)
5)ζανα(σολωμου 54)
6)μαρινα(κηφισιας 12,αλλα δεν κανει προγραμμα με οποιον τυχοντα)
7)μαρια(ματζαγριωτακη)

επισης 2 εκπληκτικα μιλφ ειναι πλεον σεριφηδες ητοι,η θοδωρα στην φραντζη 4 και αυτη που ανοιγει την πορτα στο καλλιροης 48.Επίσης δεν ξερω που βρισκεται η χριστινα(ωρημου) και η ειρηνη(ρωσιδα ωρημου),οπως και η λανα(πρωην λεκκα,θησεως 31)
 

dom

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
148
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
ταιλανδέζικο μασάζ παίζεί πουθενά? Εννοώ μασάζ με όλο το σώμα.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
το 128 θησεως το ειχε μια ρωσιδα η ολγα και που και που εφερνε και καμια αλλη αλλα ηταν ολα μπαζα σου λεγανε αμεσως 100 ευρω τα παντα.

εκει ειχαμε παει...αυτη η ολγα ηταν μεγαλη καταπιολ! :grin:
 

LawDim

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2008
Μηνύματα
89
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
τα πιο καλα μιλφ ειναι τα εξης:

1)αντζελινα(ματζαγριωτακη)
2)μελινα(σολωμου 59)
3)ρουλα(ωρημου 44)
4)ξενια(ωρημου 44,αδυνατη ψηλη αβυζη)
5)ζανα(σολωμου 54)
6)μαρινα(κηφισιας 12,αλλα δεν κανει προγραμμα με οποιον τυχοντα)
7)μαρια(ματζαγριωτακη)

επισης 2 εκπληκτικα μιλφ ειναι πλεον σεριφηδες ητοι,η θοδωρα στην φραντζη 4 και αυτη που ανοιγει την πορτα στο καλλιροης 48.Επίσης δεν ξερω που βρισκεται η χριστινα(ωρημου) και η ειρηνη(ρωσιδα ωρημου),οπως και η λανα(πρωην λεκκα,θησεως 31)
Τι  να  πώ ?
οτι και να πώ είναι  λίγο ...!!!
Σ' ευχαριστώ... είσαι " δύναμη"  :)
Το σώζω " στ' αγαπημένα "  !!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom