Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (2 μέλη και 7 επισκέπτες)

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
οσω για την ολγα απο το 128 της θησεως καπου ειχε ανοιξη στον πειραια ενα κρυφο την ειχα δει και μου ειχε δωση τηλεφωνο για να παρω και να παω δενπρολαβα να ρωτησω  το που ειναι οταν πηρα τηλεφωνο μου ειπαν δενισχυει.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
αγαπητε βασο συμφονω με αυτο τη να κανουμε ομως χρειαζεται καμια φορα και καποια παρεκλιση μπορει να ειναι λαθος αλλα καποια παιδια το αξιζουν αυτο οπως και το αλλο το μελαχροινο που δεν ειναι εκει τωρα. στη ορημου παιζη και ενα αλλο καλο μιλφ καινουργιο ξανθο ωραια παρουσια και πολυ καλη στο δωματιο μεσα δεν θυμαμε το ονομα. οσω για την ξενια τησ βγαζω το καπελο ειναι το κατι αλλο ενα καλο μιλφ παιζη στον πειραια η μαρινα στη λαμπρακη εδω το παιζη παρθενα ηταν παπανδρεου στην αργυρουπολη ηταν κανονι τη αλλαξε εδω δεν ξερω ισως δεν υπαρχει μπαγιοκο απο τους συναγωνιστες.

περιεργε αν μπορεις οταν απαντας σε καποιον αλλο να κανεις παραθεση ωστε να καταλαβαινουν ολοι τί εννοεις,γιατι τωρα εγω δεν καταλαβα σε τί μου απαντας.
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
συγνωμη εχεις δικιο μιλαω για το σχολειο σου για την αναφορα στη θησεως 27 και προσθετω κατι παραπανω για την αναφορα σου ποιες μιλφ ειναι και που εργαζονται μια τελεια παρουσια εκ μερου σου.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
συγνωμη εχεις δικιο μιλαω για το σχολειο σου για την αναφορα στη θησεως 27 και προσθετω κατι παραπανω για την αναφορα σου ποιες μιλφ ειναι και που εργαζονται μια τελεια παρουσια εκ μερου σου.

εννοεις οτι εχει και καποιο μελαχροινο πολυ καλο?
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
ναι η συγκεκριμενη παει και ερχεται εκει ειναι απο τα καλυτερα παιδια του χωρου σαν εμφανιση και σαν γυναικα εχεις αναφερθη και εσυ για το ατομο της.
 

tyler77

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
433
Like
142
Πόντοι
1
για την χαρα λετε? οντως εχετε δικιο..
και κουκλαρα και πολυ καλο παιδι..και σε υπηρεσιες φοβερη...

αλλα δεν ειναι πια μαρουσι..
ξερει κανεισ που ειναι τωρα?

οσον αφορα μαρουσι νομιζω καλυτερη επιλογη ειναι η νανσυ..
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
υπηρχε και μια αλλη χαρα στην ξενοπουλου η οποια χαθηκε ηταν και αυτη και γαμω τα παιδια ξερει κανεις τιποτα  καθε πληροφορια δεκτη. στην ξενοπουλου ηταν και μια αλλη η πινελοπη μικρο και καλο δεν το εχω δει πουθενα οποιος το εχει δει να αναφερθη.
 

cannavaro

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
101
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
παιδες η θεια ελενη ποτε επιστρεφει???
 

tyler77

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
433
Like
142
Πόντοι
1
ερωτηση : εχει παρει κανεις την μιλφ ιδιοκτητρια στην θησεως μαρουσι?
εντυπωσεις???

μου το προτεινε μια φορα αλλα προτιμησα νανσυ...
το σκεφτομαι ομως..βγαζει κατι προστυχο...
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
σου ελειψε συναγωνιστη ειναι η γιωτα στο ποδι της την ερχομενη δευτερα θα ειναι στο ποστο της ετσι ξερω.
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
σου συνιστω να την παρεις βγαζει πολυ κ........λα.
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
αυτη που λεω εγω στην ορημου εχει ξανθο μαλλι κατσαρο φοραει κοντες φουστες και φερνει λιγο προς τη ρουλα.    δεν ξερω αν τη λενε φαιη τη μικρη τη φαιη την ξερω παντως μια μερα που την πηρα ηταν φοβερη.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
σου ελειψε συναγωνιστη ειναι η γιωτα στο ποδι της την ερχομενη δευτερα θα ειναι στο ποστο της ετσι ξερω.

σωστος.....και η μιλφειγ ρουλα επισης σε αδεια βρισκεται...
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
ερωτηση : εχει παρει κανεις την μιλφ ιδιοκτητρια στην θησεως μαρουσι?
εντυπωσεις???

μου το προτεινε μια φορα αλλα προτιμησα νανσυ...
το σκεφτομαι ομως..βγαζει κατι προστυχο...

μια καυλα ειναι....!!!!!και εγω αμα μου το προτεινε θα την επαιρνα.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
βασικα αν θελετε να κανουμε ενα ροστερακι για την ωρημου....

1)αλεξανδρα(ουκρανεζα γυρω στα 30 πολυ ωραιο κομματι και σερβιρει μασαζ στο 35)
2)ολγα(ξανθο πιπινι νταρντανοκοριτσο με ολα τα ελεη και φανταστικη συμπεριφορα και ενεργεια,δουλευει στο 35)
3)ξενια(καστανοκκινομαλλουσα μιλφ αδυνατη ψηλη με φανταστικο χιουμορ και μια χαρα μασαζακι και συμπεριφορα)
4)ενα ξανθο καυλακι κοντο που ειναι επι της υποδοχης...στο 35 εννοω...αυτη ποια ειναι?
5)ρουλα μιλφειγ εκπληκτικο
6)φαιη ελληνιδα...περισσοτερα δεν ξερω....
7)ντανιελα ρουμανα(πρωην μαρια απο αχιλλεως π.φαληρο η οποια δεν ξερω αν ειναι εκει ακομη...)
8)αντζελα ρωσιδα....πρωην φωκιωνος και θησεως 31 δεν ξερω πως την λενε στην ωρημου και αν ειναι εκει ακομη....κορυφαιο μωρο....αλλα λιγο δυσκοιλια στην αποδοση και στην προσφορα υπηρεσιων.....

επισης στο προσφατο παρελθον ειχα τιμησει τις 1)χριστινα μιλφ φοβερο για τους λατρεις...2)ειρηνη ρωσιδα πολυ καλη,εξαιρετικη η οποια επαιζε και ποσειδωνος 67 στη γλυφαδα οπως και η χριστινα 3)νεφελη ελληνιδα ή καλυτερα ελλεεινιδα...ξενερα...4)πωλινα(μουναρος με βυζαρες..κουκλαρα...)5)γωγω..ξενερα 6)νελλη απο ουζμπεκισταν νομιζω ή καπου απο εκει....που δουλευει τωρα στην στουρναρη 63 ως μαρια...πολυ ξενερωτη στην ωρημου....παρακαλω συμπληρωστε...
 

sarka

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
75
Like
0
Πόντοι
0
Όλα ωραία και πολύ αναλυτικά τα είπες. Η ωρημου...., όμως ποια είναι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom