Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (2 μέλη και 6 επισκέπτες)

gogos81

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2007
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
βασικα αν θελετε να κανουμε ενα ροστερακι για την ωρημου....

1)αλεξανδρα(ουκρανεζα γυρω στα 30 πολυ ωραιο κομματι και σερβιρει μασαζ στο 35)
2)ολγα(ξανθο πιπινι νταρντανοκοριτσο με ολα τα ελεη και φανταστικη συμπεριφορα και ενεργεια,δουλευει στο 35)
3)ξενια(καστανοκκινομαλλουσα μιλφ αδυνατη ψηλη με φανταστικο χιουμορ και μια χαρα μασαζακι και συμπεριφορα)
4)ενα ξανθο καυλακι κοντο που ειναι επι της υποδοχης...στο 35 εννοω...αυτη ποια ειναι?
5)ρουλα μιλφειγ εκπληκτικο
6)φαιη ελληνιδα...περισσοτερα δεν ξερω....
7)ντανιελα ρουμανα(πρωην μαρια απο αχιλλεως π.φαληρο η οποια δεν ξερω αν ειναι εκει ακομη...)
8)αντζελα ρωσιδα....πρωην φωκιωνος και θησεως 31 δεν ξερω πως την λενε στην ωρημου και αν ειναι εκει ακομη....κορυφαιο μωρο....αλλα λιγο δυσκοιλια στην αποδοση και στην προσφορα υπηρεσιων.....

επισης στο προσφατο παρελθον ειχα τιμησει τις 1)χριστινα μιλφ φοβερο για τους λατρεις...2)ειρηνη ρωσιδα πολυ καλη,εξαιρετικη η οποια επαιζε και ποσειδωνος 67 στη γλυφαδα οπως και η χριστινα 3)νεφελη ελληνιδα ή καλυτερα ελλεεινιδα...ξενερα...4)πωλινα(μουναρος με βυζαρες..κουκλαρα...)5)γωγω..ξενερα 6)νελλη απο ουζμπεκισταν νομιζω ή καπου απο εκει....που δουλευει τωρα στην στουρναρη 63 ως μαρια...πολυ ξενερωτη στην ωρημου....παρακαλω συμπληρωστε...

για τα ¨
6) Φαιη πολυ καλη διαθεση και συμετοχη
7) Ντανιελα ειναι ακομη εκει με εκρικτικο ταμπεραμεντο και σουπερ διαθεση...
Να προσθεσω΄
9) Ζωη, οριακα μιλφ ελλινηδα που κανει οτι πρεπει να κανει χωρισ πολλα πολλα..
10) Ελλενη ελληνιδα, κοντοθλα με μεγαλουτσικο κςλο, καυλιαρικο μωρο αλλα μεχρι καλαμακι
 

dysan

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
52
Like
0
Πόντοι
0
για τα ¨
6) Φαιη πολυ καλη διαθεση και συμετοχη
7) Ντανιελα ειναι ακομη εκει με εκρικτικο ταμπεραμεντο και σουπερ διαθεση...
Να προσθεσω΄
9) Ζωη, οριακα μιλφ ελλινηδα που κανει οτι πρεπει να κανει χωρισ πολλα πολλα..
10) Ελλενη ελληνιδα, κοντοθλα με μεγαλουτσικο κςλο, καυλιαρικο μωρο αλλα μεχρι καλαμακι
επισης:
11)Ελλη, ελληνις λεει, αλλα μου εκανε για Αλβανιδα πολλα χρονια στην ελλαδα, κοντουλα κανονικο σωμα και πολυ γλυκο προσωπακι σγουρα μαλλια μαυρα, πολυ GFE.
12)Δεσποινα, ελλεϊνιδα 100% μασαζ απαραδεκτο μεχρι φραπε με το ζορι ξενερωμα, λιγο λεπτη ξανθουλα.
για μενα παιδια εκει η Ρουλα ειναι all the money.
 

SATYROS

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
352
Like
34
Πόντοι
1
Στην Αχιλλέως στο Π. Φάληρο έχει κλείσει για διακοπές; Έχει πάει κανείς τελευταία; Για να μην τρέχω τσάμπα εκεί κάτω.
Και μια που θα πάω προς τα ‘κει λέω να περάσω και από Ζησιμοπούλου που έχω καιρό να πάω άλλα φαντάζομαι θα έχει χειροτερεύσει η κατάσταση εκεί.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Στην Αχιλλέως στο Π. Φάληρο έχει κλείσει για διακοπές; Έχει πάει κανείς τελευταία; Για να μην τρέχω τσάμπα εκεί κάτω.
Και μια που θα πάω προς τα ‘κει λέω να περάσω και από Ζησιμοπούλου που έχω καιρό να πάω άλλα φαντάζομαι θα έχει χειροτερεύσει η κατάσταση εκεί.

δε λεει απο εκει καθολου φιλτατε...καλυτερα να τραβηχτεις προς καλλιθεα,καλλιροης,κεντρο ή Β.Π.
 

nude

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
50
Κριτικές
3
Like
44
Πόντοι
0
Παίδες και αγαπητοί συναγωνιστές καλησπέρα. Είμαι καινούργιος στο φορουμ, και ειλικρινα ωφειλω να εκφρασω τα θερμά μου συγχαρητήρια για την πολυ καλή δουλειά που κάνετε στον τομέα της ενημέρωσης. :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Μετά από αρκετη περιήγηση και αρκετό διάβασμα στις σελίδες του φορουμ πηρα την απόφαση και πήγα για μασαζακι στη Σ59. Εκεί πέτυχα Δέσποινα και χωρίς δισταγμό, μετά τις καλές κριτικές που διάβασα, μπήκα. Η κοπέλα είναι αστέρι. Μετά από ένα δυνατό μασαζακι ακολούθησε φραπέ με καλαμάκι πίνοντας όλον τον αφρό , χαλαρωτικό μασαζακι στην πορεία και εν συνεχεία ξανά φραπεδακι με μπριζολίτσα καλοψημένη και ζουμερή σερβίροντας τη μου στο τέλος με κουλουράκι. Παίδες έμεινα κατενθουσιασμένος και όλα αυτά με 70+20 tips έτσι για τον καλό χαρακτήρα που έδειξε. Το φραπεδάκι τέλειο με φτυσιματα, βαθύ σκαμπιλάκια κτλ.
Μπραβο συναγωνιστές για τη δουλειά που κάνετε και πάλι.
Στέλνω αυτό το ποστ έτσι για να σας ευχαριστήσω και να σας μεταδώσω με χαρα την εμπειρία μου :grin: :grin: :grin:
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
ερωτηση : εχει παρει κανεις την μιλφ ιδιοκτητρια στην θησεως μαρουσι?
εντυπωσεις???

μου το προτεινε μια φορα αλλα προτιμησα νανσυ...
το σκεφτομαι ομως..βγαζει κατι προστυχο...
H κυρια Μαιρη ειναι υπαλληλος μαλλον........και οχι ιδιοκτητρια......τελοσπαντων πριν κανενα χρονο εκανε μασαζ κανονικα.....αλλα απο οτι μου ειχε πει....στα τελευταια 10 λεπτα εστελνε αλλη κοπελα να αναλαβει την δυσκολη δουλεια.!!!!!
Τωρα βεβαια δεν νομιζω να κανει πλεον!!!!!
Παντως και εγω ψηνομουνα να την δοκιμασω αλλα τελικα δεν εκατσε ποτε η φαση....
 

praga

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2005
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα.Μετά από 4χρονια έχω μείνει μόνος στο σπιτι αφου γυναίκα και παιδί είναι διακοπές.Μπορεί κάποιοσνα μου συστήσει ένα μασατζίδικο με φραπεδάκι και κουλουράκι να ΄πάωνα περάσω καλά τώρα που είναι ευκαιρία;
Ευχαριστώεκ των προτέρων
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
744
Κριτικές
2
Like
183
Πόντοι
6
Στην Αχιλλέως στο Π. Φάληρο έχει κλείσει για διακοπές; Έχει πάει κανείς τελευταία; Για να μην τρέχω τσάμπα εκεί κάτω.
Και μια που θα πάω προς τα ‘κει λέω να περάσω και από Ζησιμοπούλου που έχω καιρό να πάω άλλα φαντάζομαι θα έχει χειροτερεύσει η κατάσταση εκεί.
Ανοιγει στις 25 Αυγουστου.Για Ζησιμοπουλου δεν ξερω , εχω πολυ καιρο να παω.
 

nude

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
50
Κριτικές
3
Like
44
Πόντοι
0
Καλησπέρα.Μετά από 4χρονια έχω μείνει μόνος στο σπιτι αφου γυναίκα και παιδί είναι διακοπές.Μπορεί κάποιοσνα μου συστήσει ένα μασατζίδικο με φραπεδάκι και κουλουράκι να ΄πάωνα περάσω καλά τώρα που είναι ευκαιρία;
Ευχαριστώεκ των προτέρων
Σολωμού 59 1ος οροφος κουδουνι στουντιο. Πάρε Δέσποινα ανεπιφύλακτα! Τα κάνει όλα και συμφέρει!!!
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
ΑΣτη Θησέως τελικά παίζει σκέτος φραπέ η με καλαμάκι;
 

silent scream

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
319
Like
0
Πόντοι
1
παιδες Καλιρροης και Φραντζη τι παιζει τελικά?αξίζει τιποτα?
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.259
Κριτικές
256
Like
11.667
Πόντοι
19.505
Καλησπέρα.Μετά από 4χρονια έχω μείνει μόνος στο σπιτι αφου γυναίκα και παιδί είναι διακοπές.Μπορεί κάποιοσνα μου συστήσει ένα μασατζίδικο με φραπεδάκι και κουλουράκι να ΄πάωνα περάσω καλά τώρα που είναι ευκαιρία;
Ευχαριστώεκ των προτέρων

πλεονέκτη! και φραπεδάκι και κουλουράκι διάβασε δυο ποστ πιο πάνω ή πήγαινε Σολωμού 54 και χτύπα Ζάνα
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Από όσο ήξερα το μαγαζί στη Θησέως Μαρούσι ανήκε στην κατηγορία "ΔΕΝ". Έχει αλλάξει κάτι και πρέπει να ενταχθεί στο εδώ thread?
 

tyler77

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
433
Like
142
Πόντοι
1
τι δεν? τρελλος εισαι?
εδω γινονται σοδομα και γομορρα που ελεγε και η αειμνηστη...

 

silent scream

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
319
Like
0
Πόντοι
1
καποιος δεν λεει αληθεια εδω...εγω πήγα 3 φορες και περα απο καλαμακι...τιποτα...

 

silent scream

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
319
Like
0
Πόντοι
1
Γυρισα απο Καλιρροης...2 αγρο...τεμαχια και η τσατσα στην πορτα...

αφου μου εκανε την κλασσικη ανακριση μου λεει μονο...μασαζ....

με τα πολλα αφου την επεισα οτι τουλαχιστον δεν ειμαι....χθεσινος στο χωρο, επιλεγω Αλεξανδρα (υπηρχε επισης μια ξανθια, ονομα δεν θυμαμαι)

καλο μασαζακι, φραπεδακι κτλ....θα ξαναπαω σιγουρα (80+20)

υ.γ ας απαντησει καποιος επιτελους για Θησεως...ανηκει στα ΔΕΝ η οχι?
 

GM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
616
Η Ντανιέλα μέχρι που φτάνει γιατί την πήρα σήμερα πρώτη φορά και έμεινε μέχρι μασάζ
7) Ντανιελα ειναι ακομη εκει με εκρικτικο ταμπεραμεντο και σουπερ διαθεση...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom