Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (1 μέλη και 19 επισκέπτες)

panagos35

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2006
Μηνύματα
142
Κριτικές
3
Like
38
Πόντοι
1
Ρε παιδιά έχει παει κανείς πρόσφατα choco spa στο Μαρούσι. Πήγα 4-5 φορές Αύγουστο και Σεπτέμβριο και δεν έχω ξαναπάει. Ήταν καναδυο καλές, αλλά μόνο φραπέ..... κυριλέ χώρος όμως..
 

inkubus

Ανώτατος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2006
Μηνύματα
425
Κριτικές
85
Like
2.472
Πόντοι
12.930
Τελικά η περίφημη ΓΙΩΤΑ από Βείκου κλπ. έχει χαθεί ή δουλεύει κάπου?
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.388
Κριτικές
1
Like
893
Πόντοι
96
Ρε παιδιά έχει παει κανείς πρόσφατα choco spa στο Μαρούσι. Πήγα 4-5 φορές Αύγουστο και Σεπτέμβριο και δεν έχω ξαναπάει. Ήταν καναδυο καλές, αλλά μόνο φραπέ..... κυριλέ χώρος όμως..

  Αν ειναι σαν εσενα θα γράψει τον Μαιο "Ξερει κανεις ..... ειχα παει το Δεκεβριο.....". Πες μας εσυ εμπειρίες. Εχει καμια καβλιαρα? Τι προτεινεις να περάσουμε μια βολτα?
και αν πάμε με την δική σου καθοδήγηση θα σου πούμε τη γνωμη μας.
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
  Αν ειναι σαν εσενα θα γράψει τον Μαιο "Ξερει κανεις ..... ειχα παει το Δεκεβριο.....". Πες μας εσυ εμπειρίες. Εχει καμια καβλιαρα? Τι προτεινεις να περάσουμε μια βολτα?
και αν πάμε με την δική σου καθοδήγηση θα σου πούμε τη γνωμη μας.
ρε μαγκες εγω πηγα 2 φορες μεσα στον νοεμβρη και τιποτα...οχι φραπε αλλα μολις της ακουμπησα τα βυζακια με κοιταξε αγριεμενη ....αν και στο τελος μου σκασε ενα φιλακι στο στομα αλλα μεχρι εκει..μονο κολο και μπουτια χουφτωνα...αν θυμαμαι καλα και τις 2 φορες πηρα την Ινα κοντουλα  ξανθουλα  αλλα δεν υπηρχε πονηραδα...δηλαδη τι πρεπει να κανουμε στην τελικη?
 

Επισκέπτης
Χρόνια Πολλά σε όλα τα μέλη
Είμαι νέος στο site και ήθελα να ρωτησω αν γνωρίζετε τι παίζει με το μασατζίδικο στην Μελετίου. Έχει πάει κανείς ; Βαφτίζουνε τον "μπέμπη" ή τον λαδώνουν μόνο
 

HONDACRV

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
168
Κριτικές
24
Like
147
Πόντοι
291
Στην Αγ. Μελετίου υπάρχουν μονο παλτά. Τόσα χρόνια δεν έχω βρει κάτι καλό εκεί
 

Επισκέπτης
Ευχαριστώ HONDACRV . Κρίμα πάντως γιατί βόλευε . Σκέφτομαι να πάω σε αυτό της Γ΄ Σεπτεμβρίου . Ποιά προτείνετε απο εκεί ; Πρέπει οπωσδήποτε να έχει αφράτη τουρλωτή κωλάρα !!!!
 

HONDACRV

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
168
Κριτικές
24
Like
147
Πόντοι
291
Ρένα. Εγγύηση
 

Επισκέπτης
Το Ομηρου ανοιξε παραρτημα Γλυφάδα (ή καποια απο εκει εκανε δικο της). Σούπερ, σε 5 λεπτα να γαμαμε και εμεις οι νότιοι χωρις να χρειάζεται να διασχίζουμε την Ποδειδώνος ακι τη Συγγρού!

Καλός χώρος, εγω τους ξεκαθάρισα ότι το μπάτζετ που δίνω για υπηρεσίες του είδους  ειναι μεγαλο και να μη μου αρχίσουν τις γνωστες μαλακίες ''να γνωριστούμε και βλέπουμε'' ή τίποτα χειρογλύκανα. Πρέπει να το είπα και ωραία γιατί η τύπισσα γέλασε και με πέρασε αμεσως στο ψητο, και μάλιστα με κοπέλα της επιλογης της (συστημενη, δηθεν). Οταν ρωτησα τι χρωτάω, μου είπε ''ότι θές'' και έδωσα ενα κατοσταρικάκι.

ΥΓ. Και το μασαζ, ήταν πολυ καλό. Πήρα την Μαρία.
 

poutanakias1970

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
72
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
0
Συμπολεμιστες καλησπερα ,θα ηθελα σαφεις πληροφοριες για μασατζιδικα που γαμας στην ευρυτερη περιοχη της κυψελης καθως και τιμες και τι προσφερουν



φιλικοι χεραιτισμοι.....καλα πηδηματα και φετος
 

akis1974

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Φιλε RavenM που ειναι περιπου αθτο το μασατζιδικο στη Γλυφαδα; Eiμαι γειτονας και εγς και θα με βολευε πολu  :)
 

Επισκέπτης
Δίπλα στο Βασιλοπουλο, στην παραλία. Πάρε τα ΝΕΑ και βρες το τηλέφωνο. Είναι μιά αγγελία που λέει ''θέα στο Σαρωνικό''.
 

sankon

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
Το Ομηρου ανοιξε παραρτημα Γλυφάδα (ή καποια απο εκει εκανε δικο της). Σούπερ, σε 5 λεπτα να γαμαμε και εμεις οι νότιοι χωρις να χρειάζεται να διασχίζουμε την Ποδειδώνος ακι τη Συγγρού!

Καλός χώρος, εγω τους ξεκαθάρισα ότι το μπάτζετ που δίνω για υπηρεσίες του είδους  ειναι μεγαλο και να μη μου αρχίσουν τις γνωστες μαλακίες ''να γνωριστούμε και βλέπουμε'' ή τίποτα χειρογλύκανα. Πρέπει να το είπα και ωραία γιατί η τύπισσα γέλασε και με πέρασε αμεσως στο ψητο, και μάλιστα με κοπέλα της επιλογης της (συστημενη, δηθεν). Οταν ρωτησα τι χρωτάω, μου είπε ''ότι θές'' και έδωσα ενα κατοσταρικάκι.

ΥΓ. Και το μασαζ, ήταν πολυ καλό. Πήρα την Μαρία.
Που ακριβώς άνοιξε ρε φιλαράκι? εμείς από τη γλυφάδα έχουμε πήξει στο δρόμο! πες!
 

giovanisilva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
366
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπέρα παίδες..
Είμαι νέος στο site και Χίλια Εύγε για τις χρησιμότατες πληροφορίες σας....
Έχω 1-2 ερωτήσεις.
1. Παίζει κάτι σχετικά καλό όχι μόνο με "φραπεδιά" στα Β.Π.? (Καθόσον ο χρόνος μου είναι περιορισμένος, να μην τραβιέμαι στην Αθήνα).
2. Αν γουστάρεις και δεύτερη εκτόνωση σε μασατζίδικο, τί παίζει?? μονο τα ????
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.545
Κριτικές
2
Like
1.522
Πόντοι
216
Μιας κι ο χρονος μου το επετρεπε σημερα,ημουν και για δουλειες στην αθηνα ειπα να κανω μια γυρα απο κανα μασατζιδικο να δω τι παιζει....περασα απο γ' σεπτεμβριου ηταν οι γνωριμες κοπελες και μια μαυρη..δεν την ειχα ξαναδει...μαλλον ειναι νεο αιμα...δεν εκατσα ομως...καποια αλλη φορα..
μετα εκανα μια βολτα απο μαρνης 28,ζανα σε ρολο τσατσας,η θεοδωρα αρρωστη,κ μεσα ηταν η βικτωρια,αννα κ μια καλη κοκκινομαλλα...μ επιασε να την δοκιμασω αλλα θελησα να παω στο μερος μου να απολαυσω τις υπηρεσιες του μασαζ....κ ανηφορησα για ομηρου.βασω,χριστινα αρρωστες.καποιες ηταν ηδη με πελατη και τελικα εκανα με την ελενα...δεν μ αφησε παραπονεμενο αφου πλεον με ξερει...
ελπιζω να βοηθησα στις πληροφοριες...
 

syntaxiouhos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
συντεκνε και εγώ με την απορια και ..την ψωλή ανα χείρας έμεινα στη Γεννηματα . το απλό με αθηνά  λεει μόνο και μονο για το μασάζ.δυο φορές έχω πάει και δεν τσιμπάει να πει για τα πιο ακριβα προγράματα ,τη μια μου τον άγγιξε καταλάθος(?) αλλα τραβήχτηκε..και ο χωρος δεν εμπνει εδώʽπου τα λέμε, ισως σε πουρα που τα σκάνε είναι αλλιώς...α! μπαζομάγαζο αυτο στη χέυδεν τελευτάια.. βυζοφραπε και κλαρίνο  κατευθείαν αλλα δεύτερη φορά δεν τα ξανασκάς..
  τη σημαία ψηλά!
 

great

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
που ακριβως ειναι αυτο στη Χευδεν? ποσο παει το μαλλι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom