Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

pistossklavos

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα και καλη χρονια
πηγα παραμονη απογευμα να πω τα καλαντα γιατι ειχα φτασει ο κομπος στο χτενι
παω Γ σεπτεμβριου 25 κλειστα μαρνης 28 κλειστα
και σαν μαλακας παω Γ.σεπτεμβριου 151 βγαινει η θειτσα με το μπλα-μπλα μασαζ 45λεπτα στριπτιζ εκτονοση κτλ.
η μονη που ειχε εκει ητανε μια γιαγια η θειτσα ειταν καλητερη
κομματια να γινει ειπα και περασα σκευτικα οτι ετσι οπως ειναι κατι καλο θα κανει
μασαζ-ανακατεμα 5 λεπτα της λεω να τα βγαλει και κρυονε το στριπτιζ?ρωταω αστη να λεει οτι θελει η θειτσα  μου απανταει τη φραπεδια τις κακκιας ωρας την πληρωσα εξτρα  μαπαααααααααααααα
την επομενη φορα  φραπε μονος μου !!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

gousgounis_athens_gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
111
Κριτικές
5
Like
170
Πόντοι
281
Μιας κι ο χρονος μου το επετρεπε σημερα,ημουν και για δουλειες στην αθηνα ειπα να κανω μια γυρα απο κανα μασατζιδικο να δω τι παιζει....περασα απο γ' σεπτεμβριου ηταν οι γνωριμες κοπελες και μια μαυρη..δεν την ειχα ξαναδει...μαλλον ειναι νεο αιμα...δεν εκατσα ομως...καποια αλλη φορα..
μετα εκανα μια βολτα απο μαρνης 28,ζανα σε ρολο τσατσας,η θεοδωρα αρρωστη,κ μεσα ηταν η βικτωρια,αννα κ μια καλη κοκκινομαλλα...μ επιασε να την δοκιμασω αλλα θελησα να παω στο μερος μου να απολαυσω τις υπηρεσιες του μασαζ....κ ανηφορησα για ομηρου.βασω,χριστινα αρρωστες.καποιες ηταν ηδη με πελατη και τελικα εκανα με την ελενα...δεν μ αφησε παραπονεμενο αφου πλεον με ξερει...
ελπιζω να βοηθησα στις πληροφοριες...
       
          ΝΕΟ ΚΥΜΑ ΑΝΑΤΙΜΗΣΕΩΝ
Αγαπητέ φίλε έκανες την καλύτερη επιλογή
Και εγώ για Θεοδώρα  ξεκίνησα  αφού έμαθα ότι γύρισε από τις διακοπές της αλλά όπως πολύ σωστά  είπες ήταν άρρωστη
Επειδή  λυπήθηκα τα λεφτά του parking είπα να δοκιμάσω το νέο κοκκινομάλλικο
Όνομα : IRMA από Γεωργεία μεταγραφή από Φρατζή
Υπηρεσίες : Τα πάντα εκτός  κουλούρι από τη πρώτη φορά αφού κατάλαβε ότι είμαι παλιά καραβάνα
Αξιολόγηση : Μασάζ  00  πιπ..0  καβαλαρία 0
Σύνολο 000000000
Τέλος δίνω το συνηθισμένο πακέτο 50+20 και μου ρίχνει το νέο ότι από αρχές του έτους το  μασάζ πήγε στα 60 (δηλαδή 25% αύξηση) και της απαντάω ότι δεν βλέπω που είναι το πρόβλημα αφού σου έχω δώσει 70 που είναι και παραπολα για τις υπηρεσίες σου και στο κάτω κάτω δεν με ενδιαφέρει πως θα τα μοιράσετε  μεταξύ σας Κάγκελο έμεινε το αλλοδαπό
ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕΣ  ΑΝΤΙΣΤΑΘΕΙΤΕ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΑΚΑΝΕΙ  εμείς με το ζόρι θα πάρουμε  αύξηση 5-10%
 

Επισκέπτης
Το Ομηρου ανοιξε παραρτημα Γλυφάδα (ή καποια απο εκει εκανε δικο της). Σούπερ, σε 5 λεπτα να γαμαμε και εμεις οι νότιοι χωρις να χρειάζεται να διασχίζουμε την Ποδειδώνος ακι τη Συγγρού!

Καλός χώρος, εγω τους ξεκαθάρισα ότι το μπάτζετ που δίνω για υπηρεσίες του είδους  ειναι μεγαλο και να μη μου αρχίσουν τις γνωστες μαλακίες ''να γνωριστούμε και βλέπουμε'' ή τίποτα χειρογλύκανα. Πρέπει να το είπα και ωραία γιατί η τύπισσα γέλασε και με πέρασε αμεσως στο ψητο, και μάλιστα με κοπέλα της επιλογης της (συστημενη, δηθεν). Οταν ρωτησα τι χρωτάω, μου είπε ''ότι θές'' και έδωσα ενα κατοσταρικάκι.

ΥΓ. Και το μασαζ, ήταν πολυ καλό. Πήρα την Μαρία.
συναγωνιστη μια και ειμαι φαληρο μορεις να δωσεις διευθυνση ?
 

erotilox

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2006
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Να ρωτήσω κι εγώ κάτι άλλο, εκτός από τη διεύθυνση (αν μπορείς στείλε τη σε παρακαλώ και σε μένα):

Πιστεύεις ότι το μέρος είναι "safe"? Δεν είδες πουθενά κάμερες κλπ... Χαλαρά....?

Ευχαριστώ για την πληροφορία! Κι εγώ "Νότιος" είμαι πλέον....
 

gousgounis_athens_gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
111
Κριτικές
5
Like
170
Πόντοι
281
Το Ομηρου ανοιξε παραρτημα Γλυφάδα (ή καποια απο εκει εκανε δικο της). Σούπερ, σε 5 λεπτα να γαμαμε και εμεις οι νότιοι χωρις να χρειάζεται να διασχίζουμε την Ποδειδώνος ακι τη Συγγρού!
Από που συμπεραίνεις ότι είναι παράρτημα της Ομήρου?

Καλός χώρος, εγω τους ξεκαθάρισα ότι το μπάτζετ που δίνω για υπηρεσίες του είδους  ειναι μεγαλο και να μη μου αρχίσουν τις γνωστες μαλακίες ''να γνωριστούμε και βλέπουμε'' ή τίποτα χειρογλύκανα. Πρέπει να το είπα και ωραία γιατί η τύπισσα γέλασε και με πέρασε αμεσως στο ψητο, και μάλιστα με κοπέλα της επιλογης της (συστημενη, δηθεν). Οταν ρωτησα τι χρωτάω, μου είπε ''ότι θές'' και έδωσα ενα κατοσταρικάκι.

ΥΓ. Και το μασαζ, ήταν πολυ καλό. Πήρα την Μαρία.
Το Ομηρου ανοιξε παραρτημα Γλυφάδα (ή καποια απο εκει εκανε δικο της). Σούπερ, σε 5 λεπτα να γαμαμε και εμεις οι νότιοι χωρις να χρειάζεται να διασχίζουμε την Ποδειδώνος ακι τη Συγγρού!

Καλός χώρος, εγω τους ξεκαθάρισα ότι το μπάτζετ που δίνω για υπηρεσίες του είδους  ειναι μεγαλο και να μη μου αρχίσουν τις γνωστες μαλακίες ''να γνωριστούμε και βλέπουμε'' ή τίποτα χειρογλύκανα. Πρέπει να το είπα και ωραία γιατί η τύπισσα γέλασε και με πέρασε αμεσως στο ψητο, και μάλιστα με κοπέλα της επιλογης της (συστημενη, δηθεν). Οταν ρωτησα τι χρωτάω, μου είπε ''ότι θές'' και έδωσα ενα κατοσταρικάκι.

ΥΓ. Και το μασαζ, ήταν πολυ καλό. Πήρα την Μαρία.
Από που συμπεραίνεις ότι είναι παράρτημα της Ομήρου?
 

Επισκέπτης
Από που συμπεραίνεις ότι είναι παράρτημα της Ομήρου?

Μου το είπε η ''ρεσεψιονίστ'', μια ξανθιά παχουλη, που προφανως απο μασερ προήχθει σε επιχειρηματία στα πλαισια της κουβεντας-ανακρισης προ της εισοδου στο δωματιο.
 

Επισκέπτης
Μου το είπε η ''ρεσεψιονίστ'', μια ξανθιά παχουλη, που προφανως απο μασερ προήχθει σε επιχειρηματία στα πλαισια της κουβεντας-ανακρισης προ της εισοδου στο δωματιο.
συναγωνιστη ravenm είδα την αγγελια στην εφημεριδα αν μπορεις  δωσε βαθμο και περιγραφη στο service
 

wind11

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
527
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
Φίλε RavenΜ ειπες δίπλα από Βασιλόπουλο. Ποιά μεριά ? Πλατεία ή Παραλιακή ? Την βγάλανε την αγγελία από τα Νέα οπότε να ξέρω από που να κοιτάξω. Ευχαριστώ
 

Επισκέπτης


ΡΕ φιλαρακο μυστικο το κρατας ?
μερικοι εδω μεσα .....
οταν λεμε πιδιξα την μουνραρα με 10 ευρο η βρικα νεο μαγαζι σουπερ κτλ δεν το λεμε για να πικαρουμε τους αλλους αλλα για να βοηθισουμε
μιλατε μιλατε μιλατε και δεν λετε τα κυριοτερο ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΠΟΙΕΣ ΕΙΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ
 

sankon

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
συμφωνώ και επε
ΡΕ φιλαρακο μυστικο το κρατας ?
μερικοι εδω μεσα .....
οταν λεμε πιδιξα την μουνραρα με 10 ευρο η βρικα νεο μαγαζι σουπερ κτλ δεν το λεμε για να πικαρουμε τους αλλους αλλα για να βοηθισουμε
μιλατε μιλατε μιλατε και δεν λετε τα κυριοτερο ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΠΟΙΕΣ ΕΙΝΑΙ!!!!!!!!!!!
 

sankon

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
συμφωνώ απόλυτα και επαυξάνω!! Πες και σε μας του άμοιρους νοτιοπροαστίτες να βρούμε την υγειά μας!

Το Θέμα με Γεννηματά τελικά μάλλον μούφα είναι. Πήγα τις προάλλες...μόνο μασάζ!!! ούτε σπόντα!!!
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.388
Κριτικές
1
Like
893
Πόντοι
96
  An και "βορειος" στη ΧΕ εχει "με θεα στο Σαρωνικό" μια αγγελια απο 21089........ Αντιγράφω "χαμαμ με σοκολάτα και ενας ζεστος καφές".
Ασχετο αλλα στην αγγελια για Βεικου 9-11 αναφέρει και για μανικιουρ-πεντικιουρ οπως φαινεται τους κάψαμε όλους. Φαντασου να γυρίσω στην γυναικα μου καβλωμένος και με το νυχακι των ποδιών στην εντελεια ρεζίλι θα γίνω.
 

inkubus

Ανώτατος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2006
Μηνύματα
425
Κριτικές
85
Like
2.472
Πόντοι
12.930
Τελικά η περίφημη ΓΙΩΤΑ από Βείκου κλπ. έχει χαθεί ή δουλεύει κάπου?



Πριν από κανά 20ήμερο την είχα πετύχει Ευήνου & Σινώπης...σ αν Ηλιάνα.


Μετά από αυτοψία επιβεβαιώνω.
Στο μαγαζί υπήρχε άλλο ένα ωραίο έκφυλο μωράκι η Σοφία, το οποίο σίγουρα παίζει, αφού η Γιώτα (Ηλιάνα) δεν είχε προφυλακτικό, εγώ δεν είχα και μας έδωσε αυτή.
Κατά τα λοιπά ισχύουν όσα έχουν ειπωθεί για την Γιώτα-Ηλιάνα.
Ψυχεδελική εμπειρία...
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
χρωσταω μια διηγηση για το πως περασα στις 30/12/2006 στη γεννηματα 133.εκλεισα ραντεβου με μια ρωσσιδα γυρω στα 35 βικτωρια το ονομα της.μετρια εμφανιση 1.65,αδυνατη,ξανθια,κοντο μαλλι.με ρωτησε τι προγραμμα θελω κ της ειπα το πιο χαλαρωτικο.πηρα τελικα 40 μασαζ με 20 ευρω.η γκομενα ξερει κ γαμω τα μασαζ μου εκανε σε ολο στο σωμα ακομα κα κωλο ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ.ο τζουτζουκος μου εμεινε παραπονεμενος.φευγω απο εκει ανανεωμενος να πω την αληθεια αλλα κ τρομερα καβλωμενος.γιαυτο κ πηγα για πρωτη φορα καλλιροης κ φρατζη.μου ανοιξε μια ρωσσιδα παλι στα 45 κ με ρωταγε τι θελω κ απο που εμαθα το μερος.της λεω θελω το προγραμμα 60 + 20 κ της εκλεισα το ματι.γελασε κ μπηκα μεσα.μου προσφερε κοκα κολα κ καφε κ τοτε ξεκινησαν τα ωραια.παρελασανε μπροστα μου 8 μουνακια για καθε γουστο.α!!!!παρεπιπτωντως υπαρχουν καποιοι μαλακες στο site που καθονται κ ξερνανε τα παντα που γραφονται εδω.υπηρχε καποια σειρα που ελεγε για μια γεωργιανη την ευα που το καταπινει κ κανει ακαπωτο.το κοριτσι το καψανε αυτοι οι μαλακες γιατι την καρφωσανε στην τσατσα κ πρεπει να τη διωξανε.μου τα ειπε η τσατσα η ιδια οταν την ρωτησα για ακαπωτο.παμε στην ουσια.διαλεξα μια 21 απο ρωσσια βαλια το ονομα της.ενα κοριτσι 1.68 ξανθο μακρυ μαλλι,κορμι λαμπαδα.μου αρεσε γιατι ειχε πολυ γλυκεια φατσα,το κοριτσι της διπλανης πορτας θα ελεγα.ξεκινησε με μασαζ 20 νλεπτα της πλακας εντελως ομως.μιλαγε ταυτοχρονα για διαφορα.μετα μου ειπε να γυρισω κ τοτε ξεκινησανε τα ωραια.γδυθηκε κ αρχισε να με γλυφει παντου στο στηθος,στις ρωγες,στην κοιλια.μετα ξεκινησε το κλαρινο.η κοπελα κατεχει το αθλημα.την εβαλα κ στηθηκε σε σταση 69 για να εχω θεα τα κωλομερια της.μετα ηρθε απο πανω κ επαθα σοκ.ηταν ΤΟΣΟ ΣΤΕΝΟΜΟΥΝΑ που ποναγε το καβλι μου 1 μερα ολοκληρη.απορια!!οταν με καβαλαγε υπηρχε πισω μας ενας καθρεφτης.επαιρνε συνεχεια ποζες κ κοιταζε διαρκως εκει με ναζι.εχει τυχει σε αλλον αυτο το πραγμα?εγινα πρωταγωνιστης σε καμια ταιναι στη ρωσσια???δε γαμιεται ειπα θα γινω κ διασημος κ της ζητησα να κατσει στα 4 οπυ εκει παρεδωσα τα φλοκια μου.μολις τελειωσα εκατσε 5 λεπτα ακομη κ μιλαγαμε.υστερα μου εδωσε 4 φιλακια στο μαγουλο κ τελος.εμπειρια??δεν εκλαψα τα λεφτα μου γιατι ηταν σαν να το εκανα με την γκομενα μου.σημερα πηγα ξανα γεννηματα γιατι με ειχε καβλωσει μια ελληνιδα αθηνα το ονομα της.μολις εφτασα μου ειπε μια κοπελα οτι ειναι αρρωστη κ την αντικαθιστα εκεινη.ονομα δεν ρωτησα γιατι ηταν ψιλομπαζο 1,55 αδυτανη ξανθια χωρις βυζι.δε γαμιεται λεω αφου ηρθα χαλαλι.πηρα το προγραμμα της μιας ωρας με 30 ευρω.μασαζ πολυ κατωτερο απο της βικτωριας παντου ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΣΤΟΝ ΤΖΟΥΤΖΟΥΚΟ ΜΟΥ.εφυγα δυσαρεστημενος παλι.εχω δυο αποριες οποιος θελει απανταει εδω ή στελνει pm.πρωτη απορια ειναι με τον καθρεφτη στην φραντζη και δευτερη κ πιο σημαντικη στη γεννηματα παιζει φραπε,πιπα?αν ναι ποιο προγραμμα παιρνεις και ποιες κοπελες το κανουν?με ενδιαφερει η αθηνα κυριως.καποια σειρα ειχε πει οτι με 40 ευρω γινεται.δε διευκρινησαι ποια το κανει και ποιο προγραμμα το απλο με τα 40 λεπτα κ το πληρωνει διπλο ή ειναι παπαριες?καλο ειναι να γραφουμε αληθειες κ μη τα σκαμε τα ευρω ασκοπα.ελπιζω να βοηθησα κ εγω λιγο στον αγωνα.περιμενω απαντησεις.ζητω η αθηνα!!! 

Που ακριβώς γίνονται αυτα ;;;; pm οποιος ξερει !! !!!
 

inkubus

Ανώτατος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2006
Μηνύματα
425
Κριτικές
85
Like
2.472
Πόντοι
12.930
Πέρασα κι απο Γ  Σεπτεμβρίου 25
Μιλάμε για πολλές κοπέλες. Μαυρή , Ανατολικές....Πρόκειται για την Μικτή Κόσμου των Μπάζων!
Οι πουτάνες που κάνουν πιάτσα έξω στον δρόμο αυτόν είναι απείρως καλύτερες εμφανισιακά!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Μετά από αυτοψία επιβεβαιώνω.
Στο μαγαζί υπήρχε άλλο ένα ωραίο έκφυλο μωράκι η Σοφία, το οποίο σίγουρα παίζει, αφού η Γιώτα (Ηλιάνα) δεν είχε προφυλακτικό, εγώ δεν είχα και μας έδωσε αυτή.
Κατά τα λοιπά ισχύουν όσα έχουν ειπωθεί για την Γιώτα-Ηλιάνα.
Ψυχεδελική εμπειρία...

....αφου δεν σε εστειλε να παρεις εσυ προφυλακτικα, οπως μου εχει κανει εμενα, παλι καλα....
..σε γλιτωσε κι απ το δρομολογιο....
 

inkubus

Ανώτατος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2006
Μηνύματα
425
Κριτικές
85
Like
2.472
Πόντοι
12.930
[Οι πουτάνες που κάνουν πιάτσα έξω στον δρόμο αυτόν είναι απείρως καλύτερες εμφανισιακά!



..επισης και απειρως πιο μολυσμενες αφροδισιακα ..!/quote]

Σωστά...Δεν το ανέφερα σαν προτροπή, το ανέφερα για να δείξω πόσο χάλια ήταν μέσα στο μασατζίδικο.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Το Θέμα με Γεννηματά τελικά μάλλον μούφα είναι. Πήγα τις προάλλες...μόνο μασάζ!!! ούτε σπόντα!!!

..το παληκαρι που προσφατα εγραψε οτι γινεται παιχνιδι στη γενηματα, ειναι μαλλον αυτο που παιζει με τον υπολογιστη του γραφειου του μαγαζιου.... :jerking: :jerking:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom