Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Φέρε μαζί σου προφυλακτικά! (δεν έχουν-δεν θυμούνται που τα χουν βάλει κλπ)

....ναι ναι, δεν θυμουνται που εχουν βαλει τα ευρω, με τα οποια αγοραζεις τα προφυλακτικα..
..γι αυτο σε στελνουν να αγορασεις καινουριο πακετο και σου κρατανε και τα ρεστα.. :headbang:  :headbang:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ΡΕ παιδες αλήθεια γνωριζει κανεις τι παιζει τωρα στο ΟΑΣΙΣ????

....πληροφοριες εκ των ΠΟΛΥ έσω, λενε οτι απο τοτε που κοψανε το μισαωρο, εκλειψανε οι μυγες στο χωρο..  :grin: :grin:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Μολις γυρισα απο γαλατσιου 1...το καρπουζι μαπα!! ελοιπαν ολες και ηταν μονο μια 'αφρατουλα' ονοματι κατερινα....πειραιωτισα! ειπα να την παρω μπασ και μου εκανε κανα καλο μασαζ τουλαχιστον γιατι ειμουν πιασμενος....χαλια και το μασαζ χαλια και τα υπολοιπα!! μιλουσε παρα πολυ και μου την εσπασε....εβγαλε και το φορεμα και πεσανε τα κρεατα χαμω....ασε..δραμα!!
τσαμπα το 80αρι...

.....αφου ειπαμε βρε παληκαρια, χαλαρα μεχρι να επιστρεψει η εβιτα.. οταν λειπει η γατα χορευουν τα τσολια....
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Πέρασα χθες από το μαγαζί που βρίσκετε στο Χαλάνδρι. Είναι μόνο μία κοπέλα, μία Ελληνίδα πολύ μπάζω, αλλά με φιλότιμο. Το μασάζ χάλια, όμως η πίπα (με καπότα) πολύ καλή. Η ταρίφα 60 ευρό + 20 ευρό για την πίπα.

..δηλαδη 80 γιουρακια για ΜΙΑ πιπα και αυτη απο ΜΠΑΖΟ ????
 

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
.....αφου ειπαμε βρε παληκαρια, χαλαρα μεχρι να επιστρεψει η εβιτα.. οταν λειπει η γατα χορευουν τα τσολια....

ποια ειναι η εβιτα συναδελφε; μια χοντρη μαυριδερη; και ποτε θα γυρισει επιτελους;
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ποια ειναι η εβιτα συναδελφε; μια χοντρη μαυριδερη; και ποτε θα γυρισει επιτελους;

..η εβιτα ειναι μια λιγο χοντρη (που τωρα τελευταια εχει χασει καποια κιλα) με μαυρο μακρυ μαλλι.. ειναι η ιδιοκτητρια..
και θα γυρισει μολις φτιαξει τα δοντακια της απο ρουμανια..
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
..η εβιτα ειναι μια λιγο χοντρη (που τωρα τελευταια εχει χασει καποια κιλα) με μαυρο μακρυ μαλλι.. ειναι η ιδιοκτητρια..
και θα γυρισει μολις φτιαξει τα δοντακια της απο ρουμανια..
Συναδελφε giorgospapa σε βλεπω ιδιαιτερα ενημερωμενο στο μασατζιδικα και αυτο με ευχαριστει.Το συγκεκριμενο μαγαζι αν και κοντα στο σπιτι μου(πραγμα που με βολευει για καμια ξεπετα)απο ποιοτητα ειναι χαλια.Οκ δεν αντιλεγω οτι παιζει sex κατευθειαν αλλα ρε παιδι μου πολυ χαλια απο γκομενες, τωρα και η Εβιτα να γυρισει δεν νομιζω οτι θα αλλαξουν πολλα,εκτος και αν εχεις πληροφοριες οτι θα ερθει νεο αιμα. Μπας και δουμε καμια ασπρη μερα δηλαδη γιατι εχω βαρεθει να κουτουπωνω τη Ρωξαννη.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
....πρωτη μεταγραφη παιζει να ειναι και η γιωτα..
 

nikes

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
113
Like
2
Πόντοι
1
η Εβιτα θα γυρισει σε 10 μέρες , μέχρι τότε αστα να πάνε...
Μετά όμως εχω πληροφορίες για ανανέωση ....ιδωμεν ....παντως η Εβιτα και καλό μασαζ και καλο μησι με ενδιαφέρον στρουμπουλο σώμα . Ρωξάνη , Χριστίνα που ειναι τωρα εχουν καλη βαθμολογία (στο 7 με αριστα το δεκα ).
Μη σνομπάρετε την ΑΝΝΑ στην Μαρνης . Στη κατηγορια στρουμπουλές ειναι πολυ καλή με διατριβη στις πίπες .
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
η Εβιτα θα γυρισει σε 10 μέρες , μέχρι τότε αστα να πάνε...
Μετά όμως εχω πληροφορίες για ανανέωση ....ιδωμεν ....παντως η Εβιτα και καλό μασαζ και καλο μησι με ενδιαφέρον στρουμπουλο σώμα . Ρωξάνη , Χριστίνα που ειναι τωρα εχουν καλη βαθμολογία (στο 7 με αριστα το δεκα ).
Μη σνομπάρετε την ΑΝΝΑ στην Μαρνης . Στη κατηγορια στρουμπουλές ειναι πολυ καλή με διατριβη στις πίπες .

.....θες να πεις οτι η εβιτα ακομη δουλευει ενεργα ??
 

nikes

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
113
Like
2
Πόντοι
1
τουλαχιστον πριν δυο -τρεις μήνες , ναι...
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ειπα κι εγω....
..γιατι απο τοτε που εγινε ''αφεντικο'' βλεπει πουτσα και κανει εμετο.............
 

nikes

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
113
Like
2
Πόντοι
1
δεν το πιστεύω  ... έχει άποψη για το γαμησι ...το πιστεύει το θέμα..
 

InAthens

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
268
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Καλησπέρα συναγωνιστές ... χτές το πρωί πέρασα από 3ης Σεπτεμβρίου 25 (τόσο δεν είναι? τα μπερδεύω τα νούμερα :)
Καθώς ήταν ότι είχαν ανοίξει λίγο μετά τις 11 ήταν εκεί η Νάντια (πάντα χαμογελαστή, καστανόξανθη, πρασινογάλαζα μάτια, με κανονικό σωματότυπο), η Τάνια (κι αυτή χαμογελαστή, ξανθιά γαλανομάτα, λίγο πιο ψηλή από τη Νάντια αλλά το ίδιο στυλ σώματος) και μια κοντύτερη με κοντό πυρόξανθο μαλλί, σχετικά γεματούλα που φαινόταν να έχει και βύζους της οποίας το όνομα δεν συγκράτησα.
Καθώς τη Νάντια την είχα ξαναπάρει και η κοντου΄λα δεν μου έκανε κλικ ... ο κλήρος έπεσε στην Τάνια ... η οποία ομολογουμένως ήταν πιο κοντά στο κλικ μου (άσε που φοραγε και ένα μίνι με μαύρες μπότες .. κόλαση)!
Αφού διαποίστωσα ότι ο τιμοκατάλογος παρέμενε ο ίδιος (60+20 για full πρόγραμμα), έκανα το μπανάκι μου (πρέπει να το βελίώσουν το λουτρό τους πάντως .. τόσα τους δίνουμε!!!) και ξεκινήσαμε ...
Μασσάζ σχετικά ικανοποιητικό .. πολύ απαλά χέρια η Τάνια ... και προχώρησε στο πιο ερεθιστικό με τα δάχτυλα και τα νύχια .. μου ζήτησε να γυρίσω και έβγαλε και εκείνη μπολύζα και σουτιέν .. και στη συνέχεια και τα υπόλοιπα. Για να μην πολυλογώ ... γλωσσόφιλα, χαδάκια, φιλάκια, δαχτυλάκια ελεύθερα ... full γλύψιμο παντού και πίπα ακάποτη, γαμισάκι ωραίο και τελικά τελείωμα στα βυζάκια.
Γενικά πολύ καλή εντύπωση και η κοπέλα φαινόταν τουλάχιστον ότι είχε όρεξη. Η Τάνια είναι από Ουκρανία και όπως μου είπε είναι 40 μήνες στην Ελλάδα ... προσωπικά την προτείνω.
 

xusas28

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2006
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
Το μόνο που έχω να πω ειναί οτι έχω μείνει άναυδος... Ρε αδέρφια μου είστε με τα καλά σας?? Τόσο μεγάλος ντόρος και απορίες για κείνη τη πατσαβούρα την Εβίτα??? Ρε παιδία ας μου πεί κάποιος δηλαδή ότι δεν μιλάμε για την ίδια... Γία χυπνήστε λιγάκι γαμώτο και αναρωτηθέιτε... Καταθέτετε 80αρια για να γαμήσετε μόνο και μόνο επειδή κάνει καλό γαμήσι????? Και η γιαγία μου κάνει καλό και είναι 3 φορές καλύτερη από την Εβίτα.. Δεν την μπορό την θεωρία μουνί να 'ναι και ότι να 'ναι. Ο αδελφός ο ΙnAthens μας προτείνει λέει 3η σεπτεμβρίου...Μα καλα αυτό απορώ πως δεν έχει κλείσει ακόμα με κείνες εκεί που έχει μέσα! Αυτές μόνο για οικιακές βοηθεί κάνουν να ξεσκατίζουν κανα γέρο...Η Μ Α Ρ Τ Ο Ν ρε InAthens... Με όλο το σεβασμό δηλαδή!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Το μόνο που έχω να πω ειναί οτι έχω μείνει άναυδος... Ρε αδέρφια μου είστε με τα καλά σας?? Τόσο μεγάλος ντόρος και απορίες για κείνη τη πατσαβούρα την Εβίτα??? Ρε παιδία ας μου πεί κάποιος δηλαδή ότι δεν μιλάμε για την ίδια... Γία χυπνήστε λιγάκι γαμώτο και αναρωτηθέιτε... Καταθέτετε 80αρια για να γαμήσετε μόνο και μόνο επειδή κάνει καλό γαμήσι????? Και η γιαγία μου κάνει καλό και είναι 3 φορές καλύτερη από την Εβίτα.. Δεν την μπορό την θεωρία μουνί να 'ναι και ότι να 'ναι. Ο αδελφός ο ΙnAthens μας προτείνει λέει 3η σεπτεμβρίου...Μα καλα αυτό απορώ πως δεν έχει κλείσει ακόμα με κείνες εκεί που έχει μέσα! Αυτές μόνο για οικιακές βοηθεί κάνουν να ξεσκατίζουν κανα γέρο...Η Μ Α Ρ Τ Ο Ν ρε InAthens... Με όλο το σεβασμό δηλαδή!

....δεν μας λες τι μουνια πηδας και με ποσο ? ποση ωρα, τι σερβις και αλλα διαφορα τετοια ?????
....που ξερεις ? μπορει να μας πιανουν κοροιδα..
..με ολο το σεβασμο δηλαδη....
....προτεινε και κατι.....................
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
....δεν μας λες τι μουνια πηδας και με ποσο ? ποση ωρα, τι σερβις και αλλα διαφορα τετοια ?????
....που ξερεις ? μπορει να μας πιανουν κοροιδα..
..με ολο το σεβασμο δηλαδη....
....προτεινε και κατι.....................

Συμφωνο ρε κολλητε,
ολοι λενε οτι γαμαμε μπαζα αλλα δεν προτεινουν και καμια καλη,Οκ αμα παρουμε κανα CT θα ειναι καλα!!!!!! αλλα και τα 300 euro δεν ειναι ασχημα!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom