Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Συμφωνο ρε κολλητε,
ολοι λενε οτι γαμαμε μπαζα αλλα δεν προτεινουν και καμια καλη,Οκ αμα παρουμε κανα CT θα ειναι καλα!!!!!! αλλα και τα 300 euro δεν ειναι ασχημα!!!!

..εγραψε και ο panosmpos (και συμφωνω) σε αλλο θεμα οτι και στο μεταξουργειο βρισκεις καμια φορα κοπελες σε ομορφια επιπεδου ct και σε τιμες μεταξουργειου....
..εν τοιαυτη περιπτωσει, μας εχει φαει η μαλακια των προτυπων που μας ταιζουνε απ την τηλεοραση κλπ....
..θελουμε μουνια διμετρα, ξανθα, αλογα, εκφυλα, πουτανες στο κρεβατι, κυριες στο σαλονι, τελειες μαγειρισες, χωρις ιχνος κυταροιτιδας, γυμνασμενες, δυναμικες κλπ κλπ..... (για να μην πω και τι αλλο)
....ακομη και στο θεμα καθημερινες γυναικες που ανοιξε προσφατα, ολοι περιγραφουμε γυναικες με κωλαρες, βυζαρες, λαγνα (γεματα υποσχεση) βλεματα, προκλητικα ντυσιματα κλπ.. θα μου πεις ωραια δεν ειναι αυτα ? ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ειναι ωραια και ειναι και ενα απ τα ζητουμενα μας για να περναμε καλα και να χυνουμε ακομη καλλιτερα....!!!!!!
..αλλα κανενας, ΜΑ ΚΑΝΕΝΑΣ βρε παληκαρια δεν εχει πει ''εχει κατι ματαρες αυτη και εναν τροπο οταν σου μιλαει.......'' κλπ κλπ
....και εν τελει, κανενας μας δεν εχει μαθει να διαβαζει ματια ????
.. τελος παντων, μεχρι τοτε γαμαμε τις χ(ει)ρες με τα πεντε ορφανα, βγαζουμε καυλοσπυρα, και κανουμε και κηρυγμα κι απο πανω.....!!!!!
....και χρησιμοποιω πρωτο πληθυντικο για να μην παρεξηγηθω....!!!!!!!!!!!!!
 

salzburg

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
341
Κριτικές
5
Like
274
Πόντοι
21
μαγκες ξερει κανεις να μου πει αν εχει ωραιες γυναικες και γαμησι απο την πρωτη φορα , αυτο που ειναι φρανζη και καλλιροης
 

wesleypipes

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα, ειμαι καινουριος και μπηκα να σας πω τον καημο μου. Πηγα χθες με ενα φιλο Μαρνη 28 και μας υποδεχθηκε η Ζανα. Ειχα διαβασει οτι η κοπελα ξηγιεται εξτρα περιποιηση αλλα οταν την ρωτησαμε ειπε οτι αυτα που εχουμε ακουσει δεν ηταν αληθεια και οτι παιζει μονο μασαζ. Καναμε κατι λαθος? Οταν ρωτησε που ειδαμε για το μαγαζι της ειπα οτι το προτεινε ενας φιλος.
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.445
Κριτικές
5
Like
67.190
Πόντοι
12.056
Ο φοβος φυλαει τα ερημα  ;) ;)
 

Επισκέπτης
καλημερα, ειμαι καινουριος και μπηκα να σας πω τον καημο μου. Πηγα χθες με ενα φιλο Μαρνη 28 και μας υποδεχθηκε η Ζανα. Ειχα διαβασει οτι η κοπελα ξηγιεται εξτρα περιποιηση αλλα οταν την ρωτησαμε ειπε οτι αυτα που εχουμε ακουσει δεν ηταν αληθεια και οτι παιζει μονο μασαζ. Καναμε κατι λαθος? Οταν ρωτησε που ειδαμε για το μαγαζι της ειπα οτι το προτεινε ενας φιλος.
επρεπε να δεχτειτε το μασαζ και επανω στο μασαζ θα το ζηταγατε απο την κοπελα
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
καλημερα, ειμαι καινουριος και μπηκα να σας πω τον καημο μου. Πηγα χθες με ενα φιλο Μαρνη 28 και μας υποδεχθηκε η Ζανα. Ειχα διαβασει οτι η κοπελα ξηγιεται εξτρα περιποιηση αλλα οταν την ρωτησαμε ειπε οτι αυτα που εχουμε ακουσει δεν ηταν αληθεια και οτι παιζει μονο μασαζ. Καναμε κατι λαθος? Οταν ρωτησε που ειδαμε για το μαγαζι της ειπα οτι το προτεινε ενας φιλος.

το μονο λαθος που κανατε ειναι οτι πηγατε στην μπουρουχα την ζανα....επρεπε να πατε αλλου!
 

nikes

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
113
Like
2
Πόντοι
1
το μαγαζυ παιζει καλα ,  η Ζανα αξιζει , δεν συμφωνω με τον συναγωνιστη...
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Συμφωνώ, με τη Ζάνα έχω κάνει τις καλύτερες χυσιές. Είναι καβλιάρα και το απολαμβάνει!

Τώρα δεν ξέρω κάποιοι απο εδώ πως τα καταφέρνουν, και αν και πάνε σε κραγμένα μασατζίδικα ΔΕΝ πηδάνε.... :idiot: :idiot:

Σίγουρα είναι οι ίδιοι οι οποίοι κολλάνε τα τέλη στο τζάμι του αυτοκινήτου κάθε χρόνο το ένα δίπλα στο άλλο :jerking: :jerking: με αποτέλεσμα μετά απο 10 χρόνια να μην έχουν ορατότητα! :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

astrikos

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
57
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά,
Μια απορία: χτες το απόγευμα πήγα στην Ομήρου 44, έχοντας διαβάσει τα διάφορα ποστ από τους συναγωνιστές ότι είναι σούπερ, καταπληκτικά και ότι παίζουν πολλές κοπέλες για μασάζ. Για την ποιότητα των υπηρεσιών δεν θα σχολιάσω, καθότι περί ορέξεως κολοκυθόπιτα και τα συναφή εποχικά φυτά. Όμως, πολλοί συναγωνιστές σε διάφορα ποστ αναφέρουν ότι πήγαν Ομήρου και συνάντησαν "πολλά κορίτσια" και "διάλεξα" την τάδε και την άλλη.
Εγώ πήγα, ήταν μια γριά, ξανθιά χιουμαν ρισορσες μανατζερ (a.k.a. τσατσά) και μου λέει: "Ραντεβού δεν έχετε? Αααααααααααα, κρίμα. Η κοπέλα (η μία και μοναδική που είδα και ήταν εκεί προφανώς -αλλιώς οι κοπέλες- (ωραίο μελαχρινό, κοντούλι, μαύρη μίνι φούστα) έχει ραντεβού και ο πελάτης είναι ήδη στο μπάνιο, οπότε δυστυχώς ελάτε στις 6." Και με τρόπο μου ανοίγει και τη πόρτα.
Πάω και απέναντι, μια ξανθιά γερασμένη (αυτή πια είναι), σε ρόλο ασισταντ χιουμαν ρεσουρσες μανατζερ (δηλαδή κάνει και διαχείριση και τσιμπούκια) μου λέει το ίδιο -και ότι κακώς ήρθα αφού δεν με έστειλε η Ντιρεκτορ από απέναντι. Το γκομενάκι που περίμενε τον πελάτη μια χοντρούλα μελαχρινή.
Το σύνολο 2! κορίτσια σε δυο διαφορετικά στουντιο (οκ, ίδου μανατζμεντ). Πού είναι τα 5-6 κορίτσια, και τα "αφού η Χ δεν ήταν διαθεσιμη, πήρα την Ψ κ.ο.κ.).

Υ.Γ. Έχουν και σουπερ σάιτ τρομάρα τους που ενημερώνει για τις περιποιήσεις και καλά. -μην φανταστείτε, είναι τελείως βιτρίνα.

Αυτά, αν γνωρίζει κάποιος κάτι ας πει.
 

inkubus

Ανώτατος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2006
Μηνύματα
425
Κριτικές
85
Like
2.472
Πόντοι
12.930
Καλησπέρα παιδιά,
Μια απορία: χτες το απόγευμα πήγα στην Ομήρου 44, έχοντας διαβάσει τα διάφορα ποστ από τους συναγωνιστέ ς ότι είναι σούπερ, καταπληκτικ ά και ότι παίζουν πολλές κοπέλες για μασάζ. Για την ποιότητα των υπηρεσιών δεν θα σχολιάσω, καθότι περί ορέξεως κολοκυθόπιτ α και τα συναφή εποχικά φυτά. Όμως, πολλοί συναγωνιστέ ς σε διάφορα ποστ αναφέρουν ότι πήγαν Ομήρου και συνάντησαν "πολλά κορίτσια" και "διάλεξα" την τάδε και την άλλη.
Εγώ πήγα, ήταν μια γριά, ξανθιά χιουμαν ρισορσες μανατζερ (a.k.a. τσατσά) και μου λέει: "Ραντεβού δεν έχετε? Ααααααααααα α, κρίμα. Η κοπέλα (η μία και μοναδική που είδα και ήταν εκεί προφανώς -αλλιώς οι κοπέλες- (ωραίο μελαχρινό, κοντούλι, μαύρη μίνι φούστα) έχει ραντεβού και ο πελάτης είναι ήδη στο μπάνιο, οπότε δυστυχώς ελάτε στις 6." Και με τρόπο μου ανοίγει και τη πόρτα.
Πάω και απέναντι, μια ξανθιά γερασμένη (αυτή πια είναι), σε ρόλο ασισταντ χιουμαν ρεσουρσες μανατζερ (δηλαδή κάνει και διαχείριση και τσιμπούκια) μου λέει το ίδιο -και ότι κακώς ήρθα αφού δεν με έστειλε η Ντιρεκτορ από απέναντι. Το γκομενάκι που περίμενε τον πελάτη μια χοντρούλα μελαχρινή.
Το σύνολο 2! κορίτσια σε δυο διαφορετικά στουντιο (οκ, ίδου μανατζμεντ). Πού είναι τα 5-6 κορίτσια, και τα "αφού η Χ δεν ήταν διαθεσιμη, πήρα την Ψ κ.ο.κ.).

Υ.Γ. Έχουν και σουπερ σάιτ τρομάρα τους που ενημερώνει για τις περιποιήσει ς και καλά. -μην φανταστείτε, είναι τελείως βιτρίνα.

Αυτά, αν γνωρίζει κάποιος κάτι ας πει.

ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ:
Εχοντας φάει πόρτα σαν αυτή που λέει ο φίλος, λέω ας πάω πρωι Σαββάτου να κλείσω και ραντεβού με Χριστίνα.
Τηλεφωνώ μου λένε οκ στις 11.30 με Χριστίνα.
Εμφανίζομαι στην ώρα μου, ανοίγει την πόρτα η Ρούλα και μου λέει αχ της έτυχε κάτι και δεν θα έρθει!
Μου λέει δεν θες να περάσεις με κάποια άλλη?
Κι επειδή η Ρούλα φαινόταν καλή και υποσχόμενη MIlf και αφού της είπα ότι είμαι πελάτης και έρχομαι συχνά και πέρνω την Χριστίνα μπήκα μαζί της ελπίζοντας ότι δεν θα έχουμε τα κλασικά
Λοιπόν αν και είναι φιλική, γελαστή κλπ. ακολουθεί την πεπατημένη, πρώτη φορά φραπές, μετά θα περάσουμε καλύτερα και κάθε φορά ακόμα καλύτερα.
Τα πράγματα είναι απλά:
Σ' όποιον δεν αρέσει αυτό το στυλ το διαγράφει το μαγαζί.
Εγώ το διαγραφω
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
το μαγαζυ παιζει καλα ,  η Ζανα αξιζει , δεν συμφωνω με τον συναγωνιστη...

ρε παιδια σε αυτο το μαγαζι μια μονο γυναικαρα αξιζει.....η οποια για μενα ειναι με διαφορα η πιο καυλιαρα μασατζου......ΘΕΟΔΩΡΑ.....τωρα αν θελετε να γαματε μπουρουχες με οποιο τροπο θελετε και να σας κανει και ωραια τελειωματα παω πασο...περι ορεξεως κολοκυθοπιτα.....απλα καλο ειναι να λεμε οτι εκτος απο τις υπηρεσιες καποιοι ενδιαφερονται και για την εμφανιση.....και αυτην την εχει μονο η ΘΕΟΔΩΡΑ η βουλγαρα!!!!!!!!!!!!!!!!οποτε οσοι πιστοι της μπουρουχιασης τραβηξτε προς μαρνης για ζανα...οσοι δεν....θεοδωρα ή καπου αλλου τελος παντων....οποιος ξερει ξερει..
 

xusas28

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2006
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε μου giorgospapa έχεις δίκιο! Αλλά με την αναφορά του InAthens πραγματικά ξενέρωσα...Δεν με χέρει κανείς εδω μέσα και αυτό που θα πώ δεν είναι ψέμμα. Έχω άκρη στο εχωτερικό γυναίκα αγγλίδα που έχει στην κατοχή της όλες τις vizites που ποζάρουν στο Playboy και Penthouse...Που βρίσκοντε ελλάδα βεβαίως...Κάποιες από αυτές της έχουν γαμίσει επώνυμοι..Τιμή?? 250 την ώρα. Αλλά γαμάς και την άλλη μέρα την βλέπεις στον πρωινό καφέ να κάνει επιδείχεις ρούχων...Βαρύ το ποσό.. Δεν λεω... Αλλά από το να δώσο 80 να μαμίσω την Εβίτα που πήγε ρουμανια να γυαλίσει τα χρυσά δόντια προτειμω.. Δεν είμαι εκατομμυριούχος αλλά το 80 για να γαμισω πατσαβούρα με πονάει ποιό πολύ από το 250 αρι που θα ευχαριστηθώ την τελειότητα..Γνώμη μου έτσι.. Δεν παροτρύνω κανέναν να ακολουθήσει το στύλ μου..Αλλά αυτό που διάβασα για τα δόντια της Εβίτας με στεναχώρησε γαμώ τον Τριανταφυλόπουλο γαμώ που μας έκοψε την εισαγωγή των 2 μετρων αιδοιων που ερχόντουσαν με τη σέσουλα στην Ελλάδα και γέμιζαν τα μασατζιδικα.... giorgospapa δεν πιστευω να είσαι αντίθετος με κατι που αναφέρω παραπανω...
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Σίγουρα είναι οι ίδιοι οι οποίοι κολλάνε τα τέλη στο τζάμι του αυτοκινήτου κάθε χρόνο το ένα δίπλα στο άλλο :jerking: :jerking: με αποτέλεσμα μετά απο 10 χρόνια να μην έχουν ορατότητα! :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

....μπα..... αν βαλεις 10 σηματα στη σειρα, ψηλα στο τζαμι, πανω απ τον καθρεπτη, δεν σε ενοχλει κι ο ηλιος..!!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Καλησπέρα παιδιά,
Μια απορία: χτες το απόγευμα πήγα στην Ομήρου 44, έχοντας διαβάσει τα διάφορα ποστ από τους συναγωνιστές ότι είναι σούπερ, καταπληκτικά και ότι παίζουν πολλές κοπέλες για μασάζ. Για την ποιότητα των υπηρεσιών δεν θα σχολιάσω, καθότι περί ορέξεως κολοκυθόπιτα και τα συναφή εποχικά φυτά. Όμως, πολλοί συναγωνιστές σε διάφορα ποστ αναφέρουν ότι πήγαν Ομήρου και συνάντησαν "πολλά κορίτσια" και "διάλεξα" την τάδε και την άλλη.
Εγώ πήγα, ήταν μια γριά, ξανθιά χιουμαν ρισορσες μανατζερ (a.k.a. τσατσά) και μου λέει: "Ραντεβού δεν έχετε? Αααααααααααα, κρίμα. Η κοπέλα (η μία και μοναδική που είδα και ήταν εκεί προφανώς -αλλιώς οι κοπέλες- (ωραίο μελαχρινό, κοντούλι, μαύρη μίνι φούστα) έχει ραντεβού και ο πελάτης είναι ήδη στο μπάνιο, οπότε δυστυχώς ελάτε στις 6." Και με τρόπο μου ανοίγει και τη πόρτα.
Πάω και απέναντι, μια ξανθιά γερασμένη (αυτή πια είναι), σε ρόλο ασισταντ χιουμαν ρεσουρσες μανατζερ (δηλαδή κάνει και διαχείριση και τσιμπούκια) μου λέει το ίδιο -και ότι κακώς ήρθα αφού δεν με έστειλε η Ντιρεκτορ από απέναντι. Το γκομενάκι που περίμενε τον πελάτη μια χοντρούλα μελαχρινή.
Το σύνολο 2! κορίτσια σε δυο διαφορετικά στουντιο (οκ, ίδου μανατζμεντ). Πού είναι τα 5-6 κορίτσια, και τα "αφού η Χ δεν ήταν διαθεσιμη, πήρα την Ψ κ.ο.κ.).

Υ.Γ. Έχουν και σουπερ σάιτ τρομάρα τους που ενημερώνει για τις περιποιήσεις και καλά. -μην φανταστείτε, είναι τελείως βιτρίνα.

Αυτά, αν γνωρίζει κάποιος κάτι ας πει.

....φιλε αστρικε, το μαγαζι αυτο πρεπει να το πας λάου-λάου....
..εγω σ αυτο το μαγαζι εχω δει να παρελαυνουν απο μπροστα μου πανω απο 12 τεμαχια..
αν διαβασεις σε προηγουμενες σελιδες, θα δεις οτι καλο θα ειναι στο εν λογω πολιτισμικο κεντρο να γνωριστεις με τη μαμα ελενη (χιουμαν ρισορσις μανατζερ), ωστε να σε φτιαχνει..
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Φίλε μου giorgospapa έχεις δίκιο! Αλλά με την αναφορά του InAthens πραγματικά ξενέρωσα...Δεν με χέρει κανείς εδω μέσα και αυτό που θα πώ δεν είναι ψέμμα. Έχω άκρη στο εχωτερικό γυναίκα αγγλίδα που έχει στην κατοχή της όλες τις vizites που ποζάρουν στο Playboy και Penthouse...Που βρίσκοντε ελλάδα βεβαίως...Κάποιες από αυτές της έχουν γαμίσει επώνυμοι..Τιμή?? 250 την ώρα. Αλλά γαμάς και την άλλη μέρα την βλέπεις στον πρωινό καφέ να κάνει επιδείχεις ρούχων...Βαρύ το ποσό.. Δεν λεω... Αλλά από το να δώσο 80 να μαμίσω την Εβίτα που πήγε ρουμανια να γυαλίσει τα χρυσά δόντια προτειμω.. Δεν είμαι εκατομμυριούχος αλλά το 80 για να γαμισω πατσαβούρα με πονάει ποιό πολύ από το 250 αρι που θα ευχαριστηθώ την τελειότητα..Γνώμη μου έτσι.. Δεν παροτρύνω κανέναν να ακολουθήσει το στύλ μου..Αλλά αυτό που διάβασα για τα δόντια της Εβίτας με στεναχώρησε γαμώ τον Τριανταφυλόπουλο γαμώ που μας έκοψε την εισαγωγή των 2 μετρων αιδοιων που ερχόντουσαν με τη σέσουλα στην Ελλάδα και γέμιζαν τα μασατζιδικα.... giorgospapa δεν πιστευω να είσαι αντίθετος με κατι που αναφέρω παραπανω...

.....οχι, και βεβαια δεν ειμαι αντιθετος..
ομως, περι ορεξεως κολοκυθοπιτα που λενε..
καποιοι γουσταρουν να τα σπρωχνουν σε στριπτιζαδικα, καποιοι σε σπιτια, καποιοι σε ct και γενικα όπου γουσταρει ο καθενας....
....το οτι ειμαστε στην ελλαδιτσα και σε αυτον τον τομεα πισω, σε σχεση με αλλα (οχι πολυ μακρινα μας) κρατη, δεν σημαινει οτι μπορουμε καποιοι απο εμας (ακομη κι αν μαζευτουμε και αρκετοι) να διαμορφωσουμε νεο τοπιο στην αγορα αυτη..
..την τρωμε, και στην καλλιτερη περιπτωση της βαζουμε και λιγο αλατι να νοστιμησει....
 

xusas28

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2006
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
Τελοσπάντων! Ξεφύγαμε από το θέμα του forum! Αλλά οχι ότι όποιος πρωτάρης μπαίνει εδώ θα αγνοήσει τις καταθέσεις μας! Μασατζίδικα που γαμάς λοιπόν συνεχίζεται!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
....απο σημερινη μεσημεριανη επιδρομη στη συγγρου 12..
..ανοιγει μια μαυρομαλλα (στο ποδι της αφεντικινας), και αφου περναω την ανακριση  :grin: (καθως ειχα πανω απο ενα χρονο να παω και δεν με θυμοντουσαν), μου λεει οτι δουλευουν τρεις κοπελες.. η ιδια και αλλες δυο οι οποιες παρελασαν και ευθυς αμεσως απο μπροστα μου..
..μια ξανθια ελληνιδα 50αρα (παλια καραβανα) μπουρουχα και η χριστινα 38 ετων (κατα τα λεγομενα της) βουλγαρα..
..και βεβαια στον τελικο προκριθηκε η χριστινα....  :dancing: :dancing:
..αφου με συνοδεψε ευγενικα στο μπανιο, βγηκα και ο διαιτητης σφυριξε την εναρξη του τελικου..  :grin:
..μετα απο 20λεπτο μασαζ, της τα εβγαλα (ευκολα σχετικα) και την εβαλα στο τραπεζι να της κανω και καλα μασαζ..
....ωραιο σχετικα βυζακι, το ιδιο και κωλαρακι, ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΠΙΠΑ και γενικα πηδημα για κανενα 30λεπτο, κατα το οποιο γυμναστηκαν ολες οι μυικες ομαδες....  :dancing:  :dancing:
....η κοπελα ειναι γενικα ''σφικτη'' στη συμπεριφορα της, αλλα μολις χαλαρωσει λιγο τα δινει ολα.. ;)

αυτααααααά....

(τα προσωπα και τα γεγονοτα ειναι φανταστικα και οποιαδηποτε ομοιοτητα τους με πραγματικα προσωπα και γεγονοτα ειναι εντελως συμπτωματικη..)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom