Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
[Οι πουτάνες που κάνουν πιάτσα έξω στον δρόμο αυτόν είναι απείρως καλύτερες εμφανισιακά!



..επισης και απειρως πιο μολυσμενες αφροδισιακα ..!/quote]

Σωστά...Δεν το ανέφερα σαν προτροπή, το ανέφερα για να δείξω πόσο χάλια ήταν μέσα στο μασατζίδικο.

..το ξερω παληκαρι, δεν το παρεξηγησα..
το μαγαζι ειναι ή του υψους ή του βαθους σε κοπελες..
η ρενα (γνωστος ταληροφονιας) φερνει Ο,ΤΙ ειναι πιο φθηνο..
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
       

Τέλος δίνω το συνηθισμένο πακέτο 50+20 και μου ρίχνει το νέο ότι από αρχές του έτους το  μασάζ πήγε στα 60 (δηλαδή 25% αύξηση) και της απαντάω ότι δεν βλέπω που είναι το πρόβλημα αφού σου έχω δώσει 70 που είναι και παραπολα για τις υπηρεσίες σου και στο κάτω κάτω δεν με ενδιαφέρει πως θα τα μοιράσετε  μεταξύ σας Κάγκελο έμεινε το αλλοδαπό
ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕΣ  ΑΝΤΙΣΤΑΘΕΙΤΕ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΑΚΑΝΕΙ  εμείς με το ζόρι θα πάρουμε  αύξηση 5-10%

..το μαγαζι της μαρνης αλλαξε χερια..
..η ψηλη η μαυρομαλλα το πουλησε, γι αυτο βγαινει σε ρολο τσατσου η ζανα....
 

surf7

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Πέρασα χθες από το μαγαζί που βρίσκετε στο Χαλάνδρι. Είναι μόνο μία κοπέλα, μία Ελληνίδα πολύ μπάζω, αλλά με φιλότιμο. Το μασάζ χάλια, όμως η πίπα (με καπότα) πολύ καλή. Η ταρίφα 60 ευρό + 20 ευρό για την πίπα.
 

nikes

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
113
Like
2
Πόντοι
1
Νεα απο Γαλατσίου θελω, ξέρει κανένας ?
 

Επισκέπτης
..το παληκαρι που προσφατα εγραψε οτι γινεται παιχνιδι στη γενηματα, ειναι μαλλον αυτο που παιζει με τον υπολογιστη του γραφειου του μαγαζιου.... :jerking: :jerking:

Παντως ο ιδιοκτητης πρέπει να ειναι πολυ μαλακας...δεν εχει καταλαβει ακομα οτι με μια μαλακια, μια πιπούλα και ενα στριπτιζακι οι δουλειες του θα απογειωθούν!

Βεβαια, δεν βοηθάει ο χωρος...κουρτινες χωριζουν τα ''δωματια''. Από αυτο και μονο, θα έπρεπε να καταλαβαινουν αυτοι που μπαινουν ότι δεν προκειτε να παιξει ΤΙΠΟΤΑ.
 

wind11

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
527
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
ΓΕΝΗΜΑΤΑ τιποτα. Μην σπαταλάτε, χρόνο κόπο και χρήμα εκτος και εάν έχετε δισκοπάθεια, η θλάση μυών ή γουστάρετε ανατολικοφιλοσοφίες
 

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
Νεα απο Γαλατσίου θελω, ξέρει κανένας ?

Μολις γυρισα απο γαλατσιου 1...το καρπουζι μαπα!! ελοιπαν ολες και ηταν μονο μια 'αφρατουλα' ονοματι κατερινα....πειραιωτισα! ειπα να την παρω μπασ και μου εκανε κανα καλο μασαζ τουλαχιστον γιατι ειμουν πιασμενος....χαλια και το μασαζ χαλια και τα υπολοιπα!! μιλουσε παρα πολυ και μου την εσπασε....εβγαλε και το φορεμα και πεσανε τα κρεατα χαμω....ασε..δραμα!!
τσαμπα το 80αρι...
 

sankon

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες έχετε δίκιο!! τιποτα! μα τίποτα στη Γεννηματά. πήγα μεσημεράκι και ήταν εκεί ο μάγκας που έκανε πως ασχολείται με το laptop του. Οταν ήρθε κι άλλος πελάτης ακούγαμε ο ένας τον άλλο.Που να γίνει κάτι?? εχεμύθεια και διακριτικότητα μηδέν..οπότε.... Αντιο Γεννηματά!

Θέλουμε πληροφορίες για Γλυφάδα ΤΩΡΑ!!!
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.388
Κριτικές
1
Like
893
Πόντοι
96
Πέρασα χθες από το μαγαζί που βρίσκετε στο Χαλάνδρι. Είναι μόνο μία κοπέλα, μία Ελληνίδα πολύ μπάζω, αλλά με φιλότιμο. Το μασάζ χάλια, όμως η πίπα (με καπότα) πολύ καλή. Η ταρίφα 60 ευρό + 20 ευρό για την πίπα.

  Δεν νομίζω να ειχε αναφερθει κατι για Χαλανδρι στο παρελθον. Μονο για μια με κάτι ουσκία στα Βριλησια εκει εννοεισ?. Αν και λίγο ακριβό το φιλότιμο. Αν ειναι να χρεωνει 60+20 πιπα να της πουμε να μην κάνει μασαζ να μας πάρει μια πίπα με 20?
 

anachron

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2006
Μηνύματα
358
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
1
Πέρασα χθες από το μαγαζί που βρίσκετε στο Χαλάνδρι. Είναι μόνο μία κοπέλα, μία Ελληνίδα πολύ μπάζω, αλλά με φιλότιμο. Το μασάζ χάλια, όμως η πίπα (με καπότα) πολύ καλή. Η ταρίφα 60 ευρό + 20 ευρό για την πίπα.

Σε ποιό αναφέρεσαι αδερφέ;Έχω δει 2 αγγελίες για Χαλάνδρι. Μία Μεσογείων και μία χωρίς διεύθυνση, μόνο τηλέφωνο.
 

npap

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
181
Like
0
Πόντοι
1
ΡΕ παιδες αλήθεια γνωριζει κανεις τι παιζει τωρα στο ΟΑΣΙΣ????
 

nikes

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
113
Like
2
Πόντοι
1
συμφωνω για Χαλανδρι , ειναι η αγγελια με τηλεφωνο μονο .στον τριτο  και χωρις ασανσερ πισω απο την εκκλησια στον πεζόδρομο
 

gaiopan

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα υπαρχουν τιποτα λεπτομερειες για Σινώπης και Ευήνου?
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.052
Like
1.855
Πόντοι
216
μια σημαντικη παραθεση για το μασατζιδικο στη γλυφαδα!!! ποσειδωνος 57.

Μεγαλη μουφα!!!!!! αν και σαν χωρος λεει πολλα!!! αλλα απο τα αλλα τιποτα!!!!οι κοπελες πολλα χρονια πισω!!! χαλια μαυρα!!! μονο μια αξιζε εν ονοματι λιζα ολες οι αλλες σκατα!!!! απο υπηρεσιες μηδεν μου κανανε την πλατη κατακοκκινη και δεν ειχαν ιδεα απο μασαζ. απο τα αλλα πρεπει μαλλον να αφισεις μια περιουσια για να σου κατσουνε!!!! ετσι καταλαβα !!! παντως η χειροτερη εμπειρια που ειχα ποτε μου!!! δεν το συνιστω σε κανεναν μεγαλη κοροιδια!!!! και δεν σερβιρει ουτε φραπε!!!!!
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
ΡΕ παιδες αλήθεια γνωριζει κανεις τι παιζει τωρα στο ΟΑΣΙΣ????

Μέχρι την προηγούμενη βδομάδα έπαιζε ότι παίζει πάντα ...

Νεότερα απο Δευτέρα, αφού έχω προγραμματίσει επίσκεψη σήμερα το απόγευμα ...
 

inkubus

Ανώτατος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2006
Μηνύματα
425
Κριτικές
85
Like
2.472
Πόντοι
12.930
καλημερα υπαρχουν τιποτα λεπτομερειες για Σινώπης και Ευήνου?

Μικρό μαγαζάκι αλλά friendly.
Παίζει η γνωστή σαραντάρα Γιώτα μόνο που τώρα την λένε Ιλιάνα!
Επίσης μια Σοφία, όμορφη και μάλλον πρόθυμη.
Εγώ πήρα την Ιλιάνα και γίνονται όλα από την πρώτη φορά άνετα, χωρίς ψήσιμο.
Φέρε μαζί σου προφυλακτικά! (δεν έχουν-δεν θυμούνται που τα χουν βάλει κλπ)

 

inkubus

Ανώτατος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2006
Μηνύματα
425
Κριτικές
85
Like
2.472
Πόντοι
12.930
ΡΕ παιδες αλήθεια γνωριζει κανεις τι παιζει τωρα στο ΟΑΣΙΣ????


Μέχρι την προηγούμενη βδομάδα έπαιζε ότι παίζει πάντα ...

Με εξαίρεση ότι η Καίτη, από τις καλύτερες Milf έφυγε...
ΠΟΥ πήγε???
Επίσης λίγα, πολύ λίγα είναι τα "καλά" κορίτσια εκεί μέσα. ΟΙ περισσότερες μπάζα και το παίζουν δύσκολες.
Προσωπικά προτιμώ Μόνικα, επίσης πολύ καλό milf.
 

inkubus

Ανώτατος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2006
Μηνύματα
425
Κριτικές
85
Like
2.472
Πόντοι
12.930
Επειδή κάποιος φίλος διαμαρτυρήθηκε για την αύξηση στα μασατζίδικα από 1.1.07 δεν βλέπω να αλλάξει κάτι, αν κρίνω από την Ομήρου 44, όπου χτες στις 4 το απόγευμα είχαν μπεί 15 πελάτες και η τσατσά τους έδιωχνε μην έχοντας δωμάτια!!!
Πλέον μόνο με ραντεβού, σαν να ναι city tour....
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
γνωριζει κανεις για καποιο μασαζαδικο στην καλλιθεα θησεως 128?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Επειδή κάποιος φίλος διαμαρτυρήθηκε για την αύξηση στα μασατζίδικα από 1.1.07 δεν βλέπω να αλλάξει κάτι, αν κρίνω από την Ομήρου 44, όπου χτες στις 4 το απόγευμα είχαν μπεί 15 πελάτες και η τσατσά τους έδιωχνε μην έχοντας δωμάτια!!!
Πλέον μόνο με ραντεβού, σαν να ναι city tour....

....αυξησεις μεχρι τωρα στο υπουργειο εμποριου εχουν δηλωσει επισημα η μαρνης και η κουμανουδη στη λεωφορο αλεξανδρας.. :grin: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom