Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (7 μέλη και 34 επισκέπτες)

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
....μπα..... αν βαλεις 10 σηματα στη σειρα, ψηλα στο τζαμι, πανω απ τον καθρεπτη, δεν σε ενοχλει κι ο ηλιος..!!

Κι αν βάλεις και στα πλάγια στις πόρτες, τότε κυκλοφορείς με τη γκόμενα σου χωρίς να φοβάσαι πως θα σε δει η γυναίκα σου....................
 

salzburg

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
341
Κριτικές
5
Like
274
Πόντοι
21
μαγκες μπορει να μου προτεινει καποιος μια καλη γκομενα απο εμφανιση και απο service στην Φραντζη 4 ;
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
μαγκες μπορει να μου προτεινει καποιος μια καλη γκομενα απο εμφανιση και απο service στην Φραντζη 4 ;

οχι γιατι υπαρχουν καποιοι μαλακες που στο προσφατο παρελθον εχουνε καψει κοπελες με τις απαραδεκτες αναφορες τους για τις προσφερομενες υπηρεσιες τους.......οποτε πηγαινε στο καλο,βρες τη φραντζη,διαλεξε και παρε........και μην μας πεις τιποτα καλυτερα....και μην στειλεις πμ!
 

Επισκέπτης
μα ειδες κατι πραγματα?μερικοι αλητες να φτιαχνουν λιστες με τις κοπελλες και τι ακριβως προσφερουν...αισχος!!χαχαχαχ
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
μα ειδες κατι πραγματα?μερικοι αλητες να φτιαχνουν λιστες με τις κοπελλες και τι ακριβως προσφερουν...αισχος!!χαχαχαχ

μονο που στα μασαζ υπαρχει η ειδοποιος διαφορα οτι καποιες λιγες κοπελες κανουν και extreme προγραμματα ενω στα στριπ πανω κατω οι μισες βαρανε και οι αλλες οχι!
 

InAthens

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
268
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Το μόνο που έχω να πω ειναί οτι έχω μείνει άναυδος... Ρε αδέρφια μου είστε με τα καλά σας?? Τόσο μεγάλος ντόρος και απορίες για κείνη τη πατσαβούρα την Εβίτα??? Ρε παιδία ας μου πεί κάποιος δηλαδή ότι δεν μιλάμε για την ίδια... Γία χυπνήστε λιγάκι γαμώτο και αναρωτηθέιτε... Καταθέτετε 80αρια για να γαμήσετε μόνο και μόνο επειδή κάνει καλό γαμήσι????? Και η γιαγία μου κάνει καλό και είναι 3 φορές καλύτερη από την Εβίτα.. Δεν την μπορό την θεωρία μουνί να 'ναι και ότι να 'ναι. Ο αδελφός ο ΙnAthens μας προτείνει λέει 3η σεπτεμβρίου...Μα καλα αυτό απορώ πως δεν έχει κλείσει ακόμα με κείνες εκεί που έχει μέσα! Αυτές μόνο για οικιακές βοηθεί κάνουν να ξεσκατίζουν κανα γέρο...Η Μ Α Ρ Τ Ο Ν ρε InAthens... Με όλο το σεβασμό δηλαδή!
Φιλαράκο μια μικρή διευκρίνιση μόνο ...  ο συγκεκριμένος χώρος όντως δεν είναι από τους καλύτερους αλλά προσφέρει τις υπηρεσίες του άμεσα ... επίσης συμφωνώ ότι δεν έχει μουνάρες ... αλλά η συγκεκριμένη μου άρεσε ... και ως γνωστόν περί ορέξεως κολοκυθόπιτα ... θα προτιμούσα βέβαια να μου έκανε μασσάζ η Sklenarikova αλλά με πρόλαβε ο φίλτατος Christian :)
 

Επισκέπτης
Φίλε μου giorgospapa έχεις δίκιο! Αλλά με την αναφορά του InAthens πραγματικά ξενέρωσα...Δεν με χέρει κανείς εδω μέσα και αυτό που θα πώ δεν είναι ψέμμα. Έχω άκρη στο εχωτερικό γυναίκα αγγλίδα που έχει στην κατοχή της όλες τις vizites που ποζάρουν στο Playboy και Penthouse...Που βρίσκοντε ελλάδα βεβαίως...Κάποιες από αυτές της έχουν γαμίσει επώνυμοι..Τιμή?? 250 την ώρα. Αλλά γαμάς και την άλλη μέρα την βλέπεις στον πρωινό καφέ να κάνει επιδείχεις ρούχων...Βαρύ το ποσό.. Δεν λεω... Αλλά από το να δώσο 80 να μαμίσω την Εβίτα που πήγε ρουμανια να γυαλίσει τα χρυσά δόντια προτειμω.. Δεν είμαι εκατομμυριούχος αλλά το 80 για να γαμισω πατσαβούρα με πονάει ποιό πολύ από το 250 αρι που θα ευχαριστηθώ την τελειότητα..Γνώμη μου έτσι.. Δεν παροτρύνω κανέναν να ακολουθήσει το στύλ μου..Αλλά αυτό που διάβασα για τα δόντια της Εβίτας με στεναχώρησε γαμώ τον Τριανταφυλόπουλο γαμώ που μας έκοψε την εισαγωγή των 2 μετρων αιδοιων που ερχόντουσαν με τη σέσουλα στην Ελλάδα και γέμιζαν τα μασατζιδικα.... giorgospapa δεν πιστευω να είσαι αντίθετος με κατι που αναφέρω παραπανω...

250 ευρω την ωρα μοντελα του πλειμποι και τα θεωρεις και πολλα λεφτα ?
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

τιιιιι ξαναπες το ??? αστο το λεω μονος μου
ΜΠΟΥΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑΧΑΧΑ
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
ρε παιδια μπορει καποιος να μου κανει μια αναλυτικη περιηγηση για το στουντιο της βεικου?που ειναι τιμη προγραμματα τι συνθηματικο λεω για να μαμισω κτλ ευχαριστω πολυ...
 

asslover

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2005
Μηνύματα
146
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
Έγραφα στις: 04/12/06 (01:01):
«Περί Βεϊκου 9-11 ο λόγος. Ευπειθώς αναφέρω:
είχα καιρό να δω κάτι για το συγκεκριμέν ο ίδρυμα. Κάποιος μου είχε πει ότι χωρίς τη Γιώτα, δεν έλεγε τίποτα. Δεν έδωσα σημασία και το πλήρωσα. Κυριολεκτικ ά!
Επίσκεψη την περασμένη Πέμπτη και υποδοχή στο ρεσεψιόν. Η κυρία μού είπε ότι η Γιώτα απολύθηκε επειδή «δεν άκουγε». Με ζώσανε λίγο τα φίδια, αλλά δεν περίμενα ότι θα έμενα μόνο στο μασάζ σε ένα μαγαζί όπου πριν από ένα μήνα με τρέλαναν στην τρόμπα και στο κλαρίνο και ξεφλόκιαζα στο δάπεδο. Μάλλον αυτό σήμαινε ότι η Γιώτα «δεν άκουγε»...
Παίρνω μια κοντούλα Ρωσίδα, μπαίνω μέσα και μου λέει να βγάλω την πετσέτα. Αναθάρρησα. ... «Δεν μπορεί -είπα εγώ- να σε πασπατεύει μια ώρα ξεβράκωτο και να μη γίνει τίποτα». Συν τω χρόνω, όμως, κατάλαβα -από το μασάζ που μου έκανε- ότι είχα να κάνω, δυστυχώς, με επαγγελματί α μασέζ, άρα όχι με πουτάνα. Έριξε κάτι άδεια, έφαγα πόρτα, αλλά συνέχισα να ελπίζω.
Μετά από κανένα μισάωρο μου λέει «να γυρίσουμε τώρα;» και άλλο που δεν ήθελα. Είμα ανάσκελα, με πεσμένο ακόμα το πράμα μου (δείγμα το πόσο... αντιαισθησι ακό μασάζ έκανε) αλλά, διάολε, δεν πίστευα ότι θα δεχόταν να βλέπει το καβλί μου, αν δεν είχε την πρόθεση να κάνει κάτι μ' αυτό.
Σε μια δόση βαράει το κινητό της, βγαίνει από το δωμάτιο και εκεί πιάνομαι από την τελευταία ελπίδα. «Λες να πάει να βγάλει τίποτα και να μου το φυλάει για έκληξη;» σκέφτηκα και με τη σκέψη ψιλοπρήστηκ α.
Ε, τι ήταν να .. φουσκώσω. Με το που μπαίνει και με βλέπει όρθιο, μόνο μήνυση δεν μου έκανε.
«Βάλε την πετσέτα και προσπάθησε να ηρεμήσεις. Δεν μπορώ να βλέπω τέτοια πράματα».
Δεν χρειάστηκε προσπάθεια να ηρεμήσω. Με ξενέρωσε και μ'ετραγα την ώρα να τελειώσει, να πλυθώ, να δώσω τα τελευταία 60 ευρώ μου και να φύγω για πάντα.
ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ!!!
Μαύρη πέτρα σε όποιες δεν σέβονται την κάβλα μας!
Ζήτω η Γιώτα που «δεν άκουγε»
ΟΞΩ, ΠΑΥΣΑΒΟΥΡΕΕ ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΕΕΣ!»
Αυτά...
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.491
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
H Δώρα είναι ακόμα εκεί ή έφυγε;
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
μαλιστα δηλαδη τα βορεια προαστεια ειναι καταραμενα να μην εχουν κανα μασατζιδικο ρε πουστη μου.....αυτο στο μαρουσι φολα ειναι.....στη βεικου φολα..........αισχος
 

erotilox

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2006
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε μου giorgospapa έχεις δίκιο! Αλλά με την αναφορά του InAthens πραγματικά ξενέρωσα...Δεν με χέρει κανείς εδω μέσα και αυτό που θα πώ δεν είναι ψέμμα. Έχω άκρη στο εχωτερικό γυναίκα αγγλίδα που έχει στην κατοχή της όλες τις vizites που ποζάρουν στο Playboy και Penthouse...Που βρίσκοντε ελλάδα βεβαίως...Κάποιες από αυτές της έχουν γαμίσει επώνυμοι..Τιμή?? 250 την ώρα. Αλλά γαμάς και την άλλη μέρα την βλέπεις στον πρωινό καφέ να κάνει επιδείχεις ρούχων...Βαρύ το ποσό.. Δεν λεω... Αλλά από το να δώσο 80 να μαμίσω την Εβίτα που πήγε ρουμανια να γυαλίσει τα χρυσά δόντια προτειμω.. Δεν είμαι εκατομμυριούχος αλλά το 80 για να γαμισω πατσαβούρα με πονάει ποιό πολύ από το 250 αρι που θα ευχαριστηθώ την τελειότητα..Γνώμη μου έτσι.. Δεν παροτρύνω κανέναν να ακολουθήσει το στύλ μου..Αλλά αυτό που διάβασα για τα δόντια της Εβίτας με στεναχώρησε γαμώ τον Τριανταφυλόπουλο γαμώ που μας έκοψε την εισαγωγή των 2 μετρων αιδοιων που ερχόντουσαν με τη σέσουλα στην Ελλάδα και γέμιζαν τα μασατζιδικα.... giorgospapa δεν πιστευω να είσαι αντίθετος με κατι που αναφέρω παραπανω...

******************************************************
Φίλτατε,

εγώ δεν θα βάλω τα γέλια ούτε τα κλάματα από τα γέλια για τα 250 Ευρώ που λες (μήπως είναι Λιρες Αγλλίας?)

Αλλά αν ισχύει αυτό που λες, για κάνε μας κανα κονέ ....
250 Ευρώ δεν κάνουν ούτε τα city tours της "πλάκας"...
Επί τη ευκαιρία τώρα που μιλήσαμε για ταρίφες.... Είδα ότι μια Μάγδα είναι εδώ και τα κάνει όλα μόνο με 200 Ευρώ την ώρα!! (λέω μόνο γιατί όλα με 200 δεν έχω βρει εγώ προσωπικά ποτέ στην Ελλάδα)!
Το πρακτορείο γνωστό...  Πρόλαβε να δοκιμάσει κανείς;

Αυτά προς το παρόν από μένα!

Αν και "παλιός", δεν είμαι συχνός επισκέπτης πλέον (δουλειά, ταξίδια, οικογένεια), αλλά κάποια στιγμή θα σας δώσω κι εγώ μερικά καλά "tips"! ΟΚ;

Αγωνιστικούς Χαιρετισμούς!

erotilox
 

salzburg

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
341
Κριτικές
5
Like
274
Πόντοι
21
μαγκες χθες εκανα την πρωτη μου καταθεση σε μασατζιδικο.
Φραντζη 4 κατευθυαν στο ψητο χωρις μασαζ λαδια και τετοια
Βικτωρια απο Μολδαβια ψηλη ομορφη ναρντανα με λιγα περιττα στην κοιλια καλη συμμετοχη , αν και δεν εχω παει και αλλου για να εχω μετρο συγκρισης , 80 ευρουλακια το αντιτιμο.
Αλλα φιλοι μου με ξενερωσε πολυ αυτο το ιατρικο κρεβτι.
Δεν μπορεις να επιλεξεις στασεις ευκολα , δεν μπορειε να ειστε και οι 2 ξαπλα , γενικα δεν βολευει.
Πιστευω ειναι καλυτερα να γαμας με 50 ευρω σε στουντιο παρα σε μασαζ.Θα το σκεφτω αν θα ξαναπω σε μασατζιδικο.
Αυτη ειναι η γνωμη μου και περιμενω τις δικες σας
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
μαγκες χθες εκανα την πρωτη μου καταθεση σε μασατζιδικο.
Φραντζη 4 κατευθυαν στο ψητο χωρις μασαζ λαδια και τετοια
Βικτωρια απο Μολδαβια ψηλη ομορφη ναρντανα με λιγα περιττα στην κοιλια καλη συμμετοχη , αν και δεν εχω παει και αλλου για να εχω μετρο συγκρισης , 80 ευρουλακια το αντιτιμο.
Αλλα φιλοι μου με ξενερωσε πολυ αυτο το ιατρικο κρεβτι.
Δεν μπορεις να επιλεξεις στασεις ευκολα , δεν μπορειε να ειστε και οι 2 ξαπλα , γενικα δεν βολευει.
Πιστευω ειναι καλυτερα να γαμας με 50 ευρω σε στουντιο παρα σε μασαζ.Θα το σκεφτω αν θα ξαναπω σε μασατζιδικο.
Αυτη ειναι η γνωμη μου και περιμενω τις δικες σας

....αντε βρε, καλοριζικος..!!
 

ras

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
κανένα νεότερο από γλυφάδα? Πήγε κανείς να το τσεκάρει?
 

xusas28

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2006
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
Δεν καταλαβαίνω που βρίσκεται το αστείο....??? 250 euro είναι μια βδομάδα δουλεία κατώ από τον ήλιο στην περίπτωση μου... Γιά ξυπνήστε λιγάκι.... Μια ώρα σκάρτη κάθονται...Και είναι και ανέκφραστες σαν να το κάνουν για να περάσει η ώρα.. ʼντε γιατι χάσαμε την αξία των χρημάτων μου φένεται... Μιας βδομάδας λεφτά για ένα χύσιμο... Δεν διαμαρτύρωμαι... Απλώς δεν είναι για γέλια. Τώρα αν εσείς τα κερδίζετε τα 250 πιο εύκολα μπράβο σας.. Αλλά το μεγαλύτερο ποσοστό εδω μέσα είναι μεροκαματιάρηδες που χύνουν ιδρώτα για να τους τα πάρει μια σε λιγότερο από 1 ώρα επειδή έχει φωτογραφηθεί στο Playboy...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom