Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (6 μέλη και 34 επισκέπτες)

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Χαιρετώ όλους
Παρακολουθώ το forum λιγο καιρό, αλλά αποφάσισα να γράψω σήμερα μετά από από ένα χουνέρι που έπαθα χτές (παρά τα χρόνια που έχω στο ...άθλημα).
Περνάω από Μάρνης, ανοίγει κοντή ρωσσίδα μπάζο, με σπαστά ελληνικά μου λέει ότι η ʼννα έχει φύγει πλέον, δουλεύει μόνο Θεοδώρα και άλλη μία. Με στέλνει στην Γ' Σεπτεμβρίου. Απόφασίζω πριν πάω να περάσω από Πλ. Βικτωρίας (Αριστοτέλους) που είχα διαβάσει προσφατα νέα αγγελία. Μου ανοιγει ξανθιά εκφυλόφατσα Νένα, μεσ' την τρελλή χαρά (που σε ξέρω ... κλπ). Μου λέει είμαστε καινουριοι το πρόγραμμα 70 και με 100 έχει special και μου κλείνει το μάτι. Η αλήθεια είναι ότι κάτι μου έκανε κλικ στη φάτσα της και σα μαλάκας !!! αποφασίζω να περάσω. Μου λέει ξέρεις σε παρακαλώ πολύ αν μπορείς να προπληρώσεις γιατι ετσι ζητάει το αφεντικό. Σπάστηκα αλλά πάλι σα μαλάκας πληρώνω! Αρχίζει το μασάζ εντελώς της πλάκας. Σε λίγο βγάζει τα ρούχα της, κωλάρα και βυζί τρομερό , ωραία λέω μέσα μου χαλάλι τα λεφτά. Κάνω να την πιάσω και αρχίζει τα σπασίματα. Όχι στο προσωπό γιατί θα χαλάσει το μακιγιάζ, όχι δάχτυλα μέσα, μη μου γλείφεις το βυζί δεν είναι καραμέλα,  και  το ωραιοτερο !!! μου λέει ξέρεις δεν κάνω στοματικό γιατί μου έρχεται εμετός. Ξενέρωσα εντελως δεν μου σηκωνώταν με καμία δύναμη !! Τελικά έχυσα όπως ,όπως και έφυγα τρέχοντας.
Μακρια,  μην πατήσει κανείς εκεί !!

μπραβο ρε φιλε.......την εκανες τη δυσφημιση..........καλα ειναι δυνατον να σε πιστεψουμε τωρα?ειναι δυνατον να σου πουν τετοιο πραμα.......οτι με το στοματικο θελει να κανει εμετο......απο πιο αραγε μασαζ να εισαι βαλτος?λεμε τωρα......
 

cybermass

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
866
Like
14
Πόντοι
6
Όσο και να φαίνεται  τρελλό είναι αλήθεια !!!!
Αν δεν με πιστεύετε μια δοκιμή θα σας πείσει !!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
μπραβο ρε φιλε.......την εκανες τη δυσφημιση..........καλα ειναι δυνατον να σε πιστεψουμε τωρα?ειναι δυνατον να σου πουν τετοιο πραμα.......οτι με το στοματικο θελει να κανει εμετο......απο πιο αραγε μασαζ να εισαι βαλτος?λεμε τωρα......

....κολητε, εμενα μου εχει τυχει και ακομη πιο σπαστικη γκομενα στο μασατζιδικο της χευδεν πριν λιγο καιρο, οπου η γκομενα μου ειπε το εξης ασυλληπτο οταν πηγα να της βαλω δαχτυλα.... ''σιγα αγορι μου, να γαμησεις ηρθες, δεν σημαινει οτι ειμαι και πουτανα....''  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Ε  ναι,  είναι  αεροπαγίτισσα
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Χαιρετώ όλους
Παρακολουθώ το forum λιγο καιρό, αλλά αποφάσισα να γράψω σήμερα μετά από από ένα χουνέρι που έπαθα χτές (παρά τα χρόνια που έχω στο ...άθλημα).
Περνάω από Μάρνης, ανοίγει κοντή ρωσσίδα μπάζο, με σπαστά ελληνικά μου λέει ότι η ʼννα έχει φύγει πλέον, δουλεύει μόνο Θεοδώρα και άλλη μία. Με στέλνει στην Γ' Σεπτεμβρίου. Απόφασίζω πριν πάω να περάσω από Πλ. Βικτωρίας (Αριστοτέλους) που είχα διαβάσει προσφατα νέα αγγελία. Μου ανοιγει ξανθιά εκφυλόφατσα Νένα, μεσ' την τρελλή χαρά (που σε ξέρω ... κλπ). Μου λέει είμαστε καινουριοι το πρόγραμμα 70 και με 100 έχει special και μου κλείνει το μάτι. Η αλήθεια είναι ότι κάτι μου έκανε κλικ στη φάτσα της και σα μαλάκας !!! αποφασίζω να περάσω. Μου λέει ξέρεις σε παρακαλώ πολύ αν μπορείς να προπληρώσεις γιατι ετσι ζητάει το αφεντικό. Σπάστηκα αλλά πάλι σα μαλάκας πληρώνω! Αρχίζει το μασάζ εντελώς της πλάκας. Σε λίγο βγάζει τα ρούχα της, κωλάρα και βυζί τρομερό , ωραία λέω μέσα μου χαλάλι τα λεφτά. Κάνω να την πιάσω και αρχίζει τα σπασίματα. Όχι στο προσωπό γιατί θα χαλάσει το μακιγιάζ, όχι δάχτυλα μέσα, μη μου γλείφεις το βυζί δεν είναι καραμέλα,  και  το ωραιοτερο !!! μου λέει ξέρεις δεν κάνω στοματικό γιατί μου έρχεται εμετός. Ξενέρωσα εντελως δεν μου σηκωνώταν με καμία δύναμη !! Τελικά έχυσα όπως ,όπως και έφυγα τρέχοντας.
Μακρια,  μην πατήσει κανείς εκεί !!

....παληκαρι, αν καταλαβα καλα, απο τη μαρνης σου συστησαν τη γ σεπτεμβριου ?
 

nikes

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
113
Like
2
Πόντοι
1
φιλε η ΑΝΝΑ πηγε κατα Γαλατσιου μεριά..
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
....κολητε, εμενα μου εχει τυχει και ακομη πιο σπαστικη γκομενα στο μασατζιδικο της χευδεν πριν λιγο καιρο, οπου η γκομενα μου ειπε το εξης ασυληπτο οταν πηγα να της βαλω δαχτυλα.... ''σιγα αγορι μου, να γαμησεις ηρθες, δεν σημαινει οτι ειμαι και πουτανα....''  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

καλα ειναι για πολλες σφαλιαρες μου φαινεται ολες τους...ακου ρε πουστη μου κατι πραματα....απαραδεκτα...και σου ζητουν και προπληρωμη μερικα απο αυτα......προφανως φοβουνται οτι απο τις μαλακιες που θα κανουν ειναι πολυ πιθανο ο πελατης να ξενερωσει και να την κανει ζητωντας τα λεφτα πισω...οποτε για να μην τα ζητανε...προτιμουν να τους τα ζητανε για να ειναι σε θεση ισχυος........αρα μαλλον προτιμουν να πεθανουν στην "πεινα" απο το να κατσουν ησυχα και ωραια να κανουν το ερωτικο παιχνιδι ομορφα και οπως πρεπει
και να βγαλουν ενα καλο εισοδημα.....και φανταστειτε οτι οι περισσοτερες απο αυτες που δουλευουν ειναι μπαζα του κερατα....και παρολα αυτα τους εχουμε δωσει κατα καιρους 100 ευρω για μια ωρα με γαμησι....χωρις να ζηταμε και ομορφο μουνι και καλο παιχνιδι.....δηλαδη γαματα.......αυτο ειναι τελικα η ελλαδα......οχι απλα "ενα μπουρδελο" αλλα "ενα μπουρδελο κακης ποιοτητας"!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
αδελφακια ειναι ρε.......δεν το ξερες?και το παιζεις και παλιουρας παναθεμα σε....

....δηλαδη τρομαρα σου η ρενα με την ειρηνη εχουν και τη μαρνη ? οχι η ψηλη η μαυρομαλλα ? και απο ποτε ?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
καλα ειναι για πολλες σφαλιαρες μου φαινεται ολες τους...ακου ρε πουστη μου κατι πραματα....απαραδεκτα...και σου ζητουν και προπληρωμη μερικα απο αυτα......προφανως φοβουνται οτι απο τις μαλακιες που θα κανουν ειναι πολυ πιθανο ο πελατης να ξενερωσει και να την κανει ζητωντας τα λεφτα πισω...οποτε για να μην τα ζητανε...προτιμουν να τους τα ζητανε για να ειναι σε θεση ισχυος........αρα μαλλον προτιμουν να πεθανουν στην "πεινα" απο το να κατσουν ησυχα και ωραια να κανουν το ερωτικο παιχνιδι ομορφα και οπως πρεπει
και να βγαλουν ενα καλο εισοδημα.....και φανταστειτε οτι οι περισσοτερες απο αυτες που δουλευουν ειναι μπαζα του κερατα....και παρολα αυτα τους εχουμε δωσει κατα καιρους 100 ευρω για μια ωρα με γαμησι....χωρις να ζηταμε και ομορφο μουνι και καλο παιχνιδι.....δηλαδη γαματα.......αυτο ειναι τελικα η ελλαδα......οχι απλα "ενα μπουρδελο" αλλα "ενα μπουρδελο κακης ποιοτητας"!

..εγω κολητε το εχω σαν αρχη, μολις μου πουν να τις πληρωσω μπροστα να ψαχνουν να με βρουν..
....οσες ΜΑ ΟΣΕΣ φορες εχω δωσει λεφτα μπροστα σε μασατζιδικο ή σε βιζιτα (γραφειο ή πεζοδρομιο) εχω παρει τον πουλο....!!!!
..δεν καταλαβα δηλαδη....!!!!
..να δωσω λεφτα μπροστα για ποιο λογο ? για κατι που ΘΑ μου προσφερουν ??????
..προτιμω (σε τετοιες συναλαγες), να χρωσταω, παρα να μου χρωστανε.... ;) ;)
 

cybermass

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
866
Like
14
Πόντοι
6
....δηλαδη τρομαρα σου η ρενα με την ειρηνη εχουν και τη μαρνη ? οχι η ψηλη η μαυρομαλλα ? και απο ποτε ?
Φαίνεται ότι  κάτι άλλαξε, έγιναν τελευταία αδελφάκια. Παλαιότερα στη Μάρνης έκανε κουμάντο μια Καίτη, δεν είχε σχέση με Γ' Σεπτεμβρίου.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Φαίνεται ότι  κάτι άλλαξε, έγιναν τελευταία αδελφάκια. Παλαιότερα στη Μάρνης έκανε κουμάντο μια Καίτη, δεν είχε σχέση με Γ' Σεπτεμβρίου.

..χεστηκε στο ταλαρο η κυρα ρενα....  :grin: :grin:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.479
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
εγώ θα την κάνω την ερώτηση. Είχα γράψει και παλιότερα πως στη Μάρνης την πρώτη φορά είχα πάρει Θεοδώρα και είχε παίξει μόνο φραππές και μάλιστα με πάρα πολλές ερωτήσεις στην αρχή.
1. Δηλαδή ο άλλος πήγε πρώτη φορά σε μασατζίδικο και τον χάλασε που γάμησε από την πρωτη φορά; Έλεος...
2. Την δεύτερη φορά θα κάνω σεφτέ με την ίδια; Γιατί γυρνάω Αθηνα με τρελή διάθεση...
 

nikes

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
113
Like
2
Πόντοι
1
Εχω διαπιστωσει οτι εχει πεσει κλαμα στα μαγαζια .....πως
δεν υπαρχει δουλεια... δεν περναει κοσμος.... παλια ηταν καλυτερα....ξερεις στα αλλα τι γινεται?... κλπ....
Η απαντηση μας πρεπει να ειναι μια.....Οτι με τοσα λεφτα που θελουνε υπάρχουν καλυτερες επιλογες ....μπας και ριξουμε τις  τιμές  ...  η φερουνε καμμια καλη επιτελους ...
 

gstg

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
282
Like
0
Πόντοι
1
Αν και έχω δηλώσει παλαιότερα κατά των μασατζίδικων, από το πολύ πες πες των συναδέλφων εδώ μέσα, επισκέφτηκα την Ομήρου, δύο φορές, εντός του Ιανουαρίου(απάντηση για το φίλο που ρωτάει αν άλλαξε κάτι).Είχα σύσταση από φίλους μου πολύ καλούς πελάτες του μαγαζιού, ήμουν ευγενικός με την κα Ελένη, δεν μοιάζω για μπάτσος, οπότε είχα όλες τις προυποθέσεις για να περάσω καλά. Πήρα Ελενα και Νέλλυ. Οι εντυπώσεις μου, ταυτίζονται με την κριτική  των προηγούμενων εδώ μέσα, και εννοώ τις κακές κριτικές.Δεν εννοώ από άποψη υπηρεσιών, γιατί πήγα προετοιμασμένος ότι θα είχα μόνο φραπέ, και στην καλύτερη περίπτωση πίπα, η οποία δεν προέκυψε τελικά. Εννοώ από άποψη ποιότητας, την στιγμή που από τις από τις 12 κοπέλλες(?) που υπάρχουν εκεί μέσα, μόνο τρεις μπορούν να χαρακτηριστούν μέτριες και όχι μπάζα.
Δηλ ρε παιδιά, αν παραγγέλνατε  CG σπίτι σας με 100?, και σας ερχοταν μία σαν την Χριστίνα(η οποία βγαίνει πρώτη στο gallop παρακαλώ και την οποία  εδώ μέσα την υπολογίζουν 40-45 ετών, ενώ εγώ πιστεύω ότι δείχνει τουλάχιστον για 50+), ή τη Σύλβια, ή τη Γωγώκλπ, δεν θα τα παίρνατε στο κρανίο? Μιλάμε για μπάζα, που εγώ αν και 40 ετών και όχι κανένας ζεν πρεμιέ, θα ντρεπόμουνα να τις είχα γκόμενες.
Και μία ερώτηση τώρα:, και τις δύο φορές με έστειλε απέναντι στο 35. Στο 44 δεν γίνεται τίποτα? Υπάρχει κανείς που να έχει κάνει μασάζ εκεί??
Και κάτι τελευταίο, από ότι κατάλαβα το 80+20? είναι στάνταρ για φραπέ, ή το 80 περιλαμβάνει φραπέ όπως λένε αλλοι? Επίσης στη Λέκκα 19 είανι καλυτερα? Για να μην είμαι και τελείως αρνητικός, να πω και ένα καλό, τό ότι αισθάνεσαι σε μασατζ., λίγο πιο κυριλλέ, έχεις δηλ την αισθηση ότι  δεν είσαι δηλ σε κάποιο μπουρδέλο με κάποια πουτανα, η οποία βιάζεται να χύσεις για να πάει στον άλλο πελάτη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom