Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

Rascal26

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2006
Μηνύματα
364
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
1
Την περασμένη εβδομάδα, από περιέργεια περισσότερο, είπα να περάσω για πρώτη φορά από το μαγαζί της Γ' Σεπτεμβρίου. Ήταν πρωί και σχετικά νωρίς. Μου άνοιξε μια χοντρή πατσόλα με καστανόμαυρα μακριά κατσαρά μαλλιά και ελιές στη μούρη. Αφού με ρώτησε αν θέλω να με κεράσει κάτι, θέλησε να μάθει αν πάω για πρώτη φορά. Της είπα ναι και με ρώτησε ποιος με έστειλε. Ένας φίλος, της λέω. Ήθελε να μάθει και ποιος είναι, μελαχροινός, γύρω στα τριάντα, της απαντώ, Γιώργος. Προφανώς δεν την έπεισα. Μου λέει ότι είναι 60 ευρώ το μασάζ, για 3 τέταρτα. "Εκτόνωση έχει;" την ρωτώ. "Εμείς δεν κάνουμε τέτοια πράγματα" απάντησε. Πάω να ανοίξω την πόρτα να φύγω, αλλά δεν πάει στο διάολο σκέφτομαι, θα το ρισκάρω. Γυρίζω και της λέω "ποιες κοπέλες δουλεύουν;". Η Βίκυ, μου λέει. Ζήτησα να την δώ κι εμφανίστηκε μια έκφυλη 45άρα. Πάμε λέω. Αφού πλύθηκα, με πλάκωσε στο τρίψιμο με κάτι παλιόλαδα και με ρωτά "Ποιός σε έστειλε;" "Από Μάρνη" "Ποιες κοπέλες ξέρεις από εκεί;" Της είπα μερικα΄ονόματα και χάρηκε που τα ήξερα. (Συνεργάζονται, λέει, και ανταλλάσσουν μασατζούδες.) Αφού γύρισα ανάσκελα, μου κάνει "Μόνο πίπα θα σου πάρω γιατί είμαι αδιάθετη". Όταν της κατέβασα το στινγκάκι μου είπε "Φοράω ταμπόν"... Anyway πήρε όλο το Anaconda στο στόμα της.... Όχι και πολύ σπουδαία γκόμενα, αλλά για MILF εξαιρετική. Α, ήταν καθαρόαιμη ελληνίδα. Δεν θα την ξανάπαιρνα, όπως και δεν την πήρα.
Γιατί καπάκι σε δυο μέρες ξαναπέρασα από το μαγαζί. Τώρα η πατσόλα με θυμήθηκε και ήταν άνετη. Δούλευαν πάλι η Βίκυ και η Νάντια. Πήρα την Νάντια. Πάρα πολύ άνετη, γύρω στα 35, ζουμερό κορμί, όχι χοντρή, ξανθιά με ωραία μάτια. Είπε τον Δεσπότη Παναγιώτη.
Καλή εμπειρία και το μασατζίδικα γενικά. Η μόνη μαλακία ήταν έκείνη η χειρουργική τάβλα. ʼλλη φορά στην καρέκλα!!! (Σκέφτηκα μια στιγμή το πάτωμα, αλλά μετά αηδίασα).
 

Rascal26

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2006
Μηνύματα
364
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
1
Α, η πατσόλα που ανοίγει  την πόρτα με τις ελιές στην μούρη είναι η Ρένα; Αυτή δεν την γαμούσα που να με πλήρωναν!
 

THANASIS(1)

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
την παρασκευη εκανα μια βολτα μεχρι την ομηρου για προεκυψαν νεα οπωσ μου ειπαν προσωπα....παω εκει αλλα 3 νεα προσωπα τα 2 μπαζα το ενα ετσι και ετσι αλλα μεχρι αισθσιακο μασαζ παει δηλαδη μαλακια...οποτε μου λει πηγενε απεναντι...παω απεναντι εκτοσ απο ρουλα και χριστινα ηταν μια νελλυ οχι κατιτ το ιδιαιτερο οποτε λεω να δοκιμασω χριστινα εξαλου εχουν ακουστει πολλα ερχεται η κοππελα της λεω οτι ειμαι πελατης και αμεσω μετα με ρωτησε αν εχω σαμπρελα μολις ειπα ναι γδυθηκε και συνεχισε ετσι το μασαζ μετα μπροστα παρα πολυ καλη πιπα (με το λαστιχο παντα) και μετα γαμισι αλλα στο ιατρικο κρεβατι δεν εχει ανεση...
Η γκομενα δεν ειναι κατι το ιδιατερο απο σωμα μονο το βυζι της αξιζει και μεγαλο και στητο ομωσ η συμπεριφορα ειναι φιλικη παραμενει στα καβλωτικα επιπεδα δεν σου αραδιαζει τα προβληματα της και ειναι ευχαριστη γενικα το αξιζε το 100 χωρις βεβαια να επιδεχεται επαναληψη το γεγονος.....
την ωρα που εφυεγα ειδα και αλλο ενα μικροκαμωμενο δεν θυμαμε ονομα τελος παντων δεν τα εκλαψα  αλλα χαλαρα...
ΥΓ υπαρχει και δωματιο με στρωμα οχι κρεβατι ιατρικο αλλα ηταν γεματο εκεινη την ωρα ζητατε το.
ΥΓ2 μαλλον εκτος της τσα τσας οι αλλες δεν εχουν ιδεα για το σιτε οτι σχεδον εχουν φακελο.....
αυτα καλα γαμισια
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.540
Κριτικές
2
Like
1.506
Πόντοι
216
νεοτερα απο ομηρου....

βασω,ελενα,πωλινα μας τελειωσαν.....την εκαναν...ειδαν την λιστα κ φρικαραν...
 

stef29gr

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
....παληκαρι, οταν λες βγηκες προς κεντρο, εννοεις οτι εκει που περπατουσες επεσες πανω σε μια ρωσιδα ψηλη αδυνατη και ομορφη και με το που σε ειδε σου ειπε 100 ευρω κτλ ????
..αν ναι, πες μου το δρομολογιο που ακολουθησες....
Φίλε μου δίκιο έχεις, έτσι όπως το εγράψα είναι λίγο αστείο... είναι όμως πολύ πιο απλό...ήμουν με το αυτοκίνητο στην Καρόλου, είδα μια ωραία τύπισσα και καρφώθηκα, με κοίταξε και μου έδωσε την εντύπωση πως κάτι παιζόταν, τελικά την πήρα όπως  είπα...απ' ότι είπε είναι παντρεμένη και ο άντρας της δεν το ξέρει πως κάνει πιάτσα,βγαίνει όποτε μπορεί...εγώ πάντως θα την ξαναπάρω σίγουρα. Για τη Φρατζή 4 έχει κανένας συναγωνιστής πληροφορίες, εγώ κατέθεσα τις δικές μου και για τη Φρατζή και για τη Γεννηματά....
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
εσυ αν ησουν η βασω ή η ελενα ή η πωλινα τί θα εκανες?θα επαιρνες τουρτα να το γιορτασεις μαζι με τις φιλεναδες σου?

....θα συνεχιζα κανονικα και απερισπαστα το λειτουργημα που υπηρετω, χωρις να δινω σημασια στις κακεντρεχειες του κοσμου....  :2funny: :2funny:
 

gousgounis_athens_gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
111
Κριτικές
5
Like
170
Πόντοι
281
Φίλε μου δίκιο έχεις, έτσι όπως το εγράψα είναι λίγο αστείο... είναι όμως πολύ πιο απλό...ήμουν με το αυτοκίνητο στην Καρόλου, είδα μια ωραία τύπισσα και καρφώθηκα, με κοίταξε και μου έδωσε την εντύπωση πως κάτι παιζόταν, τελικά την πήρα όπως  είπα...απ' ότι είπε είναι παντρεμένη και ο άντρας της δεν το ξέρει πως κάνει πιάτσα,βγαίνει όποτε μπορεί...εγώ πάντως θα την ξαναπάρω σίγουρα. Για τη Φρατζή 4 έχει κανένας συναγωνιστής πληροφορίες, εγώ κατέθεσα τις δικές μου και για τη Φρατζή και για τη Γεννηματά....
Kαρόλου είναι οργανωμένη πιάτσα η περιστασιακή
Γίνε και λίγο πιο συγκεκριμένος για το σημείο και τι ώρα
Είπαμε να κάνουμε μια αποχη από τα μασατζίδικα αλλα όχι και από το gam.......
 

PSYXOLOGOS

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
158
Like
1
Πόντοι
1
καλησπερα εχω παει στο SERENITY καλος χωρος και "ζεστος", καλα κοριτσια. πηρα αλινα ωραιο σωμα στητο μεγαλο βιζι, εβγαλε ρουχα (με το αναλογο δωρακι) καλο μασαζ και φραπε. ξερει κανεισ αν παιζει κατι παραπανω????
 

Επισκέπτης
καλησπερα εχω παει στο SERENITY καλος χωρος και "ζεστος", καλα κοριτσια. πηρα αλινα ωραιο σωμα στητο μεγαλο βιζι, εβγαλε ρουχα (με το αναλογο δωρακι) καλο μασαζ και φραπε. ξερει κανεισ αν παιζει κατι παραπανω????

που ειναι αυτο ρε συναθλητη?για speak up....
 

kostas10

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2006
Μηνύματα
445
Κριτικές
2
Like
820
Πόντοι
81
στο μαρουσι στην προεκταση της αγιου κωντσντινου στο νουμερο 10 μετα την γεφυρα
Φιλτατε , ψυχολογε .
Φτιαξε μας την ψυχολογια , και δωσε , περισσοτερες info
Δηλ. μονοκατοικια ? πολυκατοικια ? κουδουνι
Ωρες λειτουργιας  και οτι αλλη info προαιρεισαι διοτι εχω ενα πονακι στο τριτο οσφυικο ,merci προκαταβολικα
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
λοιπον τωρα θα μιλησουμε για μασαζ-μπορει να απουσιασα λογω καποιον υποχρεωσεων αλλα το αθλημα δεν το ξεχναμε.
εχουμε και λεμε,κυριακη μεσημερι γ σεπτ η γνωστη ομαδα τανια ναντια ρενα-φευγουμε απο κει-παμε συγγρου 12 ,μια χριστινα 45 και βαλε απο βουλγαρια,και μια αννα ευσωμη (120 κιλα....να τα αφησω??).τροχαδην τα σκαλοπατια και βουρ για λεκκα 19..........ωπα!!!
ενα χαρτι αριστερα της γυαλινης πορτας γραφει οτι ¨απο 7 ιαν θα ειμαστε ανοικτα και τις κυριακες απο 11 ως τις 7 ¨".καλο σημαδι αυτο,μπαινοντας ενας τυπακος νεαρος ξανθος αγνωστου ταυτοτητας και προελευσης  μου λεει οτι ολες οι κοπελλες ειναι απασχολημενες τωρα και να περιμενω ενα εικοσαλεπτο.
μμμμ σκεφτηκα κατι καλο θα γινεται εδω,αλλα επειδη ο χρονος μου ηταν περιορισμενος(βλεπε γκομενα) την εκανααααα.
αααααα και κατι ακομα,ενα χαρτι παλι κολλημενο στο τοιχο γραφει με μεγαλα γραμματα""μιση ωρα μασαζ 50 ευρω"".αυτααααα............
γενικα γ σεπτ και συγγρου θα ελεγα............ΟΧΙΙΙΙΙΙΙ ΑΛΛΟΟΟΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ..............αρεεεεεε αθανατε ΚΟΥΡΚΟΥΛΕ.ΚΑΛΟ ΣΟΥ ΤΑΞΙΔΙ
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
αααααα και κατι ακομα,ενα χαρτι παλι κολλημενο στο τοιχο γραφει με μεγαλα γραμματα""μιση ωρα μασαζ 50 ευρω"".

....μιση ωρα 50 ευρωωωωωω ??????????
..το χουν καψει το κακαο εκει περα....
..να τους προτεινουμε να βγαλουν και προγραμμα 15 λεπτα 22,35 ευρω....  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

gstg

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
282
Like
0
Πόντοι
1
Στην Αγ Κωνσταντίνου 10 στο Μαρούσι, βρίσκεται ενα τριώροφο κτίριο, που δείχνει να ειναι έδρα κάποιας εταιρείας, reception κάτω, καμερες, securityklp,χωρίς ομως να υπάρχει επιγραφή. Φίλε PSYXOLOGE επιβεβαίωσε τη διεύθυνση σε παρακαλώ, ή πες μας αν το βρήκες από αγγελία, και σε ποια εφημερίδα.
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.388
Κριτικές
1
Like
893
Πόντοι
96
  Mετα τη γέφυρα (αν πας από κάτω) αλλαξει το όνομα απο Αγ. Κων/νου σε  M. Ανδρονίκου.  καλύτερα πάντως να δούμε την αγγελια γιατι μονο σπίτια εχει εκει και ενα βιντεοκλαμπ να πάρουμε κανα πορνο ή να νοικιασουμε τον Αστραπόγιαννο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom