Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 42 άτομα (5 μέλη και 37 επισκέπτες)

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.543
Κριτικές
2
Like
1.514
Πόντοι
216
Αν και έχω δηλώσει παλαιότερα κατά των μασατζίδικων, από το πολύ πες πες των συναδέλφων εδώ μέσα, επισκέφτηκα την Ομήρου, δύο φορές, εντός του Ιανουαρίου(απάντηση για το φίλο που ρωτάει αν άλλαξε κάτι).Είχα σύσταση από φίλους μου πολύ καλούς πελάτες του μαγαζιού, ήμουν ευγενικός με την κα Ελένη, δεν μοιάζω για μπάτσος, οπότε είχα όλες τις προυποθέσεις για να περάσω καλά. Πήρα Ελενα και Νέλλυ. Οι εντυπώσεις μου, ταυτίζονται με την κριτική  των προηγούμενων εδώ μέσα, και εννοώ τις κακές κριτικές.Δεν εννοώ από άποψη υπηρεσιών, γιατί πήγα προετοιμασμένος ότι θα είχα μόνο φραπέ, και στην καλύτερη περίπτωση πίπα, η οποία δεν προέκυψε τελικά. Εννοώ από άποψη ποιότητας, την στιγμή που από τις από τις 12 κοπέλλες(?) που υπάρχουν εκεί μέσα, μόνο τρεις μπορούν να χαρακτηριστούν μέτριες και όχι μπάζα.
Δηλ ρε παιδιά, αν παραγγέλνατε  CG σπίτι σας με 100?, και σας ερχοταν μία σαν την Χριστίνα(η οποία βγαίνει πρώτη στο gallop παρακαλώ και την οποία  εδώ μέσα την υπολογίζουν 40-45 ετών, ενώ εγώ πιστεύω ότι δείχνει τουλάχιστον για 50+), ή τη Σύλβια, ή τη Γωγώκλπ, δεν θα τα παίρνατε στο κρανίο? Μιλάμε για μπάζα, που εγώ αν και 40 ετών και όχι κανένας ζεν πρεμιέ, θα ντρεπόμουνα να τις είχα γκόμενες.
Και μία ερώτηση τώρα:, και τις δύο φορές με έστειλε απέναντι στο 35. Στο 44 δεν γίνεται τίποτα? Υπάρχει κανείς που να έχει κάνει μασάζ εκεί??
Και κάτι τελευταίο, από ότι κατάλαβα το 80+20? είναι στάνταρ για φραπέ, ή το 80 περιλαμβάνει φραπέ όπως λένε αλλοι? Επίσης στη Λέκκα 19 είανι καλυτερα? Για να μην είμαι και τελείως αρνητικός, να πω και ένα καλό, τό ότι αισθάνεσαι σε μασατζ., λίγο πιο κυριλλέ, έχεις δηλ την αισθηση ότι  δεν είσαι δηλ σε κάποιο μπουρδέλο με κάποια πουτανα, η οποία βιάζεται να χύσεις για να πάει στον άλλο πελάτη.

φιλε μου εφοσον ζεις στην ελλαδα θα παιζεις μπαλα με τα στανταρ τα ελληνικα....δυστηχως....ειναι αποψη σου να μην σ αρεσει η χριστινα και η εκαστοτε χρστινα...ομως για καποιον αλλο του κανει...προσωπικα σε μενα οχι για να πω την αληθεια...απλα κανε την επιλογη σου οταν πας εκει...οπςσ ο καθενας μας εφοσον δινουμε τα λευτουδακια μας!
κανουν κ στο 44 μασαζ αλλα εχει μονο 2 δωματια οποτε οταν ειναι φουλ πας απεναντι...
 

gstg

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
282
Like
0
Πόντοι
1
Φίλε μου, σαν μου λες περί ορέξεως κολοκυθόπιτα και συμφωνώ απόλυτα μαζί σου.Εκείνο που θέλω να πω εγώ, είναι να ήμαστε αντικειμενικόί στις γνώμες μας. Σαφώς και κάποιος μπορεί να γουστάρει Χριστίνα, αλλά ας κρατάει και τις επιφυλάξεις του όταν την περιγράφει, για να μην ξεκινάει από την Τρίπολη πχ ο άλλος και να νομίζει ότι θα συνσντήσει την Σάρον Στόουν, που είναι μεν 50+ αλλά είναι μουνάρα.
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.543
Κριτικές
2
Like
1.514
Πόντοι
216
Φίλε μου, σαν μου λες περί ορέξεως κολοκυθόπιτα και συμφωνώ απόλυτα μαζί σου.Εκείνο που θέλω να πω εγώ, είναι να ήμαστε αντικειμενικόί στις γνώμες μας. Σαφώς και κάποιος μπορεί να γουστάρει Χριστίνα, αλλά ας κρατάει και τις επιφυλάξεις του όταν την περιγράφει, για να μην ξεκινάει από την Τρίπολη πχ ο άλλος και να νομίζει ότι θα συνσντήσει την Σάρον Στόουν, που είναι μεν 50+ αλλά είναι μουνάρα.


σ αυτο θα συμφωνησω...
 

inkubus

Ανώτατος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2006
Μηνύματα
425
Κριτικές
85
Like
2.472
Πόντοι
12.930
Εχω διαπιστωσει οτι εχει πεσει κλαμα στα μαγαζια .....πως
δεν υπαρχει δουλεια... δεν περναει κοσμος.... παλια ηταν καλυτερα... .ξερεις στα αλλα τι γινεται?... κλπ....
Η απαντηση μας πρεπει να ειναι μια.....Οτι με τοσα λεφτα που θελουνε υπάρχουν καλυτερες επιλογες ....μπας και ριξουμε τις  τιμές  ...  η φερουνε καμμια καλη επιτελους ...

Πράγματι, αν σκεφτεί κανείς ότι σήμερα  ώρα 4-5 στην Ομήρου που συνήθως γίνεται χαμός βάραγαν μύγες (χριστίνα, Ρούλα, Σύλβια κλπ) όλες διαθέσιμες.
 

inkubus

Ανώτατος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2006
Μηνύματα
425
Κριτικές
85
Like
2.472
Πόντοι
12.930
Δηλ ρε παιδιά, αν παραγγέλνατ ε  CG σπίτι σας με 100?, και σας ερχοταν μία σαν την Χριστίνα(η οποία βγαίνει πρώτη στο gallop παρακαλώ και την οποία  εδώ μέσα την υπολογίζουν 40-45 ετών, ενώ εγώ πιστεύω ότι δείχνει τουλάχιστον για 50+), ή τη Σύλβια, ή τη Γωγώκλπ, δεν θα τα παίρνατε στο κρανίο? Μιλάμε για μπάζα, που εγώ αν και 40 ετών και όχι κανένας ζεν πρεμιέ, θα ντρεπόμουνα να τις είχα γκόμενες.


Έχει απόλυτο δίκιο ο φίλος. Απλά η Χριστίνα έγινε διάσημη λόγω του ότι έμπαινε κατ' ευθείαν στο σεξ , χωρίς την καλσική πρώτη γνωριμία με φραπέ κλπ.
Αλλά να δίνεις 80 ? στη Χριστίνα μόνο και μόνο επειδή ξέρεις ότι θα γαμήσεις είναι στην τελική τραγικό! Και το λέω εγώ που έχω πάει αρκετές φορές
Στην τελευταία (στην κυριολεξία) συνάντηση με Χριστίνα, έβγαλε τις μπότες μπαίνοντας στο δωμάτιο και φόρεσε τις ΄΄ασπρες παντόφλες που είναι για τους πελάτες!
 

stef29gr

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες επισκεφτηκα Φρατζη 4... ειχε 2 μπαζα και μια μετρια ρουμανα, Καρινα, καλο κορμακι, αδυνατη με σφιχτο κορμι...μασαζακι για κανενα 10 λεπτο και μετα ελεύθερη σχέση χωρίς περιστροφές,τιμή 80 ευρω...μετά  βγήκα προς κέντρο και βρήκα μια ρωσίδα πολυ κορμί, και μου ζήτησε 100 για μια ώρα σε ξενοδοχείο...πολυ πρώτη η γκόμενα! αδύνατη, ψηλη και ομορφη...οπότε μαλακία το μασαζ... μάλλον
 

scorpio1

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2006
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
έχει δίκιο ο φίλος που παραπονέθηκε για την έλενα. την πήρα Σάββατο απόγευμα, σχετικά καλό μασάζ αλλά αυστηρά και μόνο φραπέ και υποσχέσεις για κάτι περισσότερο από την επόμενη φορά. εμφανισιακά όχι και πολλά πράγματα, τουλάχιστον κατά τη γνώμη μου. συμφωνώ πρέπει να είμαστε πιο εκλεκτικοί, να φεύγουμε αν δεν μας αρέσει κάτι ώστε να τους αναγκάσουμε να φέρουν ωραιότερες γυναίκες ή να ρίξουν τις τιμές (ή και τα 2!!)

Έχει απόλυτο δίκιο ο φίλος. Απλά η Χριστίνα έγινε διάσημη λόγω του ότι έμπαινε κατ' ευθείαν στο σεξ , χωρίς την καλσική πρώτη γνωριμία με φραπέ κλπ.
Αλλά να δίνεις 80 ? στη Χριστίνα μόνο και μόνο επειδή ξέρεις ότι θα γαμήσεις είναι στην τελική τραγικό! Και το λέω εγώ που έχω πάει αρκετές φορές
Στην τελευταία (στην κυριολεξία) συνάντηση με Χριστίνα, έβγαλε τις μπότες μπαίνοντας στο δωμάτιο και φόρεσε τις ΄΄ασπρες παντόφλες που είναι για τους πελάτες!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
...μετά  βγήκα προς κέντρο και βρήκα μια ρωσίδα πολυ κορμί, και μου ζήτησε 100 για μια ώρα σε ξενοδοχείο...

....παληκαρι, οταν λες βγηκες προς κεντρο, εννοεις οτι εκει που περπατουσες επεσες πανω σε μια ρωσιδα ψηλη αδυνατη και ομορφη και με το που σε ειδε σου ειπε 100 ευρω κτλ ????
..αν ναι, πες μου το δρομολογιο που ακολουθησες....
 

xusas28

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2006
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
....παληκαρι, οταν λες βγηκες προς κεντρο, εννοεις οτι εκει που περπατουσες επεσες πανω σε μια ρωσιδα ψηλη αδυνατη και ομορφη και με το που σε ειδε σου ειπε 100 ευρω κτλ ????
..αν ναι, πες μου το δρομολογιο που ακολουθησες....

Και μένα και μένα! Να ρυθμίσω το gps μού!!!!!!!! :cheesy:
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
φιλοι συναγωνιστες πρωτη φορα στελνω στο θεμα. και θα ηθελα να αναφερω οτι στα μασατζιδικα φαινεται οτι υπαρχει αποχη το τελευταιο καιρο. μακαρι να εχω δικιο και να το καταλαβουν και να αναβαθμισουν τις υπηρεσιες τους !!!  :birdman:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
....παληκαρι, οταν λες βγηκες προς κεντρο, εννοεις οτι εκει που περπατουσες επεσες πανω σε μια ρωσιδα ψηλη αδυνατη και ομορφη και με το που σε ειδε σου ειπε 100 ευρω κτλ ????
..αν ναι, πες μου το δρομολογιο που ακολουθησες....

χαχα....κατι ατακες που πετας ρε αδερφακι μου!
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
....μα δεν βλεπεις τι λεει ? αδικο εχω ? εσυ δηλαδη δεν το θελεις το δρομολογιο αν το μαθω ?  :grin: :grin:
μαθε το δρομολοι και στειλε και σε μενα και προσοχη μη γινει πορεια και δεν αντεχω τα χημικα.
 

nikes

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
113
Like
2
Πόντοι
1
η αποχη μας απο τα μασαζ νομιζω φαινεται και απο την μικρη συμμετοχη μας πια στο θεμα μας του site???
 

great

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδες. ισχυει οτι η Καιτη εφυγε απο το ΟΑΣΙΣ? αν ναι ξερει κανεις που ειναι τωρα?
 

democrat

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.873
Κριτικές
11
Like
10
Πόντοι
2.007
ρε παιδες. ισχυει οτι η Καιτη εφυγε απο το ΟΑΣΙΣ? αν ναι ξερει κανεις που ειναι τωρα?
===========================================
ρε απεργοσπαστη εδω εχουμε κηρυξει ΑΠΟΧΗ απο το μασαζαδικα και εσυ μας ρωτας για την Καιτη?ΕΛΕΟΣ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom