Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (6 μέλη και 34 επισκέπτες)

xusas28

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2006
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια μπορει καποιος να μου κανει μια αναλυτικη περιηγηση για το στουντιο της βεικου?που ειναι τιμη προγραμματα τι συνθηματικο λεω για να μαμισω κτλ ευχαριστω πολυ...

Αναλυτική περιηγηση???? δεν μπορώ γιατί μια φορά πήγα εκεί και όπως μπήκα βγήκα! Παντως για το συνθηματικό προτείνω να πεις στην τσα τσα να κανουν έναν ελεγχο στο φορυμ αυτου του site... Αμα δει τι γραφουν για το εν λογο χώρο θα γαμίσεισ σίγουρα! Ο κόσμος το χει τούμπανο και αυτες κρυφό καμαρι! 
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.052
Like
1.855
Πόντοι
216
..σε ποιο ακριβως εννοεις ?

μεγαλε στην γλυφαδα σε αυτο επι της παραλιακης μεγαλη μουφα !!! σαν χωρος λεει πολλα αλλα τα μωρα ειναι σκαρτα και εκτος απο αυτο κοιτανε να τα αρπαξουνε χοντρα!!!! μεγαλη εκμεταλευση !!! εγω ειχα την πιο χαλια εμπειρια ever!!!! και θυμαμαι μου εκανε και παραπονα η κυρια υπευθυνη οτι δεν εχει δουλεια και τετοια !!!
 

spurs

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2006
Μηνύματα
233
Like
166
Πόντοι
1
καλησπέρα συνοδοιπόροι! κάνα μασατζίδικο τέτοια ώρα είναι ανοιχτό?!!
 

spurs

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2006
Μηνύματα
233
Like
166
Πόντοι
1
να κατσω μεσα δεν παίζει! ολο κ κάπου θα πάω;)
 

spurs

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2006
Μηνύματα
233
Like
166
Πόντοι
1
δεν με βοηθάτε βέβαια...τόσα μερη ξερω, κατι καλο θέλω...απο στουντιος ξερεισ τωρα κανα ριπόρτ;
 

stef29gr

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Ενημέρωση για Γεννηματά,Γλύφαδα ...Καλό το μασαζ παίδες , αλλά ως εκεί...τίποτα άλλο...έχω επισκεφτεί το χώρο 2 φορές...ούτε ψίθυρος για φραπεδάκι έστω....αν κάποιος συνάδελφος γνωρίζει κάτι σχετικό ας επανέλθει στο θέμα!                                  
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
..δεν παιζει ρε παιδια τιποτε περισοτερο απο μασαζ στη γενηματα.. εχει ξανα αναφερθει..
 

skortsianitis

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2006
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Είχα ακούσει πολλά από το forum για το μασατζίδικο της Συγγρού 12 και πήρα την απόφαση να το τιμήσω σήμερα. Παώ λοιπόν κατά το μεσημεράκι και μου ανοίγει μια μελαχρινή ονόματι Ντέπι. Αφού έκανε μια ανάλυση για τα προγράμματα με ρώτησε από μου έμαθα το μέρος. Δεν μπορούσα να πω από το forum tou bourdela.com, και είπα από ένα φίλο.
Αφού παίρνω το μυοχαλαρωτικό πρόγραμμα, των 85 ευρώ, πάω στο δωμάτιο και περιμένω για να επιλέξω κοπέλα. Μου έρχονται διαδοχικά δύο, η Χριστίνα και μια άλλη ψηλότερη που μου διαφεύγει το όνομα της, αλλά δεν ξέρω δεν μου άρεσαν. Οπότε με ρωτάνε αν θέλω να μου κάνει μασάζ η Ντέπι. Λέω δεν βαριέσε ας πάρουμε τη Ντέπι.
Έρχεται, κάνω μπάνιο και ξεκινάει το πρόγραμμα. Πρέπει να ήθελε να με ψαρέψει διότι συνεχώς με ρώταγε για το ποιός είναι αυτός ο φίλος που με σύστησε. Περνάει η ώρα, με τρίβει σε όλο το σώμα, περιμένοντας εγώ για το καλό. Αλλά τελικά τίποτα. Τζίφος, έδωσα 85 ευρά για ένα μασάζ χωρίς τελικά να κάνω τίποτα.
Καβλωμένος τι να κάνω, πάω μια επίσκεψη στη Φραντζή 47 όπου ειχε ένα ωραίο μωρό και ξεμπούκωσα (40 ευρώ, δηλαδή τα μισά από το μασάζ). Αυτό μου έμεινε τελικά στο τέλος ειναι καλα τα μασατζίδικα αλλά δεν ξαναρισκάρω 85 ευρώ για να δω αν θα μου κάτσει τελικά η μασατζερού ή όχι
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Είχα ακούσει πολλά από το forum για το μασατζίδικο της Συγγρού 12 και πήρα την απόφαση να το τιμήσω σήμερα. Παώ λοιπόν κατά το μεσημεράκι και μου ανοίγει μια μελαχρινή ονόματι Ντέπι. Αφού έκανε μια ανάλυση για τα προγράμματα με ρώτησε από μου έμαθα το μέρος. Δεν μπορούσα να πω από το forum tou bourdela.com, και είπα από ένα φίλο.
Αφού παίρνω το μυοχαλαρωτικό πρόγραμμα, των 85 ευρώ, πάω στο δωμάτιο και περιμένω για να επιλέξω κοπέλα. Μου έρχονται διαδοχικά δύο, η Χριστίνα και μια άλλη ψηλότερη που μου διαφεύγει το όνομα της, αλλά δεν ξέρω δεν μου άρεσαν. Οπότε με ρωτάνε αν θέλω να μου κάνει μασάζ η Ντέπι. Λέω δεν βαριέσε ας πάρουμε τη Ντέπι.
Έρχεται, κάνω μπάνιο και ξεκινάει το πρόγραμμα. Πρέπει να ήθελε να με ψαρέψει διότι συνεχώς με ρώταγε για το ποιός είναι αυτός ο φίλος που με σύστησε. Περνάει η ώρα, με τρίβει σε όλο το σώμα, περιμένοντας εγώ για το καλό. Αλλά τελικά τίποτα. Τζίφος, έδωσα 85 ευρά για ένα μασάζ χωρίς τελικά να κάνω τίποτα.
Καβλωμένος τι να κάνω, πάω μια επίσκεψη στη Φραντζή 47 όπου ειχε ένα ωραίο μωρό και ξεμπούκωσα (40 ευρώ, δηλαδή τα μισά από το μασάζ). Αυτό μου έμεινε τελικά στο τέλος ειναι καλα τα μασατζίδικα αλλά δεν ξαναρισκάρω 85 ευρώ για να δω αν θα μου κάτσει τελικά η μασατζερού ή όχι

αφου ρε αδερφε ειδες τις αναφορες κλπ....στα μασατζιδικα απο τους γνωστες του ειδους.......γιατι δεν μπηκες στον κοπο να τους ρωτησεις απλα να σε καθοδηγησουν........την κυρια ντεπυ που λες την εχουν γαμησει εκει μεσα......ειναι απλα τα πραματα αρκει να εχεις λιγο μυαλο και πονηραδα........
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
πληροφορια............καιτη,αναστασια,μαρια(ελληνιδα) απεχωρησαν απο το surv.....οπς συγγνωμη απο την λεκκα 19 ηθελα να πω! :headbang:....τωρα παιζουν μονικα,γιαννα,λανα,βικτωρια και κανα δυο αλλες που μου διαφευγουν.......οποιος ξερει για καιτη ενδιαφερομαι που πηγε ειναι κουκλος!!!!!!!!!!!!!! :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :dancing: :dancing: :dancing:
 

skortsianitis

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2006
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
αφου ρε αδερφε ειδες τις αναφορες κλπ....στα μασατζιδικα απο τους γνωστες του ειδους.......γιατι δεν μπηκες στον κοπο να τους ρωτησεις απλα να σε καθοδηγησουν........την κυρια ντεπυ που λες την εχουν γαμησει εκει μεσα......ειναι απλα τα πραματα αρκει να εχεις λιγο μυαλο και πονηραδα........

Εντάξει αδελφέ, μπορεί να την έχουν γαμήσει την Ντέπι αλλά όταν πληρώνεις 85 ευρώ δεν θέλεις να κάτσεις να παιδευτείς και να σπάσεις το κεφάλι σου για το τι πρέπει να της πεις για να σου κάτσει. Sorry αλλά με πολύ λιγότερα λεφτά έγω γαμήσει γυναίκες κλάσεις ανώτερες από την Ντέπι.
 

pinelos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2006
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα.Αν και εχω αρκετή πείρα στον χώρο,δεν είχα παει ποτέ σε μασαστζίδικο.Πηγα λοιπον Μαρνης έχοντας διαβάσει τα καλύτερα.Ηταν απόγευμα και η Ζαννα εκτελλούσε χρέη τσατσάς.Της είπα οτι ειχε ερθει ενας φιλος και με ρώτησε ονομα κτλ.Ενω της είπα οτι θελω αυτή επειδή μου είχε πει ο φίλος μου οτι έκανε καλό μασαζ κτλ,μου ειπε οτι δεν μπορούσε και έστειλε Θεοδώρα.μόνο μασαζ όμως... :headbang:πήγα να πιάσω κωλαράκι και διακριτικα τραβιόταν...Σπαστηκα τόσο πολύ που περίμενα να περασει η ώρα και να φύγω. >:(
Μπορεί καποιοσνα μου στείλει πμ που περνει Ζαννα,με το ονομα του ,οτιδήποτε που θα την κάνει να της φύγουν οι υποψίες.?
Εχω χαλάσει τόσα φράγκα και την πάτησα σαν προταρις... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
:helpplea: :helpplea:
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.491
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
ν
..αν εννοεις στη
..αν εννοεις στη βεικου, εκει ειναι, ειναι κολητη της αφεντικινας..
Ναι αυτή εννοώ προσωπικά τη μια και μοναδική φορά που πήγα μου έκανε τρελό γλείψιμο και την επόμενη φορά μου είπε να χω και προφυλακτικό για παραπάνω.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
εσυ αυτο καταλαβες απο αυτα που σου ειπα?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
νΝαι αυτή εννοώ προσωπικά τη μια και μοναδική φορά που πήγα μου έκανε τρελό γλείψιμο και την επόμενη φορά μου είπε να χω και προφυλακτικό για παραπάνω.

...επρεπε να τη στειλεις στο περιπτερο..
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Καλησπερα τι εγεινε ,
[move]δεν περναει απο Ομηρου κανεις η το εκλεισαν [/move],
αν ξερει καποιος ας πει
 

cybermass

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
866
Like
14
Πόντοι
6
Χαιρετώ όλους
Παρακολουθώ το forum λιγο καιρό, αλλά αποφάσισα να γράψω σήμερα μετά από από ένα χουνέρι που έπαθα χτές (παρά τα χρόνια που έχω στο ...άθλημα).
Περνάω από Μάρνης, ανοίγει κοντή ρωσσίδα μπάζο, με σπαστά ελληνικά μου λέει ότι η ʼννα έχει φύγει πλέον, δουλεύει μόνο Θεοδώρα και άλλη μία. Με στέλνει στην Γ' Σεπτεμβρίου. Απόφασίζω πριν πάω να περάσω από Πλ. Βικτωρίας (Αριστοτέλους) που είχα διαβάσει προσφατα νέα αγγελία. Μου ανοιγει ξανθιά εκφυλόφατσα Νένα, μεσ' την τρελλή χαρά (που σε ξέρω ... κλπ). Μου λέει είμαστε καινουριοι το πρόγραμμα 70 και με 100 έχει special και μου κλείνει το μάτι. Η αλήθεια είναι ότι κάτι μου έκανε κλικ στη φάτσα της και σα μαλάκας !!! αποφασίζω να περάσω. Μου λέει ξέρεις σε παρακαλώ πολύ αν μπορείς να προπληρώσεις γιατι ετσι ζητάει το αφεντικό. Σπάστηκα αλλά πάλι σα μαλάκας πληρώνω! Αρχίζει το μασάζ εντελώς της πλάκας. Σε λίγο βγάζει τα ρούχα της, κωλάρα και βυζί τρομερό , ωραία λέω μέσα μου χαλάλι τα λεφτά. Κάνω να την πιάσω και αρχίζει τα σπασίματα. Όχι στο προσωπό γιατί θα χαλάσει το μακιγιάζ, όχι δάχτυλα μέσα, μη μου γλείφεις το βυζί δεν είναι καραμέλα,  και  το ωραιοτερο !!! μου λέει ξέρεις δεν κάνω στοματικό γιατί μου έρχεται εμετός. Ξενέρωσα εντελως δεν μου σηκωνώταν με καμία δύναμη !! Τελικά έχυσα όπως ,όπως και έφυγα τρέχοντας.
Μακρια,  μην πατήσει κανείς εκεί !!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom