Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

al capone

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2005
Μηνύματα
404
Like
0
Πόντοι
1
ΚΑΛΗΜΕΡΑ χρονια πολλα σε ολους  σολομου 59  1ος οροφος φραντσαιζ της μαρνης
 

poutanakias1970

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
72
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
0
Παλικαρι μου καλισπερα,ειμαι νεος στο σαιτ και θα ηθελα καπιεσ πλιροφοριοες για τα μασατζιδικα που γαμας του γαλατσιου.

ευχαριστω εκ των προτερων
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Παλικαρι μου καλισπερα,ειμαι νεος στο σαιτ και θα ηθελα καπιεσ πλιροφοριοες για τα μασατζιδικα που γαμας του γαλατσιου.

ευχαριστω εκ των προτερων
Γαλατσιου 1 & Πατησιων 2 ος οροφος δεν χρειαζεται πολλα πολλα μπαινεις μεσα λες οτι θελεις ολοκληρωμενο προγραμμα,πληρωνεις 80 euro και κανεις μασαζακι + sex.
Προτεινω Ρωξανη αν και το επιπεδο του μαγαζιου ειναι χαμηλο.
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Τελευταιο ενημερωση για Μαρνης, καθως πηγα εχτες το απογευμα η Ζανα σε ρολο τσατσας στο μαγαζι,Θεοδωρα σε αδεια οπως εχει γραφτει,αλλες δυο κοπελες παλιες + καυνουργιο πραμα απο Γ΄Σεπετμβριου 25 οπως μου ειπε ονομα δεν θυμαμαι , αδυνατη μελαχροινη με κοκκινο φορεματακι και διχτυωτο καλτσον.Γενικα πολυ προθυμη ακαποτη πιπα + τελειωμα στο στομα. 80 euro.

Περασα και μια βολτα απο Hπειρου 22, ρε παιδια ξερει κανεις τι παιζει εκει? μου ανοιξε μια 40αρα  μελαχροινη αλλα δεν μου ειπε και πολλα πολλα,επισης μου ειπε οτι τα κοριτσια ηταν απασχολημενα και οταν την ρωτησα τι περιλαμβανει το προγραμμα μου απαντησε ορθα κοφτα ΜΟΝΟ ΜΑΣΑΖ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ.ετσι και εγω χαιρετησα και εφυγα.
Αν γνωριζει κανεις τιποτα ας ενημερωσει.
 

tallAthens

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Νοε 2006
Μηνύματα
738
Κριτικές
14
Like
33
Πόντοι
1.997
ΚΑΛΗΜΕΡΑ χρονια πολλα σε ολους  σολομου 59  1ος οροφος φραντσαιζ της μαρνης

Αξίζει καθόλου αυτό στην Σολωμού; Με βολεύει γιατί είναι κοντά στις δουλειές μου.....
 

srssrs

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2006
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
χρωσταω μια διηγηση για το πως περασα στις 30/12/2006 στη γεννηματα 133.εκλεισα ραντεβου με μια ρωσσιδα γυρω στα 35 βικτωρια το ονομα της.μετρια εμφανιση 1.65,αδυνατη,ξανθια,κοντο μαλλι.με ρωτησε τι προγραμμα θελω κ της ειπα το πιο χαλαρωτικο.πηρα τελικα 40 μασαζ με 20 ευρω.η γκομενα ξερει κ γαμω τα μασαζ μου εκανε σε ολο στο σωμα ακομα κα κωλο ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ.ο τζουτζουκος μου εμεινε παραπονεμενος.φευγω απο εκει ανανεωμενος να πω την αληθεια αλλα κ τρομερα καβλωμενος.γιαυτο κ πηγα για πρωτη φορα καλλιροης κ φρατζη.μου ανοιξε μια ρωσσιδα παλι στα 45 κ με ρωταγε τι θελω κ απο που εμαθα το μερος.της λεω θελω το προγραμμα 60 + 20 κ της εκλεισα το ματι.γελασε κ μπηκα μεσα.μου προσφερε κοκα κολα κ καφε κ τοτε ξεκινησαν τα ωραια.παρελασανε μπροστα μου 8 μουνακια για καθε γουστο.α!!!!παρεπιπτωντως υπαρχουν καποιοι μαλακες στο site που καθονται κ ξερνανε τα παντα που γραφονται εδω.υπηρχε καποια σειρα που ελεγε για μια γεωργιανη την ευα που το καταπινει κ κανει ακαπωτο.το κοριτσι το καψανε αυτοι οι μαλακες γιατι την καρφωσανε στην τσατσα κ πρεπει να τη διωξανε.μου τα ειπε η τσατσα η ιδια οταν την ρωτησα για ακαπωτο.παμε στην ουσια.διαλεξα μια 21 απο ρωσσια βαλια το ονομα της.ενα κοριτσι 1.68 ξανθο μακρυ μαλλι,κορμι λαμπαδα.μου αρεσε γιατι ειχε πολυ γλυκεια φατσα,το κοριτσι της διπλανης πορτας θα ελεγα.ξεκινησε με μασαζ 20 νλεπτα της πλακας εντελως ομως.μιλαγε ταυτοχρονα για διαφορα.μετα μου ειπε να γυρισω κ τοτε ξεκινησανε τα ωραια.γδυθηκε κ αρχισε να με γλυφει παντου στο στηθος,στις ρωγες,στην κοιλια.μετα ξεκινησε το κλαρινο.η κοπελα κατεχει το αθλημα.την εβαλα κ στηθηκε σε σταση 69 για να εχω θεα τα κωλομερια της.μετα ηρθε απο πανω κ επαθα σοκ.ηταν ΤΟΣΟ ΣΤΕΝΟΜΟΥΝΑ που ποναγε το καβλι μου 1 μερα ολοκληρη.απορια!!οταν με καβαλαγε υπηρχε πισω μας ενας καθρεφτης.επαιρνε συνεχεια ποζες κ κοιταζε διαρκως εκει με ναζι.εχει τυχει σε αλλον αυτο το πραγμα?εγινα πρωταγωνιστης σε καμια ταιναι στη ρωσσια???δε γαμιεται ειπα θα γινω κ διασημος κ της ζητησα να κατσει στα 4 οπυ εκει παρεδωσα τα φλοκια μου.μολις τελειωσα εκατσε 5 λεπτα ακομη κ μιλαγαμε.υστερα μου εδωσε 4 φιλακια στο μαγουλο κ τελος.εμπειρια??δεν εκλαψα τα λεφτα μου γιατι ηταν σαν να το εκανα με την γκομενα μου.σημερα πηγα ξανα γεννηματα γιατι με ειχε καβλωσει μια ελληνιδα αθηνα το ονομα της.μολις εφτασα μου ειπε μια κοπελα οτι ειναι αρρωστη κ την αντικαθιστα εκεινη.ονομα δεν ρωτησα γιατι ηταν ψιλομπαζο 1,55 αδυτανη ξανθια χωρις βυζι.δε γαμιεται λεω αφου ηρθα χαλαλι.πηρα το προγραμμα της μιας ωρας με 30 ευρω.μασαζ πολυ κατωτερο απο της βικτωριας παντου ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΣΤΟΝ ΤΖΟΥΤΖΟΥΚΟ ΜΟΥ.εφυγα δυσαρεστημενος παλι.εχω δυο αποριες οποιος θελει απανταει εδω ή στελνει pm.πρωτη απορια ειναι με τον καθρεφτη στην φραντζη και δευτερη κ πιο σημαντικη στη γεννηματα παιζει φραπε,πιπα?αν ναι ποιο προγραμμα παιρνεις και ποιες κοπελες το κανουν?με ενδιαφερει η αθηνα κυριως.καποια σειρα ειχε πει οτι με 40 ευρω γινεται.δε διευκρινησαι ποια το κανει και ποιο προγραμμα το απλο με τα 40 λεπτα κ το πληρωνει διπλο ή ειναι παπαριες?καλο ειναι να γραφουμε αληθειες κ μη τα σκαμε τα ευρω ασκοπα.ελπιζω να βοηθησα κ εγω λιγο στον αγωνα.περιμενω απαντησεις.ζητω η αθηνα!!! 
 

Επισκέπτης
φιλε το ακαποτο ειναι επικυνδινο και οταν εισαι ΕΣΥ πανω στην καβλα καλο ειναι αυτη που εκεινη την ωρα εχει περισοτερο μυαλο να βαλει την καποτα ειπαμε σε καπια πραγματα εχουνε δικιο και της κινηγανε και σε καποια αδικο οποτε αυτη ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕ και την εδιωξε ... μην κανεται σαν μικρα παιδια αντε
βαλε την καποτα και μετα ΓΑΖΩΣΕ ΤΗΝ  ;)
 

stevestar

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
451
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
Μάγκες γειά σας. Διαβάζω συχνά για ακάποτες φάσεις και για πάρα πολλούς που εναντιώνονται σε αυτό. Σίγουρα είναι επιλογή του καθένα να κάνει ότι θέλει στη ζωή του, αλλά για να μη τρελλαθούμε κιόλας ποιός σας έχει πει ότι η ακάποτη πίπα είναι επικίνδυνη; Σίγουρα δεν το συζητάω για γαμήσι χωρίς καπότα, εννοείται ότι δεν πρέπει να γίνεται, αλλά από τη πίπα για να πάθεις κάτι πρέπει να συντρέξουν πολλές συγκυρίες και οι πιθανότητες πλέον είναι μία στα εκατό ακατομμύρια. Πηδάς πολύ συχνα στα fkk στη Γερμανία -κυρίως Φρανκφούρτη- και εκει η ακάποτη πίπα είναι δεδομένη, μάλιστα θα παρεξηγηθείς αν σου κάνουν με καπότα. Δείτε στα σχετικά sites που γράφω παρακάτω για τα εν λόγω μαγαζιά τα οποία έχουν 40-80 κοπέλλες το καθένα και δεν συζητάμε ότι η χειρότερη εκεί μέσα είναι από τις καλύτερες δικές μας. Τιμές: 65euros είσοδος με ποτά (οχι αλκόολ) και Φαγητό και 50euros το κάθε γαμησάκι και για οτιδήποτε extra το συμφωνείς με την κοπέλλα.
 

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
Τελικα δεν υπηρχε λογος ανησυχιας...μια μικρη μολυνση...ισωσ απο το πολυ ζορισμα!! αλλα πηγε η ψυχη μου στην κουλουρι....θα το σκεφτω πολυ να ξανακανο ακαποτη πιπα....και οσο για τον φιλο που λεει οτι δεν συντρεχει κανενας λογος ανησυχιας,ας παει να ρωτησει κανεναν αφροδισιολογο να του πει τι γινετε...ΜΟΝΟ ΜΕ ΚΑΠΟΤΑ!! ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΥΝΟΔΑΧΤΥΛΑ!! ΚΑΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΚΟΛΛΑΣ ΑΝ ΠΙΑΣΕΙΣ ΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ ΣΟΥ ΜΕΤΑ!!
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.388
Κριτικές
1
Like
893
Πόντοι
96
  Με λιγα λόγια μασαζακι 60+20+40 η επίσκεψη στον γιατρό. Ασε που αμα εισαι παντρεμένος/δεσμευμενος και θυμηθεί η γυναικα σου να στην πέσει ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?? Για αυτό λέω καλυτερη καποτούλα με γευση για την πίπα μια πιο γερη για την διεισδυση.
 

FINTEL

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Φίλοι και σύντροφοι γειά σας .
Έχω την χειρότερη εμπειρία απο ακάποτη πίπα.
Δέν πάει το μυαλό σας .
Η πιτσιρίκα που μου την πηρε είναι γνωστή φοιτήτρια και δεν είναι φανατικιά του σπόρ αλλά μόνο για κανένα ψιλό όταν έχει έξοδα.
Μετά απο περιπέτεια 6 μηνών με κωλικούς νεφρών ουρητήρων και όρχεων  βρέθηεκ να έχω ΦΥΜΑΤΙΩΣΗ ΟΥΡΟΠΟΙΗΤΙΚΟΥ !!!!!
Κάνω 5 μήνες θεραπεία θέλω ακόμα 1 μήνα έχω καταπιεί του κόσμου τα φάρμακα και ευτυχώς την γλύτωσα χωρίς να χαλα΄σει κανένα νεφρό .
Η κοππέλα δέχτηκε και έκανε έλεγχο βρέθηκε να έχει ενεργό φυματίωση και τελικά γλύτωσε μάλλον και αυτή .
Μου είχε πάρει όλες και όλες 2 φορές πίπα ακάποτη χωρίς ποτέ να φιληθούμε .
Αυτά - ΠΡΟΧΟΧΗ ΛΟΙΠΟΝ και η ακάποτη πίπα έχει τα προβληματά της .
 

stevestar

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
451
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
Παιδιά συμφωνώ μαζί σας αν θέλετε να σας παίρνουν πίπα με προφυλακτικό αλλά το ξαναλέω ότι η πιθανότητα να κολλήσεις αφροδίσιο νόσημα είναι όχι απλά αμελητέα αλλά σχεδόν ανύπαρκτη. Όλοι οι φίλοι που ανέφεραν ότι έπαθαν κάτι μιλάνε για μολυσματικές νόσους κάτι που μπορείς να κολλήσεις σε γυμναστήρια, αποδυτήρια ή και τουαλέτες. Η λύση εκεί είναι μόνο μία. Σχολαστική καθαριότητα πριν και μετά. Πάντως για να μην το γυρίσουμε στο επιστημονικό-ιατρικό ας δούμε τι παίζει σε κανα μασατζίδικο.
 

Epilarxos

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2006
Μηνύματα
203
Like
5
Πόντοι
1
...... Η λύση εκεί είναι μόνο μία. Σχολαστική καθαριότητα πριν και μετά.

Αυτό είναι το σημαντικό παλουκάρι μ. ! Και με καπότα αν πας και πλακώσεις όπως λέει και ο armed (χαίρομαι που είναι ψιλοπράμα συναγωνιστή) με τα ΜΟΥΝΟΧΕΡΑ και πασαλείψεις παντού.. πως να την γλυτώσεις μετά την μόλυνση (στην καλύτερη περίπτωση)?
 

Epilarxos

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2006
Μηνύματα
203
Like
5
Πόντοι
1
Φίλοι και σύντροφοι γειά σας .
Έχω την χειρότερη εμπειρία απο ακάποτη πίπα.
Δέν πάει το μυαλό σας .
Η πιτσιρίκα που μου την πηρε είναι γνωστή φοιτήτρια και δεν είναι φανατικιά του σπόρ αλλά μόνο για κανένα ψιλό όταν έχει έξοδα.
Μετά απο περιπέτεια 6 μηνών με κωλικούς νεφρών ουρητήρων και όρχεων  βρέθηεκ να έχω ΦΥΜΑΤΙΩΣΗ ΟΥΡΟΠΟΙΗΤΙΚΟΥ !!!!!
Κάνω 5 μήνες θεραπεία θέλω ακόμα 1 μήνα έχω καταπιεί του κόσμου τα φάρμακα και ευτυχώς την γλύτωσα χωρίς να χαλα΄σει κανένα νεφρό .
Η κοππέλα δέχτηκε και έκανε έλεγχο βρέθηκε να έχει ενεργό φυματίωση και τελικά γλύτωσε μάλλον και αυτή .
Μου είχε πάρει όλες και όλες 2 φορές πίπα ακάποτη χωρίς ποτέ να φιληθούμε .
Αυτά - ΠΡΟΧΟΧΗ ΛΟΙΠΟΝ και η ακάποτη πίπα έχει τα προβληματά της .
Περαστικά συναγωνιστή και να προσέχουμε .... μερικά στόματα απότι φαίνεται είναι κόλαση τελικά!!! Καπότα και καθαριότητα για ευχαρίστηση χωρίς συνέπειες απόσο φαίνεται είναι η λύση!
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.545
Κριτικές
2
Like
1.522
Πόντοι
216
παιζει αυριο να ειναι κανενα μασατζιδικο ανοιχτο?λογω της ημερας...
 

Epilarxos

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2006
Μηνύματα
203
Like
5
Πόντοι
1
παιζει αυριο να ειναι κανενα μασατζιδικο ανοιχτο?λογω της ημερας...
να κάνουμε και λίγο χιούμορ... Θες να τους αλλάξεις τα φώτα ανήμερα των φώτων? νομίζω πάντως ότι μερικά θα είναι μετά το μεσημέρι...
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.545
Κριτικές
2
Like
1.522
Πόντοι
216
και συ βρε παιδι μου.....κανε ενα chill out αυριο...μερα που ειναι!!!!!!!ασε τα κοριτσια να πανε στη λειτουργια των θεοφανειων!

λες να θελουν να εξομολογηθουν???
θα την κανω εγω την εξομολογηση...:')
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom