Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (7 μέλη και 30 επισκέπτες)

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.388
Κριτικές
1
Like
893
Πόντοι
96
η τζενη η ταυλανδεζα επεστρεψε στις ριζες της.....!!!!!!!!!
..δηλαδη στη βεικου....!!!!
..μονο που δεν δουλευει καθε μερα.

  Δηλαδή αν πάμε Βεικού και δεν ειναι η Ταυλανδέζα οι άλλες δεν κανουν/λένε τίποτα??
Αληθευει οτι δεν ανοιγουν πάντα την κάτω πόρτα?? (το λέω επειδη την μια φορά που πήγα μου άνοιξε ένας που έβγαινε)
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
  Δηλαδή αν πάμε Βεικού και δεν ειναι η Ταυλανδέζα οι άλλες δεν κανουν/λένε τίποτα??
Αληθευει οτι δεν ανοιγουν πάντα την κάτω πόρτα?? (το λέω επειδη την μια φορά που πήγα μου άνοιξε ένας που έβγαινε)

οι αλλες δεν λενε και πολλα πραγματα..
για τα προγραματα εμπιστευτειτε τη μαρινα την ιδιοκτητρια, γιατι δεν κανουν ολες οι κοπελες φουλ προγραμμα.
την κατω πορτα εμενα μου την ανοιγουν παντα..
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
....μολις μιλησα με τζενη ταυλανδεζα στη βεικου..
σημερα δουλευει μεχρι το κλεισιμο δηλαδη μεχρι τις 18:00..
 

pesite

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
144
Κριτικές
2
Like
68
Πόντοι
1
καλή η τζενούλα και πρόθυμη, να 'χε και λίγο βυζί.....
 

xusas28

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2006
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστές με γράατε όλοι στα αρχίδια σας!!! Μια πληροφορια ρε λαε για την λιθουανη στην καλλιρόης και φραντζή... Δηλαδη απο τη Νέα Μάκρη να τρέχω τσάμπα εκει κατω????
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
....μεγαλε κούλαρε, γιατι θα σε γραψουν εκει που ειπες στ αληθεια..
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
καλα ο ψαρας εχει στειλει 4 μυνηματα αι μας τα χωνει?ακυρος μαγκα μολις μπηκες σε καραντινα.....
 

nikolas2002m

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
52
Like
0
Πόντοι
0
καινουρια αφιξη...(τηλ στα ΝΕΑ). Αμαλίας, στο υψος της στροφης για παγκρατι.

........Φάτσα σαν περιπτερού. .......

Πως είναι ρε φίλε οι περιπτερούδες .....γιατί μία που ξέρω εγώ είναι μουνάρα
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.388
Κριτικές
1
Like
893
Πόντοι
96
  και εγω απο το περιπτερο/ψιλικατζιδικο ερχομαι  ειχε ενε πλασμα με την κοιλιτσα εξω αλλο πραγμα.

  Αρχισα να ακουω αλογα σαν τον Κωστανταρα σε μια Ελληνικη ταινια.
 

Επισκέπτης
Συναγωνιστές με γράατε όλοι στα αρχίδια σας!!! Μια πληροφορια ρε λαε για την λιθουανη στην καλλιρόης και φραντζή... Δηλαδη απο τη Νέα Μάκρη να τρέχω τσάμπα εκει κατω????

ξενερα.......η λιθουανη μουναρα.......ψεκαστε,σκουπιστε.....τελειωσατε μεσα σε 25 λεπτα το πολυ.....
 

greeklover30

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2005
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
παιδιά καλησπέρα και χρονια πολλά σε όλους!!
πήγα στο γεννηματα 133 σήμερα το βραδυ γύρω στις 10 και είδα πάνω από τους πίνακες να γραφει για masaz και άλλες υπηρεσίες. είχε και ένα τηλέφωνο, το οποιο το πήρα αλλα δεν απάντησε κανεις!! δώστε περισσότερες πληροφορίες μέχρι τη ώρα δουλεύουν εάν είναι αυτό όντως το μασατζίδικο που λέτε και από ότι είδα στο πλάι η πόρτα αυτουνού είναι πιο μέσα από την είσοδο την κανονική τις πολυκατοικίας. πείτε μου πιο όνομα είναι και σε πιο όροφο, και μέχρι τι ώρα παίζει!
ευχαριστώ πολύ
 

sankon

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
παιδιά έχω ήδη πάει δυο φορές στη Γεννηματά. Μασάζ και μόνο! αυστηρά. Λειτουργεί πολλά χρόνια και δεν έχω ακούσει μέχρι τώρα τίποτα. Ο φίλος που καλοπέρασε μάλλον έτυχε προνομιακής μεταχείρισης. Η εμείς είμαστε ανεπιθύμητοι. Πάντως το μασάζ είναι καλό.

αν υπάρξει και άλλος που "έφαγε" το ξαναεξετάζω το θέμα.
 

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
παιδια χρονια πολλα και καλη χρονια! παρασκευη βραδυ εκανα μια επισκεψη στην γαλατσιου 1 (για να φυγει καλα ο παλιος ο χρονος...)και πηρα χριστινα κοκκινομαλα (ρουμανα..). καναμε ενα τρομερο γαμησι!! με εγλυψε σε ολο μου το σωμα για μιση ωρα!!  μεσα στην καυλα ξεχαστηκα και δεν εβαλα καποτα στο τσιμπουκι της.......μονο κατα την εισχωρηση.....και τωρα εχω κατι σαν ψιλομολυνση στην ουρηθρα....κλαψ!! εκανα κατι πλυσεις με χαμομυλο και καλεντουλα εχθες το βραδυ και καπωσ σαν να υποχωρησε.....Γιατρε μου ειναι σοβαρο;;;;  παντως εκανα γαμησι τρομερο!! δαγονομασταν απο την καυλα!! ελπιζω να μην την πληρωσω ασχημα....
καμια συμβουλη;;
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!!ΒΑΣΙΚΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΤΟ ΣΑΙΤ ΓΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 1 ΕΞΑΜΗΝΟ, ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΑΠΟΦΑΣΙΖΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ.... ΔΕΔΟΜΕΝΟΥ ΟΤΙ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΑΥΤΟ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΟΜΕΝΟΣ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΣΑΣ ΕΠΙΣΚΕΦΤΗΚΑ ΑΡΚΕΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΣΥΛΛΕΓΟΝΤΑΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΚΑΙ ΧΑΝΟΝΤΑΣ ΑΡΚΕΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ....... ΕΠΕΙΔΗ ΤΑΞΙΔΕΥΩ ΓΙΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΣΕ ΕΥΡΩΠΑΙΚΕΣ ΧΩΡΕΣ ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΖΗΣΩ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΩ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ  ΔΕΝ ΘΑ ΖΗΣΟΥΜΕ ΟΥΤΕ ΣΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΥΣΤΗΣΩ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΝΑ ΔΕΙΞΟΥΜΕ ΜΙΑ ΑΥΤΟΣΥΓΚΡΑΤΗΣΗ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΤΩΝ ΤΙΜΩΝ...ΠΟΥ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΗ ΚΟΡΟΙΔΙΑ, ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ ΤΑ ΑΠΑΝΤΑΧΟΥ "ΜΑΓΑΖΙΑ". ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΕΠΑΝΕΛΘΩ ΜΕ ΣΗΜΑΝΤΙΚΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΚΑΙ "ΝΕΑ" ΑΠΟ ΤΟΝ ΧΩΡΟ ΤΩΝ ΜΑΣΑΤΖΙΔΙΚΩΝ!

....συνελεξες αρκετες πληροφοριες, εχασες αρκετα χρηματα, αλλα να μπεις στον κοπο να μας πεις κατι (οτιδηποτε) ΔΕΝ μπηκες....!!!!!!!!!!!
..οδηγιες μπορει ο καθενας να δωσει βρε παληκαρι....
..μετα παραπονιεστε γιατι κραζουν καποιον που μονο ζηταει πληροφοριες και δε δινει ουτε μια εντυπωση απο μια επισκεψη καπου..
 

christie

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2006
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
....συνελεξες αρκετες πληροφοριες, εχασες αρκετα χρηματα, αλλα να μπεις στον κοπο να μας πεις κατι (οτιδηποτε) ΔΕΝ μπηκες....!!!!!!!!!!!
..οδηγιες μπορει ο καθενας να δωσει βρε παληκαρι....
..μετα παραπονιεστε γιατι κραζουν καποιον που μονο ζηταει πληροφοριες και δε δινει ουτε μια εντυπωση απο μια επισκεψη καπου..

φίλε μου έχεις απόλυτο δίκιο αλλά σαν νέος στο φορουμ αποφάσισα ότι θα ήταν σωστό να "συστηθώ" πριν ξεκινήσω τις διηγήσεις μου........
 

Επισκέπτης
περασα απο μαρνης 28 ενα ματσο μπαζα ξενες και μοθ λεγανε και κανουνε μονο μασαζ ...... και καλα
περασα και απο 3ης σεπτεμβριου ενα ματσο μπαζα και εκει αλλα εκει γαμιουνται με την πρωτη
δυστιχος ειχα καβλες και πληρωσα 80 ευρο για μια πιπα χωρις προφυλακτικο και χυσιμο στα βιζια (καθοτανε να την γαμησω αλλα η γκομενα ητανε μονο για πιπες ) κοινος ενα ματσο μπαζα ....
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
οσο πληρωνετε 80αρες 100αρες για τα μπαζα η οι τιμες θα ανεβαινουν η ηποιοτητα θα χειροτερευει και η γκρινια θα πολ/ζεται μεσα στο σαιτ.

οταν ετσι κι αλλιως εχεις καβλες γιατι δεν τις σβυνεις με 20αρικο????
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
οσο πληρωνετε 80αρες 100αρες για τα μπαζα η οι τιμες θα ανεβαινουν η ηποιοτητα θα χειροτερευει και η γκρινια θα πολ/ζεται μεσα στο σαιτ.

οταν ετσι κι αλλιως εχεις καβλες γιατι δεν τις σβυνεις με 20αρικο????

....ρε παληκαρι, πλακα μας κανεις ?
 

Epilarxos

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2006
Μηνύματα
203
Like
5
Πόντοι
1
.....και τωρα εχω κατι σαν ψιλομολυνση στην ουρηθρα....κλαψ!! εκανα κατι πλυσεις με χαμομυλο και καλεντουλα εχθες το βραδυ και καπωσ σαν να υποχωρησε.....Γιατρε μου ειναι σοβαρο;;;;  παντως εκανα γαμησι τρομερο!! δαγονομασταν απο την καυλα!! ελπιζω να μην την πληρωσω ασχημα....
καμια συμβουλη;;
κατά πρώτον συναγωνιστή καλή χρονιά και χρόνια πολλά, χαίρομαι που η επίσκεψη σου στην Ρουμάνα (μουνάρα απόσο φαίνεται) ήταν πολύ αποδοτική. Φαίνεται όμως ότι απέδωσε και κάτι άλλο που μάλλον καλά θα κάνεις να πας άμεσα σε αφροδισιολόγο να το δεις ώστε να το τσακίσεις τώρα που είναι νωρίς και να μην προχωρήσει αν είναι κάποια ψιλομόλυνση (εμένα σαν κάτι ελαφρύ μου ακούγεται), μικροπράγμα δηλαδή αλλά δεν πρέπει να το αφήσεις καθόλου να δουλεύει, πήγαινε να το καθαρίσεις άμεσα [υπάρχει περίπτωση λες να σου κάθησε ψιλοδαγκωνίτσα στο εργαλείο από την καύλα και να έχεις καμμιά ψιλοαμυχή ??]
 

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
κατά πρώτον συναγωνιστή καλή χρονιά και χρόνια πολλά, χαίρομαι που η επίσκεψη σου στην Ρουμάνα (μουνάρα απόσο φαίνεται) ήταν πολύ αποδοτική. Φαίνεται όμως ότι απέδωσε και κάτι άλλο που μάλλον καλά θα κάνεις να πας άμεσα σε αφροδισιολόγο να το δεις ώστε να το τσακίσεις τώρα που είναι νωρίς και να μην προχωρήσει αν είναι κάποια ψιλομόλυνση (εμένα σαν κάτι ελαφρύ μου ακούγεται), μικροπράγμα δηλαδή αλλά δεν πρέπει να το αφήσεις καθόλου να δουλεύει, πήγαινε να το καθαρίσεις άμεσα [υπάρχει περίπτωση λες να σου κάθησε ψιλοδαγκωνίτσα στο εργαλείο από την καύλα και να έχεις καμμιά ψιλοαμυχή ??]

μπα..οχι...δεν ειναι απο δαγκωνια! κατι σαν μολυνση φαινετε μπροστα στην ουρηθρα....εχω κλεισει σημερα ραντεβου σε αφροδισιολογο......γαμω τις ξεκολιαρες,γαμω!! οταν τις γαμασ καλα ειναι...αμα δεν φορας μια ολοσωμη καποτα ομως , χανεις τον υπνο σου! ας ελπισω οτι θα ειναι κατι ψιλο....γιατι ειχα περασει και κατι χλαμυδια τις προαλες και με ειχαν ταλαιπωρησει....
ευχαριστω συναγωνιστη, για το ενδιαφερον!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom