Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (1 μέλη και 25 επισκέπτες)

great

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
Παντως την Κυριακη που πηγα Καλλιροης και Φραντζη πηρα την Αννα και τη συστηνω ανεπιφυλακτα. Πολυ ωραιο σφιχτο κορμι και κατευθειαν στο ψητο...
 

Επισκέπτης
Παντως την Κυριακη που πηγα Καλλιροης και Φραντζη πηρα την Αννα και τη συστηνω ανεπιφυλακτα. Πολυ ωραιο σφιχτο κορμι και κατευθειαν στο ψητο...

ειναι καμια γνωστη εκει απο σκρα,ποσειδωνος(εκτος απο ολγα) ή απο οποιοδηποτε αλλο καταστημα?η ευα τί λεει?μονο την αννα ειδες καλα?
 

TSABATMAN

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2006
Μηνύματα
83
Like
18
Πόντοι
0
Παιδια γεια σας ,ειμαι νεος εδω!Λοιπον υπαρχει μασατζιδικο στην ανω Γλυφαδα,Γεννηματα,νομιζω 133,σχεδον απεναντι απο τον Βεροπουλο πανω απο ενα μαγαζι με πινακες ζωγραφικης.Ειναι μονο 20 ευρω!!!!!!ειναι βεβαια 40λεπτο αλλα μπορεις να παρεις δυο συνεχομενα!ειναι γαμω τα μασαζ και περιλαμβανει φραπεδια,οχι ομως απο την πρωτη φορα.παντως οι κοπελες σε κανουν να χυσεις με τον τροπο που σου κανουν μασαζ.δοκιμαστε το και θα με θυμηθειτε.ειναι μια Ουκρανη τα πρωινα γυρω στα 40,και μια Ελληνιδα το απογευμα γυρω στα 28,καλες αν και οχι μοντελα.περιμενω εντυπωσεις!
 

TSABATMAN

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2006
Μηνύματα
83
Like
18
Πόντοι
0
τυχαια σε μια αγγελια στην εφημεριδα τα Νεα.
 

TSABATMAN

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2006
Μηνύματα
83
Like
18
Πόντοι
0
α,θελει να κλεισεις ραντεβου πρωτα!εχω παει αρκετες φορες.
 

TSABATMAN

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2006
Μηνύματα
83
Like
18
Πόντοι
0
ειναι 20 ευρω το μασαζ που με τα κολπα που σου κανει μπορει να τελειωσες χωρις φραπε.αν σε γνωρισουν εχει φραπεδια,με 40 ευρω.
 

Επισκέπτης
ειναι κοντα στο σπιτι μου!!5 λεπτα για την ακριβεια!!θα περασω να δω τι παιζει!!
 

Επισκέπτης
Στο στουντιο της Παλαιολόγου στη Ν. Σμύρνη (πλατεία) εχει γαμησει κανεις ή παιζει μονο χεράκι?
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Παιδια γεια σας ,ειμαι νεος εδω!Λοιπον υπαρχει μασατζιδικο στην
[move]ανω Γλυφαδα,Γεννηματα,νομιζω 133,[/move]
σχεδον απεναντι απο τον Βεροπουλο πανω απο ενα μαγαζι με πινακες ζωγραφικης.
[move]Ειναι μονο 20 ευρω!!!!!!ειναι βεβαια 40λεπτο [/move]
αλλα μπορεις να παρεις δυο συνεχομενα!ειναι γαμω τα μασαζ και περιλαμβανει φραπεδια,οχι ομως απο την πρωτη φορα.παντως οι κοπελες σε κανουν να χυσεις με τον τροπο που σου κανουν μασαζ.δοκιμαστε το και θα με θυμηθειτε.ειναι μια Ουκρανη τα πρωινα γυρω στα 40,και μια Ελληνιδα το απογευμα γυρω στα 28,καλες αν και οχι μοντελα.περιμενω εντυπωσεις!
[move]σελις 91[/move]
πεσμου περισσοτερα για την διευνση δεν την καταλαβαινω πολλοι ενδιαφερον περιπτωση αν ειναι οπως τα λες
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Παιδια γεια σας ,ειμαι νεος εδω!Λοιπον υπαρχει μασατζιδικο στην ανω Γλυφαδα,Γεννηματα,νομιζω 133,σχεδον απεναντι απο τον Βεροπουλο πανω απο ενα μαγαζι με πινακες ζωγραφικης.Ειναι μονο 20 ευρω!!!!!!ειναι βεβαια 40λεπτο αλλα μπορεις να παρεις δυο συνεχομενα!ειναι γαμω τα μασαζ και περιλαμβανει φραπεδια,οχι ομως απο την πρωτη φορα.παντως οι κοπελες σε κανουν να χυσεις με τον τροπο που σου κανουν μασαζ.δοκιμαστε το και θα με θυμηθειτε.ειναι μια Ουκρανη τα πρωινα γυρω στα 40,και μια Ελληνιδα το απογευμα γυρω στα 28,καλες αν και οχι μοντελα.περιμενω εντυπωσεις!

....δηλαδη ρε παληκαρι, σου χτυπανε φραπε και ο νεαρος μεσα ακουει κανονικα ?????
.......γιατι ο χωρος εχει για χωρισματα κατι κουρτινες.......!!!!!!!
.....εκτος κι αν δεν εχεις δει το νεαρο..
 

SATYROS

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
352
Like
34
Πόντοι
1
Παιδια γεια σας ,ειμαι νεος εδω!Λοιπον υπαρχει μασατζιδικο στην ανω Γλυφαδα,Γεννηματα,νομιζω 133,σχεδον απεναντι απο τον Βεροπουλο πανω απο ενα μαγαζι με πινακες ζωγραφικης.Ειναι μονο 20 ευρω!!!!!!ειναι βεβαια 40λεπτο αλλα μπορεις να παρεις δυο συνεχομενα!ειναι γαμω τα μασαζ και περιλαμβανει φραπεδια,οχι ομως απο την πρωτη φορα.παντως οι κοπελες σε κανουν να χυσεις με τον τροπο που σου κανουν μασαζ.δοκιμαστε το και θα με θυμηθειτε.ειναι μια Ουκρανη τα πρωινα γυρω στα 40,και μια Ελληνιδα το απογευμα γυρω στα 28,καλες αν και οχι μοντελα.περιμενω εντυπωσεις!

φίλε TSABATMAN  τι ακριβώς κάνουν δηλαδή που μπορεί να χύσεις χωρίς φραπεδιά;
είσαι ολόγυμνος ή βάζουν πετσέτα;
 

SATYROS

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
352
Like
34
Πόντοι
1
έχει πάει κανείς άλλος σε αυτό;
γιατί ακούγεται ενδιαφέρον
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
εχοντας μια δουλεια προς κουκακι,ειπα να πεταχτω να δω ενα "μαγαζι" που ειχα διαβασει στην χρ.ευκ για "διπλωματουχες μασεζ" :jerking: στην συγγρου 79 6ος οροφος κουδουνι ΣΠΑτουλαριστο.
οπως μπηκα ετσι βγηκα..........ανοιγει μια σιτεμενη ρασια και μου εμφανιζει μια αλλη πατριωτισα της πιο μικρη και κοντη...δηλαδη απο σουλουπι μηδεν.η τιμη ειναι 60 και κρατα μια ωρα(τα χουμε ακουσει και αλλου!!!).
ευχαριστω ....καλη χρονια!!!!και μην ειδατε τον παναηηηηηηηηηηη :huh:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
..στη συγγρου στο 79 εχει μονο φραπε, ΤΙΠΟΤΑ παραπανω, και οι γκομενες ειναι ΜΑΥΡΑ χαλια..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom