Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (6 μέλη και 28 επισκέπτες)

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.150
Κριτικές
491
Like
37.556
Πόντοι
41.447
Τι μεσοτοιχίες και λαλακίες ρε παιδιά;
Παμε εκει 4-5 άτομα να γκρεμισουμε τους τοίχους να τα κάνουμε όλα ίσιωμα και μέτα ....πάρτυ ολέ τριολέ ....και βάλε.... :grouphug: :sperm: :sperm: :sperm: *P *P
 

leonidas

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2005
Μηνύματα
138
Like
34
Πόντοι
1
περιεργως κανεις δεν αναφερει κατι για το μαγαζι στη θησεως στο μαρουσι.μια χαρα ειναι οχι τοσο οργιωδες βεβαια.
 

magoyras

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
26
Πόντοι
1
ρε σεις εχω φιαξει θεμα με τιτλο ΟΜΗΡΟΥ 44 οταν πατε εκει βαλτε τα εκει μεσα γιατι σε αυτο το θεμα εχουνε γινει ολα σουπα και επιδη εκει παιζουνε πολλα μωρα να ξερουμε τι μας γινεται μην πληρονοουμε σε μωρα που δεν λενε (τιν παταει ενας μην τιν πατισει και ο επομενος)
Φιλε mikepelos εχεις δικιο.Συγνωμη αλλα δεν το χα δει.Ωραια παντως η ιδεα σου.
 

magoyras

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
26
Πόντοι
1
όταν λες full και sex γιατί εγώ 3 φορες την πέτυχα και μονο φραπεδιά...
Τι να σου πω φιλαρακι μου,,εγω πρωτη φορα την πηρα,δεν πηγα ομως πρωτη ουτε δευτερη φορα στο μαγαζι...ειμαι τακτικος,ισως επεσε συρμα...δεν ξερω,οτι και να σου πω ψεματα θα ειναι.Παντως οταν λεω full εννοω :knockinb: και οχι μονο :jerking:
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.388
Κριτικές
1
Like
893
Πόντοι
96
περιεργως κανεις δεν αναφερει κατι για το μαγαζι στη θησεως στο μαρουσι.μια χαρα ειναι οχι τοσο οργιωδες βεβαια.

  δηλαδη? γιατι σε παλιο ποστ καποιος ήταν πόλυ απογοητευμένος. μιλαγε για χαλια γκόμενες και 0 "περιποιηση"
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
παιδια στο μαρουσι εχω παει 2 φορες...δεν παιζει οχι γαμησι αλλα ουτε και φραπες..εχει μερικες ωραιες αλλα μονο χαμογελα και ναζια ειναι....το πολυ πολυ να σου κανουν μασαζ χωρις πετσετα και κανα φιλακι στο μαγουλο....αν καποιος εχει εμπειρια με παραπανω πραγματα ας το καταθεσει και ας μας πει και την ταριφα........αφηστε που ειναι και τσουχτερο 70Ε.αλλα κανουν πολυ καλο μασαζ(αν συνοδευοταν απο τιποτα παραπανω θα ηταν και γαμω...
 

ShowLover

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
327
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
1
Παιδιά δεν φαντάζομαι να μου πούνε τίποτα αυτές τις μέρες στα μασαζάδικα περί δώρο Χριστουγέννων κλπ?! Θα τρελαθώ! Ελπίζω να μην το έχει συναντήσει κανένας ε?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
περιεργως κανεις δεν αναφερει κατι για το μαγαζι στη θησεως στο μαρουσι.μια χαρα ειναι οχι τοσο οργιωδες βεβαια.

....δηλαδη βρε παληκαρι, εσυ τι εχεις κανει εκει και το θεωρεις μια χαρα ? ή τι σου εχουν κανει που δεν μπορεις να το κανεις μονος σου ? :grin: :grin:
 

Athens1

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2006
Μηνύματα
655
Like
1
Πόντοι
6
Σήμερα απόγευμα κατα τις 3μμ Φραντζή & Καλλιρόης, είσοδος επι Φραντζή (Fix) 4ος όροφος. Γυναίκες 5, 25-30 χρονών, όλες καλές με πιασιμάτάκι, κορυφή η Εύα, Γεωργιανή, 26 ετών κορμάρα 1.70, μελαχροινή , μαλάκι καρέ, μεγάλα μάτια φωτιά-κάρβουνο - στιλ Στάη, κορμάκι με πιασίματα - μικρό στητό βυζάκι, επίσης Όλγα - Λιθουανή 2μετρη ξανθιά γαλανομάτα πανέμορφη αλλά πάγος στο μαμήσι (την έχω πάρει παλαιότερα Ποσειδώνος 21.
Πήρα Εύα, 80 Ευρουλίνια, απαλό αισθησιακό μασάζ, τρομερό γλύψιμο παντού, πίπα βαθιά βαθιά, μαμήσι στοματάκι βαθιά - βαθιά μέχρι αμυγδαλές - deep throat μέχρι λαρύγγι - ακάποτο - το κορίτσι μόλις καταλαβαίνει Ελληνικά -έχει 4 μήνες Ελλάδα - την κάνεις ότι και όπως θέλεις - τη μάμησα αναποδα το κεφάλι ξαπλωμένη και γω πάνω της - καλό απολαυστικό μαμήσι ότι στάση ήθελα ( με καπότα δική της που μου φόρεσε το κορίτσι)και τέλειωμα βαθιά βαθιά στο στόμα σε στάση προσευχής στα γόνατα μπρος μου .... τα κατάπιε σχεδόν όλα - ένα κρασοπότηρο .....
απόλαυση παίδες ... άντε και στο επόμενο ......
 

ShowLover

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
327
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
1
To μασαζαδικο στη Συγγρού 12 είναι καλό? Πόση ώρα είναι το "πρόγραμμα"? φραπέ έχει? τιμή? Ευχαριστώ και Καλές Γιορτές!
 

2arcoudi

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2006
Μηνύματα
196
Like
1
Πόντοι
1
Κανα μασαζαδικο που να εχει Ιταλιδα υπαρχει ?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
To μασαζαδικο στη Συγγρού 12 είναι καλό? Πόση ώρα είναι το "πρόγραμμα"? φραπέ έχει? τιμή? Ευχαριστώ και Καλές Γιορτές!

....το εν λογω πολιτιστικο-πνευματικο κεντρο εχει καποια συγγενεια ''τυπου'' με αυτο της ομηρου.. ;)
..τα προγραματα του περιλαμβανουν ολοκληρωμενες υπηρεσιες, ομως, οι κοπελες εκει προσπαθουν να στα παιρνουν χοντρα, χωρις πολλες φορες να δινουν και τιποτα....
..χρειαζεται προσοχη εκει και οπωσδηποτε να το παιζετε περαν του δεοντως ανετοι, αλλιως σε ξεβρακωνουν σε χρονο ντε τε.... ;) ;)

ευλογησον..
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.388
Κριτικές
1
Like
893
Πόντοι
96
Κανα μασαζαδικο που να εχει Ιταλιδα υπαρχει ?

 
Μπες σε ένα μαγαζι και ζητα μια Ιταλίδα. Αν πεις οτι δεν μιλάς Ιταλικά θα σου πουν μονο Ιταλιδες έχουμε.
δεσ και την ταινια "μια Ιταλίδα απο την κυψελη"
Το σαιτ που διαφημιζεις ειναι μάπα

CIAO
 

Επισκέπτης
To μασαζαδικο στη Συγγρού 12 είναι καλό? Πόση ώρα είναι το "πρόγραμμα"? φραπέ έχει? τιμή? Ευχαριστώ και Καλές Γιορτές!

Το 12 στη Συγγρου οπως και το 44 στην Ομηρου ειναι τα πλεόν κλασικα και διαχρονικα μαγαζιά. Όταν γινεις πελατης, θα περασεις εξαιρετικα. Απο μονες τους θα σου στελνουν ολες τις νεες για δοκιμη, θα σε πηγαινουν στο καλυτερο δωματιο, θα σου προτεινουν παρτουζιτσες, θα σε κανουν να αισθανθεις οικέιος. Τα προιόντα επίσης, ειναι απο τα καλυτερα στη αγορά, ακομα και οι +45 κανουν εξαιρετικα γαμησια. Ασε που και τα 2 ειναι πεντακαθαρα και προσεγμενα.
 

Επισκέπτης
τελικά βρηκε κανεις ακρη με το massage.gr?

Οποιαδηποτε πληροφορια (Μονο Σε ΠΜ) θα εκτιμηθει και ανταποδοτικα μετρα θα δοθουν!
 

metsovos

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2006
Μηνύματα
10
Like
2
Πόντοι
0
καλησπερα θελω να κανω μια ερωτισι σκεφτομαι να παο σε λιγο μηχαλακοπουλου 99 αξιζει ? και ποσα λεφτα χριαζονται?
 

PLOUTOS

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2006
Μηνύματα
35
Like
2
Πόντοι
0
καλησπερα,

προς πληροφορηση ολων , μια και μαλλον ειμαι ο παλαιοτερος , θα ηθελα να ενημερωσω οτι η Ελενιτσα που εχει την Ομηρου 44 πριν μερικα χρονια , 7-8 ηταν συνεταιρισα με την ιδιοκτητρια της Συγγρου 12. Η Γιουλη που εχει την Μηχαλακοπουλου 99  δουλευε μεχρι πριν 4-5 χρονια στην Συγγρου 12 και μετα πηγε στην Σκρα και τελευταια στην Φρατζη πριν κανει το δικο τησ.
Επισης η τυπισσα που εχει την Σκρα δουλευε πριν μερικα χρονια και αυτη στην Συγρρου 12.Οπως καταλαβαινετετε ειναι αλυσιδα το πραγμα !!!
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.388
Κριτικές
1
Like
893
Πόντοι
96
Ειδατε η συγγρου 12 δίνει ευκαιριες σταδιοδρομίας και επαγγελματικής ανέλιξης ενω τα άλλα ειναι dead end (blow)jobs :grin: :grin: :grin:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
καλησπερα,

προς πληροφορηση ολων , μια και μαλλον ειμαι ο παλαιοτερος , θα ηθελα να ενημερωσω οτι η Ελενιτσα που εχει την Ομηρου 44 πριν μερικα χρονια , 7-8 ηταν συνεταιρισα με την ιδιοκτητρια της Συγγρου 12. Η Γιουλη που εχει την Μηχαλακοπουλου 99  δουλευε μεχρι πριν 4-5 χρονια στην Συγγρου 12 και μετα πηγε στην Σκρα και τελευταια στην Φρατζη πριν κανει το δικο τησ.
Επισης η τυπισσα που εχει την Σκρα δουλευε πριν μερικα χρονια και αυτη στην Συγρρου 12.Οπως καταλαβαινετετε ειναι αλυσιδα το πραγμα !!!

.....προς πληροφορηση του σεβαστου παλαιοτερου ολων, η ελενη της ομηρου με αυτην που εχει τη συγγρου ειναι αδελφες και ψιλο-τσακωμενες..

ευχαριστω..
 

Επισκέπτης
το σιγουρο ειναι οτι και οι δυο εχουνε χεστη στα λεφτα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom