Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (3 μέλη και 22 επισκέπτες)

Επισκέπτης
και πως παει το "συστημα" στα μασατζιδικα; χτυπας το κουδουνι, μπαινεις, διαλεγεις πας στο δωματιο μια ωρα για σεξ κατ'ευθειαν;

Υπάρχουν μασατζιδικα που θα γαμισεις και μασατζιδικα ΠΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ δεν θα γαμισεις οπότε καλό είναι να παραθέσουμε τα δευτέρα να μην πάει  κανείς και την πατήσει όσο για τα πρώτα να αφήσουμε και λίγο ενδιαφέρον , μια από μια από εκεί θα περάσεις καλά σίγουρα

Πάντως ξεκίνα με 25 και 151 3ης Σεπτεμβρίου ομήρου 44 Μάρνης 28 εκεί γίνεται ο μεγαλύτερος όγκος συναλλαγής 
Λεφτά να έχεις για πέταμα ?.
 

magoyras

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
26
Πόντοι
1
Φιλε μου ladakia γιατι δεν διαβαζεις αυτο το topic απτην αρχη η' αν δεν θες να το δεις ολο γυρνα λιγες σελιδες πιο πισω και διαβαζοντας θα σου λυθουν οι αποριες.
 

Επισκέπτης
Φιλε μου ladakia γιατι δεν διαβαζεις αυτο το topic απτην αρχη η' αν δεν θες να το δεις ολο γυρνα λιγες σελιδες πιο πισω και διαβαζοντας θα σου λυθουν οι αποριες.

Μπες σε ένα μαγαζί ντυμένος ωραία και πες ευγενικά στην κυρία που θα μιλισεται για τα διαφορά προγράμματα που προσφέρει το μαγαζί .. κυρία μου έχω καβλες στον πουτσο μπορούμε να κάνουμε κάτι για να ανακουφιστώ από αυτό το  μαρτύριο σας παρακαλώ ?.
 
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
....σιγα μην σου κανουνε και ντα...ποιο μπραβο ρε συ...ολα γινονται κανονικα...απλως θελει τροπο....και χρημα...ενα 100σταρικο στην τσεπη και βουρ....
 

Επισκέπτης
και αυτη θα φωναξει τον μπραβο απο μεσα και θα με πεταξουν εξω με τις κλωτσιες... ...

Από όσο έχω κόψει κανένα μαγαζί δεν έχει μπράβους όλο γκόμενες είναι οπότε το πολύ πολύ να στην πέσουνε όλες μαζί και τότε τις γαμας όλες μαζί και τσάμπα
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Υπάρχουν μασατζιδικα που θα γαμισεις και μασατζιδικα ΠΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ δεν θα γαμισεις οπότε καλό είναι να παραθέσουμε τα δευτέρα να μην πάει  κανείς και την πατήσει όσο για τα πρώτα να αφήσουμε και λίγο ενδιαφέρον , μια από μια από εκεί θα περάσεις καλά σίγουρα

Πάντως ξεκίνα με 25 και 151 3ης Σεπτεμβρίου ομήρου 44 Μάρνης 28 εκεί γίνεται ο μεγαλύτερος όγκος συναλλαγής 
Λεφτά να έχεις για πέταμα ?.

.....τι παιζει 3ης σεπτεμβριου 151 ? εχει ακομη τα πουρα που ειχε και εκαναν μονο φραπε ????? εεεεε ??????

Υ.Γ. kinky, πούτσαι συ μπρε ?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.150
Κριτικές
491
Like
37.556
Πόντοι
41.447
3ης Σεπτ 151 Α μόνο φραπεδούμπα!
Κοπέλες ψικοτελειωμένες πουρές. Απο τότε που το θυμάμαι το μαγαζί εχει συνέχεια τις ίδιες! :headbang:
 

ShowLover

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
327
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
1
Παιδιά, η Θοδωρούλα στη Μάρνης πόση ώρα σε μασαζάρει? Αν δεν είναι αυτή, να φύγω ή υπάρχει άξια αντικαταστάτριά της? Ευχαριστώ (αρχάριος)
 

thanassis33

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
949
Κριτικές
4
Like
17
Πόντοι
6
H Θεοδώρα σε περιποιείται περίπου μισή ώρα.
Είναι πολύ καλή και δεν είναι 50 χρονών όπως είπε κάποιος συνάδελφος 2 σελίδες πριν.Αν δεν βρεις αυτή, καλή είναι και η Ζάνα.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
......μονο αν παρεις ζανα προσεχε....
....βαλε την καποτα εξω απ την πορτα, πριν μπεις..
 

magoyras

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
26
Πόντοι
1
Χαιρετισμους συναγωνιστες!!!! Μολις γυρισα απο μια επισκεψη στην ομηρου ..Δεν ηταν προκανονισμενο και γιαυτο δεν ειχα και πολλες επιλογες,καθως και ο χρονος μου περιορισμενος και δεν μπορουσα να περιμενω.Το Χριστινακι δεν ηταν διαθεσιμο και γιαυτο επελεξα για πρωτη μου φορα την Ρουλα...ελληνιδα,γυρω στα 40,(αν και δεν τα παω καλα με ηλικιες) και σχετικα κοντουλα,,παρομοιο προγραμμα με της Χριστινας αλλα αρκετα πιο καυλιαρικο....αν και πρωτη φορα μαζι της η περιποιηση ηταν full...Αν καποιοι δεν εχετε περασει στιγμες μαζι της και σας αρεσουν οι ωριμες(σχετικα),δοκιμαστε την...Παρολα αυτα εγω δηλωνω fun της Χριστινας. :dancing:
 

Επισκέπτης
όταν λες full και sex γιατί εγώ 3 φορες την πέτυχα και μονο φραπεδιά...
 

geopon

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.639
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
2.007
πεζει κανενα καλο νοτια προατια???????
 

barmy73

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2005
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
άρτι αφιχθείς από Γ Σεπ 25, έπαιξα φιλικό με Κορίνα... Δυνατός αντίπαλος, τέσταρα τη φυσική μου κατάσταση.. Σκόραρα στο 80 όπως πάντα...
 
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
άρτι αφιχθείς από Γ Σεπ 25, έπαιξα φιλικό με Κορίνα... Δυνατός αντίπαλος, τέσταρα τη φυσική μου κατάσταση.. Σκόραρα στο 80 όπως πάντα...
ελα κολλητε πηδαγαμε την ιδια στιγμη...
 

Επισκέπτης
Χαιρετισμους συναγωνιστες!!!! Μολις γυρισα απο μια επισκεψη στην ομηρου ..Δεν ηταν προκανονισμενο και γιαυτο δεν ειχα και πολλες επιλογες,καθως και ο χρονος μου περιορισμενος και δεν μπορουσα να περιμενω.Το Χριστινακι δεν ηταν διαθεσιμο και γιαυτο επελεξα για πρωτη μου φορα την Ρουλα...ελληνιδα,γυρω στα 40,(αν και δεν τα παω καλα με ηλικιες) και σχετικα κοντουλα,,παρομοιο προγραμμα με της Χριστινας αλλα αρκετα πιο καυλιαρικο....αν και πρωτη φορα μαζι της η περιποιηση ηταν full...Αν καποιοι δεν εχετε περασει στιγμες μαζι της και σας αρεσουν οι ωριμες(σχετικα),δοκιμαστε την...Παρολα αυτα εγω δηλωνω fun της Χριστινας. :dancing:

ρε σεις εχω φιαξει θεμα με τιτλο ΟΜΗΡΟΥ 44 οταν πατε εκει βαλτε τα εκει μεσα γιατι σε αυτο το θεμα εχουνε γινει ολα σουπα και επιδη εκει παιζουνε πολλα μωρα να ξερουμε τι μας γινεται μην πληρονοουμε σε μωρα που δεν λενε (τιν παταει ενας μην τιν πατισει και ο επομενος)
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ε τωρα ξεραθηκα...πηρα ναντια κανονικα....φτου ρε γαμωτο επρεπε να κανουμε οργιο....

....πρεπει να διοργανωθει επιδρομη για νουμεράδα στο μασατζιδικο της 3ης απο τα μελη του μπουρδελα και να του κατεβασουμε ρολα για καμια βδομαδα αφου θα εχουμε βγαλει τα κοριτσια BLR.......  :2funny: :2funny:

Υ.Γ. δημητρη, πούτσαι συ μπρε ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom