Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 56 άτομα (7 μέλη και 49 επισκέπτες)

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Ποια ειναι η Εβίτα ρε Kinky εννοεις Γαλατσιου 1, Παντως εγω πηγα Γαλατσιου προχτες,πολυ μπαζα ρε παιδι μου.Οκ ειναι η Ρωξανη εκει, αλλα ειχε περιοδο και ετσι αναγκαστηκα πηρα μια mature Ελληνιδα την Κατερινα γυρω στα 40, δεν ελεγε και τιποτα εκτος απο το 4αρι βυζι,βεβαια με αρκετα παραπανισια κιλα.Απο προγραμμα πολυ μετρια πραγματα 80 euro η ταριφα με σεξ και τελειωμα πανω στις βυζαρες το μονο που αξιζε δηλαδη.Παντως να ξερετε δεν λεει και τιποτα και μαλλον δεν αξιζει τον κοπο να ακουμπησει καποιος λεφτα εκει.
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Ρε παιδια να κανω και μια ερωτησουλα,καποια στιγμη ειχα δει στην Χρυση Ευκαιρια καποια μασατζιδικο επι της Πατησιων δεν θυμαμαι τωρα νουμερο εχω την εντυπωση ηταν στην Πλ.Αμερικης η εισοδος της πολυκατοικιας διπλα στην Νεοσετ.Βεβαια ειχα παει Κυριακή και ηταν κλειστο!!Μηπως ξερει καποιος συναγωνιστης εαν παιζει τιποτα εκει??
 

aeras69

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Ειναι 2 στην Πατησίων το ένα στο 175 με Ρωσίδες ψιλομπάζα όπου παίζουν όλα από την πρώτη φορά αλλά μάλλον πρέπει να γνωρίζεις την τσατσά (κάνει και αυτη μασαζ και ήταν παλια στη βείκου και πιο παλιά καλλιθέα) και το άλλο στο 153 με 2 ελληνίδες και μια ρωσίδα όπου οι ελληνίδες πιτσιρίκες κάνουν μόνο μασαζ και μάλλον έχουν την ρωσίδα για περισσότερα..
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Για δωσε περισσοτερες πληροφοριες για το 153 με τις Ελληνιδες, Εμφανιση καλες?Ηλικια? και οταν λες μονο μασαζ? δηλαδη ουτε φραπεδακι? Μηπως χρειαζεται να σε γνωρισουν καλυτερα?
Εχω αποριες τελικα ολο ερωτηματικα το γεμισα το post.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Ρε παιδια να κανω και μια ερωτησουλα,καποια στιγμη ειχα δει στην Χρυση Ευκαιρια καποια μασατζιδικο επι της Πατησιων δεν θυμαμαι τωρα νουμερο εχω την εντυπωση ηταν στην Πλ.Αμερικης η εισοδος της πολυκατοικιας διπλα στην Νεοσετ.Βεβαια ειχα παει Κυριακή και ηταν κλειστο!!Μηπως ξερει καποιος συναγωνιστης εαν παιζει τιποτα εκει??

..πηδας με την πρωτη και εχει και πολλες γκομενες να διαλεξεις..
αλλα το επιπεδο ειναι μετριοτατο.. ομως, μπορει να κατσει κανενα καλο....
....κι αν σου κατσει....??????????????????
..εμενα μου εχει κατσει..
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Ειναι 2 στην Πατησίων το ένα στο 175 με Ρωσίδες ψιλομπάζα όπου παίζουν όλα από την πρώτη φορά αλλά μάλλον πρέπει να γνωρίζεις την τσατσά (κάνει και αυτη μασαζ και ήταν παλια στη βείκου και πιο παλιά καλλιθέα) και το άλλο στο 153 με 2 ελληνίδες και μια ρωσίδα όπου οι ελληνίδες πιτσιρίκες κάνουν μόνο μασαζ και μάλλον έχουν την ρωσίδα για περισσότερα..

..παληκαρι τσατσα εννοεις την ειρηνη τη ρωσοφατσα ?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Για δωσε περισσοτερες πληροφοριες για το 153 με τις Ελληνιδες, Εμφανιση καλες?Ηλικια? και οταν λες μονο μασαζ? δηλαδη ουτε φραπεδακι? Μηπως χρειαζεται να σε γνωρισουν καλυτερα?
Εχω αποριες τελικα ολο ερωτηματικα το γεμισα το post.

......παληκαρι, για τις ελληνιδες ξεχνα το καλλιτερα....
.....μαλλον δε θελουν λεφτα.. τη βγαζουν και με τα λιγα..
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
....μια βολτα απο βειικου 9-11....το μαγαζι οπως ειπε ο συναγωνιστης ποιο πανω ειναι σε ελέυθερη πτωση.....η ιδιοκτητρια (μαρινα),ειναι πολυ σφιχτη....εχει δικιο ο giorgospapa,οτι φυλαγονται....κατεβαινοντας απο γαλατσιου εκανα και ενα περασμα απο εβιτα.......μετρια εως χαλια.....

...ετσι ακριβως ειναι σε αυτα τα δυο και σε μια γυρα που εκανα κι εγω προχθες ..

Υ.Γ. πούτσαι συ μπρε ? χαθηκες..!!
 

Επισκέπτης
συντροφοι καλημερα νεος και εγω στο φορουμ....για το μαγαζι στο 153 ειχα περασει και εγω ο χωρος απο απλος ο πολυ απλος στο σαλονι..οι γυναικες 3 (δυο μικρες μια ψιλη και μια κοντουλα με ωραιο μεγαλο στηθος και με τρλο βλεμμα μαλλον για να περασω αφου ειχα παει να δω τι παιζει)και μια ρωσσιδα γυρω στα 40-45.τελικα δε εκατσα γιατι το εκοψα οτι δε παιζει κατι παραπανω απο μασαζ και φραπε...αλλα αν εχει καποιος κατι παραπανω να παραθεσει για τη ρωσσιδα εκει και αν οντως μπορει ναπαιξει κατι παραπανω ας δωσει πληροφοριες

 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
....tip: στην εβιτα-γαλατσιου (τσιου τσιου τσιου), βαλανε χαρτια α4 που αναγραφεται οτι το μασαζ ΠΡΟπληρωνεται..
..χωρις περαιτερω σχολια..

ευλογησον..
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
....tip: στην εβιτα-γαλατσιου (τσιου τσιου τσιου), βαλανε χαρτια α4 που αναγραφεται οτι το μασαζ ΠΡΟπληρωνεται..
..χωρις περαιτερω σχολια..

ευλογησον..

Ναι το επιβεβαιωνω και γω αυτο!!
 

SATYROS

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
352
Like
34
Πόντοι
1
ρε παιδιά στο όασις έχει καταργηθεί το μισάωρο με 40 ευρώ ή ισχυεί ακόμα;
 

dirtyharry

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
107
Like
0
Πόντοι
1
εχει καταργηθει το μισαωρο εδω και 2 μηνες.μονο ωριαιο με 65 ευρω παιζει.μεχρι τις 9 το βραδυ.συστηνω καιτη γιαννα!
 

TADDEI

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2006
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
για την 3ης σεπ 153β εχω να πω οτι πηγαινα παλια.μιλαμε για πριν 3-4 χρονια.τωρα τελευταια τους επισκεφτηκα  μια φορα για να δω τι γινεται- πριν κανα χρονο νομιζω,- πηγα με την ξανθια την μεγαλη που ειναι ρωσιδα ή βουλγαρα-δε θυμαμαι ονομα- η οποια ειναι εκει μεσα συνεχως και οπως και παλιοτερα εκανα μασαζακι και φραπεδια.τοτε πληρωνα 50 ? για αυτα.τωρα δεν ξερω.δεν λεει παντως πολλα το μερος.
 

tsanik1

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2006
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
παιδια η νεφελη ομηρου κανει τιποτα αλλο περα απο φραπε ξερει κανεις .καινουργιο κομματι η αγγελικη εκατσα 3ωρες τσιμπουκι με σκουφο το επαιζε δυσκολη ωραιο βυζι
 

dirtyharry

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
107
Like
0
Πόντοι
1
aαν μπορει καποιος να με συμβουλεψει πως να το παιξω στην ομηρου που παω πρωτη φορα για να πιω φραπεδακι.ευχαριστω ακ των προτερων.δεκτο pm
 

menelaos(1)

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
132
Like
0
Πόντοι
1
Κ Ο Ρ Ι Ν Α .... Σημερα το μεσημερι.... σοθπερ, μεχρι και χ... στην μα... ! Καυλα σαρανταρα..... 8α κσαναπαω συγουρα.... 3ης Σεπτ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom