Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (3 μέλη και 28 επισκέπτες)

lakisok

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2006
Μηνύματα
137
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Παιδιά γειά σας και από μένα. Πρώτη φορά γράφω αν και διαβάζω αρκετό καιρό το thread. Κάποιος συναγωνιστής έχει αναφέρει για Ι. Φωκά στο Γαλάτσι. Γνωρίζει κάποιος οτιδήποτε; (Δ/νση, Τηλ. με pm κτλ). Πήρα τη Χ.Ε. αλλά δεν το βρήκα πουθενά. Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων για τη βοήθεια....
Κανένα νέο;
 

ShowLover

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
327
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
1
Μηπως εχει παει κανεις σε ενα καινουριο μασαζαδικο που ειναι στην Ξενοπουλου στο Ν.Ψυχικό να μας πει λεπτομερειες? Πόση ώρα σου κάνουν μασαζάκι? φραπεδάκι παίζει? τιμη? Ρωτάω επειδή είναι σχετικά κοντά μου και σκέφτομαι να πάω, αλλά θέλω να αξίζει τον κόπο. Ευχαριστώ παιδια
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
τελικα θα κανω εμπαργκο στην ομηρου.......το αποφασισα τελικα,ΤΕΡΜΑ η ομηρου,εχω την εντυπωση πως μας τα περνουν κοροιδιστικα τα 80 και με  μασαζ της που....ς.φραπε και 100σταρικοο??
ειναι η τριτη φορα που πηγα και "αποτελεσμα" μηδεν.
εχουν παρει γραμμη απο την χοντρη που καθεται στο γραφειο και βλεπει  στο πι σι τις καμερες,μονο :jerking: και ...μετα απο 10 επισκεψεις θα δουμε!!!!.
αν καποιος εχει¨"κανει κατι" εστω και κατι(οχι φραπε),ας μου στειλει σε πρωσοπικο μηνυμα.
παντως απο οτι εχω διαβασει ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ κανεναν  να χει κανει κατι.
ολοι το εχετε ριξει στους φραπεδες...και χτυπανε στα νευρα!!!!!!!!
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Καλησπερα μηπως ξερει κανεις τη παιζει στην Καραισκου 106 στο Πειραια
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
Εστω με 80 εχει φραπεδακι;
ογδοντα ευρωπουλα και φραπε??????????
δεν παω καλυτερα απο πανω στην σκουφα στα 3 γουρουνακια να πιω καφε και να κερασω και το μαγαζι .εχει και κατι γκομενακια μαγκες μου........τρελλαααααααααα
 

ShowLover

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
327
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
1
στην Μαρνης 28 ποση ωρα σου κανουν  μασαζ? κανα 45 λεπτο?
 

magoyras

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
26
Πόντοι
1
τελικα θα κανω εμπαργκο στην ομηρου.......το αποφασισα τελικα,ΤΕΡΜΑ η ομηρου,εχω την εντυπωση πως μας τα περνουν κοροιδιστικα τα 80 και με  μασαζ της που....ς.φραπε και 100σταρικοο??
ειναι η τριτη φορα που πηγα και "αποτελεσμα" μηδεν.
εχουν παρει γραμμη απο την χοντρη που καθεται στο γραφειο και βλεπει  στο πι σι τις καμερες,μονο :jerking: και ...μετα απο 10 επισκεψεις θα δουμε!!!!.
αν καποιος εχει¨"κανει κατι" εστω και κατι(οχι φραπε),ας μου στειλει σε πρωσοπικο μηνυμα.
παντως απο οτι εχω διαβασει ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ κανεναν  να χει κανει κατι.
ολοι το εχετε ριξει στους φραπεδες...και χτυπανε στα νευρα!!!!!!!!
    ΤARZAN δεν εχεις αδικο σε αυτο που λες αλλα ας μην ξεχναμε και κατι αλλο...καποιοι απο εδω αναμεσα τους και εγω δεν ζηταμε μονο και μονο απλα να μαμησουμε την βρισκουμε και με το μασαζακι και τα χαδακια μα πανω απο ολα με τον αισθησιασμο....και αυτου του ειδους τα μαγαζια μας τον προσφερουν...τωρα οσον αφορα τις τιμες και τις ανταποδιδωμενες υπηρεσιες ναι εχεις δικιο σε καποια μαγαζια ειναι δυσαναλογες..αλλα σε αυτο μηπως φταιμε και εμεις??? Σευχαριστω.
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
φιλε μου μαγκουρα θα κανω αποχη ειδικα απο την ομηρου,οχι οτι εχω αναγκη απο μασαζ,ουτε αρρωστος ειμαι ουτε πιασμενος,απλα διαισθανομαι οτι το αφεντικο εχει παρει γραμμη το σαιτ και σου λεει τωρα ειναι ευκαιρια να τα οικονομησω και δεν θα μπω και στην¨"στενη".για αυτο παιρνει τα μετρα της.
αν ηθελα κανονικο μασαζ με 80 ευρω και 120 σε σπα ξενοδοχειου απο επαγελματιες(οχι απαραιτητα γυναικα,μπορει και αντρας) με πετσετα σκεπασμενα τα ευαισθητα  σημεια και θα καταλαβεις το γνησιο μασαζ.
τερμα η κοροιδια..........ξυπνηστεεεεεεεε.
με 100 ευρω αραζω στον πριαμο μια ωριτσα με την ανεση μου και ριχνω και τα " :rolleyes:τηλεφωνακια μου"
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
1. το μαγαζι της ομηρου δεν ειναι χθεσινο κ εχω την εντυπωση πως δεν περιμενε το σαιτ αυτο για να βγαλει λεφτα..
2. μην τα περιμενετε ολα στο χερι, πρεπει να εχετε και τον τροπο σας.
3. στην ομηρου οσες φορες εχω παει με εξαιρεση την πρωτη που την εβγαλα με πιπα (ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ), το προγραμμα ειχε ΑΠ ΟΛΑ !!!
4. δεν θελει κοπο, θελει τροπο.....

αυταααααααά..
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
α, επισης μπορεις με 120 γιουρακια να κανεις 6 εως 8 επισκεψεις σε ντελα..... ή να κλεισεις μισο χυσιμο σε city tour...... ;)
βαλιου φορ μανι, που με εχει πρηξει κ ο kinky.... :headbang:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
κι αν θελετε και γαμω τα μασαζ (αλλα και γαμω μιλαμε) πατε γενηματα α.γλυφαδα, που ειναι και τσαμπα οι τιμες....

ευλογησον..
 

kainourios

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2006
Μηνύματα
129
Like
0
Πόντοι
1
στη γεννηματά που έχει φίλε μασατζίδικο?
 

thodoris66

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2006
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
1. το μαγαζι της ομηρου δεν ειναι χθεσινο κ εχω την εντυπωση πως δεν περιμενε το σαιτ αυτο για να βγαλει λεφτα..
2. μην τα περιμενετε ολα στο χερι, πρεπει να εχετε και τον τροπο σας.
3. στην ομηρου οσες φορες εχω παει με εξαιρεση την πρωτη που την εβγαλα με πιπα (ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ), το προγραμμα ειχε ΑΠ ΟΛΑ !!!
4. δεν θελει κοπο, θελει τροπο.....

αυταααααααά..
συμφωνω απολυτα και επαυξανω
 

gousgounis_athens_gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
111
Κριτικές
5
Like
170
Πόντοι
281
1. το μαγαζι της ομηρου δεν ειναι χθεσινο κ εχω την εντυπωση πως δεν περιμενε το σαιτ αυτο για να βγαλει λεφτα..
2. μην τα περιμενετε ολα στο χερι, πρεπει να εχετε και τον τροπο σας.
3. στην ομηρου οσες φορες εχω παει με εξαιρεση την πρωτη που την εβγαλα με πιπα (ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ), το προγραμμα ειχε ΑΠ ΟΛΑ !!!
4. δεν θελει κοπο, θελει τροπο.....

αυταααααααά..
Πρώτη επίσκεψη στην ομηρου με Αννα από γιάννενα χωρίς να εκβιάσω καταστάσεις έπαιξε μονο φραπέ και με δικη της προτροπή χούφτωμα
Στο τέλος πέταξε τα σιλικονάτα έξω και την ατάκα τα καλύτερα έρχονται εννοώντας στην επομενη κατάθεση
Ήταν απλά μια είσκεψη αναγνωριστική να δω τον χορό και το σύστημα εργασίας
Πιστεύω ότι είναι ίσος ο καλύτερος χορός αλλα θα ήθελα λίγες πληροφορίες σχετικά με τον ΤΡΟΠΟ όπως τον λες ώστε τα 80+"euro να έχουν την μεγαλύτερη απόδοση στην επομενη μου επίσκεψη μου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom