Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (4 μέλη και 33 επισκέπτες)

gousgounis_athens_gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
111
Κριτικές
5
Like
170
Πόντοι
281
Σχετικά με Ομήρου που πρόσφατα έχω κάνει κατάθεση:

Χώρος πολύ καλός, άνω του μέσου όρου για τέτοια μαγαζιά
Γκόμενες αρκετές και σχετικά καλες (μερικές μεγάλες αλλά καλές και αρκετές νέες) και σε αυτό σίγουρα άνω του μέσου όρου

Βάσω: Ελληνίδα, καλό μουνί, τα κάνει όλα από 1η φορά, παίρνει τα 80 της και είναι ευχαριστημένη. Καλό μασσάζ επίσης

Ρούλα: MILF ελληνίδα από επαρχία αλλά καβλιάρα. 1η φορά έπαιξε πίπα μόνο για 2η πιστεύω ότι σίγουρα παίει γαμήσι. 80 κι εδώ

Ειρήνη: Πιο νέα από Ρούλα, ξένη, καλυτερη εμφάνιση αλλά για μένα δεν λέει.1η φορά με τα  χίλια ζόρια και πιέσεις έπαιξει πιπα, μασσάζ μέτριο και στο τέλος ζήταγε 100 ευρώ και μου την είπε!!! Οτι και καλά όλοι δίνουν 100 για τέτοιες υπηρεσίες!!! Της απάντησα κοφτά, ότι και τα 80 για πίπα αρκετά είναι, αν καθόταν να την γαμήσω κι έκανε καλό κρεβάτι ίσως και να το σκεφτόμουν. Στράβωσε, αλλά στα αρχίδια μου κιόλας!

Με 100 παίρνεις 2 στην Παιωνίου συνήθως καλύτερες ή ίδιες σε εμφάνιση με την Ειρήνη. Ήδη τα 80 είναι πολλά, αλλά μιας και είναι ο μέσος όρος δεν μπορούμε να κάνουμε και κάτι. Μην τους δίνετε αέρα γιατί μετά θα ζητάνε 150άρες double dot λόγω Χριστουγέννων! Μην τρελαθούμε τελείως!!!

Μόνο Χριστίνα δεν δοκίμασα, σκέφτομαι να μου το κάνω δώρο Xmas Ρούλα και Χριστίνα μαζί (MILF και οι δύο αλλά φαίνονται ξεκωλιάρες). Παίζουν και άλλες γκόμενες εκεί μέσα, αλλά οι πιο νέες μου φάνηκαν και πιο ξυνές οπότε δεν ξέρω αν θα στάξω κι άλλα για δοκιμή, θα παραμείνω στα σίγουρα μάλλον
Aννα δεν δοκίμασες !!
 

Επισκέπτης
πωλινα να δοκιμασεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!και αννα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

al capone

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2005
Μηνύματα
404
Like
0
Πόντοι
1
καλημερα σε ολους  ρε φιλε ειπαμε μακρια απο τη ζανα  θα τρεχεις και δεν θα φτανεις  θα σου κολισει κανενα παρασημο τα κανει ολα χωρις καποτα
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.479
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Σήμερα Σάββατο κατά τις 11 το πρωί πήγα, για πρώτη φορά, στην Μάρνη 28, 5ος. Είπα ότι είχα ξαναπάει παλιά στην αρχή του χρόνου (μούφα) και μου έδειξε την Ζάνα. Είχε και την Θεοδώρα αλλά κάπου είχε πάει. Έτσι πήρα Ζάνα από Μολδαβία μεριά. Μπανάκι στην αρχή, μετά πληρωμή 50 +20 δώρο, λάδια και υποτυπώδες μασάζ και συνέχεια the best. Πολύ πρόθυμη η κυρία, τσιμπούκι, γλύψιμο, πιασίματα και ωραίο γαμήσι. Μου άρεσε θα ξαναπάω..... :)
Πρώτη φορά κι εγώ παιδιά πήγα Μάρνης.
Δεν ξέρω ρε παιδιά τι λέτε εσείς, αλλά μήπως επειδή εγώ πήγα κατευθείαν μετά από επαγγελματικό ραντεβού με κουστουμάκι μου την πέσανε έτσι;
Επίσκεψη 5-12-06 ώρα 18:10
Μπήκα μέσα, η κυρία με έκοψε αμέσως πως ήμουνα πρώτη φορά. Ζήτησα Θεοδώρα λόγω καλών σχολίων και ένθερμων υποστηρικτών.
ʼρχισε να με ρωτάει που την ξέρω τη Θεοδώρα και γιατί θέλω αυτή και όχι κάποια άλλη κοπέλα. Και από πού ξέρω για το μαγαζί και ποιος με συνέστησε και τέτοια...κανονική ανάκριση. Στο τέλος μου είπε πως κατάλαβε πως ήταν από το ίντερνετ. Με ρώτησε το όνομά μου και όταν της είπα Γιώργος μου λέει ...α,καλά...Δηλαδή της λέω τι να κάνω τώρα, να ξαναβαπτιστώ για να σου πω άλλο όνομα;
Τέλος πάντων, μου στέλνει τη Θεοδώρα, Βουλγάρα με ωραίο σώμα, φορούσε ένα ολόσωμοπ φόρεμα κάτω από την μπλούζα. Καστανή, λεπτή κοπέλα. Εκεί ήταν και η Ζάνα (κοκκινομάλα κοντό μαλλί), η Βίκυ (λίγο αφρατούλα, συμπαθητικό πρόσωπο όμως και μαλλον με τζιτζί στήθος), και 2 ακόμα που ούτε θυμάμαι πως τις έλεγαν ούτε πως ήταν φατσικά, μπήκαν άλλωστε για μια στιγμή και ξαναβγήκανε αμέσως.

Ο χώρος...πιο πολύ μπουρδελέ παρα μασάζ θα τον έκρινα.
Τεσπα, μπανάκι και ξάπλωμα και αρχίζει η Θεοδώρα το μασάζ στα πόδια.
Συμπαθητικό μασαζάκι, με χαλάρωσε αρκετά, μιλούσε αρκετά σε καλά ελληνικά και ήταν πολύ φιλική. Με ρωτούσε αρκετά πράγματα, προφανώς για να κόψει κίνηση και να ψαρέψει.
Για να μην τα πολυλογώ, όταν με γύρισε, άρχισε το χουφτωματάκι από τη μεριά μου κάτω από το φόρεμα. Δεν αντιστάθηκε καθόλου και άρχισε η φραπεδιά. Δεν με άφησε να τη γδύσω τελείως και όταν της είπα να φέρω προφυλακτικό αρνήθηκε! Φραπεδούρα λοιπόν με κανονικό χούφτωμα και στο τέλος 50 γιούρια.
Περίμενα κάτι παραπάνω, αλλά δεν με χάλασε κιόλας αφού η τιμή παρέμεινε στο συμφωνηθέν ποσό.
Τώρα πως άλλος κατάφερε από την πρώτη το ολοκληρωμένο ... μάλλονθα χρειαστώ ιδιαίτερα...η η φάτσα μου είναι μπατσόφατσα.
Ελπίζω πως η δεύτερη θα είναι επιτυχημένη. Πάντως...ο χώρος χρειάζεται λιγάκι αναβάθμιση.
Α, και όσο για τη Θεοδώρα....στητό στήθος 2-2,5άρι και σφιχτό κωλαράκι, όπως ακριβώς μου αρέσει....σίγουρα θα ξαναδοκιμάσω, άλλωστε η τσατσούλα μου φώναξε να ξαναπάω...μάλλον πέρασα το τεστ της..χαχα
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Πρώτη φορά κι εγώ παιδιά πήγα Μάρνης.
Δεν ξέρω ρε παιδιά τι λέτε εσείς, αλλά μήπως επειδή εγώ πήγα κατευθείαν μετά από επαγγελματικό ραντεβού με κουστουμάκι μου την πέσανε έτσι;
Επίσκεψη 5-12-06 ώρα 18:10
Μπήκα μέσα, η κυρία με έκοψε αμέσως πως ήμουνα πρώτη φορά. Ζήτησα Θεοδώρα λόγω καλών σχολίων και ένθερμων υποστηρικτών.
ʼρχισε να με ρωτάει που την ξέρω τη Θεοδώρα και γιατί θέλω αυτή και όχι κάποια άλλη κοπέλα. Και από πού ξέρω για το μαγαζί και ποιος με συνέστησε και τέτοια...κανονική ανάκριση. Στο τέλος μου είπε πως κατάλαβε πως ήταν από το ίντερνετ. Με ρώτησε το όνομά μου και όταν της είπα Γιώργος μου λέει ...α,καλά...Δηλαδή της λέω τι να κάνω τώρα, να ξαναβαπτιστώ για να σου πω άλλο όνομα;
Τέλος πάντων, μου στέλνει τη Θεοδώρα, Βουλγάρα με ωραίο σώμα, φορούσε ένα ολόσωμοπ φόρεμα κάτω από την μπλούζα. Καστανή, λεπτή κοπέλα. Εκεί ήταν και η Ζάνα (κοκκινομάλα κοντό μαλλί), η Βίκυ (λίγο αφρατούλα, συμπαθητικό πρόσωπο όμως και μαλλον με τζιτζί στήθος), και 2 ακόμα που ούτε θυμάμαι πως τις έλεγαν ούτε πως ήταν φατσικά, μπήκαν άλλωστε για μια στιγμή και ξαναβγήκανε αμέσως.

Ο χώρος...πιο πολύ μπουρδελέ παρα μασάζ θα τον έκρινα.
Τεσπα, μπανάκι και ξάπλωμα και αρχίζει η Θεοδώρα το μασάζ στα πόδια.
Συμπαθητικό μασαζάκι, με χαλάρωσε αρκετά, μιλούσε αρκετά σε καλά ελληνικά και ήταν πολύ φιλική. Με ρωτούσε αρκετά πράγματα, προφανώς για να κόψει κίνηση και να ψαρέψει.
Για να μην τα πολυλογώ, όταν με γύρισε, άρχισε το χουφτωματάκι από τη μεριά μου κάτω από το φόρεμα. Δεν αντιστάθηκε καθόλου και άρχισε η φραπεδιά. Δεν με άφησε να τη γδύσω τελείως και όταν της είπα να φέρω προφυλακτικό αρνήθηκε! Φραπεδούρα λοιπόν με κανονικό χούφτωμα και στο τέλος 50 γιούρια.
Περίμενα κάτι παραπάνω, αλλά δεν με χάλασε κιόλας αφού η τιμή παρέμεινε στο συμφωνηθέν ποσό.
Τώρα πως άλλος κατάφερε από την πρώτη το ολοκληρωμένο ... μάλλονθα χρειαστώ ιδιαίτερα...η η φάτσα μου είναι μπατσόφατσα.
Ελπίζω πως η δεύτερη θα είναι επιτυχημένη. Πάντως...ο χώρος χρειάζεται λιγάκι αναβάθμιση.
Α, και όσο για τη Θεοδώρα....στητό στήθος 2-2,5άρι και σφιχτό κωλαράκι, όπως ακριβώς μου αρέσει....σίγουρα θα ξαναδοκιμάσω, άλλωστε η τσατσούλα μου φώναξε να ξαναπάω...μάλλον πέρασα το τεστ της..χαχα

Φιλαρακι ο κυβος εριφθει,την δευτερη φορα που θα πας θα δεις διαφορετικη αντιμετωπιση, Εγω προτεινω να ξαναπαρεις Θεοδωρα και θα δεις οτι θα πιασει κατευθειαν δουλεια χωρις πολλα-πολλα.Δυστυχως ετσι λειτουργουν τα μασατζιδικα πας πρωτα μεχρινα σε μαθουν αλλα μολις σε μαθουν περνας καλλα.Α και για να μην ξεχασω,πες της οτι εχεις δωρακι αν κατσει!(δωσε και κανενα 20αρικο ακομα) Αυτο σιγουρα βελτιωνει τα πραγματα κατα πολυ.
 

kleanthis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2006
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Γεια χαρα μαγκες, προσφατα βρηκα ενα τηλεφωνο μεσω net που τελειωνει σε 17 για ενα μασατζιδικο στη Ν.Σμυρνη (οχι Ομηρου). Μου ειπαν αισθησιακο μασαζ με 4 χερια και κατι τετοια.. Ρωτησα διευθυνση αλλα μου ειπαν μονο αν κλεισω ραντεβου θα μου πουν. Ρωτησα ειναι κοντα στην Ομηρου , μου ειπαν οχι. Στο τηλεφωνο ηταν μια που την λενε Μελίνα.. Ξερει κανεις τι παιζει ?
 

Επισκέπτης
Γεια χαρα μαγκες, προσφατα βρηκα ενα τηλεφωνο μεσω net που τελειωνει σε 17 για ενα μασατζιδικο στη Ν.Σμυρνη (οχι Ομηρου). Μου ειπαν αισθησιακο μασαζ με 4 χερια και κατι τετοια.. Ρωτησα διευθυνση αλλα μου ειπαν μονο αν κλεισω ραντεβου θα μου πουν. Ρωτησα ειναι κοντα στην Ομηρου , μου ειπαν οχι. Στο τηλεφωνο ηταν μια που την λενε Μελίνα.. Ξερει κανεις τι παιζει ?

μαλακιες σου ειπαν..........μην πας απο εκει τσαμπα λεφτα θα δωσεις......εκτος αν θες μασαζακι........τοσα και τοσα δουλευουν και δοξα τω θεω ματακια εχεις και βλεπεις.....100 σελιδες θα φτασουμε σε λιγο με πληροφοριες...κανε μια μικρη αναδρομη και να εισαι σιγουρος οτι θα λαβεις ολες τις απαραιτητες απαντησεις που θες....
 

lakisok

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2006
Μηνύματα
137
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Παιδιά γειά σας και από μένα. Πρώτη φορά γράφω αν και διαβάζω αρκετό καιρό το thread. Κάποιος συναγωνιστής έχει αναφέρει για Ι. Φωκά στο Γαλάτσι. Γνωρίζει κάποιος οτιδήποτε; (Δ/νση, Τηλ. με pm κτλ). Πήρα τη Χ.Ε. αλλά δεν το βρήκα πουθενά. Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων για τη βοήθεια....
 

Kardasis

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2006
Μηνύματα
17
Like
2
Πόντοι
0
Σήμερα πήρα τηλέφωνο το Choco Spa πίσω από το Ιατρικό. Ακουγόταν η γκόμενα πολύ πρόθυμη και όλο υποσχέσεις. Μου έλεγε κάτι για τούρκικα χαμάμ με την συνοδεία κοπέλας κ.α. Έχει καμία εμπειρία κανενός συνάδελφου. Αξίζει να το επισκεφτούμε; Ευχαριστώ.
 

st8304

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2006
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα ! Μπορεί κανείς να πει αν γνωρίζει κάποιο μασατζίδικο που να δουλεύει κάποια όμορφη γιαπωνεζούλα ; Ή κάτι παρεμφερές ... Ακόμη, το μασατζίδικο στη Μάρνης που διαβάζω, σε ποιά περιοχή είναι ; Μετακόμισα πρόσφατα Αθήνα :) Ευχαριστώ !
 

Επισκέπτης
Καλησπέρα ! Μπορεί κανείς να πει αν γνωρίζει κάποιο μασατζίδικο που να δουλεύει κάποια όμορφη γιαπωνεζούλα ; Ή κάτι παρεμφερές ... Ακόμη, το μασατζίδικο στη Μάρνης που διαβάζω, σε ποιά περιοχή είναι ; Μετακόμισα πρόσφατα Αθήνα :) Ευχαριστώ !

γ'σεπτεμβριου & μαρνης
 

ΤΡΥΦΩΝΑΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2006
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Αγαπητοί συνάδελφοι,
σας παρακολουθώ πάνω από έξη μήνες (όχι μόνο αυτό το forum αλλά και τα υπόλοιπα). Η εμπειρία μου απο την καταγραφή των έξη μηνών είναι ότι το μεγαλύτερο ποσοστό των μηνυμάτων σχετικά με πληροφορίες για εκδιδόμενες γυναίκες (όχι πουτάνες γιατί αυτές μπορεί να είναι και οι γυναίκες μας, οι γκόμενες μας, οι συναδέλφισσες στη δουλειά) είναι σωστές.
Τις εμπειρίες σας από το site τις έχω καταγράψει σε excel και με μεγάλη διαφορά προτιμήσεων τα μασατζίδικα που μπορείς να γαμήσεις από τη πρώτη φορά είναι Μάρνης 28 και το άλλο 3ης Σεπτεμβρίου 25. Το πιο ωραίο από άποψη χώρου και ωραίων γυναικών είναι το Ομήρου 44 στις προτιμήσεις των συναδέλφων.
Όποιος μπορεί να με κατατοπίσει λίγο περισσότερο ώστε να απολαύσω μασαζ και γαμίσι μετά (χωρίς βιασύνες, ανακρίσεις, μόνο φραπεδιά κλπ) θα ήθελα να μου στείλει μήνυμα.
 

gmara

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2006
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά, είμαι καινούργιος και θέλω κάποιες πληροφορίες. Πρέπει να κλείσεις ραντεβού στα μασατζίδικα από πρίν; Τι γραφουν τα κουδούνια σε Μάρνης, Ομήρου και Γ' Σεπτεμβρίου; Τι ώρες δουλεύουν συνήθως; Είναι ανοιχτά και Κυριακές; Ευχαριστώ
 

asslover

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2005
Μηνύματα
146
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
Σήμερα πήρα τηλέφωνο το Choco Spa πίσω από το Ιατρικό. Ακουγόταν η γκόμενα πολύ πρόθυμη και όλο υποσχέσεις. Μου έλεγε κάτι για τούρκικα χαμάμ με την συνοδεία κοπέλας κ.α. Έχει καμία εμπειρία κανενός συνάδελφου. Αξίζει να το επισκεφτούμ ε; Ευχαριστώ

Ποιο είναι το τηλέφωνο, ρε σύντροφε;
 

Επισκέπτης


μας καυλωσες μεσημεριατικα.....αν το εκαναν αυτο σε καποιο απο τα δικα μας......θα ειχα νοικιασει διαμερισμα στην ιδια πολυκατοικια!!!!!!!!!!!!!μηπως εχεις και καποιο βιντεακι που να κανει καμια κινεζα μουναρα σαν και αυτη μασαζ σε ανδρα..?
 

Επισκέπτης
ναι φιλε,ειχα και το εσβησα.κανει παρομοια πραγματα.θα προσπαθησω να το ξαναβρω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom