Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (4 μέλη και 36 επισκέπτες)

thanassis33

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
949
Κριτικές
4
Like
17
Πόντοι
6
Σήμερα Σάββατο κατά τις 11 το πρωί πήγα, για πρώτη φορά, στην Μάρνη 28, 5ος. Είπα ότι είχα ξαναπάει παλιά στην αρχή του χρόνου (μούφα) και μου έδειξε την Ζάνα. Είχε και την Θεοδώρα αλλά κάπου είχε πάει. Έτσι πήρα Ζάνα από Μολδαβία μεριά. Μπανάκι στην αρχή, μετά πληρωμή 50 +20 δώρο, λάδια και υποτυπώδες μασάζ και συνέχεια the best. Πολύ πρόθυμη η κυρία, τσιμπούκι, γλύψιμο, πιασίματα και ωραίο γαμήσι. Μου άρεσε θα ξαναπάω..... :)
 

barmy73

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2005
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
ανταπόκριση απο Γ Σεπ
χτες πήρα Κορίνα και πριν από καμιά εβδομάδα Νάντια, κανονικότατο full personal χωρίς διαπραγματεύσεις...80
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
ρε μαγκεσ κανενα μασατζιδικο με γαμημακι απο βορεια προαστεια υπαρχει?πηγα 2 φορες στο μαρουσι αλλα παραμυθι πουλανε
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
ναι ρε παιδια καλα το λεει , ο galanomatis , κατι απο βορεια προαστεια , θελουμε μια ωρα το λιγοτερο για να φτασουμε αθηνα απο επανω , ................ παντως κατι θα υπαρχει , δεν μπορει , και οταν το βρω θα γινει πανικος ( χαχαχαχαχαχαχα)
 

great

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια ξερει κανεις τι λεει καποια Συλβια του ΟΑΣΙΣ? μου την εχουν αναφερει αρκετες φορες σε φασεις που εχω παρει τηλεφωνο αλλα δεν την εχω δει ποτε απο κοντα. Επισης εχει δοκιμασει κανεις μια Ελληνιδα Ρανια στη Σκρα 4? Την ειδα την προηγουμενη βδομαδα μου αρεσε (μεγαλα βυζομπαλα) αλλα το στυλακι της δε μου εδειχνε οτι μπορει να προχωραει πολυ..
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
Εχθές πέρασα απο Ομήρου και όλα τα δωμάτια ήταν φουλ. Η Πωλίνα ήταν απασχολημένη κι έτσι πήρα 'Αννα. (Πάντως ήταν απο Γιάννενα, γιατί παρατήρησα πως υπάρχει και μια απο Μαυροβούνιο εκτός αν είναι η ίδια).

Λίγο γεματούλα, γλυκό πρόσωπο, βυζάρες ωραίες και γενικά ωραίο μασάζ και φραπεδάκι.

Εκεί που χαλάστηκα ήταν πως όταν έφευγα μου ζήτησε 80 ευρώ (που πάντα τόσα δίνω για φραπεδάκι) + έξτρα 20 ευρώ γιατί λέει έβγαλε τα ρούχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δηλαδή 100 ευρώ για φραπεδάκι????????????? Μην τρελαθούμε. Με 100 ευρώ παίρνεις γαμώ τα Ρωσιδάκια και σου κάνουν τούμπες!


Της λέω δεν έχω άλλα λεφτά και πως την άλλη φορά θα είμαι πιο γενναιόδωρος κι έτσι έφυγα.

Δυστυχώς επαληθεύομαι για μια ακόμη φορά όταν λέω ΔΕΝ ΘΕΛΩ να είναι ντόπια η κοπέλα. Ας είναι εισαγωγής απο όπου να 'ναι.
οσο για τους βυζους ειναι σιλικονατοι-μαλλον δεν προσεξες καλα τις ραφες τους.
 

asslover

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2005
Μηνύματα
146
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
Περί Βεϊκου 9-11 ο λόγος. Ευπειθώς αναφέρω:
είχα καιρό να δω κάτι για το συγκεκριμένο ίδρυμα. Κάποιος μου είχε πει ότι χωρίς τη Γιώτα, δεν έλεγε τίποτα. Δεν έδωσα σημασία και το πλήρωσα. Κυριολεκτικά!
Επίσκεψη την περασμένη Πέμπτη και υποδοχή στο ρεσεψιόν. Η κυρία μού είπε ότι η Γιώτα απολύθηκε επειδή «δεν άκουγε». Με ζώσανε λίγο τα φίδια, αλλά δεν περίμενα ότι θα έμενα μόνο στο μασάζ σε ένα μαγαζί όπου πριν από ένα μήνα με τρέλαναν στην τρόμπα και στο κλαρίνο και ξεφλόκιαζα στο δάπεδο. Μάλλον αυτό σήμαινε ότι η Γιώτα «δεν άκουγε»...
Παίρνω μια κοντούλα Ρωσίδα, μπαίνω μέσα και μου λέει να βγάλω την πετσέτα. Αναθάρρησα.... «Δεν μπορεί -είπα εγώ- να σε πασπατεύει μια ώρα ξεβράκωτο και να μη γίνει τίποτα». Συν τω χρόνω, όμως, κατάλαβα -από το μασάζ που μου έκανε- ότι είχα να κάνω, δυστυχώς, με επαγγελματία μασέζ, άρα όχι με πουτάνα. Έριξε κάτι άδεια, έφαγα πόρτα, αλλά συνέχισα να ελπίζω.
Μετά από κανένα μισάωρο μου λέει «να γυρίσουμε τώρα;» και άλλο που δεν ήθελα. Είμα ανάσκελα, με πεσμένο ακόμα το πράμα μου (δείγμα το πόσο... αντιαισθησιακό μασάζ έκανε) αλλά, διάολε, δεν πίστευα ότι θα δεχόταν να βλέπει το καβλί μου, αν δεν είχε την πρόθεση να κάνει κάτι μ' αυτό.
Σε μια δόση βαράει το κινητό της, βγαίνει από το δωμάτιο και εκεί πιάνομαι από την τελευταία ελπίδα. «Λες να πάει να βγάλει τίποτα και να μου το φυλάει για έκληξη;» σκέφτηκα και με τη σκέψη ψιλοπρήστηκα.
Ε, τι ήταν να .. φουσκώσω. Με το που μπαίνει και με βλέπει όρθιο, μόνο μήνυση δεν μου έκανε.
«Βάλε την πετσέτα και προσπάθησε να ηρεμήσεις. Δεν μπορώ να βλέπω τέτοια πράματα».
Δεν χρειάστηκε προσπάθεια να ηρεμήσω. Με ξενέρωσε και μ'ετραγα την ώρα να τελειώσει, να πλυθώ, να δώσω τα τελευταία 60 ευρώ μου και να φύγω για πάντα.
ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ!!!
Μαύρη πέτρα σε όποιες δεν σέβονται την κάβλα μας!
Ζήτω η Γιώτα που «δεν άκουγε»
ΟΞΩ, ΠΑΥΣΑΒΟΥΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣ!

 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
:2funny: :2funny: :2funny:καλααα εχω πεθανει στα γελια απο το τροπο που τα γραφεις αλλα στο τελος κανεις το λαθος αντι να πατησεις το Τ πατας το διπλα πληκτρο το Υ και σου βγαινει παυσαβουρες.
ΓΙΩΤΑΑΑΑ  ακουςςςςςςςςς??????
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
.....στη βεικου μαλλον ''φυλαγονται'' για λιγο καιρο.....
 

ShowLover

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
327
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
1
Παιδιά καλησπέρα. Εγώ δεν εχω παει σε πολλα μασαζαδικα. Βασικα΄μόνο σε 1! Σε αυτο στη Ν.Σμυρνη οπου το τηλ. λήγει σε 48.  Δεν ηξερα απο αυτα, και νόμιζα οτι κάτι παραπάνω θα γινόταν. Αλλά, τελικά...μόνο μασαζ 45 λεπτο, γυμνός εγώ, τούμπανο, από μια ωραία κατα τ' άλλα Ελληνίδα. (50 Ε εσκασα). Και ο βλάκας, ντράπηκα να ζητήσω extra υπηρεσίες. Δεν ηξέρα τι παίζεται. Θα διαβάσω τις εμπειρίες από τα άλλα studios και θα κάνω εξόρμηση! Φιλικα
 
Εγγρ.
30 Μαΐ 2006
Μηνύματα
124
Like
167
Πόντοι
1
παιδιά καλησπέρα σε όλους . Ξέρει κανένας κάποιο μασαζ που είναι ανοιχτό μέχρι αργά ηδηλαδή μέχρι τισ 1¨00? ή κάποια κοπέλα που κάνει μασάζ στό σπίτι με υπηρεσίες βέβαια?
 

SPAWN

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2006
Μηνύματα
98
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
δε πας μιχαλακοπουλου 99 να μας πεις τι προγραμματα κανει η ασσιατισα
 
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
δε πας μιχαλακοπουλου 99 να μας πεις τι προγραμματα κανει η ασσιατισα
φουλ προγραμμα κανονικα.....αλλα να βαλεις και συ το χερακι σου λιγο...μην τα περιμενουμε ολα στο πιατο....
 

deagt

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2006
Μηνύματα
35
Like
0
Πόντοι
0
Καλή η Ασιάτισσα? Για να ακούσουμε άλλη μια γνώμη...Και αυτή η Μόνικα η λεπτή στην Γαλατσίου τι λέει εμφανισιακά?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
καλη, πολυ καλη η ασιατισα. και ειπαμε η μονικα απο γαλατσιου τελος....
 

salieri

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2006
Μηνύματα
236
Like
6
Πόντοι
1
παιδια δωστε πληροφοριες για μιχαλακοπουλου 99 pls.. παω χυμα, εχει καποιο τηλ?, ποσα ευρω κτλ....?
 

Fylisixos

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2005
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
0
Σχετικά με Ομήρου που πρόσφατα έχω κάνει κατάθεση:

Χώρος πολύ καλός, άνω του μέσου όρου για τέτοια μαγαζιά
Γκόμενες αρκετές και σχετικά καλες (μερικές μεγάλες αλλά καλές και αρκετές νέες) και σε αυτό σίγουρα άνω του μέσου όρου

Βάσω: Ελληνίδα, καλό μουνί, τα κάνει όλα από 1η φορά, παίρνει τα 80 της και είναι ευχαριστημένη. Καλό μασσάζ επίσης

Ρούλα: MILF ελληνίδα από επαρχία αλλά καβλιάρα. 1η φορά έπαιξε πίπα μόνο για 2η πιστεύω ότι σίγουρα παίει γαμήσι. 80 κι εδώ

Ειρήνη: Πιο νέα από Ρούλα, ξένη, καλυτερη εμφάνιση αλλά για μένα δεν λέει.1η φορά με τα  χίλια ζόρια και πιέσεις έπαιξει πιπα, μασσάζ μέτριο και στο τέλος ζήταγε 100 ευρώ και μου την είπε!!! Οτι και καλά όλοι δίνουν 100 για τέτοιες υπηρεσίες!!! Της απάντησα κοφτά, ότι και τα 80 για πίπα αρκετά είναι, αν καθόταν να την γαμήσω κι έκανε καλό κρεβάτι ίσως και να το σκεφτόμουν. Στράβωσε, αλλά στα αρχίδια μου κιόλας!

Με 100 παίρνεις 2 στην Παιωνίου συνήθως καλύτερες ή ίδιες σε εμφάνιση με την Ειρήνη. Ήδη τα 80 είναι πολλά, αλλά μιας και είναι ο μέσος όρος δεν μπορούμε να κάνουμε και κάτι. Μην τους δίνετε αέρα γιατί μετά θα ζητάνε 150άρες double dot λόγω Χριστουγέννων! Μην τρελαθούμε τελείως!!!

Μόνο Χριστίνα δεν δοκίμασα, σκέφτομαι να μου το κάνω δώρο Xmas Ρούλα και Χριστίνα μαζί (MILF και οι δύο αλλά φαίνονται ξεκωλιάρες). Παίζουν και άλλες γκόμενες εκεί μέσα, αλλά οι πιο νέες μου φάνηκαν και πιο ξυνές οπότε δεν ξέρω αν θα στάξω κι άλλα για δοκιμή, θα παραμείνω στα σίγουρα μάλλον
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom