Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (2 μέλη και 24 επισκέπτες)

asteri664

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Επισκέφτηκα Μιχαλακολούλου 99, πλήρωσα 60, και όταν ζήτησα κατι παραπάνω.. μου είπε ότι δεν γίνεται.... γιατί εδω δεν είναι μπουρδέλο. Προφανώς κάτι δεν ξέρω....Μπορεί να με βοηθήσει κάποιος ... τι πέπει να κάνω?
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Λοιπον καλησπερα τελικα θα πω και εγω μια εμπειρια που ειχα προ ημερων εις την Αθηνα  για ενα νεο στεκι που δεν εχει αναφερθει πουθενα μεχρι τωρα .
Περνω μια εφημεριδα και ψαχνωντας πεφτει το ματι μου σε ενα τηλεφωνο 21033.....  περνω τηλεφωνο μου απανταει μια κυρια  με ρωταει για τη ενδειαφερωμαι  αφου τις απαντησα μου λεει εχω ενα σπιτι[move] για μασαζ και sex120Ε [/move]
στην περιοχη Δικαστηριων Ευελπιδων αν ενδιαφερεσαι να σε στειλω,
μετα απο σκεψει τις λεω ναι ,
μου δινει την ακριβη Διευθυνση και μετα απο μια ωρα βρισκομαι εξω απο το διαμερισμα τις οδου Φιλοτιου ,
κτυπαω την πορτα μου ανοιγει καποια κοπελα με ρωταει ειστε απο την κυρια ........... λεω ναι ελατε με παει εις τα ενδοτερα  μου προσφερει αναψυκτικο ,
και με ρωταει με πια θα τω κανεις ,
κινει την ωρα εμανιζονται και οι αλλες κοπελλες μια μια αφου αποφασισα με πια τις λεω , η απαντησει τις πηγαιναι κανε ντουζ και ερχεται ,
ακολουθαω τις οδηγιες τις ,
με την επιστροφη μου ερχεται η κοπελλα [color=red}
βγαζει τα ρουχα τις , και μου ερχεται στο κρεββατι του μασαζ μου φοραει απο μονη τις προφυλακτικο και αρχιζει ενα ξεγυρισμενο τσιμπουκι ,
μετα τις τον χωνο εις το μουνι τις και  εχυσα [/color] ,
μου βγαζει το προφυλακτικο και μου λεει παρτω να το πεταξεις εξω λεω γιατι δεν καταλαβαινεις τελικα το πηρα, πηγα εκανα ντουζ και ενω ντυνομουν ερχεται μεσα για την πληρωμη συζηταγαμαι ,
τι κανουν οι αλλες κοπελλες και μου [move]λεει μασαζ επειδη εγω γουσταρα κατασταση τις λεω [move]ενταξει  εξτρα 60Ε[/move] ομως η απαντηση , [flash=200,200][/flash]
με ποια θελεις τις λεω μου την στελνει μου κανει για [move]45λεπτα και μονο στην πλατη και ουτε με αφησε να την ακουμπησω δηλαδη γιωκ φραπεδια [/move] οποτε καταλαβαινεται την πατησα σα μ......   
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Λοιπον καλησπερα τελικα θα πω και εγω μια εμπειρια που ειχα προ ημερων εις την Αθηνα  για ενα νεο στεκι που δεν εχει αναφερθει πουθενα μεχρι τωρα .
Περνω μια εφημεριδα και ψαχνωντας πεφτει το ματι μου σε ενα τηλεφωνο 21033.....  περνω τηλεφωνο μου απανταει μια κυρια  με ρωταει για τη ενδειαφερωμαι  αφου τις απαντησα μου λεει εχω ενα σπιτι[move] για μασαζ και sex120Ε [/move]
στην περιοχη Δικαστηριων Ευελπιδων αν ενδιαφερεσαι να σε στειλω,
μετα απο σκεψει τις λεω ναι ,
μου δινει την ακριβη Διευθυνση και μετα απο μια ωρα βρισκομαι εξω απο το διαμερισμα τις οδου Φιλοτιου ,
κτυπαω την πορτα μου ανοιγει καποια κοπελα με ρωταει ειστε απο την κυρια ........... λεω ναι ελατε με παει εις τα ενδοτερα  μου προσφερει αναψυκτικο ,
και με ρωταει με πια θα τω κανεις ,
κινει την ωρα εμανιζονται και οι αλλες κοπελλες μια μια αφου αποφασισα με πια τις λεω , η απαντησει τις πηγαιναι κανε ντουζ και ερχεται ,
ακολουθαω τις οδηγιες τις ,
με την επιστροφη μου ερχεται η κοπελλα [move][move]βγαζει τα ρουχα τις , και μου ερχεται στο κρεββατι του μασαζ μου φοραει απο μονη τις προφυλακτικο και αρχιζει ενα ξεγυρισμενο τσιμπουκι ,
μετα τις τον χωνο εις το μουνι τις και  εχυσα
[/move] [/move] ,
μου βγαζει το προφυλακτικο και μου λεει παρτω να το πεταξεις εξω λεω γιατι δεν καταλαβαινεις τελικα το πηρα, πηγα εκανα ντουζ και ενω ντυνομουν ερχεται μεσα για την πληρωμη συζηταγαμαι ,
τι κανουν οι αλλες κοπελλες και μου λεει μασαζ επειδη εγω γουσταρα κατασταση τις λεω ενταξει εξτρα ομως η απαντηση ,
με ποια θελεις τις λεω μου την στελνει μου κανει για 45λεπτα και μονο στην πλατη και ουτε με αφησε να την ακουμπησω δηλαδη γιωκ φραπεδια οποτε καταλαβαινεται την πατησα σα μ......   

τρομερη εμπειρια ειχες φιλε μου!συγκλονιστικη....
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.149
Κριτικές
491
Like
37.554
Πόντοι
41.447
Μιχαλακοπούλου 99 και Φιλοτίου έχει full servise....... γνωστά πράγματα σε αυτους που εξασκουν το άθλημα....ωραίες γυναίκες δεν έχουν όμως!
Γιατι να δώσω 80 και 100 ευρώ για να πηδήξω μια μέτρια γκόμενα?
εγω το κάνω που και που΄, αλλά πάντα μετά σκέφτομαι πως τα χρήματα είναι πολλά για αυτό που παίρνω τις περισσότερες φορές....
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
τελικα κανενα νεο απο μαρουσι..........οντος ειναι φολα το μαγαζι.....μονο μασαζ..........σνιφ.....καντε και για μας κατι τους βορειους.............ελεος ενα μασατζιδικο φουλ εξτρα
 

piterpan(1)

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2006
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Επισκέφτηκα Μιχαλακολούλου 99, πλήρωσα 60, και όταν ζήτησα κατι παραπάνω.. μου είπε ότι δεν γίνεται.... γιατί εδω δεν είναι μπουρδέλο. Προφανώς κάτι δεν ξέρω....Μπορεί να με βοηθήσει κάποιος ... τι πέπει να κάνω?
Φίλε απλά πες ότι έχεις πάει από Φραντζη και από Σκρα.Είναι αλυσίδα.Η τσατσά στην Μιχαλακοπούλου δούλευε στην Σκρα(έτσι μου είπε)
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
43
Πόντοι
16
Επίσης και τα «μαγαζιά» Ευήνου 22 (πίσω από τον Πύργο Αθηνών) και Αμβροσίου Φραντζή 4 (Φιξ) έχουν 3 και 5 κοπέλες αντίστοιχα, με full service 80Ε (60 + 20) αλλά μην περιμένετε τίποτα μοντέλα... μέτριες έως καλές (αν και γούστα είναι αυτά) αλλά από servive όλα καλά...!!! 
 

PLOUTOS

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2006
Μηνύματα
35
Like
2
Πόντοι
0
Καλημερα,

το να εισαι παλιος σε αυτο το αθλημα δεν ειναι και το καλυτερο !!!!!! Αφου σαν μαλ....ας θα εχεις ξοδεψει ενα σκασμο λεφτα.
Οι τυπισσες (Συγγρου +Ομηρου) δεν ειναι αδελφες. Η Ιδιοκτητρια της Συγγρου τα τελευταια 2 χρονια δεν ερχεται συχνα γιατι πεθανε το παιδι της και δεν ειναι στην καλυτερη φαση της ! Αυτο που λεω  ειναι σιγουρο !!!
Αυτο ομως δεν ενδιαφερει και πολυ την παρεα μας εδω.
Εμεις πληρωνουμε και αυτες ξοδευουν !!!!!!!
Ακομα και το καινουργιο που ανοιξε στην Γλυφαδα (Ποσειδωνος 67 νομιζω) το εχει η Στελλα που ηταν πριν στην Ομηρου !!! Παντως 70 +20  ευρω για 30-45 λεπτα εναι πολλα και αν συγκιθουν με το εξωτερικο και τις παροχες που εχεις ειναι μεγαλη βλακεια να τα πληρωνουμε
 

astrikos

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
57
Like
0
Πόντοι
0
Φίλοι συναγωνιστές, τα φώτα σας.
Μασάζ με τζακούζι υπάρχει? Και όχι βέβαια να μπω μονος μου. Έχω μπανιέρα και σπίτι μου. Επίσης, παίζει φάση με 2 γκόμενες μαζί? Κάτι είχε πάρει το μάτι μου παλια οπότε κάποιοι ισως να μπορούν να βοηθήσουν.
Ευχαριστω!!
 

scorpio1

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2006
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
φίλε καλημέρα. Δημητσάνας και Δελφών πίσω από το Ιατρικό Κέντρο στο Μαρούσι παίζει χαμάμ μαζί με την κοπέλα και μετά μασάζ για 120 ευρώ. Αρκετά καλές κοπέλες ελληνίδες και ξένες.
 

astrikos

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
57
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε Scorpio σε ευχαριστώ. Αναφέρεσαι στο choco spa προφανώς. Από υπηρεσίες τι προσφέρουν; φραπε; κάτι παραπάνω;
 

dirtyharry

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
107
Like
0
Πόντοι
1

εγω πηρα τηλεφωνο στο choko spa πισω απο το ιατρικο στο μαρουσι μου απαντησε μια ελενα καβλιαρικη φωνη και μου ειπε πως το προγραμμα εχει απο 50 εως 200 ευρω.ξερει κανεις αν αξιζουν οι κοπελλες και τι προγραμματα κανουν?
 

Επισκέπτης
εγω πηρα τηλεφωνο στο choko spa πισω απο το ιατρικο στο μαρουσι μου απαντησε μια ελενα καβλιαρικη φωνη και μου ειπε πως το προγραμμα εχει απο 50 εως 200 ευρω.ξερει κανεις αν αξιζουν οι κοπελλες και τι προγραμματα κανουν?

μόνο φραπέ
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
εγω πηρα τηλεφωνο στο choko spa πισω απο το ιατρικο στο μαρουσι μου απαντησε μια ελενα καβλιαρικη φωνη και μου ειπε πως το προγραμμα εχει απο 50 εως 200 ευρω.ξερει κανεις αν αξιζουν οι κοπελλες και τι προγραμματα κανουν?

.....απο 50 εως 200 ευρωωωωωω....??????????
....το εχουν κάψει το κακάο εκια πάνου.......  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

xusas28

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2006
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
Θέλω πληροφορίες για Όλγα λιθουανή καλλιρόης και Φραντζή!!!! !!!  Ενδιαφέρομαι ΑΜΕΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!! 
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
....η αδεια παραμονης της εχει ληξει, και η πρασινη καρτα κιτρινισε..  :dancing:
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.357
Κριτικές
10
Like
1.778
Πόντοι
5.975
Καλημέρα συναγωνιστές και χρόνια πολλά!Μήπως γνωρίζει κάποιος για "το μέρος" στην Καλλιρόης & Φραντζή αν θα είναι σήμερα ανοικτό οπότε να κάνω μια εξερεύνηση (με την ακόλουθη ενημέρωση βεβαίως);
:helpplea:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom