Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

dirtyharry

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
107
Like
0
Πόντοι
1
1. οσον αφορα στο 45 λεπτο μονο στη λεκκα και στην παλαιολογου εξαντλουν το χρονο.μιλαμε παντα για κατι παραπανω απο μασσατζιδικα.ολα τα αλλα μολις τελειωσεις φευγουν.εκτος αν γνωριζεις καλα την κοπελλα και εχεις αλλη σχεση
2.το μαγαζι στην αχιλλεως δουλευει κανονικα και με τις 2 κοπελλες.
3. το μαγαζι στη ζησιμοπουλου εχει 1 καινουργιο κοριτσι την τανια και απο δευτερα αλλη μια.
 

dpapadopoylos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2007
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
για το κατάστημα με τις εργασίες σώματος εχει να πει κανένας τιποτε?
 

gent007

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.054
Like
0
Πόντοι
16
Ενημέρωση για το γνωστό μαγαζί σε κάθετη της Σινώπης...

Λίγα πράγματα...

Ήρθε η Χριστίνα (όποιος την θυμάται από Στουρ) ενώ η Ιλιάνα φεύγει την Τετάρτη (και αυτή). Η "μάνατζερ" υπόσχεται νέες αφίξεις...

Είδωμεν!!!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.135
Κριτικές
491
Like
37.466
Πόντοι
41.447
Ενημέρωση για το γνωστό μαγαζί σε κάθετη της Σινώπης...

Λίγα πράγματα...

Ήρθε η Χριστίνα (όποιος την θυμάται από Στουρ) ενώ η Ιλιάνα φεύγει την Τετάρτη (και αυτή). Η "μάνατζερ" υπόσχεται νέες αφίξεις...

Είδωμεν!!!

Καλή μεταγγραφη η Χριστίνα που ξέρει να κάνει και καλό μασάζ.
Στο καλό να πάει η Ηλιάνα, η οποία κάνει μόνο για Αιγινίτειο, Δρομοκαίτειο, Δαφνή κτλ...
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Καλή μεταγγραφη η Χριστίνα που ξέρει να κάνει και καλό μασάζ.
Στο καλό να πάει η Ηλιάνα, η οποία κάνει μόνο για Αιγινίτειο, Δρομοκαίτειο, Δαφνή κτλ...

θα διαφωνησω για την χριστινα φιλτατε μηδενικη ανοχη διοτι το εν λογω τεμαχιο ειναι νοοτροπιας ευρωρουφηχτρας με ξινιζε προσωπο!ολες ευρωρουφηχτρες ειναι αλλα καποιες τα κανουν ολα με το χαμογελο στα χειλη και με αισθησιασμο εστω και fake πολλες φορες....
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ιλιανα εννοουμε βεβαια την ψυχεδελικη γιωτα, σωστα ????
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Δλδ τοσο ψυχεδελικο κοριτσι?
 

Συνημμένα

  • 168561403_fa81d48898.jpg
    168561403_fa81d48898.jpg
    102 KB · Εμφανίσεις: 25

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.135
Κριτικές
491
Like
37.466
Πόντοι
41.447
θα διαφωνησω για την χριστινα φιλτατε μηδενικη ανοχη διοτι το εν λογω τεμαχιο ειναι νοοτροπιας ευρωρουφηχτρας με ξινιζε προσωπο!ολες ευρωρουφηχτρες ειναι αλλα καποιες τα κανουν ολα με το χαμογελο στα χειλη και με αισθησιασμο εστω και fake πολλες φορες....

εμένα 2 φόρες με περιποιήθηκε με πολύ χαμόγελο και χωρίς να ζητήσει έξτρα δωράκια...
Τώρα για εσένα δεν ξέρω...μάλλον κάτι έκανες λάθος στο δωμάτιο
(σαν αυτά που είχες κάνει πριν μήνες στην Θ31 στην Άντζελα με αποτέλεσμα να μην φάς μπριζολάκι_
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
κι εμενα μου την εσπασε το χριστινακι την τελευταια φορα που το πηρα στη στουρναρη και ειναι και πιθανο να ''εφυγε'' και γι αυτο το λογο.
ενω στη συγγρου 12 ηταν προσγειωμενη γενικα στα λεφτα, την τελευταια φορα στη στουρναρη, της εδωσα 90 αντι για 70 που επρεπε, γιατι εκατσε λιγη παραπανω ωρα και ζηταγε κι αλλα 20 ακομη..  :birdman: :birdman:
 

7706

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
164
Like
0
Πόντοι
1
Παιδιά τι γίνεται με το chocospa στο μαρούσι? μόνο φραπέ σερβίρει?
 

Επισκέπτης
κι εμενα μου την εσπασε το χριστινακι την τελευταια φορα που το πηρα στη στουρναρη και ειναι και πιθανο να ''εφυγε'' και γι αυτο το λογο.
ενω στη συγγρου 12 ηταν προσγειωμενη γενικα στα λεφτα, την τελευταια φορα στη στουρναρη, της εδωσα 90 αντι για 70 που επρεπε, γιατι εκατσε λιγη παραπανω ωρα και ζηταγε κι αλλα 20 ακομη..  :birdman: :birdman:
πάτερ μου δεν σεβάστηκε το ιερό σας ράσο?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
οχι, το σεβαστηκε !!!!

μπαινοντας γονατισε και μου φιλησε το χερι, αλλα νομιζε οτι κουβαλουσα μαζι μου το παγκαρι..
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
κι εμενα μου την εσπασε το χριστινακι την τελευταια φορα που το πηρα στη στουρναρη και ειναι και πιθανο να ''εφυγε'' και γι αυτο το λογο.
ενω στη συγγρου 12 ηταν προσγειωμενη γενικα στα λεφτα, την τελευταια φορα στη στουρναρη, της εδωσα 90 αντι για 70 που επρεπε, γιατι εκατσε λιγη παραπανω ωρα και ζηταγε κι αλλα 20 ακομη..  :birdman: :birdman:

Κατσε πανω μηδενικη ανοχη!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom